Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Btw. niech osoba ktora bedzie miala wszystkich z plutonu, ktorzy maja zamiast dzis grac, zrobi grupowy czat. Lepsze to niz nic.

Tak zrobię, o czym wspominałem w tym temacie, w jednym z poprzednich postów.

Oto dotychczasowa lista graczy, którzy wyrazili chęć pierwszej wspólnej gry w betę Battlefielda:

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6. kamajoal

7. Skiba94PL (PSN ID SkibaPL)

8. RadeX17 (BattleLog: RadeX717)

Przypominam, że został ustalony termin na godzinę 20. Zalecam pojawienie się na PSN ok. 19:50. Zostały jeszcze cztery miejsca. Kolejni zainteresowani wspólną grą niech wklejają ową listę do swojego postu, jednocześnie dopisując swój nick. Do 19:30 chciałbym mieć pełną listę uczestników. Ostateczne zgłoszenia przyjmuję do 19:55, ale wtedy zainteresowany musi po pierwsze dodać mnie do znajomych na PSN, po drugie wysłać tamże stosowną wiadomość do mnie.

W sytuacji, gdy część zawodników przerzuci się do drugiego zespołu, a chodzą słuchy że w becie tak jest i to często (oby nie zawsze), to proponuję by nie wychodzić z gry, tylko grać tak jak nas los porozrzuca. Jednak gdy kogoś wyrzuci z gry, to wracamy do lobby. Podstawą tego spotkania ma być wspólna gra, sprawą drugorzędną w tej sytuacji jest, to czy będziemy grać w jednym teamie. Oczywiście zależy mi na tym aby tak było, ale skoro beta może nam na to nie pozwolić, to lepszy rydz, niż nic. :) Jeśli przy każdej kolejnej próbie będzie kogoś wyrzucało, to jestem za tym, by zrezygnować z tej akcji jak i kolejnych i czekać po prostu na finalną wersję. Jeśli jednak się uda, to będę chciał zorganizować jutro podobne spotkanie o tej samej porze.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to po skończonym graniu (do 1 w nocy na pewno) wrzucę tutaj wrażenia z tego spotkania i ogłoszę termin kolejnego.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6. kamajoal

7. Skiba94PL (PSN ID SkibaPL)

8. RadeX17 (BattleLog: RadeX717)

9. azrael88 (BattleLog: piast80)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję jeszcze raz szyma45 psn id i battlelog hs: ps eye wiek: 21

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6. kamajoal

7. Skiba94PL (PSN ID SkibaPL)

8. RadeX17 (BattleLog: RadeX717)

9. azrael88 (BattleLog: piast80)

10.Bagilks (Battlelog: bagilks123)

Czyli dzisiaj na 20.?

Ja na razie nie będę miał hs-a, się załatwi do premiery. smile.gif

Edytowane przez bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede w becie juz od ok 19;30 wiec jak cos to bede punktualnie na 100% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo do 1 godz. muszę siedzieć.? tongue.gif

Edytowane przez bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna sie spotkac na czcacie w psn i obgadac wszystko co i jak przed rozgrywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Do 1 wrzucę tu wrażenia z gry itp. Ktoś pisał, że ma czas np. do 22. Chodzi o to, by do tej północy pograć, jak ktoś może spędzić tylko połowę czasu, to też może być. Z kolei krótszy czas mija się z celem.

mozna sie spotkac na czcacie w psn i obgadac wszystko co i jak przed rozgrywka

Yup. Ja od 19:30 będę na PSN. Do 20:10 dobrze byłoby zacząć grę.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że ilość uczestników w Plutonie przerosła moje najśmielsze oczekiwania uznałem, że forumowa społeczność graczy BF3 nie ma granic wiekowych, dlatego też powstał drugi pluton Geriatryków, graczy powyżej 30 roku życia.

Wsolnie z IMPERATORE_PL ustaliliśmy, że to on będzie zajmował się głównym plutonem z całą odpowiedzialnością. Także od teraz wszystkie sprawy związane z Battlefield 3 PS3Site Pluton proszę kierować do niego, do mnie natomiast zapraszam chętnych powyżej 30 roku życia.

Przypominam, że pierwszą i ostatnią zasadą uczestnictwa w w/w Plutonie jest: Kultura

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie dzis o 20 imperatore wysyla zapra do gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relacje z pierwszej ustawki;) Ja z racji pracy do 21 nie pogram z Wami :( Czas po zakończeniu bety a przed premierą proponuje sobie umilić na wspólnej rozwałce w bc2:) Choć pewno dla większości z was to oczywista oczywistość:D Na koniec mam pytanie czy ktoś rozwiązał problem z logowanie do battlelog? Konto ea jest psn id także a logować się dalej nie można:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię to wcześniej nawet. Niebawem będę na PSN, z kolei do 19:30 powysyłam friend request do tych których jeszcze nie mam. O 19:50 wszyscy powinni być na PSN. Następnie zorganizowanie czatu i do 20:10 powinniśmy ruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze miejsce w ekipie zgredziałych staruchów? Jak tak to się pisze :)

Ok dzięki.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze miejsce w ekipie zgredziałych staruchów? Jak tak to się pisze :)

To jest wątek dotyczący Plutonu. Ten dotyczący graczy 30+ jest pod tym.

Edit:

Tak wygląda lista chętnych do gry w betę dziś o 20. Są jeszcze wolne dwa miejsca, a to ostatni dzwonek, by dołączyć do gry.

Foxy, nie wiem czy korzystałeś z PSN ostatnio, ale wciąż nie przyjąłeś mojego zaproszenia. Do Radex'a i Bagilksa requesty wysłałem przed chwilą.

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5. cygan831

6. kamajoal

7. Skiba94PL (PSN ID SkibaPL)

8. RadeX17 (BattleLog: RadeX717)

9. azrael88 (BattleLog: piast80)

10.Bagilks (Battlelog: bagilks123)

Zbliża się godzina 0. Wszystkich którzy jeszcze nie są na PSN, zachęcam by to uczynili w ciągu 5 min.! :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życze wam miłej gry bez ze mnie. Licze że znajdzie grupka do grania po południowych.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili można i tak zaprosić tylko trzech znajomych, o privach możemy pomarzyć, więc ustawki na kilkanaście osób są bez sensu.

Jeżeli ktoś chce pograć w BF3 na poważnie po premierze, w ekipie z doświadczeniem i sporymi sukcesami proszę o kontakt na PSN- fS_Fanatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jedynie mogla się udać przy bardzo i to BARDZO dużej ilości szczęścia , nie ukrywajmy tego. Poważne granie zacznie się po premierze jak wspomniał kolega wyżej;) Może jakaś ustawka BC2 ? Wiem jest nato osobny temat ale tutaj pisze o tym przy okazji :D Czekamy na jakąś obszerniejszą wypowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak jak się niestety można było spodziewać - nie wyszło.

Na początek + dla chłopaków iż zjawili się w komplecie. Może to nic wielkiego, bo to powinno być normą, ale jak wiemy nie zawsze tak jest.

Po zorganizowaniu czatu, tylko tekstowego, co jest bardzo męczące i odpaleniu gry, konsola mi się zawiesiła... Odpaliłem ją ponownie, powysyłałem zaproszenia, ale dołączyć udało się tylko Fox'iemu. Ten mały sukces nie przerodził się w większy, gdyż w grze albo nam wrzucało na inne serwery albo byliśmy w przeciwnych drużynach, także tyle wyszło z tego grania. Oby w pełnej wersji z graniem w drużynie nie było żadnego problemu, bo inaczej byłby niemały skandal.

Co do grania w poprzednią część to jej nie posiadam, jedynie mało popularny Homefront.

PS. W czasie tej krótkiej sesji konsola zawiesiła mi się jeszcze raz... :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość już wiadomo ze coś z tego będzie pozdro dla wszystkich obecnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×