Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi o 20 srednio pasuje ale jeden lub 2 meczyki zagrać jak coś mogę, mój id na battlelogu to sebek1991pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by jutro pasowało nawet koło 20 ale posiedziałbym maks do 22 .

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6.kamajoal

Edytowane przez mateo11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nici o stworzeniu teamu do grania o troche wcześniejszych porach? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile chcemy mniej wiecej osob na jutro? mam nadzieje, ze nie bedzie problemow ze squadami jak to bywalo ostatnio :/

Post ustawiłem niedawno, mamy już połowę składu, więc liczę na komplet, może się uda. :)

Czyli nici o stworzeniu teamu do grania o troche wcześniejszych porach? ;)

Sporo ludzi tu się zgłaszających, to dorośli. Ludzie z tej grupy albo pracują albo studiują stąd najczęściej w tyg. mają czas wieczorami. Młodsi z tej grupy, ci pilniejsi :D odrobią grzecznie pracę domową, by wieczorem również chwilę pograć. :D

Jeszcze taka refleksja, kamajoal zaznaczył, że pogra do ok. 22, dla mnie to nie problem skoro dwie godz. może pobyć z nami to już coś. To tylko beta, pierwsza próba wspólnego zagrania, chciałbym zobaczyć jak to będzie na początku, mogę pograć do północy jak ktoś będzie wstanie krócej to ok. Poważniejsze granie zacznie się przy pełnej wersji, niemniej chciałbym, aby ustalane zasady były przestrzegane, dotyczące terminów spotkań etc.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu mam nauke do szkoły więc granie dłuższe niż 45 min odpada . Ale to tylko u mnie może reszcie pasuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się nawet pokusić o stałe przypisanie do ekipy ;)

Zrobimy 2 ekipy... ale żeby nie było że po mapie latają sami szturmowcy... i czasami medycy... ;D

35% szturmowiec

20% medyków

20% snajperów

I reszta... inżynierowie...lub miejsce dla innych klas w mapach takich jak metro ;)

Ja niestety tylko w piątek... sobotę...i może niedzielę mogę. Bez hs... Ale snajperowi chyba nikt rozkazów nie musi wydawać ;d i tak samo jak w powietrzu zasuwam... Choć jeśli będą z 2 osoby... wyraźnie mówiące że atakujemy np. na rushu taki i taki mcom..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do podzialu teamow zgodze sie w 100% tylko mozna to rozwiazac w inny sposob :) podzielmy cala liste po prostu na pol i ustalmy ile potrzebujemy ludzi z danej klasy :) kazdy z nas moze w danym momencie zmienic klase na potrzebna druzynie, ale jednak byloby milo jakby kazdy gral klasa w jakiej sie specjalizuje :)

mam nabity 16lvl i gralem caly czas tylko jako assault wiec ta klasa gram najlepiej :) zreszta medyka uwielbiam od zawsze :P uskutecznialem go w BC2 jak i w WoWie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pluton to tylko tak na czas bety ? Czy co niektórzy deklarują się w tym trwać w momencie wyjścia finalnej wersji !?:P

PSN ID - patryk6667

battlelog- j/w

wiek: 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się specjalizuję w inżynierku... ale w becie cały czas snajperem gram xD

Będzie lista wszystkich chętnych... to odpowiednia osoba może do każdego pm napisać z zapytaniem o preferencje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzajcie swoje nicki na battlelogu bo wiekszosci ludzi nie mozna znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu zlozylem preoderka i zamierzam grac z wami rowniez w momencie wyjscia pelnej wersji :) zreszta do konca bety zostalo chyba z 8-9 dni wiec duzo sie razem nie nagramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pluton zostanie a teraz jest czas prrzed premiera zeby wszystko poustawiac i sie dograc jak ico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN:Asul1225

Battlelog: Asul1225

Mi pasuje każdy piątek i weekend.Znajdzie się czas w tygodniu również przy finalnej wersji.Oczywiście pre-order jest i czekam

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pluton to tylko tak na czas bety ? Czy co niektórzy deklarują się w tym trwać w momencie wyjścia finalnej wersji !?:P

PSN ID - patryk6667

battlelog- j/w

wiek: 21

Jak najbardziej dot. to finalnej wersji, na to liczę. Póki co zainteresowanie jest duże, zobaczymy ilu ludzi będzie zainteresowanych wspólnym graniem w tym teamie jak wyjdzie gra, ja jestem optymistą. :)

Póki co mamy betę i tu spróbujemy zagrać. Luźne granie, poznawanie własnych umiejętności itd. o tym wspominałem w poprzednich postach. Jutro jest pierwsze spotkanie, gdy to piszę, pozostało jeszcze 6 miejsc.

Jeśli chodzi o podział klas, to to jest oczywiście ważny aspekt. Ja również wolałbym biegać w pierwszej linii. Rush, zdobywanie punktów, sianie popłochu na respawnie, to jest to. Medyk, inżynier, czy nosiciel amunicji, to już dla mnie sprawa drugorzędna, atak, atak, atak. :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak cos to rezerwuje sobie medyka bo tak mi sie gra najlepiej. Tez sie nad tym zastanawialem ze fajnie by bylo jak by kazdy mial swoja klase i byly by rozlozone na caly team zeby nie bylo 10 snajperow w jednym zespole i dwoch szturmowcow , nie mam za dobrego ratio tym medykiem moze ale jak sie ratuje ludzi pod ostrzalem to troche tych deadow wiecej niz normalnie ale ja lubie tak grac bo samo bieganie i strzelanie to troche za malo IMO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Asull zły battlelog chyba...

Heh... To nawet ja mogę dopasować ekipy ;)

Żeby tu nie przeciążać innych ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Bo swój pre order mam już złożony. Fajnie by było uzbierać 24 osoby podzielić na 2 plutony i czasami grać na przeciw sobie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa prawy przycisk d-pada, więc nie mogę np. reanimować. Stąd muszę do premiery kupić nowy pad, a poprzedni naprawić i potem sprzedać, bo to jednak istotne.

Jeśli jeszcze chodzi o jutro. To nie ma sensu zakładać, że musi wyjść z tego mega zorganizowana gra, niech każdy gra jak chce i tak nie będziemy mogli porozumiewać się przez headsety, a czat jest zbyt zajmujący, ten wystarczy na przerwy między rundami, by w jednym, dwóch zdaniach podzielić się jakąś opinią, wrażeniami, czy czymkolwiek. Jestem ciekaw jak to wypadnie na początku.

Tak wgl to kto jest juz zapisany do tego grania? nie wiem ja sie jeszcze pisze xD?

To aktualna lista. Zostało sześć miejsc. Wielu nie ma zwyczaju czytać poprzednich stron, więc przypominam spotkanie jutro (poniedziałek) o 20. Na PSN dobrze być od godz. 19:50.

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6.kamajoal

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie atak jest sprawa drugozedna :) czasami zdaza mi sie wymiatac i mam killstreaka ok 15 bez siedzenia i kampienia, ale to nie oznacza, ze nie ma ludzi duzo lepszych w walce :) dlatego wlasnie preferuje wspomaganie lepszych graczy polaczony z atakiem pomocniczym :) pomaganie druzynie w bezpiecznym zrealizowaniu celu to dla mnie priorytet :) jestem takim healerem w polaczeniu z DPSem heheh :D

a co do jutra :) to beta bedzie naszymi grami na zapoznanie sie :) kto jak gra i w jakiej klasie faktycznie idzie mu najlepiej :) w ten sposob bedziemy w miare rozeznani do czasu premiery gry :)

moze po skonczeniu bety przenieslibysmy nasze sklady na chwilke do BC2?hmmm? :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN bagilks

lat 15

Nie wiem czemu nie mogę się zalogować na battlelog. Próbowałem wszystkie maile i hasła i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze chodzi o jutro. To nie ma sensu zakładać, że musi wyjść z tego mega zorganizowana gra, niech każdy gra jak chce i tak nie będziemy mogli porozumiewać się przez headsety, a czat jest zbyt zajmujący, ten wystarczy na przerwy między rundami, by w jednym w dwóch zdań podzielić się jakąś opinią, wrażeniami, czy czymkolwiek. Jestem ciekaw jak to wypadnie na początku.

To aktualna lista. Zostało sześć miejsc. Wielu nie ma zwyczaju czytać poprzednich stron, więc przypominam spotkanie jutro (poniedziałek) o 20. Na PSN dobrze być od godz. 19:50.

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6.kamajoal

No dokladnie zgadzam sie , z tym podzialem na klasy to gralibysmy jak juz lepiej zorganizowani bysmy byli i po premierze , a jutro to takie bardziej towarzyskie granie

Btw denerwuje mnie jak chce kogos reanimowac a gra tego jakby nie widzi i dopiero za nie raz trzecim razem to zalapuje a czesto konczy sie to kulka w leb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×