Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej nie jest Limitowana Edycja,

Wg mnie każdy preorder jest limitką?:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie widziałem, ale wg mnie nie ma się co wzorować po okładce jeśli chodzi o Euro. Zawsze można zadzwonić i spytać. Druga sprawa na ppe.pl czy na ps3site sklep są jeszcze do kupienia limitki.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W zasadzie to forum tylko czytam ale ten wątek niezmiernie mnie zainteresował. Wiekowo to chyba bym się załapał do tego projektu choć z tego co czytam to chyba już za bardzo nie ma miejsc.

Chętnie bym jednak zagrał z osobami które cenią sobie dobrą zabawę ponad hardcorowe granie ;). Jeżeli nie będziecie mieli nic przeciwko temu to pozapraszam parę osób do mojego grona znajomych.

W betę nie grałem ale preorder na limitkę zamówiony. Obecnie trenuję na BBC2 i chyba takim ostatnim łamagą nie jestem ;)

Jakby co to moje namiary:

PSID: majkel73

Battlelog nie stety nie mam i prawdę mówiąc to nie wiem co to jest tak do końca ;/

Headset w drodze

Wiek: 38 lat :)

Nawet nie wiedziałem, że aż tylu dinozaurów grywa w BF. Jak widać na partyzantkę nigdy nie jest za późno :).

Pozdrawiam wszystkich i życzę wielu przyjemnych chwil spędzonych na polach bitwy w miłym towarzystwie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie widziałem, ale wg mnie nie ma się co wzorować po okładce jeśli chodzi o Euro. Zawsze można zadzwonić i spytać. Druga sprawa na ppe.pl czy na ps3site sklep są jeszcze do kupienia limitki.

Pzdr.

W Euro nie mają limitek, podobnie jak na wyżej wymienionych stronach (towar wyprzedano). Na allegro jest jedna akucja ale wersja angielska. Jedyny sklep gdzie mona jeszcze kupić to 3kropki. Ja zamówiłem 7 kopie do końca ich zapasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno limitki można było zamawiać do zakończenia betatestów BF3. Ja zamówienie złożyłem w Ultimie 1 dzień przed zakończeniem testów i mam nadzieję że mi je zrealizują;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi dziś HS, więc jakby ktoś coś w BC2 póki co to jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie popykam w BC2, także proszę mnie śmiało dodawać do friendów ;P

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się powtórzyła:

Witam serdecznie, w obecnej sytuacji kiedy dystrybutor ograniczył ilość edycji kolekcjonerskiej , niestety Państwa zamówienie z przykrością jesteśmy zmuszeni anulować.

Zapraszamy do składania zamówień na edycję podstawową.

W tej chwili nie ma już żadnej możliwości zamówienia Edycji Limitowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się powtórzyła:

Witam serdecznie, w obecnej sytuacji kiedy dystrybutor ograniczył ilość edycji kolekcjonerskiej , niestety Państwa zamówienie z przykrością jesteśmy zmuszeni anulować.

Zapraszamy do składania zamówień na edycję podstawową.

W tej chwili nie ma już żadnej możliwości zamówienia Edycji Limitowanej.

Oj... to pozostaje tylko współczuć. pech... Przeczesałem większość popularnych sklepów... i lipa... wyprzedano

czyli zostaje allegro

Powodzonka w poszukiwaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie moze czy w wersji angielskiej bede chociaz polskie napisy?

Ciężko powiedzieć, w BC2 w ogóle nie było lokalizacji, a w tym przypadku może będzie uniwersalna wersja wielojęzykowa z możliwością wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, w BC2 w ogóle nie było lokalizacji, a w tym przypadku może będzie uniwersalna wersja wielojęzykowa z możliwością wyboru.

Mam nadzieje ze tak bedzie bo mam zlozony preorder w wersji angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze na moim zamówieniu w Empiku na okładce jest znaczek PL wiec będzie po "naszemu" jeśli chodzi o napisy do wersji angielskiej to w zalezności na jaki region bedzie wydana płyta jesli na Europe zachodnią to raczej nie masz co liczyć na polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić wersję PL i to tłumaczenie... ;) no ale zobaczymy już niedługo za dni parę :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może się mylę ale gra powinna być w kilku wersjach językowych. Space Marine jest w wersji PL, napisy w trakcie gry są PL, menu jest PL. Z racji tego, że do uniwersum warhammera polski jezyk kompletnie mi nie pasuje zmieniłem sobie język w XMB konsoli na angielski. Napisy w grze i w menu od tej pory są w angielskim, może w BF3 też tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się powtórzyła:

Witam serdecznie, w obecnej sytuacji kiedy dystrybutor ograniczył ilość edycji kolekcjonerskiej , niestety Państwa zamówienie z przykrością jesteśmy zmuszeni anulować.

Zapraszamy do składania zamówień na edycję podstawową.

W tej chwili nie ma już żadnej możliwości zamówienia Edycji Limitowanej.

no to ostatecznie pozostaje już tylko gametrade i kompletownie ekipy na dlc, coby bylo taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w tego BC2 czy się wszyscy będą czaić do wyjścia trójki? ;) Dziś wieczorem ~19-20 ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero od weekendu będę do dyspozycji - czekam na headset no i trochę jestem zabiegany.

Dziękuję wszystkim którzy mnie zaprosili do znajomych i tym którzy moje zaproszenie przyjęli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC:

CJS CD Keys After testing, we can now 100% confirm that Battlefield 3 IS included in multi-language. [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Battlefield 3] change language and locale for English and PL

x64 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node \Electronic Arts\Battlefield 3] English language is absolutely 100% included. On the Battlefield 3 disc, there is a 'Lang' folder, containing many languages including English, Polish, German, etc. It is this lang folder which is also included in the Origin download. Simply select your language and away you go!

mozliwe ze na wersji ps3 UK tez bedzie mulitlaguage :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×