Skocz do zawartości
NFL

Dead Space 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napiszę nic odkrywczego - jeśli zachowa się klimat z pierwszej części to gra będzie fantastyczna. Nie nastawiam się na co-op, ale może będzie dobry...

Co do horroru...seria znana jest ze straszenia znienacka i można było się domyślić kiedy dany taki wyskok będzie miał miejsce. Dead Space 3 powinno być jeszcze straszniejsze bo ns zombie (RE) nikt już pod tym kątem nie patrzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kibel, zaczyna się wciskanie co opa i zapewne sama akcja .

1 była świetna 2 ledwo zmęczyłem 3 nie skreślam ale wątpię aby była to gra dla mnie, raczej skończy się jak z RE6 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest skreślona zanim jeszcze wyszła a pie...rdolenie żeby nie oceniać zanim się nie zagra to suchary niegodne komentowania. Nie trzeba wogule zagrac zeby ocenic że to będzie gra która do 1 niema nawet startu. Ktoś tu dobrze napisał że kupował 1 bo wiedział że to jest gra survival-horror a nie gra akcji z nie ograniczoną amunicją i kryciem się za osłonami co teraz ma miejsce i naprawdę nie muszę zagrać w ta grę żeby ją ocenic bo widzę na video każdym kolejnym że to gra akcji a nie horror. To niesamowite jak niektórzy dawają się nabrać na ten bełkot visceral że robia i horror i strzelankę i nikt nie ucierpi to zwykłe lanie wody żeby nie tracić zagorzałych fanów jedynki ale panowie z visceral dostają ode mnie potężnego fucka zamiast 200 zł niedostaną nic a ja z dziką przyjemnościa kupie gre jak bedzie po 50 zł używaną aby nie dać im zarobić. Za zniszczenie tego najoryginalniejszego i chyba(chyba bo Alan Wake to też potezna pozycja) najlepszego horroru w tej generacji życzę szybkiego upadku visceral i nie bezczeszczenia tej już byłem marki bo to że jeszcze kiedyś Dead Space będzie kiedyś horrorem jak 1 to tylko zwykły idota może w to uwierzyć trza ostro z tymi świniami skoro zniszczyli tą markę hehe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup SH Downpour ja przeszedłem ostatnio 4 razy (wszystkie zakończenia) i przypomniałem sobie jak powinna wyglądać gra survival-horror .

Już DS2 był zjebany wg mnie, zero klimatu wio do przodu korytarzykiem i wyskakujące zastępy przeciwników .

To jest pomysł na grę ?

Śmiech mnie ogarnia, teraz dokładają co-opa i mamy sytuację podobną jak z RE6 .

Jedynka była przegenialna z własnym unikalnym klimatem a teraz będziemy mieli Gears'y w kosmosie .......

Na prawdę zachęcam do sprawdzenia Downpour fabuła najlepsza od 2 a zagadki i subquesty sprawiają że kopara opada .

Tym bardziej że wyszedł ostatnio patch i gra jest płynniejsza .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale nie znam angielskiego na tyle żeby zrozumieć właśnie genialna fabułe silent hil jak piszesz i strasznie jestem zawiedziony że galapagos nie spolszczyło Downpour i niestety omija mnie ten silent którego ludzie kładą na 3 miejscu pudła po 1 i 2 a to już coś żeby w dzisiejszych czasach zrobić taki horror który plasuje się za najlepszymi horrorami no ale właśnie ten pieprzony angielski nie pozwala mi kupić tej gry czego bardzo żałuję. Nadzieja za to jest w Mikamim i jego ZWEI. To człowiek który ma łeb na kartku i chyba nie po darmo odchodził z Conami wiedząc gdzie zmierza firma(patrz re 5 i 6) teraz sobie może dłubac spokojnie nad prawdziwym survival horrorem a nie słuchać co ma wyciąć ze swojej gry co by aby niebyła za straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś. MIałem brać nową, a tu taki zonk. Jakieś rzuty na boki, chowanie się za ścianą i ten koniec końców nieszczęsny co-op. Nie wygląda to dobrze teraz. Każdy kolejny filmik zniechęca do kupienia. Jedynka najlepsza ze świetnym klimatem. W dwójce klimatu mieliśmy śladowe ilości i im dalej w las tym więcej strzelania i potworów, a mniej horroru. 3... :wallbash:

Na prawdę strasznie to wygląda. Najpewniej zrobię tak jak kolega wyżej. Trzeba będzie kupić używkę po kilku miesiącach bo ta pozycja na pewno nie będzie warta 100zł, nie wspominając już o 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram, jak dadzą kiedyś free w "plusie". "Dwójka" nieszczególnie mi podeszła, choć suma summarum nie była złą grą.

Ale jeśli chodzi o tego typu klimaty, to dla mnie ciągle rządzi druga część System Shock.

Edytowane przez Palpiboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo psioczyliście na SH od pepików, którego i tak kupiłem i przeszedłem całego w 100%, bo jak sie okazało byl nad wyraz świetny.

w tym przypadku jest zupełnie tak samo... nie mam zamiaru oceniać czegoś, czego jeszcze nie ograłem.

inne opinie mnie nie interesują.

DS2 nie miał, wiec tu tez nie spodziewałbym sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest spalona przez sam model rozgrywki .

Nie interesuje mnie co op a 2 była dla mnie kiszkowata, zero pomysłu na grę ciagle tylko korytarz i wyskakujące stwory niczym w grach z automatów 15 lat temu .

SH to zupełnie inna bajka bo akurat pomysł na grę mieli, była dobra fabuła świetne zagadki eksploracja miasteczka itd .

Natomiast ten DS ma dla mnie niewiele do zaoferowania bo nie wieżę że coś tu sie zmieni poza lokacjami i dodaniem 2 gracza .

No i w tym samym czasie premiere ma Bioshock infinite który jest dla mnie 10 x ciekawszy i oferuje o wiele więcej niż same tępe strzelanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto psioczył ten psioczył na Silenta nowego ja nigdy nic złego nie powiedziałem o dziele czechów a nie grałem w niego(brak pl niestety kazał mi przejść obok tego zacnego tytułu) ale zestawiając filmiki z Silenta i Dead space 3 bez problemu wskaże ci lepszą grę jako horror(silent) to po prostu widać po mechanice gry i na prawdę nie trzeba zagrać w grę aby wyrobić sobie zdanie to nie lata 90 gdzie o grze się tylko czytało i trzeba sie było samemu przekonać. Wszystko mamy wyłożone na tacy na filmikach to nie horror a strzelanka z elementami horroru czyli nie tym czym ta marka miała być w zamyśle twórców. W grę oczywiście zagram ale jestem załamany tym co zobaczyłem. To było najoryginalniejsze nowe ip na obecnej generacji dla mnie(na równi z alanem) a stało się śmieszną strzelanką czyli NAJGORSZYM gatunkiem gier video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sh downpour to horror tej generacji i przy okazji dla mnie gra roku 2012... w dead space 3 sie na bank zaopatrze i to przy premierze chociaz w ta czesc nie wierze i nie wiem czy nie bedzie to pierwszy okolo horror ktory wyleci po przejsciu na wymiane - ten gatunek na poleczce trzymwm, juz 2ka zalatywala strzelankowym sandalem, zobaczymy i moze sie pozytywwnie zaskoczymy... osobiscie staram sie przed przejsciem nie hejcic, w tym wypadku trudne to ale pocieszam sie ze lost planet lubie wiec moze i to mi sie spodoba... najwyzej poleci...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale anglika nie umiem i musiałem odpuścić dzieło czechów. A serce jeszcze bardziej mi krwawi jak piszesz że to horror tej generacji z czym się można zgodzic widząc byle jaki gameplay z tej produkcji to od razu się widzi i czuje. Eh trza się było uczyć języka. No ja sobie wymienię nowego hitmana na Dead space tez chyba na premierę ale niestety bez żadnej extasy czekam na tą część. Wogule w 3 tez chyba nie uświadczymy znowu języka pl co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ds to tak "wspaniale" rozwiniety fabularnie tytul ze mysle ze po skandynawsku (np szwecku) bym fabule (glowny watek) zrozumial chociaz jezyka nie znam... hmmm to cala seria najlepszych horrorow w histori ci umknela???? nie zazdroszcze...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że będą napisy choć dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, a dodatkowo zapewne fabuła będzie na siłę dodanym elementem do radosnej sieczki w co opie .

Szczerze Vincent to łykaj SH może fabuły do konca nie zrozumiesz ale sam gameplay jak i klimat wrzuci ci ciary na plecach czego w DS raczej nie uświadczysz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno zeby Sh nie byl horrorem tej generacji jak rywali praktycznoe nie ma no tak na prawde to ile jest horrorow godnych tego miana moze 3 jedynka deda, siren blood no i sh:d no bo chyba nie przestraszyl sie nikt fearem czy residentami. Dlatego chociaz oczywiscie nie umniejszam sh to uwazam ze nie ma on praktycznie konkurencji ale teze nie jest jakas mega super gra jest pozadny i ogolnie dobry ale na miano gry roku no way. A co do Dead Space 3 to nie ma co psioczyc dopuki nie wyszla moze i ida w zla strone z tym strzelankowym klimatem ale poczekajmy chociaz na demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie to nie tak 1,2,3 skończyłem ale teraz jak coraz więcej gier wychodzi po polsku zrobiłem sie po prostu wygodnicki i liczyłem na galapagos że jednak zaskoczą i to spolszczą eh naiwny byłem. A co do Dead space 3 to może machniemy go w co-op na premierę żeby się pośmiać z dzisiejszych horrorów??

Tak wogule jestem ciekaw Co Mikami pokarze w swoim nowym horrorze ZWEI ma to być ponoć prawdziwy survival horror tylko że ta gra to tez taki na razie hologram jak The last guardian ledwie jeden artwork na razie wypuścili ale za to jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma konkurencje i sa tak samo dobre; fatal framey i dla nich kupilem wii... i to fanom srania po gaciach polecam gdyz samo wii za 250 zl znajdziecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie duza konkurencja tyle ze wii to raczej generacja ps2 ale spoko sh jest dobra gra z tm nie polenizuje nie zgadzam sie jedynie ze powinna byc gra roku a w sumie o gustach sie nie dyskutuje dla mnie moze jie bys jak jest dla ciebie to ok. Co do deda to ten co op co to tak na niego narzekacie to moze byc nawet calkiem fajny o ile gra chocaz troche bedzie straszna. Gra wspolnie z druga polowka nice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie horrory na nowych generacjach wymiera ,tak jak i jrpg, co do konkurencji to jest parę tytułów:

Dead Space

Condamned 2

SH:Homecoming

Siren

Alone in the dark

Alan Wake

Fatal Frame

Dla mnie SH to gra roku 2012, ograłem masę tytułów ale akurat dzieło czechów swoim klimatem, fabułą czy sidequestami wmontowało mnie w ziemie i dało poczucie spełnienia.Nie mogłem oderwać się od gry przez wiele dni.

Wątpię by nowy DS dorównał pierwowzorowi ,już dwójka to nie było to...po niej sądzę że seria zmierza w tym samym kierunku co RE. Residentowi jestem w stanie wybaczyć ale nie DSowi.

Przecież sam fakt wprowadzenia coopa do gry surwiwalopodobnej mówi samo za siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie liczy sie ilosc a jakosc ;) wole jedengo porzadnego sh na generacje anizeli 5 srednich dead spejsow ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 była najlepsza. Graficznie na pewno nieco gorsza, ale miała przynajmniej klimat. Dead Space brnie w nieznanym sobie kierunku i każda kolejna część oddala się moim zdaniem od pierwotnego pomysłu jakim był dobry horror. Był klimat, było napięcie...wszystko szło dobrze. Pomysł był genialny i na stworzenie nowego uniwersum i całych serii prawdziwych horrorów. Zapewne z tym IP stanie się to samo co z Resident Evil...zombie już nikogo nie straszą, necromorfy też już pewnie nie będą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×