Skocz do zawartości
NFL

Dead Space 3

Rekomendowane odpowiedzi

@up: Patrząc na to, co przedstawia sobą demo części 3, to jednak dwójka była niezła. Wiadomo, że do genialnej jedynki sporo jej brakowało, ale jednak jakiś klimat posiadała...

Cytat ze starego newsa o grze...

Powinniście im zaufać, bo stworzyli dwie rewelacyjne gry i pracują nad czymś co lubicie.

Powinniście im zaufać także dlatego, że nie zamierzają zostawić tego, do czego Dead Space nas przyzwyczaił.

To wciąż jest w grze, jest tego sporo. Oni spróbowali tylko uczynić to odrobinę większym i lepszym.

Bez komentarza...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo i nie widzę tutaj takiego crapa jakiego wy widzicie może nie jestem takim znawcą. Moim zdaniem całkiem dobry kawał kodu i na pewno zagram i kupię grę na premierę. Może nie jest tak straszna jak jedynka i psychodeliczna może jest więcej strzelania może jest za dużo amunicji ale dwójka mi się podobała i ta też mi się podoba nie ma co narzekać i krytykować jak się nie podoba po prostu nie kupować i tyle :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Adrianem (no, może poza tym zakupem na premierę :P). Grałem w co-opie i grało sie naprawdę spoko, nie rozumiem narzekania na grafike, bo gra prezentuje się po prostu ładnie. Fakt, horroru w tym 0, ale jako strzelanina do co-opa sprawdza się nad wyraz dobrze.

Proszę tylko mnie nie linczować, fanem DS'a nigdy nie byłem i nawet "wspaniała" jedynka nie była dla mnie aż tak wspaniała :P w trójce natomiast widze kawałek dobrej gry, wartej zagrania... jakiś czas po premierze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie taki straszny ten nowy dead space... od lat nie gralem w bardziej klimatyczny shooter tpp i jak tak patrzec jest hit... na poleczce mam 9 czesci silent hilla i 4 fatal frame... po co mi inne horrory... ds3 bedzie bdb strzelanina i tyle... ja tam lykam w premiere i jak pelna wersja bedzie tak dobra jak demko nie bede zalowal.. poki co zapowiada sie zacna strzelanina...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jakiś masowy atak histerii wsytapił, jeden mój kumpel zareagował dokładnie tak samo - dostałem wiadomośćw tonie mniej więcej "AAarghh! Zajebali DS3 do imentu! We're doooooooooomed!!!!"

A ja na spokojnie odpaliłem sobie demo i stwierdzam że gra mi się zwyczajnie podoba. Nie ma tu zresztą żadnego zaskoczenia -bo w 2jkę również grało mi się bardzo przyjemnie. A że "Nie ma w tym nic z horroru!" No i co z tego ? Jak dla mnie to już jedynka gdzieś tak od połowy to był czysty akcyjniak z makabryczną oprawą i dobrym klimatem. Ludzie pieprzą conajmniej jakby pierwszy DS był jakimś wybitnym przykładem horroru podczas gdy tak naprawdę groza ulatniała się jak tylko przyzwyczailismy się do straszenia pt. "gasnące światła i potwory wyskakujące znikąd" - podobnie jak "survivalowość". To już zresztą obrosło legendą, a tak naprawdę to po paru h grania na hardzie nasz arsenał pozwalał zupełnie spokojnie ćwiartkować wrogów bez żadnej spiny. więc tak naprawdę to z survivalem mieli styczność tylko ci któzy grali na hardcore, co doprowadza nas do kolejnego absurdalnego zarzutu pod adresem trójki - mikrotransakcje. Jakoś nikt z toczących pianę z pyska i życzących porażki twórcom nie wspomina o tym że 90% przechodzących pierwszą część na najwyższym poziomie trudności kozystała z płatnych zbroi i ekwipunku... Wybiórcza amnezja?

Dość o oszołomstwie, czas na parę słów o tym co mi się podoba w samej grze:

- Lodowo-śnieżne pustkowia i aura pogodowa + stanowiska archeologiczne ze szczątkami kosmitów rodem z mojego ukochanego "TheThing"? YES PLEASE!

- co-op

- tworzenie broni

- 3 stronne bitwy: my vs ludzie vs necromorphy które potem zmieniają się w my vs ludzie których własnie odstrzeliliśmy pozamienianiy w necromorphy

- wszystko to co bawiło mnie w 2jce - czyli bardzo fajna mechanika walki, rozbudowywanie ekwipunku, oprawa i klimat twardego sci-fi

- nowy kostium bohatera

co mi się nie podoba? póki co chyba tylko rezygnacja z odmiennych typów amunicji. Idealnym rozwiązaniem by była możliwość wyłączenia tego, albo np. na normalu i easy mamy jeden typ pestek, ale już na hardzie i wyżej po staremu.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun nie żartuj, to demo jest fatalne .

Korytarz przeciwnik wyskakujący z dupy i żałosne QTE na widok których ogarniał mnie smiech .

Po 15 min miałem dość, delete i powrót do L.A Noire .

Ja rozumiem że to już 3 część ale tak schematycznego odgrzewanego kotleta dawno nie widziałem .

Nie sądze abym to ściągnął nawet jak by w plusie za free było a wręcz jestem pewien że nie ,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wyskakiwanie z dupy w przeciwieństwie do wyskakiwania ze ściany albo sufitu jest, jak wszyscy wiemy, do dupy. Co więcej, jak wszyscy wiemy pierwszy Dead Space był sztandarowym przykładem gry nieliniowej z rewelacyjnie zaaranżowanymi QTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie taki straszny ten nowy dead space... od lat nie gralem w bardziej klimatyczny shooter tpp i jak tak patrzec jest hit... na poleczce mam 9 czesci silent hilla i 4 fatal frame... po co mi inne horrory... ds3 bedzie bdb strzelanina i tyle... ja tam lykam w premiere i jak pelna wersja bedzie tak dobra jak demko nie bede zalowal.. poki co zapowiada sie zacna strzelanina...

Grałeś, i to w nie jeden...

Może jako sam TPP shooter do co-op'a się sprawdzi, ale we wszystkich pozostałych aspektach DS3 leży i kwiczy...

Ja dziękuję - są inne lepsze tyuły w kolejce do ogrania...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem nie ma co przekonywać jaki to nowy dead jest słąby i mierny i nie ma też co przekonywać jaki jest dobry kto ma kupić to go weźmie każdy szuka czegoś innego. Wiadomo że jak chcecie grę pokroju jedynki czy sH2 to nie to tutaj znajdziecie ale jak chcecie klimatyczna strzelaninke tpp z elementami malutkimi ,,grozy" to wybierzecie ten tytuł. Mi odpowiada ta druga opcja i dlatego już mam zamówiony pre i na pewno nie będę zawiedziony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ograłem demko i nawet jest spoko. Ja tam czekam aż gierka sobie wyjdzie, zakupię ją jak będę miał kasę, w dniu premiery na pewno nie bo zamówiłem już Hitmana HD i portfel cieńszy się zrobił :) Mam tylko nadzieje, że będzie też sporo ciemnych i ciasnych lokacji, jakiś mało oświetlonych miejsc, wtedy jako taki klimacik odosobnienia na nieznanym, obcym nam terenie zostanie zachowany. I co najważniejsze by gra nie rozczarowała nas swoją długością...

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak przebijałem się przez ten śnieg to myślałem sobie ,,oooo jest naprawdę dobrze". Niezły klimacik, muzyka, było super. Do momentu, aż dochodzi do strzelania. Przeciwnicy wyskakują 30 cm przed nosem, trzeba walić do nich całym magazynkiem, nie czuć wcale siły broni. Słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodobało mi się. Dużo lepsza od drugiej części, która też była strzelaniną :) tyle, że popsutą. Skoro zdecydowali się na strzelankę, niech wygląda tak właśnie a nie jak zmulona cz 2

Inna sprawa, że po stokroć koncept cz 1 bym wolał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym by szło to wszystko drogą, którą zapoczątkowała 1. Szło się powoli, potworów na raz nie było za dużo, klimat odkrywania kolejnych działów statku...świetnie to było zrobione. 2 poszła w kierunku strzelania, a ostatnie 2-3 rozdziały to już w ogóle strzelanina.

Może kiedyś kupie jak stanieje poniżej 100zł

Nie chce robić tak jak Zdun. Łyka wszystko co jest i może wyciągam błędne wnioski, ale patrząc po trofeach to na dłużej bardzo mało tytułów go zainteresowało.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dluzej owszem bardzo malo tytlow mnie przyciaga musza byc to totalne perelki (okami, yakuzy, raymany, sfxtekken, mgsy, borderlandsy i sh downpour z ostatnicj lat mi sie przypominaja...) reszte poprostu kupuje, koncze i odstawiam na polke aby czekaly na lepsze czasy kiedy bede mial troche wiecej czasu na granie lub jak wejdzie next gen bede mogl 80% tego opchnac zostawiajac perelki i kupujac ps4... tymi trofeami tez sie az tak nie sugeruj, pamietaj ze to moje drugie konto zalozone w 2010/2011 roku a w ps3 gram namietnie od jej premiery... wracajac do ds3 biore chocby po to ze uslyszalem od zony ze "nawet fajne to i mozesz kupic to sobie z checia popatrze"....

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracajac do ds3 biore chocby po to ze uslyszalem od zony ze "nawet fajne to i mozesz kupic to sobie z checia popatrze"....

He he, moja kobieta podobnie, po ukończeniu demka zapytała kiedy jest tego premiera i czy będę kupował, bo się jej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to demo i niestety nie wygląda to dobrze. Zrobiło się ADHD. Na co-op wytrzymałem z minutę to niestety nie gra na co-op. Eh kolejna zacna marka zmarnowana i te części do pistoletu wszystko zmienili nie nie to nie pasuje w tej grze...eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pograłem 10min i musiałem kończyć bo miałem "nagłe" inne obowiązki, ale jedno na razie mi się podobało, klimat.Wydaje mi się że jako gra akcji wyjdzie dobrze, a kto będzie porównywał do DS1 to się zawiedzie. Tylko zastanawia mnie to że jeśli seria przedłuża to co miała w sobie i utrzymuje to za co wszyscy ją pokochali, to jest źle bo nic nowego, jak zmieni to też źle bo zmienili.Ciężki oręż dla programistów nastał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale farmazony pleciesz wszystkie gry teraz klepia pod jałowego co opa na zasadzie korytarz i kill them all a ty pierdzielisz że się starali zrobic cos nowego ?

Jakiego Kurfa nowego? 15 lat temu na automaty robili takie gry tylko miałes celowniczek zamiast TPP .

Ja teraz "pogrywam" w ME3 i jest taka sama hoojnia korytarz sieka zza osłon tylko tego marnego co opa brakuje i by był kibel pełny .

A kurfa przeciwnicy to sie chyba spawnuja jeden na drugim, wysypując się w hurtowych ilościach .

Jak wchodze do nowego pomieszczenia i widze na wprost siebie barierkę za którą mozna się schowac to juz wiem że za chwile wysypie sie 40 przeciwników .

To jest klimat ! nie wspominając o elemencie zaskoczenia ......

Za duzo lat siędze w grach żeby się jarac takimi pustymi schematycznymi produkcjami .

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop. Chociaż dałem plusa schranzowi za ten jakże piękny i melodyjny post to dałem też warna. Słuchajcie Panowie, dla mnie kurfa, k..wa czy kuffa etc. to wszystko bez znaczenia. Nie da się obejść języka wulgarnego. I chociaż czasami podkreśla on emocje i przekaz posta to nie może być nadużywany.

Ja widzę przez kropki. Wracamy do dyskusji o D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale farmazony pleciesz wszystkie gry teraz klepia pod jałowego co opa na zasadzie korytarz i kill them all a ty pierdzielisz że się starali zrobic cos nowego ?

Jakiego Kurfa nowego? 15 lat temu na automaty robili takie gry tylko miałes celowniczek zamiast TPP .

Ja teraz "pogrywam" w ME3 i jest taka sama hoojnia korytarz sieka zza osłon tylko tego marnego co opa brakuje i by był kibel pełny .

A kurfa przeciwnicy to sie chyba spawnuja jeden na drugim, wysypując się w hurtowych ilościach .

Jak wchodze do nowego pomieszczenia i widze na wprost siebie barierkę za którą mozna się schowac to juz wiem że za chwile wysypie sie 40 przeciwników .

To jest klimat ! nie wspominając o elemencie zaskoczenia ......

Za duzo lat siędze w grach żeby się jarac takimi pustymi schematycznymi produkcjami .

Rozumiem Twój pogląd na gry, ale powiedz co mają nowego wykombinować aby nie zmienić "starej rozgrywki" za co ją gracze polubili, i wprowadzić dużo zmian aby nowych graczy zachęcić ( przecież co pokolenie gusta się zmieniają).Krytykować jest zawsze łatwo ale jak by komuś zaproponować "Masz, Ty tym kieruj i wymyślaj" to każdy by odmówił albo zrobił by masakrę. I żeby nie było to DS1 bardzo mi się podobał a w 2 nie grałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki bardziej przypominały mi Uncharted 2 a nie DS. Ogólnie nuda, ani razu się nie przeraziłem, strzelanie marne. słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nić nie chciałem żeby Visceral coś nowego wprowadzało. Ja bym chciał dostać znowu ten sam stary siermiężny tytuł co jedynka. Tego samego starego Issaca który się chyba słowem nie odezwał w 1 cześci. Tego samego issaca który nie wiedział w pierwszej części co to broń palna pojmowana jako tako(niby strzelał ale jak! na każdego przeciwnika dany typ lasera i kombinowanie miodzio a co mamy teraz? walenie najszybszą bronią która najlepiej się tu sprawdza) i tego samego issaca który czuł sie tak nieporadnie, niepewnie dość wolnego, zagubionego. Tak takiego nudnego Dead space bym chciał. To że ktoś gani tych nażekających to dość niesprawiedliwe bo ta seria z dość dobrego survivala zrobiła sie strzelanką i to ci narzekacze maja jakby prawo do takiego narzekania z czego skrzętnie korzystam:) grę oczywiście przejdę bo po prostu design tej gry to dalej top topów ale własnie zrozumcie nas narzekaczy którzy tak pokochali tą "nudną" jedynkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obadałem demko DS3. Świetna, świetna...gra, ale nie chcę więcej sequel. Grałem DS1, 2 i Extraction. Wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak gra się zapowiada po tym demie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz "pogrywam" w ME3 i jest taka sama hoojnia korytarz sieka zza osłon tylko tego marnego co opa brakuje i by był kibel pełny .

A kurfa przeciwnicy to sie chyba spawnuja jeden na drugim, wysypując się w hurtowych ilościach .

Jak wchodze do nowego pomieszczenia i widze na wprost siebie barierkę za którą mozna się schowac to juz wiem że za chwile wysypie sie 40 przeciwników .

To jest klimat ! nie wspominając o elemencie zaskoczenia ......

hehe mam takie samo zdanie na temat ME3, nie chciałem się za bardzo wychylać z tą opinią, myślałem że coś ze mną nie tak bo wszyscy wynoszą pod niebiosa ME3 - z recenzentami na czele.

Wracając do tematu DS3 to jak dla mnie stracił totalnie klimat zaszczucia,a na tym bardzo mi zależy.

Będziemy mieli shootera TPP z koopem który możliwe że pomoże w sprzedaży,ale ja wiem że to raczej nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×