Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że miałeś w inventory choć przez chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie wystarczy że miałeś raz w plecaku, ja robiłem tego trofika w taki sposób że wszystko co mogłem poupgrade'owałem, potem sprzedawanko, kupowanie potrzebnych rzeczy i tak w kółko, cholerne 2h zajeło bawienie sie w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 3dni temu mnie naszło żeby zabić największego bossa gry Vencingetorixa czy jakoś tak , dostał baty za pierwszym razem i jeszcze mi się paradygmaty pomyliły , ostatnia runda trochę wkurzała gdzie sobie te fszystkie bufy ( 4 ) naciepuje ale pęknął , powiem wam że spodziewałem się czegoś trudniejszego

Ps.Grałem w trochę RPG-ów i powiem wam że we wszystkich nie udało mi się pokonać Takiego Anioła z Star Ocean second story z tej piramidy będziecie wiedzieć o kogo chodzi.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem z tym Vencingetorixem a mianowicie nie mam aktywowanej tej misji. Z tego co wiem to muszą być zrobione 2 misje( bodajże 27 i 52 jednak wszystkie misje mam zrobione oprócz tej 64) i pokonanie Barthandelusa w Oerbie. Barthandelusa pokonałem podczas przechodzenia gry więc nie rozumiem w czym problem.

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym, że ja mam wszystkie zrobione ;p

A wiesz który ciet'h stone aktywować , skoro tak a ..... zrobiłeś wszystkie misje skończyłeś grę to nie ma hu.... hu żebyś nie mógł z nim walczyć , chyba że może crystalium na maxa ale to chyba odpada??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz który ciet'h stone aktywować , skoro tak a ..... zrobiłeś wszystkie misje skończyłeś grę to nie ma hu.... hu żebyś nie mógł z nim walczyć , chyba że może crystalium na maxa ale to chyba odpada??!!

Czyli, że nie można mieć full crystalium ;p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba mieć full crystalium ale zaleca się mieć wymaksowany gdy się już z nim walczy, ale to nie od crystalium zależy. Zobacz czy na pewno masz zrobione te misje, a potem idź do cieth stona tego potworka w ostateczności wygraj gre i zobacz znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że nie można mieć full crystalium ;p ?

Nie chodziło mi że może crystalium trzeba mieć na max ale to bez sensu , tak jak kolega powyżej zobacz czy rzeczywiście masz wszystkie misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jeszcze raz te misje i mam wszystkie zaliczone od 1 aż do 63. Brakuję tylko 64 która jest zablokowana :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę, że jeszcze mi się nie udało ukończyć tej gry, mimo że leży na półce od dobrych 2 miesięcy, dlaczego? Zaciąłem się w White Forest gdzie mam walczyć z Aster Protoflorian'em, nie mam pojęcia ile razy powtórzyłem walkę, ale nie potrafię mu odebrać choćby połowy HP nie ważne jakim sposobem, przez co odstawiłem grę na półkę i szczerze mówiąc, zniechęciło mnie to trochę do jej ukończenia. Ale pomyślałem, że spróbuję tutaj - Macie jakieś strategie/pomysły/cokolwiek, co by mi pomogło w jego pokonaniu? Bo do tego momentu gra była po prostu świetna, a teraz się zastanawiam czy to ja jestem taki słaby że nie potrafię go pokonać :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądnąłem wiele tematów ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jestem już w gran pulse, ale nie upgradowałem jeszcze żadnego sprzętu. Podobno po ulepszeniu broni lub akcesoriów trudniej jest zdobyć 5 gwiazdek za walkę. I tu moje pytanie, czy tyczy się to również misji? bo jednak chciałbym zaliczać je na pięć gwiazdek, ale też pobawić się w ulepszanie broni, oraz czy jest szansa brnąć dalej tylko skupiając się na crystalium a upgrade zostawić na końcówkę gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie przeczytałeś takie głupoty. Poziom broni nie ma nic wspólnego z ilością gwiazdek za walkę. Sam ulepszałem bronie od pierwszego możliwego momentu i dzięki temu grało mi się znacznie przyjemniej.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są brednie. Jeśli masz ulepszoną broń, to gra daje Ci mniej czasu na pokonanie danego wroga. Dlatego jest "trudniej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpocząłem wykonywanie misji, dlatego się zastanawiam. Z jednej strony upgrade poprawi komfort walki, ale czy nie będzie problemu później ze zdobyciem 5 gwiazdek we wszystkich misjach. Na razie nie myślę o zdobywaniu platyny, zresztą na trofeach aż tak bardzo mi nie zależy, ale w ff zawsze staram się mieć wszystko zdobyte, a przynajmniej to na co pozwolą mi nerwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędziesz Gold Watch to nawet z najlepsza bronią dla każdego wymaksowanie wszystkiego nie będzie problemem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędziesz Gold Watch to nawet z najlepsza bronią dla każdego wymaksowanie wszystkiego nie będzie problemem ;)

Też prawda. Choć ulepszona broń aż tak bardzo do szczęścia nie jet potrzebna. Dopiero przy tych najsilniejszych bossach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy te te shaolong guie są trudniejsze do ubicia niż zwykłe żółwie, zakładając że rozprawiam się z nimi normalnie (czyli powoli ubijam, a nie death)?

Bo chciałem już skończyć te wszystkie misje na 5 gwiadek a zostały mi te z kółka, katus i ostatnia....

I jak sie zabrać za kaktusa, ktoś tu kiedyś chyba dawał dobrą strategie... Gram Fang, Light, Vanille, mam zmienić?

Edytowane przez M4NG4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetem w trakcie wykonywania misji, robię je mniej więcej po kolei i mam teraz misje 20-30 które znajdują się bodajże w Taejin’s Tower. Wiem że do GP można wrócić po ukończeniu fabuły, ale zastanawiam się czym jest jakiś moment np rozdział 12 kiedy nie mamy możliwości powrotu do GP, pytam bo nie wiem jak daleko mogę pociągnąć fabułę, ale chciałbym jeszcze pozostać na GP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz na GP (chyba 11 rozdział) za pierwszym razem to podexpij sie ale bez przesady... Co to za frajda z pokonania bossa z wymaksowaną drużyną... a potem leć z fabułą... pokonasz go to wrocisz i wymaksujesz wszystko... A potem możesz jeszcze raz na niego iśc np żeby mieć 5 gwiazdek za niego jak za pierwszym razem nie miałes... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam problem ze zdobyciem trofeum Master's seal, u wszystkich postaci role są na 5-m poziomie (podobno to jest wymagane do trofeum) a mimo wszystko trofik nie wpadł :sad: co może być jeszcze potrzebne, co mogłam przegapić? Już zaczynam podejrzewać, że trafiła mi się gierka z jakimś błędem, proszę o sugestie; przecież gdyby jakaś "kuleczka" nie była zapalona to by mi nie wbiło następnego poziomu, wprawdzie nie sprawdzałam każdego światełka z osobna, ale raczej wszystko mam zapalone, proszę o pomoc bo bez tego nici z platynki :sad: , dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdego światełka z osobna, ale raczej wszystko mam zapalone

Przeczytałaś w ogóle opis trofeum? Wymaksuj wszystko. To oznacza wszystkie kryształki, nie tylko Role Levele. Najwyraźniej nie masz wszystkich zapalonych. Nie musisz nawet sprawdzać każdego kryształu, bo w menu Crystarium przy każdej postaci masz na górze listę wszystkich kryształów i ile z nich wykupiłaś. Wystarczy spojrzeć i będziesz wiedziała co ominęłaś.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałaś w ogóle opis trofeum? Wymaksuj wszystko. To oznacza wszystkie kryształki, nie tylko Role Levele. Najwyraźniej nie masz wszystkich zapalonych. Nie musisz nawet sprawdzać każdego kryształu, bo w menu Crystarium przy każdej postaci masz na górze listę wszystkich kryształów i ile z nich wykupiłaś. Wystarczy spojrzeć i będziesz wiedziała co ominęłaś.

Dziękuję za odpowiedź pewnie masz rację, czy mógłbyś to bardziej sprecyzować jak wykupić te kryształy, czy pojawią się samoczynnie? , czy to jest związane z punktami CP, czy np. zakupić w sklepie? - jeśli tak to jaką mają nazwę- wiem, wiem pytania zapewne banalne :confused: niestety w tłumaczeniu tego trofeum znalazłam tylko "Master's Seal (srebrny) - w pełni rozwiń wszystkie postaci (level 5 Crysarium)" także stąd moje problemy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź pewnie masz rację, czy mógłbyś to bardziej sprecyzować jak wykupić te kryształy, czy pojawią się samoczynnie? , czy to jest związane z punktami CP, czy np. zakupić w sklepie? - jeśli tak to jaką mają nazwę- wiem, wiem pytania zapewne banalne :confused: niestety w tłumaczeniu tego trofeum znalazłam tylko "Master's Seal (srebrny) - w pełni rozwiń wszystkie postaci (level 5 Crysarium)" także stąd moje problemy :sad:

No nie, przeginasz, dziewczyno :P Kryształy. Czyli po Twojemu te światełka co zapalasz wykupując je za CP i podnosząc statystyki. Wchodzisz w menu Crystarium i każda postać w lewym górnym rogu ma podaną ilość kryształków z każdego rodzaju i ile z nich jest wykupione. Podczas rozwiajania postaci musiałaś któryś ominąć. Wykupisz wszystkie, wpadnie pucharek, koniec historii.

I w oryginalnym opisie trofeum nie ma słowa o "level 5 Crystarium". Ktoś sobie to dorobił i wprowadził Cię w błąd. Po prostu wykup wszystko w Crystarium dla każdej postaci.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×