Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Ff13-2 byl o niebo latwiejszy niz ff13 ,ale 13 daje wieksza satysfakcje.w 13-2 platyna wpadla przy okolo 90h. A tu juz mam 125h i jeszcze 3 trofiki,ba jeszcze nie mam zadnego trapeza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle łatwiejszy, co można było ustawić poziom na Easy i wbić łatwiej wszystkie trofea. Ja grałem i tak na Normal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę wyfarmić Doctor codes lub elixiry?

Jest sens w atakowaniu long gui bez elixirów i broni bez trapezów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam elixirów, potionów prawie wogóle nie używałem, wystarczyło leczenie magią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyfarmić trapezy,już czwarty LG padł i nic nie dropią.Mam connesseur i collector catalog na sobie.

Gdzie je najlepiej farmić? Korzystając z opcji save load i atakowaniu jednego najbliższego LG,wydropi mi kiedyś trapeza czy z góry wiadomo że nic nie da?;D Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałem o co mnie chodzi;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam farmić trapezy na Adamantoise'ach w Edenie. Są o wiele prostsze do ubicia, czyli szybciej ci pójdzie. Ja korzystałem z save/loada i co jakiś czas dostawałem trapezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem już 7 LG i non stop daje mi platinum ingot,zwariować można.Korzystam z opcji save/load.

ubijam go w Archylte Steppe z catalogiem i 5 starem powinienem mieć 27 % prawdopodobieństwa tak?

Też macie taką męczarnie z trapezami?

P.S. pamięta ktoś gdzie można wyfarmić Doctor;s Code lub elixiry?

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra daje Ci dostep do 3 Doctors Code: walka z bossem w 2 chapterze, misja 41 i skrzynia w Sunleth Waterscape. I to tyle, możesz mieć maxymalnie 3 elixiry przez całą grę... Ja LG ubiłem tylko raz dla trofeum, miałem w tym czasie 2 Trapezy, potem 1 wypadł mi z Adasia, a 3 za rozmontowanie 3 Genji Glove ulepszonych na maxa ;) Możesz jeszcze dostać 3 lub 2 trapezy ze zupgradowanej do końca broni Vanille lub Fang ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4ng4n a do trofika treasure hunter są potrzebne dwa doctor's cody czy wystarczy jeden?

Rozmontowałem dwa na elixiry;/ jest jeszcze jeden nie tknięty.,starczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz rozmontować nawet ten, wystarczy ze miałeś go na chwile w inventory ;) ja jak szedłem do robocika to nie miałem ŻADNEGO akcesorium wszystko posprzedawałem nawet bronie pozostawiałem jakiś najtańsze a te drozsze sprzedałem ^^ widze że na platynkę się szykujesz? Jak robisz wszystko z listą to nie ma bata żebyś czegoś przeoczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mam nawet listy ale nic nie sprzedaję.Poulepszałem tylko trochę akcesoriów to pierwszego lvl.

Zostały 3 trofiki ,wymaksować wszystkie role(zostało po jedenj u każdego),wbić we wszystkich misjach 5 stara(został tylko kaktus i 64misja,obie na 3 stary) no i treasure hunter ;D

P.S już mam trapeza,rozmontowałem genji glove;D to teraz zupgreadować broń Fang na maksa i rozłożyć?

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie masz to tak, musi być na 100lvl z gwiazdką, powinnieneś dostać 2 trapezy lub 3 (zalezy którą broń miałeś jako podstawkę) podobnie u Vanille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem już 7 LG i non stop daje mi platinum ingot,zwariować można.Korzystam z opcji save/load.

ubijam go w Archylte Steppe z catalogiem i 5 starem powinienem mieć 27 % prawdopodobieństwa tak?

Też macie taką męczarnie z trapezami?

P.S. pamięta ktoś gdzie można wyfarmić Doctor;s Code lub elixiry?

zbieraj PT Ingoty bo jak przyjdzie Ci ulepszać (np. do Treasure Huntera) to będziesz błagał los żeby dropnęły ;) wiem po swoim przykładzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieraj PT Ingoty bo jak przyjdzie Ci ulepszać (np. do Treasure Huntera) to będziesz błagał los żeby dropnęły ;) wiem po swoim przykładzie

No ja też wolałem żeby mi ignoty dropły bo o dziwo z trapezami nie miałem problemu niestety dużo od szczęścia zależy jak oddawałem finala to miałem po 2bronie dla każdego na maxa + 15trapezów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,został mi tylko Treasure Hunter.

Możecie mi polecić jakąś dobrą listę broni i akcesori wymaganych do tego trofika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki heh ja tam nie gram na trofea ale na bank do 2lat wbiję platynę na AC2 , FF13,Prototype2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Treasure Hunter trophy,nie wiem od czego zacząć.

Z jakich list broni i akcesorii korzystaliście?

Ile Dark matterów,trapezów itp,itd będę potrzebował?

Czy trofik polega na posiadaniu wszystkich broni ,akcesorii i ugreadzie jednej/jednego z rodzaju na maksa?

NP: wszystkie ringi i jeden z nich ulepszony na maksa,czy może muszę wszystkie ulepszyć na maksa?

Bedę wdzięczny za każdą pomoc...

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Treasure Hunter trophy,nie wiem od czego zacząć.

Z jakich list broni i akcesorii korzystaliście?

Ile Dark matterów,trapezów itp,itd będę potrzebował?

Czy trofik polega na posiadaniu wszystkich broni ,akcesorii i ugreadzie jednej/jednego z rodzaju na maksa?

NP: wszystkie ringi i jeden z nich ulepszony na maksa,czy może muszę wszystkie ulepszyć na maksa?

Bedę wdzięczny za każdą pomoc...

Masz http://ff-13.info/trophy/ ta strona jest jedną z najlepszych o FF13 i zawsze ją polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy robieniu trofika Treasure Hunter muszę wymaksować po jednej broni czy wystarczy doprowadzenie jej do poziomu 3(czyli po użyciu Trapeza)?

Czy może jednak muszę wbić bronie do 100lv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś pomysł na pokonanie Ochu w misji z nagrodą w postaci CP Egg x2? Jest o wiele trudniejszy niż ten wcześniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak masz rozwiniete postacie?

Ja o ile dobrze pamiętam to sab/sab/sab i com/com/com.

Przed walką zażyj wspomagacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z broni u każdej postaci musisz mieć na 3 lv nie musi być wymaksowana, pozostałe wszystkie bronie na 2 lv.

Każde z akcesorium musisz wbić na najwyższy lv( mają różne lv jedne mają po 2 inne po 4 itp), ale nie muszą też być wymaksowane.

Najlepiej to zrobić na osobnym "sejwie" jak masz sporo kasy, ładujesz po kolei ile wlezie w akcesoria jak już masz najwyższy lv sprzedajesz( musisz raz mieć w plecaku daną rzecz i jest zaliczona) tak samo z broniami.

Jest to najbardziej wqrwiające trofeum w XIII, mi zeszło ok 2,5h babranie się w tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tą informacje mi chodziło.Dzięki Strife.

Akcesoria mam już wszystkie zrobione,teraz tylko bronie a myśl że wszystkie 3tiery muszą być na maxa (100lv.)mnie przeraża.

Tylko to mi zostało do platyny;D

Martwi mnie tylko to że brakuje mi 3 trapezów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to potrzeba tylko 3 trapezów do zrobienia wszystkim broni,3 bronie robisz z 3 trapezów, rozkładasz ostatnią broń Vanilki na 3 trapezy i robisz pozostałe 3 bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w grze ustawić napisy po angielsku, a dźwięk po japońsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×