Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem i oglądałem różne rzeczy, ale kontakty z Japończykami i pobyty w Japonii przekonują mnie o prawdziwości mojej tezy. ;) Radzę pooglądać japońskie seriale aktorskie, poczytać ichniejszą literaturę. ;)

W grze RPG liczy się fabuła, a jeśli animacja będze naturalna to 8-kierunkowiec mnie nie będzie raził.

Może po to mają tyle emocji w anime, mangach, ksiązkach i serialach, aby nie musieli ich miec w zyciu ?

Gratuluje pobytu w Japonii. Moja styczność z japonią to jedynie anime, manga, książka Shogun i Bruczkowski :<

Jeżeli chodzi o final'a , to mam wielką nadzieje, ze świat będzie przedstawiony jak za czasów psx, czyli niby wielki świat do zwiedzenia, a nie jak np w ff12

ps. Wszystko co Chińskie miało wielki wpływ na Japonię ( no przynajmniej część :P )

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to się nie bój. Japończycy kochają płakać i wzruszać. Gwarantuje Ci spore emocje. Tego aspektu gry możesz być pewien.

Taaa? a w gran turismo się wzruszyłeś? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa? a w gran turismo się wzruszyłeś? :>

A to w gran turismo jest jakakolwiek fabuła przy której w ogóle można się wzruszyć ? :>

Z tego co znalazłem na necie, to niedługo mają przedstawić europejska datę premiery gry ( pewnie na tgs ) oraz nową kobiecą postać ( znowu ! :P )

syn Sahz'a

1252465723976.jpg

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po to mają tyle emocji w anime, mangach, ksiązkach i serialach, aby nie musieli ich miec w zyciu ?

Gratuluje pobytu w Japonii. Moja styczność z japonią to jedynie anime, manga, książka Shogun i Bruczkowski :<

Jeżeli chodzi o final'a , to mam wielką nadzieje, ze świat będzie przedstawiony jak za czasów psx, czyli niby wielki świat do zwiedzenia, a nie jak np w ff12

W życiu też je mają, aż nadto. Japończycy się od nas nie różnią, czegokolwiek by nie napisał pan Bruczkowski i spółka.

Dzięki. Jeśli chcesz to możesz popróbować japonistyki.

Też liczę na taki świat. 12 bardzo mi się podobała, ale wolę klasyczne rozwiązania w FF. Słowem, powrót do 9 (i wcześniejszych tytułów) będzie mile widziany.

Taaa? a w gran turismo się wzruszyłeś? :>

A pewnie.

Z tego co znalazłem na necie, to niedługo mają przedstawić europejska datę premiery gry ( pewnie na tgs ) oraz nową kobiecą postać ( znowu ! tongue.gif )

Bardzo się z tego cieszę, zazwyczaj w FFach gram drużynę z jak największą liczbą kobitek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w gran turismo jest jakakolwiek fabuła przy której w ogóle można się wzruszyć ? :>

Z tego co znalazłem na necie, to niedługo mają przedstawić europejska datę premiery gry ( pewnie na tgs ) oraz nową kobiecą postać ( znowu ! :P )

syn Sahz'a

1252465723976.jpg

Tych kobiet w nowym FFie jest az nadto, swoja droga, ciekawi mnie to dziecko Sahz'a, czy tez mieszka w jego afro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Valkyrie Profile? Tam miałeś ogrom kobiet. Fakt, że było mnóstwo postaci obojga płci, ale babeczek też było sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem.

Wlasnie wrocilem z katowic z gieldy i wymienilem sie na nowke w folii Advent Children Complete, z... demem Final Fantasy XIII :D i co najfajniesze, dalem za to call of juarez wiezy krwi oraz uncharted drake's fortune, 2 zbedne mi juz gry :).

Jakby co pozniej zdam relacje z demka.

Calosc wyglada na prawde pieknie! to bedzie perelka z mojej FFowej kolekcji

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem.

Wlasnie wrocilem z katowic z gieldy i wymienilem sie na nowke w folii Advent Children Complete, z... demem Final Fantasy XIII :D i co najfajniesze, dalem za to call of juarez wiezy krwi oraz uncharted drake's fortune, 2 zbedne mi juz gry :).

Jakby co pozniej zdam relacje z demka.

Calosc wyglada na prawde pieknie! to bedzie perelka z mojej FFowej kolekcji

Właśnie miałem się o to pytać na forum.

Na allegro widziałem taki komplet za 300zł i się zastanawiał czy to prawda.

Dlaczego w takim razie nie wypuszczą tego dema na PSS?

Masz po ang czy dżap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem się o to pytać na forum.

Na allegro widziałem taki komplet za 300zł i się zastanawiał czy to prawda.

Dlaczego w takim razie nie wypuszczą tego dema na PSS?

Masz po ang czy dżap?

nie ma angielskiej wersji dema wiec japonszczaka ma. nie wypuszcza tego dema bo jest stare i w porownaniu do obecnej wersji gry bardzo niedopracowane. do tego wiele elementow zostalo calkowicie zrevampowane w stosunku do tego czym sie bawia w firmie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem się o to pytać na forum.

Na allegro widziałem taki komplet za 300zł i się zastanawiał czy to prawda.

Dlaczego w takim razie nie wypuszczą tego dema na PSS?

Masz po ang czy dżap?

Demo jest w wersji japonskiej tylko, aczkolwiek film juz po angielsku mozna odpalic sobie.

Co zas do samego dema, jest genialne, nie wiem czy obecna wersja jest jeszcze lepsza, ale jesli tak jest, to po prostu niewiele sie pewnie rozni, system walki jest swietny, mialem obawy o niego po FF XII, ale sprawdza sie genialnie w akcji, nawet po japonsku w 5 minut mozna latwo opanowac co sie czym robi i jak wyprowadzic najskuteczniejszy atak, ktory zas jest podzielony na 4 rodzaje, cos ala "silny" "magiczny" "podrzucajacy do gory" oraz "magiczny obszarowy", te 3 pierwsze zajmuja 1 punkt akcji, a obszarowy magiczny zajmuje 3, czyli maxymalna ilosc naszych punktow akcji podczas jednej tury jedna postacia, punkty te, laduja sie poprzez taki paseczek, cos ala FF9, 1/3 zapelnienia tego paska to juz jest 1 PA, czyli mozna wyprowadzic dowolny atak z posrod trzech pierwszych przeze mnie wypisanych, kiedy sie zapelni caly, mozna wyprowadzic serie dowolnych atakow, np 3x silny / 2x silny i 1x magiczny itp itd. na prawde ciezko sie tym znudzic jak w przypadku poprzednich czesci gdzie atak fizyczny to praktycznie jedna animacja. Takze w skrocie, dynamiczna walka wymagajaca w miare szybkiego reagowania/myslenia.

Odnosnie wydarzen w demie, nie bede sie rozpisywac za bardzo, bo pewnie wiele osob nie chce znac szczegolow, ale!

byly zwroty akcji niespodziewane

bylo smutno, w jednym momencie nawet bardzo

klimat byl nieziemski, cala ta wojna zolnierzy "..." z rebeliantami, no, to jest na prawde COS, czego nie czuc bylo w innych czesciach

przerywniki filmowe, jak to FF, klasa SAMA W SOBIE.

Co do oprawy AV, byla super, dla mnie juz by mogli wydac pelnoprawna gre na podstawie dema, jedyny minus duzy jaki zauwazylem, to troche anemiczna animacja ruchu naszej kochanej pani rozpierdalato*ki, po prostu dziwnie to wyglada, zainteresowanych zapraszam na youtuba czy cos, aczkolwiek SNOW'em sie latalo calkiem normalnie.

Swoja droga, w zachowaniach postaci widac sporo nawiazan do poprzednich czesci, az za sporo, SNOW to taki FFowy BARRET, tylko troche mniej drze morde i najwijal o tym jaki to on "hiroł" itp :) (calkiem przyjemne to bylo) ale mial poczucie humoru i byl przyjaznie do swoich "towarzyszy broni" nastawiony, zupelnie jak barret, Lightning, to taki wlasnie Cloud, zamknac ryje, nie przeszkadzac mi, sama sobie dam rade, ty mnie tylko bedziesz spowalniac itp. Taka panienka brunetka to typowa princess Garnet z FF9, a kolega ktory ma czupiradlo na glowie, to polaczenie Wakki z FF10 oraz FEAR'a z MGS3 (taka dziwna postawe ma podczas walki) zupelnie jak on.

To sa moje refleksje odnosnie dema czy tam "wczesnego kodu" (jak kto woli) FF'a XIII, fani serii, JEST NA CO CZEKAC.

Aha, demo trwa okolo godziny.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, dla starych fanów serii gra zapowiada się przyjemnie.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet lepiej, ale pisalem o tym w ostatnim zdaniu :)

Normalnie przez ciebie jopie się teraz w "Final Fantasy XIII release date" i czekam aż z 287dni przeskoczy na 286.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie przez ciebie jopie się teraz w "Final Fantasy XIII release date" i czekam aż z 287dni przeskoczy na 286.

Zamknijcie ten temat do marca 2010 bo się pochlastamy czekając :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie ten temat do marca 2010 bo się pochlastamy czekając :fool:

Nie - dobrze jest, bawimy się. Ja tam lubię pocierpieć.... w oczekiwaniu na FFXIII of course :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce nic mówić ale głupie Japońce będą mieli FF13 za 3 miesiące i 1dzień. I będą sobie grac i grac... po nocach... i bedą delektować się grafiką, fabuła i w ogóle całą grą.... jak ja ich nieznosze :yucky:

Połowa pewnie przejdzie tą gre i będą znali wszelkie sekrety, zanim ja na oczy zobacze pudełko.

tak wiem... oni tą gre robią... i co z tego!? :P

A i do czasu premiery eu będzie nowe, lepsze, demo. po ang.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce nic mówić ale głupie Japońce będą mieli FF13 za 3 miesiące i 1dzień. I będą sobie grac i grac... po nocach... i bedą delektować się grafiką, fabuła i w ogóle całą grą.... jak ja ich nieznosze :yucky:

Połowa pewnie przejdzie tą gre i będą znali wszelkie sekrety, zanim ja na oczy zobacze pudełko.

tak wiem... oni tą gre robią... i co z tego!? :P

A i do czasu premiery eu będzie nowe, lepsze, demo. po ang.

Spojrz na to z drugiej strony, kiedy my dostaniemy gre, to japonce beda sobie pluc w brode zazdroszczac nam iz cala ta piekna przygoda jeszcze przed nami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na to z drugiej strony, kiedy my dostaniemy gre, to japonce beda sobie pluc w brode zazdroszczac nam iz cala ta piekna przygoda jeszcze przed nami :)

To może ją kupię (żeby nie zabrakło) i odpale za 3 lata. to będzie mi zazdrościł cały świat :)

A japońce będą grać w FF na komórkę i będą się śmiać że my nie bedziemy wcale :yucky:

chociaż z drugiej strony na gry na koma mnie nie rajcują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ją kupię (żeby nie zabrakło) i odpale za 3 lata. to będzie mi zazdrościł cały świat :)

Hah, prawie, ale zle, bo niby skad caly swiat to bedzie wiedzial : ) ? a odnosnie naszej premiery na pewno bedzie glosno oj glosno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Amerykańska premiera FF13 została przesunięta o 3 miesiące...

Na szczęście w tą lepszą stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Amerykańska premiera FF13 została przesunięta o 3 miesiące...

Na szczęście w tą lepszą stronę :)

zapodaj zrodlo, i z jaka data premiery mamy teraz do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj zrodlo, i z jaka data premiery mamy teraz do czynienia?

vgrelease.com & gametrailers.com

http://www.vgreleases.com/PS3/ReleaseDate-21807.aspx

http://www.gametrailers.com/video/premiere-party-final-fantasy/56023

Inforamcja z 15-16.09.09.

W zasadzie tak teraz patrze że to nie jest odnoście USA, tylko wydania poza japońskiego, czyli nas też dotyczy.

Co prawda powiedział tylko że wierzy że się uda, ale nie wydaje mi się żeby tak mówił bezpodstawnie.

Pewnie prace nad ang. wer. są na bardzo zaawansowanym poziomie :)

Na tą chwilę: Marzec 2010

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, nie powiem ze sie nie ciesze :)

I na pewno pokusze sie o porownanie tego jak bardzo FF XIII sie zmienil od czasow dema z FF:AC Complete, bo jestem ciekaw czy te slowa o lepszej grafice itp nie pojda w las.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, nie powiem ze sie nie ciesze :)

I na pewno pokusze sie o porownanie tego jak bardzo FF XIII sie zmienil od czasow dema z FF:AC Complete, bo jestem ciekaw czy te slowa o lepszej grafice itp nie pojda w las.

Ciekawi mnie teraz ile przed premierą w USA i Europie pojawi się te zapowiadane, drugie, ładniejsze, lepsze, ANGIELSKOJĘZYCZNE, darmowe demo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma w ogole byc demo o.O? z tego co czytalem to nie ma nawet takich planow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×