Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uznasz, ze masz niezłą drużynę, to spróbuj zdobyć jajeczko. Od tego momentu życie będzie dużo łatwiejsze. ;) Co prawda sensowniej jest wykonywać misje po przejściu gry, ale zrobisz jak zechcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w tej walce zależy od szczęścia. Jak wejdzie Ci Death to wygrałeś, jak nie wejdzie na początku walki to możesz już ją restartować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry podczas walki korzystaliście z ability czy mashowaliście X ?

Po 3 godzinach grania walki troszkę rozczarowują...

Wyjeżdżam właśnie na Distant Worlds :) Po powrocie rzucę świeżą relacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy chce szybko skonczyć walkę czy bawić się skillami. Zresztą przy najtrudniejszych przeciwnikach i tak trzeba używać skilli bo bez tego padasz od razu. Ale Ci dopiero są mniej więcej od momentu dotarcia na Gran Pulse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Krakowie odbył się koncert Distant Worlds Music from Final Fantasy.

Poprzedził go 20 minutowy pokaz soundtracku z Wiedźmina 2.

Gośćmi honorowymi byli Hironobu Sakaguchi (twórca serii FF) oraz Masashi Hamauzu (kompozytor ścieżki dźwiękowej do Final Fantasy 13).

Zaczęło się mocnym uderzeniem; Liberi Fatali w kompozycji z intrem FF8 na telebimie.

Generalnie całość była rewelacyjnym mixem muzyki i scenek wyświetlanych na telebimie.

Później odpalono muzykę ze starszych Finali (1-3).

Battle Theme wraz z motywem walki z FF8 na ekranie.

FF5, FF6, FF7...

Z Final Fantasy 13 zaprezentowano cztery utwory z mixem filmów z gry.

Po kilkunastominutowej przerwie mieliśmy możliwość usłyszenia arii operowej z Final Fantasy 6. Niesamowite.

Gdy po trzech godzinach koncert dobiegł końca, ludzie zaczęli wstawać z miejsc i udawać się w kierunku wyjścia... widać było na wielu twarzach pewien niedosyt. Facet siedzący obok mnie rzucił niemal ze łzami w oczach textem: "nie może TEGO nie zagrać!!"...

No i stało się: ONE WINGED ANGEL, a na telebimie walka z Sephirothem z Advent Children.

Dreszcze gwarantowane :)

Udało mi się zdobyć autograf Hironobu Sakaguchiego :-)

Było zajebiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adick007:

Ja pierdziele..

Dreszcze to ja mam w tej chwili dowiadujac sie ze cos takiego istnieje i mnie tam nie bylo O_o .

Gdzie sie dowiadywac o takich eventach? Co robic zeby tam byc? :D

Czy jeszcze cos takiego bedzie..? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O koncercie dowiedziałem się kilka miesięcy temu z PS3Site :) Natychmiast zarezerwowałem bilety.

Oficjalnie sprzedały się wszystkie, ale tuż przed koncertem była możliwość zakupienia biletów dla "spóźnialskich".

Czy jeszcze coś takiego będzie w Polsce?

Trudno powiedzieć, szanse nie są wielkie, gdyż był to dopiero drugi koncert Distant Worlds w Europie. Poprzedni w Sztokholmie.

P.S.

Gameplay z FF V oraz VI na kilkunastometrowym ekranie prezentuje się zniewalająco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi wczesniej o tym nie mowiles? :P

Ile za bilety?

Cholera.. szkoda ze tak sie sprawy maja, jak to drugi w Europie to cienkie szanse na ponowna impreze w Polsce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem wcześniej :)

60pln za sektor A - bliżej orkiestry.

30pln za sektor B - miejsca bardziej oddalone.

Jak na takie wydarzenie to jak za darmo. Tym bardziej, że można było spotkać twórcę Final Fantasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mi nie mow ze prawie darmo bo ja bylem nastawiony ze walniesz kwote 150zl + ..

Da rade jakos czas cofnac albo hmm inne pomysly?

Gdzie na forum takich ewentow szukac nastepnym razem?

Hmm.. nie dostanie nam sie od moderatorow za spam w temacie? Czy se tak mozemy gadac? :P

ninja.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tam spam, mowa o muzyce z Final Fantasy, z XIII też. Adick, gulsona mam takiego, że hej. Nic to, pozostaje słuchać mp3-jek...

A jeśli chodzi o spam to tym którzy nie znają twórczości Motoi Sakuraby polecam się z nią zapoznać, jest on twórcą muzyki do m.in. Valkyrie Profile i innych, OST z VP jest nieprawdopodobnie dobry, dla mnie ten gość jest nie mniejszym geniuszem co Uematsu. Swoją muzą w VP stworzył niepowtarzalny klimat, po dziś dzień jak go słucham przenosi mnie do tamtego świata wykreowanego przez Tri-Ace.

Behave Irrationally

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się do tego stopnia nie jaram tą muzą żeby mnie tam gdzieś w wyobraźni nosiło , no ale trzeba przyznać ścieżka dźwiękowa gitarka !:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz bo dla mnie VP to jedna z best of the best jeśli chodzi o szpile z psx'a, wkręciłem się w ten świat bez reszty swego czasu no i ta muza do teraz przywołuje miłe wspomnienia z tamtej wkrętki :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz bo dla mnie VP to jedna z best of the best jeśli chodzi o szpile z psx'a, wkręciłem się w ten świat bez reszty swego czasu no i ta muza do teraz przywołuje miłe wspomnienia z tamtej wkrętki :ninja:

Heh nie mogę powiedzieć złego słowa o VP gra zajebiaszcza jak nic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na początku gry podczas walki korzystaliście z ability czy mashowaliście X ?

Po 3 godzinach grania walki troszkę rozczarowują...

Wyjeżdżam właśnie na Distant Worlds :) Po powrocie rzucę świeżą relacją :)

Pierwsze co zrobiłem, to wyłączenie opcji AUTOBATTLE. Zupełnie bez sensu S-E dało tę głupią opcję.

EDIT: Dokładnie.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem, to wyłączenie opcji AUTOBATTLE. Zupełnie bez sensu S-E dało tę głupią opcję.

Zgadzam się "KopaczK" z 100% ----

A 28 mamy meczyk finał LM Barca vs Manchester powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy miałem styczność z grą FF13 ;) Nawet niezła fizyka gry no i śliczna liderka :D

Mam pytanie, da się w trakcie gry zmienić kamerę ? Bo mam odwrotnie ustawioną a to mnie trochę.. denerwuję. W Settings są tylko dwie opcje kamery i obie są takie same ;|

Może jakieś porady dotyczące gry ? Mam zamiar wbić w niej platynę ;D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj po raz pierwszy miałem styczność z grą FF13 ;) Nawet niezła fizyka gry no i śliczna liderka :D

Mam pytanie, da się w trakcie gry zmienić kamerę ? Bo mam odwrotnie ustawioną a to mnie trochę.. denerwuję. W Settings są tylko dwie opcje kamery i obie są takie same ;|

Może jakieś porady dotyczące gry ? Mam zamiar wbić w niej platynę ;D

pozdrawiam

Zbieraj wszystkie przedmioty i przygotuj się na długie farmienie pod koniec gry żeby wbić Treasure Hunter. Kamerę można chyba przestawić na invert.

Dodam od siebie jeszcze komentarz o distant worlds bo dopiero wróciłem z Karkowa. Koncert był rewelacyjny. Nie będę powtarzał za adikiem ale ostatnia chwila koncertu kiedy część ludzi już wyszła a wtedy te One Winged Angel - MAGIA. Wiadomo że to planowali ale wyszło tak jakby był to prezent za te owacje na stojąco jakie dostała orkiestra. Udało mi się spotkać z Sakaguchim, uścisnąć dłoń i dostać autograf, z Hamauzu było gorzej bo warunki pozwoliły tylko na dopchanie się przez tłum dla autografu.

Mogę już umrzeć spokojnie.

Edytowane przez enterrulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą niezła wiocha jak część ludzi wyszła już przed bisami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda ale jeszcze lepiej było jak prezenterka następnego dnia (na Piratach) powiedziała na koniec, że ewentualne bisy publiczność może sobie wyprosić. Członkowie orkiestry po usłyszeniu tego spojrzeli się na siebie ze zdziwieniem, bo widocznie nic takiego nie planowali. Publiczność stała i klaskała a orkiestra ani myślała o bisach... w sumie to co mieli bisować, puść jeszcze raz cały film od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama prezenterka gafę popełniła na Distant Worlds.

Oznajmiła publiczności, że pierwsza część Final Fantasy uratowała podupadające wówczas Square-Enix :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę nie mogę poradzić sobie z ta kamerą ;/ Da się wejść w jakieś głębsze ustawienia ? Przypominam że jak wciskam trójkąt, daje settings i mam do wyboru dwa typy ustawień kamery i każda jest taka sama! Po prostu odwrotnie ustawiona. Utrudnia mi to grę strasznie, byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×