Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba zalezy od szybkosc podlaczenia sie do sesji...

a tak apropos online czy ktos jeszcze tutaj gra na nowej wersji jazdy na Suzuka P600...?? gdzie na dobra sprawe gumy sa zablokowane i sie w sumie bardziej slizgamy niz jezdzimy... ale zabawa przednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca na starcie sie przyznawane od teoretycznie naslabszego (najmniej pp) do najlepszego. Dlatego zawsze w wyscigach np klasy 600 nie ustawiam auta na max tylko na 598 lub 599 i startuje z samego przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w ten sposob ograniczasz sobie zabawe Bo tylko uciekasz a nie gonisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja wczoraj wpadlem sobie na taki pomysl. Otoz gram na expert na suzuka p600 nissanem gtr i mam punktow 599 i zazwyczaj startuje z pierwszej linii... Zawsze po starcie jestem drugi... i jade tak za tym pierwszym jak cien do prawie konca i na koncu go wyprzedzam i wyscig wygrywam... co jest jednak ciekawe to reakcje tych co jada przedemna. Jeden to po prostu na prostej zjechal na bok zahamowal i mnie przepusil. Inni z kolei po prostu wypadali z trasy (nawet ich nie dotknalem). Oczywiscie jest w tej zabwie pewien minus... a mianowicie jak trafimy na kogos kto jest zdecydowanie szybszy od nas... Polecam taka zabawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjechal i zachamowal pewno dlatego ze ma juz wszystko i kasa mu nie potrzebna Tez tak czesto robie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Hmm... jestem ciekawy jak Wam idzie na Suzuce. Moj najlepszy czas to 2:22:xxx nie pamietam koncowki. Auto Nissan GT-R R35. Wszystko na OFF. Moze by jakis turniej urzadzic ?? Pozdrawiam

New Record R8 jest szybka 1:18:xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem

Podpialem PS3 do neta, mam neo 2 MB podpiete po kablu

Kiedy proboje wejsc do gry onlina to sie laczy a po tem pokazuje mi cos takeigo: Failed to connect host [60:2900000]

Czy ktos wie co to jest i jak to naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki problem

Podpialem PS3 do neta, mam neo 2 MB podpiete po kablu

Kiedy proboje wejsc do gry onlina to sie laczy a po tem pokazuje mi cos takeigo: Failed to connect host [60:2900000]

Czy ktos wie co to jest i jak to naprawic

A masz taki problem tylko w grze, czy w ogóle nie możesz nawet odwiedzić jakiejś strony www? Chociaż nie wiem, bo widzę problem z hostem. Może spróbuj zrobić nowe połączenie. Też mam neo, ale 1Mb i na WiFi, ale żednych problemów nie uświadczyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Hmm... jestem ciekawy jak Wam idzie na Suzuce. Moj najlepszy czas to 2:22:xxx nie pamietam koncowki. Auto Nissan GT-R R35. Wszystko na OFF. Moze by jakis turniej urzadzic ?? Pozdrawiam

New Record R8 jest szybka 1:18:xxx

Zapraszam do rywalizacji na suzuce GTR vs Ferrari .

PSN: rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do rywalizacji na suzuce GTR vs Ferrari .

PSN: rembix

Witam ostatnio się spotkaliśmy. Nie poszło mi najlepiej ale miałem dłuższą przerwe w graniu. Może nastepnym razem.

Do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rembix wyslalem ci requesta o dodanie do przyjaciol, moze sie jakos poscigamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rembix wyslalem ci requesta o dodanie do przyjaciol, moze sie jakos poscigamy.

Dzieki dzieki,juz cie mam ale cos cie ostatnio nie widze online, jest juz update online events'ow wiec jest kilka nowych wyscigow do konkurowania, zapraszam na tory.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj psn nick MessPL moze sie poscigamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez dzis (moze i wczesniej) wystartowanie w wyscigu online to loteria? U mnie pasek czekania na zawodnikow leci jak zawsze, na koncu jest joining i w 90% przypadkow dostaje jekis error :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. moze 1 na 5 wskoczy, chyba ze jestem hostem to leci jak trzeba. ale wkur... mnie to jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał pośmigać :

id :naxsterpl

tylko mam pewien problem nie mogę ściągnać updatu jak naciskam online to sciaga sie 1/4 updatu a po czym wyskakuje error jak to rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo, ale po prostu któregoś razu poszedł cały i tyle. nic na to nie poradzisz chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w sieci są jacyś gracze czy każdy ma taki problem i nikt nie gra ? bo nie będe się męczył żeby nikogo tam nie spotkać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemów, ale debile nadal są. (w razie czego chodzi o tych, co zpychają z toru, etc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch smignął za drugim razem, tylko to czekanie na połączenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch smignął za drugim razem, tylko to czekanie na połączenie!

nie jest źle. Kilkanaście sekund u mnie wyszukuje graczy, czasami dłużej, ale zbyt uciążliwe to nie jest. W sam raz na przetarcie kółka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Gre Jednak Mam Problemy z Grą w Internecie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jeśli ktoś z was jeżdzi bolidem F1 , to zapraszam do Arcade /Time Trial , niewielu jest tam polaków w pierwszej 100 (można policzyć ich na palcach u jednej ręki) no ale ja staram się jak mogę. by było na kilku trasach parę Polskich barw

ID: craxa

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×