Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś będąc dowódcą drużyny zaznaczyłem jakiś punkt do przejęcia po czym wsiadłem w myśliwca i latałem całą rundę. W międzyczasie dostawałem dużo punktów za wykonanie rozkazu ataku/obrony. Ku mojemu zdziwieniu na koniec rundy policzyło mi te wszystkie punkty do myśliwca. Fajny sposób na odblokowanie nowych rzeczy w myśliwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super... Latanie samolotem w BF3, to przy 24 graczach latanie rekreacyjne. Absolutnie nie czuje, ze jestem czescia rozgrywajacej sie bitwy. Oni na dole gowno moga mi zrobic, i vice versa. Caly ten hype wokol Bf3 zaczyna sie walic. Ta gra zginie smiercia naturalna, szybciej niz sie spodziewacie. Cale szczescie, ze jest BFBc2. :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Jeśli odblokujesz w odrzutowcu rakiety bez naprowadzania (takie, jak w śmigłowcu), to możesz pomóc chociażby niszcząc czołgi. Ogółem jeśli trafi się na ekipę ogarniającą pojazdy latające, to jest super sprawa, bo walka toczy się w kilku wymiarach. Na ziemi w pojazdach i na piechotę, a w powietrzu między odrzutowcami i helikopterami. Czasami zdarzają się rundy, że na lataniu odrzutowcem jest większe ciśnienie niż podczas walki tam na dole.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi BubuPN. Ja lubię piechotę i wole jak sie tam sie nawalacie w powiertrzu i ściągacie na siebie Vipera bo ten helikopter jak zacznie nawalać w ludzi na ziemi to nie ma szans (oczywiście ktoś ogarnięty). A czy cały ten hype się wali koło bf3 to z mojej strony nie załważyłem, pełne serwery jak były tak są i nawet ludzie już na starych mapach nie wychodzą na rzezcz nowych tylko grają :)

Edytowane przez Shatan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie akcji numer 3 z heli to przypomina mi się bodajże 28 tygodni później jak gość wirnikiem od heli kosił stado zombie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super video, mój idol :) niestety na analogu nie jest tak łatwo w heliki naparzać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram już trochę w tą grę, jakiś dobry nie jestem, ale na te głupoty co na tym filmiku i innych są pokazane to już mnie osłabiają - w realu nie ma możliwości ze zwykłej broni ręcznej małego kalibru przestrzelić szyby heli lub samolotu, jak to jest realizm to tragedia. Rozumiem duże karabiny maszynowe, duży kaliber snajperki ale nie to co w tej grze jest zrobione - śmiać się czy płakać.

Gra super pomimo takich głupot i wciągnęła mnie na maxa, dzięki niej przekonałem się do FPS na konsoli i padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już trochę w tą grę, jakiś dobry nie jestem, ale na te głupoty co na tym filmiku i innych są pokazane to już mnie osłabiają - w realu nie ma możliwości ze zwykłej broni ręcznej małego kalibru przestrzelić szyby heli lub samolotu, jak to jest realizm to tragedia. Rozumiem duże karabiny maszynowe, duży kaliber snajperki ale nie to co w tej grze jest zrobione - śmiać się czy płakać.

Gra super pomimo takich głupot i wciągnęła mnie na maxa, dzięki niej przekonałem się do FPS na konsoli i padzie.

Slowo klucz-GRA. My wiemy,ze sie nie da. My wiemy,ze nie ma skafandrow jak w Crysisie 2,ze po wypadku z Dirt 3 czlowiek by juz nie zyl,ale kogo to obchodzi? To jest GRA. Bawimy sie GRAJAC i nie zastanawiajac co mozna a czego nie mozna zrobic w realnym swiecie. Widac,ze pieknie dales sie wciagnac w marketing EA skoro tak bardzo Cie to teraz boli

Edytowane przez NFL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram już trochę w tą grę, jakiś dobry nie jestem, ale na te głupoty co na tym filmiku i innych są pokazane to już mnie osłabiają - w realu nie ma możliwości ze zwykłej broni ręcznej małego kalibru przestrzelić szyby heli lub samolotu, jak to jest realizm to tragedia. Rozumiem duże karabiny maszynowe, duży kaliber snajperki ale nie to co w tej grze jest zrobione - śmiać się czy płakać.

Gra super pomimo takich głupot i wciągnęła mnie na maxa, dzięki niej przekonałem się do FPS na konsoli i padzie.

Realia, ale bez przesady, gdyby gry byly mocno realistyczne to kazdy celny strzal na 99% wylacza zolnierza z walki, wszyscy by lezeli po katach i praktycznie nic by sie nie dzialo, realia realiami, ale nie kosztem dobrej zabawy bo przeciez po to sa gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to jest GRA - ale producent i wydawca wmawia nam w reklamach i innych materiałach jak ona jest bliska realizmowi to oczekuję trochę realizmu bo jeszcze trochę i pojawią się filmiki jak rzucają się ludzie na heli i samoloty lub czołgi z nożami i ich załatwią. Nie unoś się tak bo skoro to jest w jakimś stopniu symulator pola walki to zachować powinni jak najwięcej realizmu w każdym aspekcie tej gry , bo tych głupot jest więcej w tej GRZE. No i chyba nie jest to pierwsza gra DICE o tej tematyce to wymagam od nich zachowania realiów w jak największym procencie.

Od zabawy w strzelanie i tylko w strzelanie są inne gry całkowicie sztuczne i wymyślone przez twórców typu KIlZONE, a od marki BF wymaga się czegoś więcej - ale nie rozumiesz tego zapewne bo Ty tylko kille nabijasz i nic więcej.

Mnie to nie boli bo tak na 100% mam to w du ..ie tylko akcje ala McGyver nie przystoją grze aspirującej do symulatora pola walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabijam kille i dlatego mam ratio 1,4 i spm 388. Dla mnie gra to gra i mam w d podzialy na symulatory czy inne takie tak samo jak w d mam czy gra jest "skillowa" czy nie,ale co ja moge o tym wiedziec skoro nabijam tylko killei od premiery gralem niecale 50h. Od zachowania "realiow" jest Arma czy OP a nie BF. To taka sama strzelanka jak Cod i inne tego typu gry

Edytowane przez NFL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pnabor

musisz sobie zadać zajebiście ważne pytanie . czy jest gra która jest bardziej realna niż ostatnie serie battlefield ? takie spory jak ten powyżej uważam za jałowe . każda gra ma swoje plusy i minusy . weźmy na tapetę symulację wyścigów i wieczne spory co jest bardziej raelniejsze : granturismo czy forza? wszyscy debatują o tym który samochód w której grze bardziej realnie wchodzi w zakręt przy 200 km/h ,a jeśli chodzi o efekt kolizji to arcadowy bournout paradise bije wszystko . gra w której nie musisz ogarniać niczego poza przyciskiem "dopalacz".

a reklemie nie wierz , co druga z nich w telewizji mówi mi że ICH produkt jest najorginalniejszy , że ICH produkt najbardziej niezawodny , najtańszy itp,itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy jest to twoj pierwszy Battlefield,ale od zawsze w tej grze bylo Balans>Realizm.

Bf nie byl nigdy zadnym symulatorem walki,jest nim w troche shootera arcade.Jesli tak bardzo lubisz realizm polecam ci Arme albo Red orchestre.Praktycznie giniesz na strzala.Aby operowac czolgiem potrzebujesz min 5 ludzi.

Ale teraz to z innej strony.czy animacje zolnierza nie wygladaja realistycznie? Zobacz zachowanie broni,kazda ma recoil np z M16 nie trafie typa z konca mapy..Opadanie pocisku,na dalsza odleglosc.Dzwieki w tej to mistrzostwo,oswietlenie tez dobre itp.Pograj sobie w coda i pozniej wroc do BF I zobacz jakie te gry dzieli przepasc.Zaczynajac od gameplau konczac na dedykowanych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No porównując do MW3 to jest realistyczna:P Dobrze, że nie czepiasz się np. prędkości samolotów, naprawiania pojazdów spawarką, skrócenia dystansu walki, reanimacji, regeneracji zdrowia, respawnowania się, nieskończonej ilości spadochronów, wystarowania samolotem w ciagu kilku sekund (ja nawet rowerem tak szybko nie rusze z miejsca), a fakt, że ziemia w tej grze nie jest okrągła uważam za skandal i cofnięcie się do średniowiecza!

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy chwytaja marketingowy belkot jak mlode pelikany i takie sa efekty. Musze w koncu odblokowac bronie z co-op'a bo G3A3,ktore wczoraj podnioslem baardzo mi sie spodobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie wierzę reklamom tylko wymagam trochę realizmu w istotnych sprawach właśnie takich jak podczas akcji ala McGyver, bo innych niedoróbek tej gry się nie czepiam bo są małe i nie istotne.

Co do pytania to chyba nie ma bardziej realnej serii gier wojennych od BF3 w ostatnim czasie na konsole - i właśnie o to chodzi skoro najbardziej realna to wymagania co do realizmu wrastają z każdą nową częścią tej serii.

Jeżeli chodzi o samochodówki to nie można porównać Forza 4 do GT5 bo są na inne konsole, na PS3 można porównać Gt5 do NFS serii i tu wiadomo jak wypada i kto wygrywa.

Jeżeli chodzi o Forza 4 to ludzie którzy jeżdżą dużo w Gt5 i F4 mówią że Forza4 jest lepsza - niestety albo stety bo to da kopa PD do poprawy Gt5 co widać w ilości wydanych w ostatnim okresie poprawek do GT5, a przez rok nie wiele się działo w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

yyy... moim zdaniem porównanie serii gt z nfs jest sporym nadużyciem( jedyne co mają wspólne to to że porusza się w tych grach autem)

@ panPierniczek

hehehe, no i zapomniałeś dodać o spadochronach wielokrotnego użytku czy czołgach z nieograniczonym ammo i paliwem . no kurna , w to nie idzie grać , normalnie tragedija :thumbsup:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie wierzę reklamom tylko wymagam trochę realizmu w istotnych sprawach właśnie takich jak podczas akcji ala McGyver, bo innych niedoróbek tej gry się nie czepiam bo są małe i nie istotne.

Co do pytania to chyba nie ma bardziej realnej serii gier wojennych od BF3 w ostatnim czasie na konsole - i właśnie o to chodzi skoro najbardziej realna to wymagania co do realizmu wrastają z każdą nową częścią tej serii.

No niestety, seria BF jest to ogromna produkcja stworzona z rozmachem i ciagle rosnaca, niemniej ciezko ustrzec sie bledow w grze tak obszernej zawierajacej duzy teren mase uzbrojenia, pojazdow latajacych jezdzacych plywajacych itd, itp. jest sporo razacych bledow, ale czy jest podobna gra pozwalajaca toczyc walki jednoczesnie na ladzie w powietrzu i wodzie? raczej nie, wydaje sie ze BF ma monopol na tego typu rozgrywke wiec za bardzo nie ma wyboru ;) porownywanie MW z BF to w/g mnie ogolnie pomylka bo kazda z nich mimo iz jest FPSem oferoje dwa ROZNE tryby rozgrywki

EDIT:

dopiero obejzalem, fajne :thumbsup:

Edytowane przez Duch_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zabawy w strzelanie i tylko w strzelanie są inne gry całkowicie sztuczne i wymyślone przez twórców typu KIlZONE, a od marki BF wymaga się czegoś więcej - ale nie rozumiesz tego zapewne bo Ty tylko kille nabijasz i nic więcej.

No jesli chcesz padac po 1 strzale to powodzenia. Wtedy kazdy by siedzial w krzakach lub jezdzil tylko czolgiem/helikopterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc,gdzie mam wpisać kod żeby zagrać online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o pomoc,gdzie mam wpisać kod żeby zagrać online

W PlaystationStore > Redeem Codes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisałem,ale czy musze też dodawać gre na battle.net?

Żeby grać online wystarczy wpisać online pass w PSS. Nigdzie indziej nie musisz jej dodawać jeśli nie chcesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×