Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

bylo pare dni temu :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak co niektórzy nie mają pojęcia o co mi chodzi. Z jednej strony podniecacie się niesamowicie realnymi dźwiękami broni, recoilem, niesamowitą animacją postaci, zniszczeniem otoczenia i innymi pierdołami co tak naprawdę nie ma wpływu na rozgrywkę, a z drugiej strony tego typu akcje że snajper zabija pilota samolotu lub śmigłowca bojowego hahaha masakra. Nikt nawet ja nie chcę padać po jednym strzale, jeżeli by nie było reanimacji czy leczenia to klasa żołnierza - medyk nie miła by sensu i była by nie potrzebna, jeżeli chodzi o balans gry to jest dobrze dobrany są tylko takie kwiatki co wyżej opisałem, można jeszcze dodać latarki jak światła na stadionach piłkarskich. A gry inne o których piszecie "Americas Army " i inne to niestety nie ma ich na PS3 i takie gadanie nie ma sensu kompletnie bo to jest tak jak z GT5 - RFactora i innych symulacji nie ma na konsolę. A BF3 aspiruje do symulacji pola walki współczesnej armii i trochę nie przystaje do ogólnego bardzo dobrego wrażenia gdy pojawiają się takie pseudo atrakcje.

Jak pisałem wyżej gra jest świetna mimo kilku niedoróbek i zamierzam w nią grać jeszcze wiele godzin.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:"a z drugiej strony tego typu akcje że snajper zabija pilota samolotu lub śmigłowca bojowego hahaha masakra. "Nie rozumiem cie trochę w czym ci przeszkadza, że snajper zabije pilota.To dobrze,że ktoś ma skilla i potrafi grać z wyczuciem.Wow ja w bc2 też tak kilka razy osób zabiłem.Wydaje mi się, że po prostu jeszcze nikogo tak nie zdjąłeś, więc jest to dla ciebie śmiesznedry.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę to bo tu widać co niektórzy są mocno ograniczeni umysłowo - poczytaj stronę wcześniej to zobaczysz o co chodzi, a tą klasą - recon nawet nie zamierzam grać więc nie zależy mi na tym, proponuję zacznij się rzucać z nożem na czołg i heli, skakać z wysokości i siadać do heli i samolotów w locie, do szybkiego transportu zacznij używać czołgów - wystrzelisz się dość daleko i bardzo szybko - realizm pełną gębą.

Spoko

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pnabor Bf3 to zwykły arcade z elementami taktycznej walki w otoczce realizmu, cytując "niesamowicie realnymi dźwiękami broni, recoilem, niesamowitą animacją postaci, zniszczeniem otoczenia i innymi pierdołami".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne ja nie szukam realizmu w grach bo tego osiągnąć się nie da zapewne nigdy, ale chodzi mi o zachowanie odrobiny realnego zachowania się w jak największej ilości aspektów takiej gry, a nie jak tu - broń extra, dźwięki extra, otoczenie extra i fizyka - opadające pociski (przyciąganie ziemskie) wiele innych bardzo fajnych elementów tej gry które są zbliżone do realnego świata i nagle kilka takich prostych do poprawy błędów jak ci snajperzy - i przestrzelenie kabiny pilota czy to samolotu czy heli, wchodzenie do heli lub samolotu będąc poza tymi maszynami w locie, wyskakujący piloci heli (szczególnie chodzi mi o Mi-28 i Cobrę - nierealne wyjście z takiej kabiny w trakcie lotu ) i ciekawe jeszcze jakie cuda znajdą ludzie dla zabawy i pokazania głupoty twórców tej FAJNEJ I NAJLEPSZEJ GRY FPS w jaką grałem na PS3.

BFBC2 za krótko grałem niestety - bo nie wyobrażałem sobie gry w fps na konsoli i padzie ale to właśnie BF3 demo pokazało mi ze można i jest z tego fajna zabawa i przyjemność i zakupiłem pełną wersję.

Edytowane przez pnabor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jeszcze jakie cuda znajdą ludzie dla zabawy i pokazania głupoty twórców tej FAJNEJ I NAJLEPSZEJ GRY FPS w jaką grałem na PS3.

To nie jest glupota tylko celowy zabieg majacy na celu zapewnienie maksymalnej zabawy grajacym w dana gre ludziom. "Glupota" moge nazwa ciemnosc jaka widze po respie i to,ze przeciwnik widzi nie szybciej niz ja jego bo przeciez mam ciemno przed oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu z serią battlefield jest jak z moją żoną. Zaakceptowałem jej ponad przeciętną urodę mimo że do mojej faworytki Monici Bellucci jej daleko.

Akurat BF3 i ponadprzecietna uroda nie wspolgraja :biggrin: No,ale fakt. To tak samo jak z kobieta. Wiesz,ze Cie wkurw... i ma tyle bledow,ze glowa mala,ale i tak ja kochasz i "pchasz" sie dalej.

Wczoraj i dzis jakis cykl terminatorow mialem. Wczoraj typek mi zrobil 0-7 bo nie dalo sie go zabic w zaden znany mi sposob (granat pod nogi,rpg pod nogi,seria z A91 w leb. Nic nie dzialalo) a dzis kolejny megaman sie znalazl,ktory wytrzymal serie z A91 (niepelna),serie z podrecznej,granat pod nogi i pol magazynka z A91 prosto w banke.Zabil mnie po czym ucieszony pobiegl z 10% zycia. Takie sytuacje normalnie odbieraja chec strzelania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy idzie wczytać misje po ukończeniu kampanii np Kaforof??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pnabor

Przeczytałem dwie strony twoich dywagacji i tak naprawdę zastanawiam się o co Ci chodzi?

Być może należę do grona tych "ograniczonych" :D

Najpierw kilka postów "przemyśleń" jaki to Bf3 "mało realny jest" a na koniec podsumowanie że

nie szukam realizmu w grach bo tego osiągnąć się nie da zapewne nigdy

Masz racje NIE DA SIE, bo wtedy nie bedzie to juz gra.

Tak wiec ja - i reszta Ograniczonych - przyjmujemy grę z całą "dobrocią inwentarza" doskonale zdając sobie sprawę z tego że wysapując w niej przekłamania w kwestii rzeczonego pseudo realizmu.

Mnie bardziej denerwuje kwestia VOIPa i magicznych latarek a nie tego gdzie wojacy noszą spadochron :D

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mori
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a jak np konsolowcy maja brac udzial w tym konkursie co jest nedostepny dla polski ? chodzi mi o to jak nagrac filmik przeciez kamera tego nie nagram ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a jak np konsolowcy maja brac udzial w tym konkursie co jest nedostepny dla polski ? chodzi mi o to jak nagrac filmik przeciez kamera tego nie nagram ;p

Są urządzenia które nagrywają obraz z konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiecie mi czy można ?

aha dzięki

Edytowane przez fryga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy idzie wczytać misje po ukończeniu kampanii np Kaforof??

Idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są urządzenia które nagrywają obraz z konsoli

jakie naprzykład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie naprzykład?

Portek kiedyś wspominał, że nagrywa Avermedia Darkcrystal HD Capture Station USB. Możesz też nagrać jakąś lipną nagrywarką za 50zł na allegro, ale nie spodziewaj się dobrej jakości obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Averka DarkCrystal HD (obecnie zepsuty bo mi Upod z wysokości :P), polecam go z całego serca, do porządnego nagrywania w 720p nic lepszego i tańszego chyba nie ma. Fakt, cena może trochę odstraszać ale jak już kupisz to będziesz zadowolony. Moja próbka nagrywana averkiem: http://www.youtube.c...h?v=4qu-W-qdFRM

Kupisz go tutaj: http://www.emarket.p...00aa/p-c2010076

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze w tym filmiku jest to, że ten robot się nie rozwalił Edytowane przez pawel1604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram już trochę w tą grę, jakiś dobry nie jestem, ale na te głupoty co na tym filmiku i innych są pokazane to już mnie osłabiają - w realu nie ma możliwości ze zwykłej broni ręcznej małego kalibru przestrzelić szyby heli lub samolotu, jak to jest realizm to tragedia. Rozumiem duże karabiny maszynowe, duży kaliber snajperki ale nie to co w tej grze jest zrobione - śmiać się czy płakać.

Gra super pomimo takich głupot i wciągnęła mnie na maxa, dzięki niej przekonałem się do FPS na konsoli i padzie.

Sorry Panowie ale na niektóre posty nic mi do głowy nie przychodzi pozatym :

gallery-77826802-500x500.jpg

Edytowane przez Shatan
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu z serią battlefield jest jak z moją żoną. Zaakceptowałem jej ponad przeciętną urodę mimo że do mojej faworytki Monici Bellucci jej daleko.

No to pojechałem sobie z rana...

Powiedziałem swojej żonie dokładnie odwrotnie jak w twojej wypowiedzi-"ty jesteś jak mój battelfield-zawieszasz się i masz sporo "baboli" a i tak bez ciebie byłoby nudno"(miało być śmiesznie a dostałem opier... jak sie patrzy):whistling: :pardon:

Baby są jakieś dziwne.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałem sobie z rana...

Powiedziałem swojej żonie dokładnie odwrotnie jak w twojej wypowiedzi-"ty jesteś jak mój battelfield-zawieszasz się i masz sporo "baboli" a i tak bez ciebie byłoby nudno"(miało być śmiesznie a dostałem opier... jak sie patrzy):whistling: :pardon:

Baby są jakieś dziwne.

To było zagranie w stylu wybiegnięcia przed pędzącą ciężarówkę :). Well played.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngUżytkownik unki dnia 21 grudzień 2011 - 08:04:35 napisał

No to pojechałem sobie z rana...

:whistling: :pardon:

.....Baby są jakieś dziwne.

@

baby wogóle są jakieś dziwne , nie grają w battlefielda :tongue:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×