Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

nie da sie ...

najlepsza seria killow jaka widzialem na YT

kiedyś wbiłem 856 ale to wysadzając chyba 5 w pojeździe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muza robi klimat (chyba z transformersow)

Po obejrzeniu takiego filmu az chce sie isc do konsoli i grac w bfa :)

Taka ciekawostka (nie wiem czy ktos o tym pisal)

Zeby zdobyc 2 dodatkowa bron inzyniera (gdzie jest zadanie zeby zniszczyc palnikiem czolg), ja dzis smalilem mava wroga, i zaliczylo :)

Oczywiscie nie bedzie to latwiejsze ale tylko tak mowie, pewnie na jeepach, robociku i innych pojazdach tez wpadnie ten unlcok.

Mnie sie wydaje że muzyka jest z Incepcji, ale pewien nie jestem.

Gość miał farta bo nigdy nie zachodzili go od tyłu więc ciągle napierał do przodu i zaskoczył wroga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałek to Mind Heist z trailera Incepcji.

Ja kiedyś próbowałem usmażyć palnikiem Mava i nie weszło, więc nie wiem od czego to ma niby zależeć.

@Smoqu

Był chyba kiedyś myth busting i próbowali czy drzewo może zabić i o ile pamiętam to nie mogło. ;P

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie ...

najlepsza seria killow jaka widzialem na YT

no koles dobrze zagral ale tez troche farta mial ...a jak wpadl po schodach to nie wiedzial gdzie ma strzelac tylu kolesi bylobiggrin.gif wycofka i granatbiggrin.gif ...pc jak nic na konsoli tylu kolesi w jednym miejscu jeszcze nie widzialem ...ale filmik dobry dobry..pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałek to Mind Heist z trailera Incepcji.

Ja kiedyś próbowałem usmażyć palnikiem Mava i nie weszło, więc nie wiem od czego to ma niby zależeć.

@Smoqu

Był chyba kiedyś myth busting i próbowali czy drzewo może zabić i o ile pamiętam to nie mogło. ;P

mi zaliczylo na robocie mechanika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiło was kiedyś.... drzewo ? O_O Na caspianie przy fladze B Forest. Czołg strzelił w drzewo, drzewo się ułamało i zabiło mnie spadając na ziemię :P Obraz przez chwilę zadrżał i wyglądało to tak jakby Frostbite nie wiedział co ma zrobić i najlepszym wyjściem było uśmiercenie mnie :P Bad luck :P

Na Caspian miałem inną przygodę, bo mnie znowu ta wielka antena czy co to jest przygniotło akurat na sam koniec rundy, a te drzewa potrafią uprzykrzyć życie, bo już nie raz mój żołdak miał problem żeby je przeskoczyć, ale nigdy mnie jeszcze nie zabiło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne przygody na metrze, w jednym przypadku zginąłem bez powodu po prostu idąc...a już kilka razy miałem tak, że biegnę, nagle jakiś przeskok i resztka życia :turned:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiło was kiedyś.... drzewo ? O_O Na caspianie przy fladze B Forest. Czołg strzelił w drzewo, drzewo się ułamało i zabiło mnie spadając na ziemię :P Obraz przez chwilę zadrżał i wyglądało to tak jakby Frostbite nie wiedział co ma zrobić i najlepszym wyjściem było uśmiercenie mnie :P Bad luck :P

haha smoqu no dzis bylo pare ciekawych rzeczy:D ale pech niestety dopadl Ciebie:D szkoda ze hs nie maszz;) mi coraz czesciej sie zdarza pasc przez pech normalnie sobie biegnac ..niestety;p idzie sie zirytowac;P podobnie jak znikajace granaty i rakiety po smierci:P mam jeszcze jedna ciekawa sytuacje-jade sobie czolgiem nie byl obklejony c4 100% mial i gosciu mnie jedna rakieta rpg rozwalil..ja sie pytam wtf?albo 1 rakieta i odrazu unieruchomienie i 40% w czolgu? ja czegos tu nie rozumiem czy co?jak ja strzelam to chyba z 4-5 rakiet trzeba..tak samo igla..zeby namierzyc to chyba z 30 sec..tak jakby czekala az laskawie gosciu kierujacy gdzies sie skryje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Od wczoraj mam dziwny problem. Pod koniec meczu gdy są zliczane punkty, itp. gdy przychodzi czas na zliczanie baretek, to niby one się zliczają, ale nie ma do nich obrazka.

Druga rzecz to taka, że chyba kupiłem używanego Battlefielda 3 w RTV Euro AGD. Po 1 folia była nieoryginalna. Po 2 okładka pognieciona. I po 3 pudełko porysowane. Czy to powód żeby oddawać grę do sklepu? I czy w ogóle ją przyjmą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że masz prawo, o ile masz paragon. W niektórych sklepach liczy się też czas od zakupu (w większości przypadków są to 3 dni). Musiałeś być zdesperowany, aby kupować grę w Euro-necie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz to taka, że chyba kupiłem używanego Battlefielda 3 w RTV Euro AGD. Po 1 folia była nieoryginalna. Po 2 okładka pognieciona. I po 3 pudełko porysowane. Czy to powód żeby oddawać grę do sklepu? I czy w ogóle ją przyjmą?

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej. Jeśli masz jakiekolwiek podstawy aby twierdzić że gra którą kupiłeś byłą wcześniej używana i posiadasz paragon to wal do nich. Swoją drogą takie rzeczy w sklepach dzieją się często. Mam kumpla który pracuje z jednym z takich multimedialnych marketów i oni sobie "pożyczają" gry do domu za free, na magazynie mają urządzenie do foliowania, wszystko wygląda jakby było oryginalne jedynie na tym pasku który ciągniemy żeby odfoliować pudełko nie ma loga PS3.

haha smoqu no dzis bylo pare ciekawych rzeczy:D ale pech niestety dopadl Ciebie:D szkoda ze hs nie maszz;) mi coraz czesciej sie zdarza pasc przez pech normalnie sobie biegnac ..niestety;p idzie sie zirytowac;P podobnie jak znikajace granaty i rakiety po smierci:P mam jeszcze jedna ciekawa sytuacje-jade sobie czolgiem nie byl obklejony c4 100% mial i gosciu mnie jedna rakieta rpg rozwalil..ja sie pytam wtf?albo 1 rakieta i odrazu unieruchomienie i 40% w czolgu? ja czegos tu nie rozumiem czy co?jak ja strzelam to chyba z 4-5 rakiet trzeba..tak samo igla..zeby namierzyc to chyba z 30 sec..tak jakby czekala az laskawie gosciu kierujacy gdzies sie skryje

W chwili obecjnej nie widzę sensu kupowania HS, przez te kilka godzin jak graliśmy wczoraj usłyszałem dwa urwane w połowie słowa, a po ikonce głośnika możnabyło wywnioskować że mówiłeś znacznie częściej, poza tym wczoraj miałem jakiś uparty dzień jeśli chodzi o C4, obkleiłem wczoraj około 15 czołgów jednak zniszczyłem tylko 2, w pozostałych przypadkach trafiał mi się ten błąd C4: zamiast detonować to rzucał kolejne ładunki. Mega wkurw wtedy bierze, i swoją drogą dobrze że nie mam wtedy HS bo usłyszałbyś fajną wiązankę. Z tych dwóch prostych powodów nie mam zamiaru dopłacać ani grosza więcej do tej gry, nawet na HS.

Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne i logiczne. Po skończonej rundzie jest chyba 35 sekund zanim zacznie się następna, jeśli zbierze się tak dużo baretek że nei zdoła pokazać wszystkich przez te kilkadziesiąt sekund to pokazuje się napis Ribbons i w nawiasie podana jest liczba tych baretek np wczoraj miałem 44.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo 1 rakieta i odrazu unieruchomienie i 40% w czolgu? ja czegos tu nie rozumiem czy co?

To normalne przy strzale w tył pod kątem ok. π/2 rad. 

Edytowane przez panPierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem nawet jak w przód strzelisz to 1 rakieta unieruchamia czołg, podobno trzeba celować w szpare między wieżyczką a pancerzem i chyba jest to prawda bo kilka/kilkanaście razy udało mi sie unieruchomić czołg 1 rakietą strzelając w przód. Tak samo jak walisz z czołgu np. wczoraj rozwaliłem nowiuśki czołg 2 strzałami z czołgu i waliłem w przód, 1 strzał unieruchomienie a 2 to już boom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego nieszczęsnego C4. Jak dla mnie, osoby która sporo czasu spędza w różnej maści pojazdach to nawet dobrze, że ten bug istnieje, bo po zlikwidowaniu dzwieku zakladania C4 to nawet ze skanerem okolicy w wirze walki mozna nie zauwazyc speców z C4 na mapcetongue.gif sam przyznam, ze tego bugu na sobie nie doswiadczylem, bo albo delikwentowi udaje sie wysadzic czolg ze wszystkimi w pojezdzie, albo w ostatniej chwili uda sie wyskoczyc, i podjaranego faktem wysadzenia czolgu delikwenta zgladzic, jesli byl na tyle uprzejmy i delektowal się widokiem płonącego wraku, nie zauważając iż nikt w środku nie zginął hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Teraz zamiast dźwięku podkładanego C4 pokazuję się square.png żeby je podnieść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego nieszczęsnego C4. Jak dla mnie, osoby która sporo czasu spędza w różnej maści pojazdach to nawet dobrze, że ten bug istnieje, bo po zlikwidowaniu dzwieku zakladania C4 to nawet ze skanerem okolicy w wirze walki mozna nie zauwazyc speców z C4 na mapcetongue.gif sam przyznam, ze tego bugu na sobie nie doswiadczylem, bo albo delikwentowi udaje sie wysadzic czolg ze wszystkimi w pojezdzie, albo w ostatniej chwili uda sie wyskoczyc, i podjaranego faktem wysadzenia czolgu delikwenta zgladzic, jesli byl na tyle uprzejmy i delektowal się widokiem płonącego wraku, nie zauważając iż nikt w środku nie zginął hehe

mistrza widziałem spadając na spadochronie po zestrzeleniu na kaspianie - standardowo spamuje selecta przy fladze obok której się znajduję (punkt kontrolny - A) a tam sytuacja taka:

stoi nasz czołg i przejmuje flagę (jeszcze czerwoną) patrze leci wróg kamikadze c4, podkłada, kierowca czołgu wyskakuje i ucieka, boom czołgu nie ma, kierowca przeżył, obiegł budynek (ten z mcomem), podbiegł do wysadzacza rozglądającego się na schodach, rzucił mu c4 "w ryja" i zdedotonował samemu nie uciekając :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem nawet jak w przód strzelisz to 1 rakieta unieruchamia czołg, podobno trzeba celować w szpare między wieżyczką a pancerzem i chyba jest to prawda bo kilka/kilkanaście razy udało mi sie unieruchomić czołg 1 rakietą strzelając w przód. Tak samo jak walisz z czołgu np. wczoraj rozwaliłem nowiuśki czołg 2 strzałami z czołgu i waliłem w przód, 1 strzał unieruchomienie a 2 to już boom :)

Na filmiku z obalaniem mitów w BF3 autorzy testowali gdzie najlepiej walnąć czołg żeby było duże uszkodzenie i najlepiej uderzać w tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, raportujcie te bugi w tym oto temacie http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489415284684/ ja już conieco tam napisałem, między innymi o tym C4 o tłumikach że nie działają, o naliczaniu pkt do myśliwców itd. Może któryś z szanownych pracowników DICE to przeczyta i weźmie sobie do serca :) a im więcej raportów tym większe prawdopodobieństwo że to naprawią.

Na filmiku z obalaniem mitów w BF3 autorzy testowali gdzie najlepiej walnąć czołg żeby było duże uszkodzenie i najlepiej uderzać w tył.

To wiadomo że najlepiej w tył bo wtedy praktycznie zawsze 1 rakieta unieruchamia pojazd a 2 robi boom, niemniej jednak da sie to samo zrobić od przodu tylko jest to trudne i trzeba mieć troch szczęscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrza widziałem spadając na spadochronie po zestrzeleniu na kaspianie - standardowo spamuje selecta przy fladze obok której się znajduję (punkt kontrolny - A) a tam sytuacja taka:

stoi nasz czołg i przejmuje flagę (jeszcze czerwoną) patrze leci wróg kamikadze c4, podkłada, kierowca czołgu wyskakuje i ucieka, boom czołgu nie ma, kierowca przeżył, obiegł budynek (ten z mcomem), podbiegł do wysadzacza rozglądającego się na schodach, rzucił mu c4 "w ryja" i zdedotonował samemu nie uciekając :D

hehe dobrebiggrin.gif sam ostatnio mialem trochu podobna sytuację. Na mapce wyspa chark. Nieopatrznie podjechalem tankiem zbyt blisko skał, zajęty likwidacją czołgu i koszeniem przeciwnika dopiero w ostatniej chwili zauwazylem czerwona kropke w zasadzie na moim tanku, wiec w pospiechu wysiadka, ale wybuch i tak prawie zlikwidowal mojego wojaka. Natomiast kolo zdziwiony tym, ze nikt nie zginął prężył się dumnie na tej skałce co najmniej jak statua wolności hehe podejrzewam ze czekal az pobiegne do przodu by mnie dobic, ale ja skradajac sie przy wraku zaskoczylem gościa i z zasady wladowalem trochu ołowiu w niegowink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już wiem kto mi tak elegancko wysiada z czołgu jak podkładam C4 :).

A na poważnie - ostatnio kilkanaście razy przy podkładaniu "dałem się" zauważyć i wszyscy się ewakuowali z czołgu i mogłem śmigać maszyną.

A bug'a unikam, bo rzucam na czołg 3 ładunki (wystarczy, żeby zniszczyć i nie ma problemu z dodatkowym rzucaniem ładunków).

I tak btw - czy znacie jakiś filmik albo poradnik jak się nauczyć i ustawić sterowanie do myśliwców?

Odpuściłem sobie latanie po 5-6 próbach gdzie nie dość, że osłabiałem zespół brakiem pojazdu to jeszcze sam marnie kończyłem niczym niewidomy kamikadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero zauważyłem że przy rozdzielczości 1080p gra wolniej chodzi, szybciej przy 1080i, najszybciej przy 720. najwyraźniej ps3 ma za mało ramu żeby gra chodziła płynnie na 1080p, w porównaniu do tego jak śmiga na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne i logiczne. Po skończonej rundzie jest chyba 35 sekund zanim zacznie się następna, jeśli zbierze się tak dużo baretek że nei zdoła pokazać wszystkich przez te kilkadziesiąt sekund to pokazuje się napis Ribbons i w nawiasie podana jest liczba tych baretek np wczoraj miałem 44.

Nie jestem pewien ale jemu chyba chodziło o to,że po meczu pokazują się nazwy baretek i punkty ale nie same ikony/obrazki. Miałem tak kilka razy nawet kiedy zdobywałem tylko dwie baretki więc to kolejny błąd w Bugfieldzie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem żo to pytanie było już wcześniej , ale za chiny nie mogę się dokopać do niego . jak najlepiej opuścić grę aby nie zaliczyło jako ucieczkę? w przerwie między rundami , kiedy podlicza punkty czy pokazuje odblokowe sprzęty nic nie można zrobić. może zaraz na początku nowej rundy , kiedy odlicza sekundy i wszyscy stoją i czekają na "GO" ?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sterowaniem myśliwcami/helikopterami to faktycznie lipa...wszyscy mają je już tak wymaxowane,że jak się próbuje nauczyć polecieć czymkolwiek to przygoda trwa kilka sekund...o ile nie zginie się w nich jeszcze na ziemi...Ostatnio zauważyłem też nowy "trend"...latanie na MAV'ie na dachy lub na Teheranie na drogę na górze.Wczoraj miałem przypadek,że 3 snajperów siedziało w tym miejscu i kosiło respa.Tragedia nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×