Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

a no to może :biggrin:. dlatego on zawsze wolny stoi :whistling:. Dzięki, dobrze posłuchać wyjadacza śmigłowcowego :thumbsup:.

A działko ma little bird, tak?

tak little bird i chyba Z-11W

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko widzisz, ze jest taka sytuacja... Wez MAVa, rozbij im punkt odradzania na dachu, porozjezdzaj snajperów (zwykle nawet Cię nie zauwazaja).

Sprawdzone, działa. Potem masz 2 minuty podczas których próbują się dostać ponownie. Latający MAV z ludzikiem to bardzo łatwy cel dla drugiego MAVa. Chwilę ich podręczysz i rozgrywka wróci do normy. I jednoosobowo zajmiesz grupę takich kolesi co pozwoli Twojej drużynie przejąć wszystko co jest do przejęcia :)

Tak,na Teheranie walczyłem z kilkoma na górnej drodze/moście, w ten sposób,ale jest to męczące,bo w zasadzie istota gry wtedy ucieka,tym bardziej,że do wymiataczy się nie zaliczam :wink: W ogóle ostatnio trafiam tylko na serwery gdzie widnieje magiczny napis "twój zespół przegrał", ludzi odjeżdżających pojazdami w pojedynkę i znikających gdzieś na mapie...a ja sam jak kamikadze idę zdobywać flagi i w efekcie ginę,ginę,ginę. Początkowo super się grało,ale teraz jakoś tak "dziwnie" się zrobiło...nie macie takiego wrażenia?

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to może :biggrin:. dlatego on zawsze wolny stoi :whistling:. Dzięki, dobrze posłuchać wyjadacza śmigłowcowego :thumbsup:.

A działko ma little bird, tak?

wyjadacz to tak srednio :D (patrz jamiemonovitz)

o działkach napisał kolega nieco wyżej, a jeśli mówisz o tym co zawsze wolny stoi to na bank venom - polecam go do nauki latania i lądowania na dachach itp :)

@horned-viper dołącz do plutonu, dodaj znajomych, graj z nimi i zobaczysz, że gra wcale nie musi być do jednej bramki :)

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy, kolega rejczu dziś widzę mocno zdenerwowany :biggrin: . czyżby wczorajsza padaka z serwerami nie tylko mi popsuła humor ?:thumbsup:

Wczoraj z rejczem chwilę pograłem na TDM. Ja nie jestem mistrzem gry, ale mieliśmy takich gamoni w zespole, że ręce opadają.

Zostałem też fanem ludzi, którzy biorą JEDYNY pojazd na mapie i zamiast jechać w konflikt, żeby pozabijać co się da to sobie zwiedzają mapę i walą rundki dookoła lokacji.

A co do serwerów to po instalu B2K też zacząłem mieć problemy z nimi.

Wcześniej miałem klasyki np. dołącznie do skończonej właśnie gry lub próba wejścia na Bazar (tam zawsze gram na początku, dla rozgrzewki), która kończy się loadingiem Kanałów albo Karkandu.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem wczoraj w nfs the run i powiem wam ze zimowa planeta wygladala przepieknie, nie moge sie doczekac jakis mapek zimowych do BFa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z rejczem chwilę pograłem na TDM. Ja nie jestem mistrzem gry, ale mieliśmy takich gamoni w zespole, że ręce opadają.

Zostałem też fanem ludzi, którzy biorą JEDYNY pojazd na mapie i zamiast jechać w konflikt, żeby pozabijać co się da to sobie zwiedzają mapę i walą rundki dookoła lokacji.

A co do serwerów to po instalu B2K też zacząłem mieć problemy z nimi.

Wcześniej miałem klasyki np. dołącznie do skończonej właśnie gry lub próba wejścia na Bazar (tam zawsze gram na początku, dla rozgrzewki), która kończy się loadingiem Kanałów albo Karkandu.

wczoraj mistrzem był sniper z naszego zespolu na kaspianie, Ty ganiasz z c4 za pojazdem ja niszcze biegających po krzakach kolesi, a tamten wlazł na skałę, której widok "na akcję" zasłaniało drzewo i próbował przez pół mapy wypatrzyć coś przez liście :D

ja tylko wczoraj miałem takie akcje z wywalaniem z serwerów co 2-3 mapy. Ale zauważyłem ciekawą zależność i prosiłbym o poprawienie mnie lub potwierdzenie:

podczas grania w tryb podbój serwery typu:

[dice] normal serwer 7765 - mapy standardowe (wyłącznie)

[dice] B2K normal serwer 7785 - mapy tylko z dodatku (mix trybów podbój i podbój - najazd)

lmbf3ps3sa123 - mix map normalnych i z dodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,na Teheranie walczyłem z kilkoma na górnej drodze/moście, w ten sposób,ale jest to męczące,bo w zasadzie istota gry wtedy ucieka,tym bardziej,że do wymiataczy się nie zaliczam :wink: W ogóle ostatnio trafiam tylko na serwery gdzie widnieje magiczny napis "twój zespół przegrał", ludzi odjeżdżających pojazdami w pojedynkę i znikających gdzieś na mapie...a ja sam jak kamikadze idę zdobywać flagi i w efekcie ginę,ginę,ginę. Początkowo super się grało,ale teraz jakoś tak "dziwnie" się zrobiło...nie macie takiego wrażenia?

Dla mnie istotą gry jest pomoc zespołowi.

A przecież nie chodzi w MAVie o to, żeby latać jak debil i rozjeżdzać szarżujących przeciwników (którzy i tak za 5 sekund dostaną kulkę) tylko żeby spotować i zająć się tymi, z którymi reszta drużyny ma wyraźny problem. Odpowiednio użyty MAV potrafi pokazać wszystkich przeciwników na mapie podczas szturmu na flagę, ujawnić flankujących przeciwników.

Nie powiem, ja tą zabawkę lubię (i to jedyny powód dla którego w ogóle czasami wybieram zwiadowcę), ale tylko wtedy, kiedy faktycznie widać, że są problemy z przeciwnikiem. Jak rywale biegają jak kaleki, zawsze w to samo miejsce, nie flankują, nie snajpią z niedostępnych miejsc - to MAV jest całkowicie zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istotą gry jest pomoc zespołowi.

A przecież nie chodzi w MAVie o to, żeby latać jak debil i rozjeżdzać szarżujących przeciwników (którzy i tak za 5 sekund dostaną kulkę) tylko żeby spotować i zająć się tymi, z którymi reszta drużyny ma wyraźny problem. Odpowiednio użyty MAV potrafi pokazać wszystkich przeciwników na mapie podczas szturmu na flagę, ujawnić flankujących przeciwników.

Nie powiem, ja tą zabawkę lubię (i to jedyny powód dla którego w ogóle czasami wybieram zwiadowcę), ale tylko wtedy, kiedy faktycznie widać, że są problemy z przeciwnikiem. Jak rywale biegają jak kaleki, zawsze w to samo miejsce, nie flankują, nie snajpią z niedostępnych miejsc - to MAV jest całkowicie zbędny.

Tak,zgadzam się.Mnie chodziło o to,że latanie MAV'em tylko i wyłącznie z powodu kilku trolli,którzy kampią na respie jest nudne,a nie o ogólne wykorzystanie MAV'a dla pomocy drużynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos ile by mnie teoretycznie kosztowala pelna gra online (wraz z DLC) jakbym kupil BF3 z wykorzystanym kodem?

Chodzi mi o to ile kosztuja te klucze do gry online czy DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 zl klucz i okolo 53 zl dlc

Orientuje sie ktos ile by mnie teoretycznie kosztowala pelna gra online (wraz z DLC) jakbym kupil BF3 z wykorzystanym kodem?

Chodzi mi o to ile kosztuja te klucze do gry online czy DLC.

Edytowane przez paszczakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam dlc "powrót do k..." kosztuje 55 zeta

na psn

@down

tak , to właśnie to. 36 zeta online pass , 55 dlc

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważyłem ciekawą zależność i prosiłbym o poprawienie mnie lub potwierdzenie:

podczas grania w tryb podbój serwery typu:

[dice] normal serwer 7765 - mapy standardowe (wyłącznie)

[dice] B2K normal serwer 7785 - mapy tylko z dodatku (mix trybów podbój i podbój - najazd)

lmbf3ps3sa123 - mix map normalnych i z dodatku

Ja na początku myślałem podobnie ale okazuje się że wcale nie są to reguły. Nie raz miałem normalne mapy na serwerach z B2K w nazwie i odwrotnie. Najlepiej jak otworzysz dany serwer i zanim dasz Join to wciśnij strzałkę w prawo i tam masz rotację map podaną. Jak dasz jeszcze raz w prawo to Ci graczy pokazuje na mapie więc od razu można poziomem się dostosować jeśli ktoś chce.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos ile kosztuje online pass w psn? Czy te 36zl o ktorych pisze paszczakus to wlasnie to?

tak OP kosztuje 36 pln w kazdej grze gdzie jest OP koszt to z reguly 36 pln

Najlepiej jak otworzysz dany serwer i zanim dasz Join to wciśnij strzałkę w prawo i tam masz rotację map podaną. Ja dasz jeszcze raz w prawo to Ci graczy pokazuje na mapie więc od razu można poziomem się dostosować jeśli ktoś chce.

kurde nie wiedzialem o tym musze to obadac :)

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiedzialem o tym musze to obadac :)

Też o tym nie wiedziałem , teraz już znamy sekret Dj z mafii :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także serwery z nazwa SERVER0980980 coś tam to też większość to z wszystkimi mapami lub same standard (niby oficjalne EA). Ja nieraz mam na nich małego laga, a na dice nie mam, Tak samo z EA Official i jakieś tam cyferki, na tamte to ciężko wbić bo mnie nawet nie ustawia w kolejkę, tylko komunikat, że gra pełna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku myślałem podobnie ale okazuje się że wcale nie są to reguły. Nie raz miałem normalne mapy na serwerach z B2K w nazwie i odwrotnie. Najlepiej jak otworzysz dany serwer i zanim dasz Join to wciśnij strzałkę w prawo i tam masz rotację map podaną. Jak dasz jeszcze raz w prawo to Ci graczy pokazuje na mapie więc od razu można poziomem się dostosować jeśli ktoś chce.

łał :o plusik dla Ciebie!! to coś w rodzaju, "o można zrobić spawn na fladze" :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zepsucie gąsienicy :) Chodzi o zepsucie silnika żeby się zaczął palić. Najlepiej strzelaćw tył.

Dobra, dobra jeden dobry strzał w gąsienice i już nie jest w stanie sie dalej poruszać. W tył też dobrze skutkuje, ale czasami nie jest możliwość objechania czołgu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie dziś problem z dołączaniem się do serwerów ? Nie mogę dostać na żaden, wszystkie serwery to Ihrbf3PS3prd1329 lub inne numerki, nie wyświetlają mi się w ogóle serwery [DICE], raz jeden znalazłem i wlazłem na niego to cały czas wszyscy siedzieli na respie tak jak wtedy kiedy jest odliczanie przed rozpoczęciem tyle że nie było tego odliczania. Czekałem tak przez pare minut po czym opuściłem serwer i wyłączyłem konsole. To było jakieś 5 godzin temu. Teraz jest taka sama sytuacja. Czy to że nie moge wejść na inne serwery niż [DICE] to dlatego że korzystam z routera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router nie ma tu nic do rzeczy. To po prostu urok Battlefield. Z serwerami UK raczej też Cię nie połączy - pozostaje inny region. Wczoraj z kumplami wbiliśmy na Azję i z japońskim serwerem od razu połączyło i na dodatek trafiliśmy na dwóch Polaków w przeciwnym teamie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie dziś problem z dołączaniem się do serwerów ? Nie mogę dostać na żaden, wszystkie serwery to Ihrbf3PS3prd1329 lub inne numerki, nie wyświetlają mi się w ogóle serwery [DICE], raz jeden znalazłem i wlazłem na niego to cały czas wszyscy siedzieli na respie tak jak wtedy kiedy jest odliczanie przed rozpoczęciem tyle że nie było tego odliczania. Czekałem tak przez pare minut po czym opuściłem serwer i wyłączyłem konsole. To było jakieś 5 godzin temu. Teraz jest taka sama sytuacja. Czy to że nie moge wejść na inne serwery niż [DICE] to dlatego że korzystam z routera ?

tez tak mam, cos jest zj.... udało mi sie połączyc za któryms razem przez SZYBKA GRA. z tym ze nawet nie warto było, lagi i jakis bug z pojazdami. nie moglem nimi w ogole celować. jakies dziwne przeskoki celownika, lekki ruch a tu 180 stopni... wczoraj przed 16 wszytko było miodzio..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×