Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos problem z podlaczeniem sie do serwerow? pol godziny probuje i nie idzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! ostatnio bardzo ciezko jest sie podlaczyc samemu do jakiejs rozgrywki,bo dolaczajac do osob grajacych jeszcze to jakos idzie:)

Sledzi ktos moze wiadomosci z twittera albo fb odnosnie nadchodzacego patcha?za wszelkie nawet przypuszczalne daty bede wdzieczny i oczywiscie-czym nas uracza w nowym patchu;)

JechuPL- pelno masz liste friends,szkoda - pokoksilbym z Toba cos;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ta strona z DMG broni troszkę oszukuje. Bo taki magnum 44 zabiera z bliskiej odległości 60% życia. Czyli wynika, że na hardkorze powinniśmy kłaść ludzi jednym strzałem. Co jest totalną bzdurą. Bo ludzie sobie biegali mimo, że trafiałem z bliskiej odległości. Także magnum nie polecam na ten tryb. Kompletnie bezużyteczna broń krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra musze sie pochwalic :

Ubiłem gościa snajperem z 680 m !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Wczoraj spotkałem gościa który przez kilka rund zabijał wyłącznie z moździerza, nawet na Wyspie Kharg ustawiał się na konstrukcji przy C i walił, a jak się zdziwił gdy palnikiem go podsmażyłem :D

Pewnie robi medal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ta strona z DMG broni troszkę oszukuje. Bo taki magnum 44 zabiera z bliskiej odległości 60% życia. Czyli wynika, że na hardkorze powinniśmy kłaść ludzi jednym strzałem. Co jest totalną bzdurą. Bo ludzie sobie biegali mimo, że trafiałem z bliskiej odległości. Także magnum nie polecam na ten tryb. Kompletnie bezużyteczna broń krótka.

Tez na początku byłem nim zajarany. Jednak jak się chybi to praktycznie się jest dead, a jest ich dwóch to w ogóle porażka. Ja jednak wróciłem do G18.1vs1 przy zmianie na pistolet pewien kill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy sie temu nie przyglądałem więc nie wiem co to za ustrojstwo, a to że nie ma tego na battlelogu wywnioskowałem z tego że jak ktoś Cie tym ubije albo Ty kogoś to pisze "zabity" zamiast nazwy broni :P Teraz już wiem że jest to Centurion C-RAM

Czy zauważyliście że support na battlelogu (Amerykański) ma w kieszeni... nożyczki? Po co mu to? Ktoś mnie oświeci? xD

Mój wojak też ma nożyczki a jest polski :) http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Longer85/stats/216893861/ps3/ tak na moje oko to do odcinania pasków ammo które ma na szyi dla kompanów

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem że luty ma być wesołym miesiącem dla graczy PS3 w Battlefielda. Podobno będzie spory patch który usprawni wiele rzeczy, m.in voice chat (a raczej przede wszystkim). Żyje nadzieją i niecierpliwie czekam ! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy sie temu nie przyglądałem więc nie wiem co to za ustrojstwo, a to że nie ma tego na battlelogu wywnioskowałem z tego że jak ktoś Cie tym ubije albo Ty kogoś to pisze "zabity" zamiast nazwy broni :P Teraz już wiem że jest to Centurion C-RAM

Mój wojak też ma nożyczki a jest polski :) http://battlelog.bat.../216893861/ps3/ tak na moje oko to do odcinania pasków ammo które ma na szyi dla kompanów

Ale mi chodzi, że nie PLR :D O strony konfliktu mi chodzi :D

Jak jest "Zabity" To Cię ktoś MAV'em rozjeżdża, jak tym centurion itp. to pisze normalnie czym.

PS: To jest mój najlepszy wynik :P

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/22926363/4/302920482

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie odnośnie baretek: Nie wiem o co chodzi w ,, ELMINACJA DRUZYN,, ( w 1 rundzie otrzymac 2 premie za elminacje wrogich druzyn) nie chce mi to wpaść.może wiecie tez na jakim trybie najlepiej to zrobić ?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest "Zabity" To Cię ktoś MAV'em rozjeżdża, jak tym centurion itp. to pisze normalnie czym.

Ten co jest na lotniskowcu na wyspie chark na szturmie to bankowo pisze "zabity" i nawet kili do tego nie zalicza, pamiętam że kiedyś tam siedziałem chwile ubiłem gościa czy dwóch a na battlelogu 0min 0 kills, musze w ogóle spróbować rozwalić to ustrojstwo, podobno sie da.

Witam.Mam pytanie odnośnie baretek: Nie wiem o co chodzi w ,, ELMINACJA DRUZYN,, ( w 1 rundzie otrzymac 2 premie za elminacje wrogich druzyn) nie chce mi to wpaść.może wiecie tez na jakim trybie najlepiej to zrobić ?pozdrawiam

Trzeba chyba 2 razy w rundzie wyeliminować cały squad, ja gram głownie szturm i mam już 43 takie baretki więc dasz rade na szturmie spokojnie :)

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na moje oko to do odcinania pasków ammo które ma na szyi dla kompanów

Do odcinania taśmy przydały by mu się kombinerki :P

Podczas pierwszej wojny światowej taśmy były materiałowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WitamOd pewnego czasu nie zalicza mi killów z moździeża. Wczoraj wlczyłem z rozkładającymi się ciągle mortarami w ataku na OM. I w raporcie ani w ogólnych statystykach nie zaliczało mi mortara.

Edytowane przez noka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was też wkurza system walki wręcz? Praktycznie da się tylko zabić od tylca. Fajnie by było gdyby atakowało się z noża jak w Killzonie / COD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was też wkurza system walki wręcz? Praktycznie da się tylko zabić od tylca. Fajnie by było gdyby atakowało się z noża jak w Killzonie / COD

No tak w CODzie rzeczywiście "walka wręcz" to jest cud :D

O problemie z nożami dyskusja ciągnie sie od samej bety i problem jest odrobinę denerwujący, szczególnie dla kogoś kto ma parcie na blachy. Jedynym plusem noża jest to że masz "stilt kila" i nie widać cie na mapie, bo z tłumikami do broni to już rożnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*dole... za jakieś je*ane M9 jest blacha a za A-91 nie ma !! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*dole... za jakieś je*ane M9 jest blacha a za A-91 nie ma !! :o

nie ma co bluzgać, za kosy też nie ma, a 7 brakuje do 500 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest normalna broń ! ;O

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 czy 3 razy z rzędu wchodzę na serwer, nie zdążę wybrać klasy i pojawia się napisz przegrałeś -,- Masakra z tym wbijaniem pod koniec rundy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 czy 3 razy z rzędu wchodzę na serwer, nie zdążę wybrać klasy i pojawia się napisz przegrałeś -,- Masakra z tym wbijaniem pod koniec rundy

tak , to racja . mnie też to mocno drażni. mogliby jakoś to blokować , aby człowiek nie wchodził w rozgrywkę która za minutę się kończy. albo daliby jakieś info przy wyborze planszy w postaci ikonki zegarka czy kciuka w dół co oznaczało by że runda dobiega końca.

@down

zgadzam się że runda gdy ktoś ma niecałe 10 biletów może się toczyć jeszcze z dobre pięć minut . ale mogli by to jakoś przemyślanie zakomunikować. ja na serwer nigdy nie wbijam na pałę , zawsze zerkam kogo mam w składzie ( po co komu czterech medyków), które punkty zajęte , gdzie najlepiej się odrodzić , a to zajmuje chwilę . po czym jak już się usadowię w fotelu ,wybiorę klasę i miejsce to się dowiaduję że nawet beretki za udział nie dostałem :biggrin: .

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , to racja . mnie też to mocno drażni. mogliby jakoś to blokować , aby człowiek nie wchodził w rozgrywkę która za minutę się kończy. albo daliby jakieś info przy wyborze planszy w postaci ikonki zegarka czy kciuka w dół co oznaczało by że runda dobiega końca.

Ale co to znaczy runda dobiega końca? Że zostało komuś 10 ticketów? A jak Ci co pzregrywają nagle się ogarną i pociągną walkę jeszcze przez 10 minut? Wiem że mało, ale prawdopodobne. Nie da się tego inaczej rozwiązać. Jedynie co to mogli by nie zaliczać rundy która zakończyła się minutę po wejściu na serwer czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie czasami tak że gdy się skończy runda jesteśćie pierwsi na serwie ( liczac obie strony ) a zalicza wam za drugie miejsce, powoli zaczyna mnie to drażnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×