Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W tym patchu to ja widzę głównie zwiększony damage broni i zmniejszony recoil, podsumowując będzie łatwiej fragi kosić. Jak tak dalej pójdzie to jedynym wymaganiem będzie wciśnięcie L1 + R1.

nie kracz bo tak sie zapowiada whistling.gif Wallhack w nastepnym patchu i bedzie gitara bo po co sie meczyc pinch.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tym patchu to ja widzę głównie zwiększony damage broni i zmniejszony recoil, podsumowując będzie łatwiej fragi kosić. Jak tak dalej pójdzie to jedynym wymaganiem będzie wciśnięcie L1 + R1.

To są uproszczenia pod casuali (callofduty-wizacja). Tylko nie wiem dla kogo te uproszczenia bo grający w BF to ludzie lubiący realizm. Niedługo BF nie będzie miał nic wspólnego z najlepszą częścią wg mnie czyli 1942.

Przyznać się kto gra z pomocą przy celowaniu.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na serwerach US East to w ogole pomsta do nieba idzie... Tam kolesie ciagle biegaja w grupie. Jednak te hamburgery to nic nie mysla ;) niezle mozna wtedy fragow nalapac. Jednak poziom gry na EU jest "troche wyzszy", co nie oznacza, ze panuje wszechobecna wspolpraca... Dlatego my staramy sie grac w grupie conajmniej 3-4 osobowej. Bo samemu, to jak walka z wiatrakami.

Co do patcha to Prima Aprilis jest za niecale 2 miesiace a nie teraz :o

No i dziś po moich modlitwach karta się odwróciła . Niestety aż za mocno. Mecze bez emocji, cały czas wygrane że sporą przewagą. Rzeczywiście też zwróciłem uwagę że amerykańce biegają bardzo blisko siebie , przez to jednym strzałem rpg można zrobić eliminację drużyny. Jeszcze koło z teamu świetnie jeździł pojazdami i momentami wiało nudą ;-)

@up

Yyyy...a jest wogóle coś takiego? Gdzie to się wł/wył?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało Badger zrobił przegląd broni dla Supporta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Przyznać się kto gra z pomocą przy celowaniu.

O co chodzi z tą pomocą przy celowaniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą pomocą przy celowaniu??

celownik sam podąża za przeciwnikiem, jak koleś wypada za winkla pomaga w dokonaniu obrotu, koryguje nieco celowanie przy L1,..

te zmiany są wymienione dla PC, na którym wprowadzono kilka innym zmian, których na konsolach nie uwzględniono, ogólnie to taką polityką robią tylko informacyjny pierdolnik, w kwestii poprawek patche powinny wychodzić w tym samym czasie, a z dlc niech se robia co chca,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto gra z pomocą przy celowaniu.

A co w tym złego, i tak to nic nie daje. Jak ktoś nie potrafi grać na padzie w fps to aa i tak mu nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to ta pomoc jest do singla

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oni chyba chcę zniszczyć tą grę takimi poprawkami.

Mnie się wydaje, że Battlefield 3 powinien zostać już taki jaki jest, ewentualnie niech dodadzą te prywatne mecze.

Nie mam DLC i do wczoraj nie wiedziałem nawet jak się gra tym FAMAS' EM, powiem szczerze, że jestem przerażony co z tej broni zrobili. Bardzo niewielki odrzut i taka siła...

@Down

A to przepraszam, mój błąd. Nie sprawdzałem nawet, bo szkoda było HS włączać wcześniej :wink:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba chcę zniszczyć tą grę takimi poprawkami.

Mnie się wydaje, że Battlefield 3 powinien zostać już taki jaki jest, ewentualnie niech dodadzą te prywatne mecze i naprawią voice chat.

Nie mam DLC i do wczoraj nie wiedziałem nawet jak się gra tym FAMAS' EM, powiem szczerze, że jestem przerażony co z tej broni zrobili. Bardzo niewielki odrzut i taka siła...

Dla mnie na chwilę obecną niech Dice zajmie się tą przegiętą amunicją odłamkową i tymi cholernymi Mav-ami,że nie wspomnę o jakiś nowych mapkach bo te obecne już się powoli nudzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają odłamki znerfić to również prosze o nerf famasa.... żeby było sprawiedliwie ;)

Niestety nie ważne jaki patch wypuszczą i tak nie da sie zadowolić 100% ludzi... zawsze coś komuś nie będzie pasować... a to mav a tro dłamki a to famas a to noktowizja....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak,że przeładowujecie broń i jest animacja (czasami z powodu bugu nie ma),dźwięk przeładowania a potem w walce okazuje się,że broń się nie przeładowała? Albo przeładuje i po 3 sekundach,jak wciśnie się kwadrat jeszcze raz to ponownie (i tym razem skutecznie) zmienia magazynek?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają odłamki znerfić to również prosze o nerf famasa.... żeby było sprawiedliwie ;)

Masz poczucie humoru hehe rofl.gif

Co do Famas, zwiększą mu rozrzut i delikatnie zmniejszą damage i będzie jak reszta pukawek, czyli będzie miał swoje plusy i minusy.

Reszta rzeczy do poprawy:

Brak możliwości oddziaływania Mav na postaci - żeby był brak roadkill'i i podwózek nim.

Noktowizja w BTR, czyli głupie zbliżenie.

Nie widoczność oznaczenia laserowego na heli transportowym. Także ogólna poprawa, bo potrafi się zbugować i nic wtedy nie widać.

Tłumiki, by działały w każdej broni.

Nieśmiertelniki, za dużo by wymieniać, część ma zły obrazek, część broni nie jest traktowana jak ta broń, z trybu współpracy nie działają itd.

Crash'ujące serwery, w sumie nie wiadomo dlaczego, ale zwiększa się szansa gdy wiele osób używa hs

Dołączanie do meczu, czyli rozbijanie drużyn i czasami niemożność znalezienia gry (rzadziej już całe szczęście).

Możliwość zmienienia strony konfliktu w meczu, bez znajomych po drugiej stronie.

Perk, który daje Ci możliwość biegania po claymorach (to takie moje widzimisie)

Oczywiście poprawnie działające bronie z dodatku w dodatku.

Rebalance mapy Kanały w CQ, jeden czołg dla ruskich i np. jedna Bakcha, dwa czołgi to koniec dla wszelkich maszyn latających, nieważne jakby się pilot starał.

Nerf Thunguski, każdy może sobie dopowiedzieć dlaczego.

Nerf odłamku, zmniejszenie splash damage i jego zasięgu (chodzi o promień), także samego zasięgu przy trafieniu.

Zmniejszenie łatwości w zaznaczaniu min, świecą się jak psu jajca!

C4 by koleś po śmierci nie mógł tego wysadzić.

Gdy w C4 trafia coś wybuchowego punkty powinny iść po pół dla osoby strzelającej jak i dla piromana z C4, bo ludzie czekają i strzelają, zabijając swojego i zyskując punkty, jest tu na forum taka wredna osoba, co sobie poczekała i znajomemu 2x tak ładnie pomogła. Pan J. pozdrawiam.

Kierowca powinien móc wywalić kogoś z pojazdu.

Jedno wdzianko świeci się jak psu jajca.

Prywatne mecze!!!

Pewnie jeszcze wiele zapomniałem, to jest to co mi przychodzi do głowy w ciągu dosłownie 5 min. Najgorsze to, że pewnie większości tego typu błędów lub niedoróbek się nie zajmą. Chociaż trza mieć nadzieję i wysyłać raporty, pisać posty w tematach poświęconych błędom itp.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak,że przeładowujecie broń i jest animacja (czasami z powodu bugu nie ma),dźwięk przeładowania a potem w walce okazuje się,że broń się nie przeładowała? Albo przeładuje i po 3 sekundach,jak wciśnie się kwadrat jeszcze raz to ponownie (i tym razem skutecznie) zmienia magazynek?

Też tak czasem mam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to ta pomoc jest do singla

to się źle orientujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pomoc w celowaniu to jest pic na wode fotmontaż, nie czuje w ogóle aby to coś pomagało, czasem ale bardzo rzadko sie zdarza że jak przebigam obok gościa to sie na niego nakierowuje ale przy celowaniu nigdy nie zauważyłem żeby coś pomagało, a swoją drogą po co to wyłączać skoro i tak 95% ludzi ma to włączone (domyślnie) po co zmniejszać swoje szanse i utrudniać sobie życie skoro inni z tego korzystają?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiście to większość z tego co wymienił bzykacz:) co do perk`a na claymory to jest przeciez kamizelka -jesli wejdziesz na claymor to przezywasz:)

w patchu must have 4 me- nerf famasa(wiekszy recoil lub zmniejszenie szybkostrzelnosci) - nerf odlamkowej i szybkostrzelnosci usasa - i wykluczenie smierci przez mav(tego cholerstwa sie nie da zestrzelic) przydalaby sie rowniez naprawa bug`a z c4 czasami jade jeepem -mysle latwy kill wjezdzam w czolg i chcac wysadzic wielka lipa bo rzuca kolejne c4 - porazka:( ogolnie bf coraz bardziej irytuje:( odechciewa sie tej gry..takie moje subiektywne zdanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pomoc w celowaniu to jest pic na wode fotmontaż, nie czuje w ogóle aby to coś pomagało, czasem ale bardzo rzadko sie zdarza że jak przebigam obok gościa to sie na niego nakierowuje ale przy celowaniu nigdy nie zauważyłem żeby coś pomagało, a swoją drogą po co to wyłączać skoro i tak 95% ludzi ma to włączone (domyślnie) po co zmniejszać swoje szanse i utrudniać sobie życie skoro inni z tego korzystają?

grając snajperem jest to upierdliwy temat, chcesz uwalić kogoś kto biegnie czyli musisz strzelić przed niego (w zależności od odległości od celu) kilka milimetrów na ekranie w bok. Z tym autocelowaniem nie ma szans na szybkie wykoanie takiego manewru + jeśli grasz bez dwójnoga tracisz cenne ułamki sekund na wstrzymaniu oddechu przez korekte strzału po "autonamierzeniu". W sumie to nie wiem jak to dokładnie opisać.. Autonamierzenie działa jednorazowo w momencie przybliżenia, potem musisz "gonić" cel samodzielnie. Mi się dużo lepiej gra bez tego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak,że przeładowujecie broń i jest animacja (czasami z powodu bugu nie ma),dźwięk przeładowania a potem w walce okazuje się,że broń się nie przeładowała? Albo przeładuje i po 3 sekundach,jak wciśnie się kwadrat jeszcze raz to ponownie (i tym razem skutecznie) zmienia magazynek?

jeszcze nigdy tak nie miałem . natomiast dość często zdarza mi się taki bug że chcę rzucić apteczkę lub ammo i zostaje mi on w rękach i nie chce się potem już nic innego włączyć , żadna broń . i latam tak z apteczką jak żyd po pustym sklepie , jedyne co pomaga to zgon . żeby jeszcze tą apteczką czy ammo pakiem można było guza komuś nabić ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, pomoc w celowaniu działa też online?

Wydaje mi się to dosyć bez sensu, rozumiem w single ale multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym że pomoc przy celowaniu jest wiedziałem już od kiedy pierwszy raz włożyłem płytkę z BF3 do napędu (nie wiem też tak robicie że zaraz po pierwszym odpaleniu gry wchodzę w opcje obczajam wszystko, czyli sterowanie, dźwięk i dopiero zaczynam grać). Od 20 lvl gram bez aim assist i przyzwyczaiłem się do tego. Nie lubię zbytniej kontroli gry nade mną (tylko skrzynia manualna nie automatyczna :) ) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też macie tak,że przeładowujecie broń i jest animacja (czasami z powodu bugu nie ma),dźwięk przeładowania a potem w walce okazuje się,że broń się nie przeładowała? Albo przeładuje i po 3 sekundach,jak wciśnie się kwadrat jeszcze raz to ponownie (i tym razem skutecznie) zmienia magazynek?

Ja mam wlasnie czasami takiego buga ze wciskam kwadrat, slychac jak przeladowywuje ale nie ma animacji, i po czasie wszystkie pestki sa w magazynku. Tez mam czesto tak, ze przeladuje bron i pestek w magazynku jest 30/31. A kazda pestka moze nam uratowac dupsko, wiec trzeba wykonac reload again (mowie tu o normalnych pukawkach a nie krowach z 100-200 pestkami).

A co do pomocy w celowaniu, ja tam nie pamietam czy mam wylaczone czy wlaczone, roznicy to nie robi. Jedynie jak na bazarze w alejce celowalem w punkt, i ktos mi przebiegl to lekko powtarzam lekko, celownik przesunal sie w kierunku delikwenta. Wiec juz nie mowcie, ze to oszustwo/wspomagacz, bo ten aim assist sie nie sprawdza. Wiec ja nie widze roznicy czy gram z czy bez. Tyle w temacie.

PS.

Wysepilismy voice chata, moze teraz prywatne mecze :ok:

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×