Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie osobiście to większość z tego co wymienił bzykacz:) co do perk`a na claymory to jest przeciez kamizelka -jesli wejdziesz na claymor to przezywasz:)

w patchu must have 4 me- nerf famasa(wiekszy recoil lub zmniejszenie szybkostrzelnosci) - nerf odlamkowej i szybkostrzelnosci usasa - i wykluczenie smierci przez mav(tego cholerstwa sie nie da zestrzelic) przydalaby sie rowniez naprawa bug`a z c4 czasami jade jeepem -mysle latwy kill wjezdzam w czolg i chcac wysadzic wielka lipa bo rzuca kolejne c4 - porazka:( ogolnie bf coraz bardziej irytuje:( odechciewa sie tej gry..takie moje subiektywne zdanie

Wiem, zostaje wtedy ok. 2% życia, jednak mam nadzieję, że dadzą perka, że będzie można biegać po nich bez detonacji, tak jak teraz jest podczas chodzenia na klęczkach, nie detonuje się. Jednak to takie moje widzimisię hehe . Chciałbym dlatego, że na Sekwanie czasami robi się masakra gdy 6 lub więcej wrogów stawia je, więcej patrzy się pod nogi niż za wrogiem dry.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mam czesto tak, ze przeladuje bron i pestek w magazynku jest 30/31.

30 w magazynku + 1 w komorze. Jak przeładujesz po wystrzeleniu wszystkich pociskow to komora bedzie pusta, jak przeładujesz mając jeszcze amunicję to nabój z komory tam zaostaje i masz 31/31

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy tak nie miałem . natomiast dość często zdarza mi się taki bug że chcę rzucić apteczkę lub ammo i zostaje mi on w rękach i nie chce się potem już nic innego włączyć , żadna broń . i latam tak z apteczką jak żyd po pustym sklepie , jedyne co pomaga to zgon . żeby jeszcze tą apteczką czy ammo pakiem można było guza komuś nabić ...

Pomaga oddanie "strzału" z takiej apteczki/ammo :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zadziwia mnie polityka DICE w zakresie poprawek do rozgrywki. Niestety chłopakom przecieka przez palce kolejna szansa na wyrobienie sobie jeszcze lepszej pozycji względem CoD wystarczyłoby słuchać graczy. A tak mamy USAS-A chyba jedna z najbardziej, lub nawet najbardziej overpowered broń w fps-ach. Aż dziw bierze czemu na mapach innych niż Caspian ludzie biorą coś innego. Chyba dlatego, że dla większości innych graczy gość z USAS=looser.

Też czasami mam ten bug z przeładowaniem, bez animacji, często jest to przy SMAW. Dalej uważam, że osłabiono piechotę w stosunku do czołgów, często widzę, że dobrze manewrujący czołgiem potrafi nieźle poszaleć, bo żeby czołg położyć trzeba sporo rakiet. Kolejny bug przy strzale z rakiety jeśli strzelisz, a po strzale od razu zginiesz to rakieta się w powietrzu dematerializuje. Często mi sie to zdarza, gdy widze dymiący czołg i nawet za cenę zgonu chcę go rozwalić.

Edytowane przez silenthill
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bzykacz zminic team mozna bez znajomego tam.Czesto tak robie jak naprzyklad sie mapa zmieni i pol drugiego teamu wychodzi i zostaje 12 na 5 i nie ma wtedy problemu. Jak jest 12 na 11 to nie zawsze mozna .A z famasem co coraz mniej ludzi chodzi a jak widze juz to ma iles tam gwiazdek i juz raczej nie zmieni, sam chodzilem z tym ale juz mi przeszlo za duzo wad ma jak dla mnie, wole AEK971 a teraz jeszcze buffa dostanie biggrin.gifA bug z animacjia ladowania bron?jak by to pierwsza gra z tym byla

Edytowane przez piotrek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają odłamki znerfić to również prosze o nerf famasa.... żeby było sprawiedliwie ;)

Niestety nie ważne jaki patch wypuszczą i tak nie da sie zadowolić 100% ludzi... zawsze coś komuś nie będzie pasować... a to mav a tro dłamki a to famas a to noktowizja....

Widać że koledze nie po nosie że mają osłabic odłamki w USASIE... co tu sie dziwić kolega dużo nabił kili tą bronią :thumbsup: Będzie sie trzeba nauczyć grać inną bronią :biggrin:

A tak naprawde ta broń wprowadza zbyt duża nierównage na polu bitwy. Jako przyklad moge podać mój. Gramy sobie Deathmatch(tam gdzie sa 4 zespoły :biggrin:) wszystkie 3 druzyny równo walczą a 4 prawie nie istnieje. W połowie meczu do 4 drużyny wpadają 3 USASOWCY i co sie dzieje. Zaczyn sie chaos i druzyna USASOWCOW wygrywa :thumbsup: Wiec bardzo dobrze ze USAS bedzie osłabiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałem to bardziej takie moje widzimisię było, w żadnym bądź razie lista poprawek.

Zgłosiło się do mnie wielu Panów na J. z pretensjami i tłumaczeniami. Napiszę tutaj, bo nie chce mi się pisać każdemu z osobna. Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony, ale jeśli tak się stało to chyba ma coś na sumieniu. Tyle.

Bzykacz zminic team mozna bez znajomego tam.Czesto tak robie jak naprzyklad sie mapa zmieni i pol drugiego teamu wychodzi i zostaje 12 na 5 i nie ma wtedy problemu. Jak jest 12 na 11 to nie zawsze mozna .A z famasem co coraz mniej ludzi chodzi a jak widze juz to ma iles tam gwiazdek i juz raczej nie zmieni, sam chodzilem z tym ale juz mi przeszlo za duzo wad ma jak dla mnie, wole AEK971 a teraz jeszcze buffa dostanie biggrin.gifA bug z animacjia ladowania bron?jak by to pierwsza gra z tym byla

Dobra mistrzu powiedz tylko jak, sam chętnie będę to robił, co by ciekawiej się grało thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że koledze nie po nosie że mają osłabic odłamki w USASIE... co tu sie dziwić kolega dużo nabił kili tą bronią :thumbsup: Będzie sie trzeba nauczyć grać inną bronią :biggrin:

A tak naprawde ta broń wprowadza zbyt duża nierównage na polu bitwy. Jako przyklad moge podać mój. Gramy sobie Deathmatch(tam gdzie sa 4 zespoły :biggrin:) wszystkie 3 druzyny równo walczą a 4 prawie nie istnieje. W połowie meczu do 4 drużyny wpadają 3 USASOWCY i co sie dzieje. Zaczyn sie chaos i druzyna USASOWCOW wygrywa :thumbsup: Wiec bardzo dobrze ze USAS bedzie osłabiony.

jak w tej 4 druzynie bylo trzech graczy mniej jak u was to je sie nie dziwie ze baty dostawali, ale co w tym dziwnego ze jak juz grali w komplecie to was dogonili? moze lepsi byli :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z USASEM każdy jest lepszy......

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mistrzu powiedz tylko jak, sam chętnie będę to robił, co by ciekawiej się grało thumbsup.gif

Start, trójkąt, Switch Team?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start, trójkąt, Switch Team?

Ja tak zawsze robię jak mój team przegrywa :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do USAS-12 (U Suck At Shooting 12 years old). To taka tajna broń. Ja używam jej w przypadku jak mój zespół dostaje baty w szturmie i zostaje nam ostatnia stacja m-com. Przeważnie wtedy wygrywamy i cała praca atakujących jankesów idzie na marne. Wtedy z takiej wygranej jestem najbardziej zadowolony.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy tak nie miałem . natomiast dość często zdarza mi się taki bug że chcę rzucić apteczkę lub ammo i zostaje mi on w rękach i nie chce się potem już nic innego włączyć , żadna broń . i latam tak z apteczką jak żyd po pustym sklepie , jedyne co pomaga to zgon . żeby jeszcze tą apteczką czy ammo pakiem można było guza komuś nabić ...

Wciśnij R1 i po kłopocie, też często mam taką sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grając snajperem jest to upierdliwy temat, chcesz uwalić kogoś kto biegnie czyli musisz strzelić przed niego (w zależności od odległości od celu) kilka milimetrów na ekranie w bok. Z tym autocelowaniem nie ma szans na szybkie wykoanie takiego manewru + jeśli grasz bez dwójnoga tracisz cenne ułamki sekund na wstrzymaniu oddechu przez korekte strzału po "autonamierzeniu". W sumie to nie wiem jak to dokładnie opisać.. Autonamierzenie działa jednorazowo w momencie przybliżenia, potem musisz "gonić" cel samodzielnie. Mi się dużo lepiej gra bez tego.

Być może jest to dokuczliwe jak grasz snajperem w sumie ja nie wiem bo nim nie gram ale grając innymi klasami nie czuje w ogóle żadnej pomocy także mi to wszystko jedno czy jest to on czy off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że koledze nie po nosie że mają osłabic odłamki w USASIE... co tu sie dziwić kolega dużo nabił kili tą bronią :thumbsup: Będzie sie trzeba nauczyć grać inną bronią :biggrin:

A tak naprawde ta broń wprowadza zbyt duża nierównage na polu bitwy. Jako przyklad moge podać mój. Gramy sobie Deathmatch(tam gdzie sa 4 zespoły :biggrin:) wszystkie 3 druzyny równo walczą a 4 prawie nie istnieje. W połowie meczu do 4 drużyny wpadają 3 USASOWCY i co sie dzieje. Zaczyn sie chaos i druzyna USASOWCOW wygrywa :thumbsup: Wiec bardzo dobrze ze USAS bedzie osłabiony.

Co racja to racja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zawsze robię jak mój team przegrywa :whistling:

ooo, to napewno masz same "pozytywne" komentarze od kompanów którzy jescze chwilę temu dostawali baty razem z tobą , a teraz widzą cię w ekipie przeciwnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmiana drużyny jeśli nie masz znajomych po drugiej stronie powinna być tylko w kierunku drużyny przegrywającej.

Edytowane przez michaljm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana drużyny jeśli nie masz znajomych po drugiej stronie powinna być tylko w kierunku drużyny przegrywającej.

Zmiana teamu przy jakiejś tam niskiej ilości ticketów (nie wiem ile) już nie jest możliwa i wyskakuje komunikat że runda dobiega końca i się już nie da zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana drużyny jeśli nie masz znajomych po drugiej stronie powinna być tylko w kierunku drużyny przegrywającej.

Możliwe jest tez jak jest mniej przeciwników, wiem bo sam przechodzę do słabszej żeby był jakiś balans, bo zamykanie na respie jest nudne. Czasem nawet wyświetla komunikat żebym pograł dłużej po jednej ze stron, bo za często zmieniam drużyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany teamu - czasami człowieka szlag trafia jak dołącza z ekipą i go wywala do przeciwnej. Miło, jeśli zdarzy się to raz i można zmienić. Ostatnio miałem 4 gry z rzędu gdzie jako jedyny byłem w przeciwnej drużynie...

Czy ktoś się orientuje jaki jest limit czasowy na zmiany teamu? Z tego co wiem to na PC można dość często to robić a na PS3 raz na kilka rund.

Przy okazji - mieliście takie sytuacje kiedy gościu zmienił team w trakcie gry, zostawiając na respawnie kilka C4, miny itp.?

Mnie wczoraj, na samym początku rundy, spotkała niespodzianka. Support rzucił ładunki, zmienił strony i zaraz nabił kilka fragów.

Jeśli noobem nazywa się kogoś z USASem, FAMASem, MAVem, granatnikiem czy cholera wie czym, to jak nazwać takie praktyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu grałem z Patricko i Tomo Conquest na Damavand Peak, cała przeciwna drużyna uciekła (bez kitu, nie został nikt). I usłyszałem w słuchawkach jak chłopcy lecieli Little Birdem i postanowili ukraść ZW-11. Zobaczyłem na radarze że są jeszcze daleko, zrobiłem suicide, zmieniłem szybko team, zrespiłem się na ZW-11, obleciałem ich jak lecieli w stronę lądowiska, dwie rakietki i BOOM :). Szkoda że już ich nie słyszałem :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już było ale nie mogę znaleźć... jak wjechać bwp w alejke na bazarze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×