Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki input lag? Gdzie Wy to widzicie?! mi smiga wszystko milo, a kolesie padaja od razu bez problemu ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

input lg jest chyba jeszcze gorszy niz przed patchem

Jaki input lag? Gdzie Wy to widzicie?! mi smiga wszystko milo, a kolesie padaja od razu bez problemu ;O

WTF? :o To jak jest w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

input lg jest chyba jeszcze gorszy niz przed patchem

dokładnie tak jak mówisz ja znów zmieniam na 576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z lagiem podobno bez zmian ale dzialaja klaksony :rofl:

Edytowane przez splacz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpalilem dla testu na innym starym kineskopowym tv i gra chodzila jak bc2. Praktycznie zadnego laga. Wbilem staty 6-0 w minute na jakims prywatnym serwie z metrem gdzie bylo od zarabania ticketow i wyszedlem. Mam nadzieje ze na moim lcd bedzie chodzic podobnie, bo gralo sie miodnie z takim sterowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpalilem dla testu na innym starym kineskopowym tv i gra chodzila jak bc2. Praktycznie zadnego laga. Wbilem staty 6-0 w minute na jakims prywatnym serwie z metrem gdzie bylo od zarabania ticketow i wyszedlem. Mam nadzieje ze na moim lcd bedzie chodzic podobnie, bo gralo sie miodnie z takim sterowaniem.

Ta, tylko na starym kineskopowym telewizorze laga nigdy nie było... Czekamy na kolejnego patcha hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol na battlelogu jest nieśmiertelnik a-91 jak jest w praktyce (grze) bo nie moge sprawdzić ?

edit m26 mass tez ma swój dog tag :))

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko na starym kineskopowym telewizorze laga nigdy nie było... Czekamy na kolejnego patcha hehe

nasze nie doczekanie

jedna igła helikopterowi zostaje 28 procent ale bulshit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol na battlelogu jest nieśmiertelnik a-91 jak jest w praktyce (grze) bo nie moge sprawdzić ?

Jest i w grze. QBZ i QBB też dali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jak jak się sprawdzają p-z w myśliwcach ? Ile hp zabiera czołgowi namierzanie itd i czy warto jej uzywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jednak nie poszło jak należy po 1,5h gry, cześciej mam problem z dzwiękiem i zauważyłem że czesto nie mam animacji przeładownia SMAW/RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jednak nie poszło jak należy po 1,5h gry, cześciej mam problem z dzwiękiem i zauważyłem że czesto nie mam animacji przeładownia SMAW/RPG

Ostatnio często tak mam. Może serwery obciążone za bardzo... Patcha pobiorę popołudniu, konieczne jest wyrzucenie BtK i ściągnięcie od nowa, czy można to ominąć i cieszyć się grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często tak mam. Może serwery obciążone za bardzo... Patcha pobiorę popołudniu, konieczne jest wyrzucenie BtK i ściągnięcie od nowa, czy można to ominąć i cieszyć się grą?

Ja nie musiałem od nowa pobierać BtK. Pobrałem tylko patch i śmiga.

Dodatkowo po rundzie w Metrze ani razu nie usłyszałem, że jest coś nie tak z dźwiękiem. Czasem animacja przeładowania broni nie działała. Dodatkowo jakoś słabo mi się strzelało z AEK i M416. Chyba, że je osłabili i nie wyczytałem tego.

Edytowane przez Maciek143m
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony PKP ma teraz mniejszy odrzut, można śmigać :P Widzę, że Podbój na 1000 ticketów to niezła rzeźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często tak mam. Może serwery obciążone za bardzo... Patcha pobiorę popołudniu, konieczne jest wyrzucenie BtK i ściągnięcie od nowa, czy można to ominąć i cieszyć się grą?

wystarczy pobrać BTK i zainstalować ,nie trzeba nic usuwać.Przynajmniej ja tak zrobiłem jest wszystko git:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marciniuk; Niech zgadnę... właśnie wyszedłeś z piwnicy? Mówiąc krótko: nikt go teraz nie używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybka piłka: lepiej sie gra czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo. Zwolennicy latania mogą boleśnie odczuć obecność Technika na ziemi. Z tego co czytałem to pojazdy PLOT konkretnie czyszczą przestrzeń powietrzną. Pełna lista zmian była podawana kilka razy (nawet PL), więc warto się z nią zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha little bird jedna p-z w tunguske - unieruchiomienie

serwery cq po 1000 ticketow rzadza

gorzej z tym ze 1 strzal z igly i little bird unieruchiomy juz...

a mam pytanie, ktos probowal serwer wynajac? ja nie moge wybrac lokalizacji w zadnym typie serwerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo. Zwolennicy latania mogą boleśnie odczuć obecność Technika na ziemi. Z tego co czytałem to pojazdy PLOT konkretnie czyszczą przestrzeń powietrzną. Pełna lista zmian była podawana kilka razy (nawet PL), więc warto się z nią zapoznać.

Na pierwszy rzut oka - zwyczajnie lepiej. Z tymi technikami na ziemi to nie do końca prawda, bo wydaje mi się że zdecydowanie zmniejszyli zasięg Igły i Stingera. Artyleria p-lot faktycznie wzmocniona i to wku****wia bo często stoi ona w miejscach dających absurdalnie dobre pole ostrzału na całe pole bitwy. Helikoptery zdecydowanie szybciej namierzają, ale mam wrażenie że lekko osłabili Heat Seekery, bo zdażyło mi się sprzedać Viperowi 2 i nie było unieruchomienia. No i wreszcie HAVOC lata tak jak powinien - chyba nie tak zwrotnie jak Viper, ale to już nie ta betonowa locha co wczoraj :biggrin2:

No i odrzutowce mają wreszcie w standardzie flary - nie trzeba ich unlockować.

Do tego ceny rent-a-server wydają mi się bardzo przystępne - np weekendowy maratonik -10zł za 2dni serwera na wyłączność.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×