Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadoma sprawa, grałem do wczoraj wyłącznie dla zabawy i zamierzam tak dalej, mimo wszystko jakoś mnie naszło na te beretki i szukam jedynie drogowskazów, kilku kruczków o których nie miałem pojęcia a które być może w normalnej grze pozwolą mi je odblokować ...

np: jeszcze dziś rano budząc się nie miałem pojęcia o istnieniu perka przygwożdżenie :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np: jeszcze dziś rano budząc się nie miałem pojęcia o istnieniu perka przygwożdżenie :fool:

Ja w ogóle na początku myślalem że te przygważdżanie to jest coś w rodzaju mgm ammo w BC2 i miałem to ustawione w każdej postaci, później jak sie dowiedziałem że tak naprawde gówno to daje poza pkt i tym że przeciwnikowi obraz sie rozmazuje to już w ogóle przestałem tego używać, a i tak przeważnie ktoś z druzyny ma ustawione "drużynowe przygważdżanie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle na początku myślalem że te przygważdżanie to jest coś w rodzaju mgm ammo w BC2 i miałem to ustawione w każdej postaci, później jak sie dowiedziałem że tak naprawde gówno to daje poza pkt i tym że przeciwnikowi obraz sie rozmazuje to już w ogóle przestałem tego używać, a i tak przeważnie ktoś z druzyny ma ustawione "drużynowe przygważdżanie"

Przygważdżanie to dobra rzecz jeszcze jak masz nałożony na broń tłumik to przeciwnikowi ciężko zlokalizować skąd do niego strzelasz,a nawet jak już zobaczy Cię to i tak dla niego za pózno :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam myśliwcem ściągać z działka czołgów. To jest skuteczne tylko na PC, bo raz, że są zwyczajnie słabe przeciwko pojazdom pancernym, a dwa, że po prostu nie da się dokładnie wycelować. Podczas, gdy myszką można bardzo delikatnie i płynnie wycelować, to na padzie jest to niemożliwe. Ruszasz leciutko drążkiem, a celownik ci się rusza o kilometr -_- Zmiana sensivity nic nie daje. Jeżeli już się chce siać zamęt tam na dole, to trzeba mieć koniecznie rakiety FFAR. Działko jest nieskuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Dlaczego, pomimo tego, że sprzęt mam nowiutki a internet bardzo szybki i router stoi blisko konsoli (25 mb/s, przeciętny ping = 17) to wyszukuje mi dzisiaj max 2 serwery, obydwa z UK i jak dołączam to przez pół minuty jest komunikat "Dołączanie do serwera" i na koniec "Nie powiodło się. Sprawdź połączenie"? Mam tak tylko z serwerami z UK.

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji aby grac tylko w te mapy, ktore zaznaczylo sie w filtrze? Bo jak wchodze w mecz, to potem leca wszystkie mapy. A nerwica mnie bierze, jak na Caspianie musze dralowac kilometry. :)

Czy tlumik aby nie zmniejsza dmg broni?

PS. Zle wpisalem haslo w battlelogu, i mnie zablokowali. Gdzie do nich napisac, zeby mnie odblokowali?

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji aby grac tylko w te mapy, ktore zaznaczylo sie w filtrze? Bo jak wchodze w mecz, to potem leca wszystkie mapy. A nerwica mnie bierze, jak na Caspianie musze dralowac kilometry. :)

Niestety nie ma opcji serwera np. Metro 24/7. Możesz grać na serwerach only B2K to nie będziesz miał Caspiana.

Czy tlumik aby nie zmniejsza dmg broni?

Zwiększa opadanie kuli. Tzn. na dalsze odległości będziesz musiał celować wyżej niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam myśliwcem ściągać z działka czołgów. To jest skuteczne tylko na PC, bo raz, że są zwyczajnie słabe przeciwko pojazdom pancernym, a dwa, że po prostu nie da się dokładnie wycelować. Podczas, gdy myszką można bardzo delikatnie i płynnie wycelować, to na padzie jest to niemożliwe. Ruszasz leciutko drążkiem, a celownik ci się rusza o kilometr -_- Zmiana sensivity nic nie daje. Jeżeli już się chce siać zamęt tam na dole, to trzeba mieć koniecznie rakiety FFAR. Działko jest nieskuteczne.

LOL, jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj :D; pooglądaj sobie na youtubie konsolowych wymiataczy jetów, to zmienisz zdanie ,.. samym FFAR gówno zrobisz, jedynie unieruchomisz pojazd, przełączasz na karabin i dobijasz :);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się innym sposobem rozwalić za pierwszym razem czołga jetem jak nie ffarem + działko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem taki błąd, że gdy rzuciłem C4 i chciałem wysadzić podkładało mi się kolejne. I tak w nieskończoność(miałem nieskończenie wiele tego C4) R1 oraz L1 podkładały C4. Wyszedłem z gry i wszedłem i błąd się naprawił. Już 2 raz mam takie coś. Wy też tak macie?:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem taki błąd, że gdy rzuciłem C4 i chciałem wysadzić podkładało mi się kolejne. I tak w nieskończoność(miałem nieskończenie wiele tego C4) R1 oraz L1 podkładały C4. Wyszedłem z gry i wszedłem i błąd się naprawił. Już 2 raz mam takie coś. Wy też tak macie?:scare:

Tak, strasznie często mi się to dzieje. Możesz wtedy wyrzucić nieskończenie wiele tego C4, ale tylko 6 zostaje. Każde kolejne zastępuje to C4 które wyrzuciłeś jako pierwsze. Można to naprawić rzucając sobie amunicje i jak pobierzesz jedno C4 rzucić normalnie na ziemię (chyba L1) i zdetonować (R1).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na mapie "przeprawa przez Sekwanę" Jadę czołgiem, zahaczam o jakiś tam samochód i jak mnie nie wytarmosi, czołg jakby padaczki dostał, koleś co był ze mną to ze strachu od razu wyskoczył. Trwało to ok 10 sek i przeniosło mnie na drugi koniec ulicy, moja mina :blink:. Czy w BF 3 są jakieś nowe bronie do teleportacji ,o których mi nic nie wiadomo?? :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się inaczej niż działkiem zniszczyć czołgu. FFAR to po prostu ułatwiają. Lecisz na czołg, zwalniasz z L2, nakierowujesz celownik na cel, odpalasz wszystkie rakiety, szybko przełączasz na działko i dobijasz. Samym działkiem w jednej serii chyba się nie da zniszczyć czołgu, z tego co pamiętam.

Okazjonalnie, FFAR można dżipa zniszczyć, jak się nawinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem bardzo dziwną sytuację, sam nie wiem co się stało. Otóż leciałem Viperem i koleś mnie zestrzelił, zginąłem i za chwilkę patrzę zabicie wroga. Czyżby wrak spadł na gościa i policzyło mi killa, ciekawa sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i gram w 576p ... Odziwo poszedł nowy rekordzik Longest Headshot 438 m z czołgu w pilota śmigłowca :shok:. Nie wiem jak to sie stało.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem bardzo dziwną sytuację, sam nie wiem co się stało. Otóż leciałem Viperem i koleś mnie zestrzelił, zginąłem i za chwilkę patrzę zabicie wroga. Czyżby wrak spadł na gościa i policzyło mi killa, ciekawa sprawa.

A killa do czego zaliczyło? Do śmigłowca? Może strzelałeś w jakiś pojazd, gościowi procenty zaczęły spadać, ale nie wysiadł i wybuchł dopiero po jakimś czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Wake Island siedzę sobie w czołgu i beztrosko kasuję piechotę,aż tu nagle jedzie na mnie DPV koleś wyskoczył a jego pojazd uderzył w przód mojego tanka i jeb road killa dostałem :huh: :wacko: :D Oczywiście czołg nietknięty. Prawdziwy BF3 Epic Moment.

Gdybym wiedział to bym to nagrał telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A killa do czego zaliczyło? Do śmigłowca? Może strzelałeś w jakiś pojazd, gościowi procenty zaczęły spadać, ale nie wysiadł i wybuchł dopiero po jakimś czasie?

Killa mi policzyło do klasy zwiadowcy. Nie do helikoptera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez FFAR też się da, tylko jak siedzi 3 inżynierów to zanim zrobisz drugi przelot to naprawią. Bez FFAR też częściej robisz suicide run'y, tzn. jak znajdziesz cel na ziemi to nie podnosisz samolotu tylko maksymalnie zwalniając walisz w niego serie, i jak działko sięprzeładuje, walisz drugą. Najprawdopodobniej nie uda Ci się tego przeżyć i samolot się rozbije, ale cel rozwalisz.

Ewentualnie można polować na wrogie jety. Jak kogoś nieogarniętego trafisz, to też do tych FFAR'ów dojdziesz.

3 sposobem, najłatwiejszym, jest rozwalanie jetów wroga jak startują z pasa startowego. Będą Cię klnąć, ale punkty zdobędziesz... a to jest w końcu wojna :)

Przed paczem był jeszcze patent z minami, ale już nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem robię przeloty koło bazy wroga. Właśnie jak widzę jakiś startujący samolot to likwiduję. Mnie też się zdarzyło zginąć od takich ludzi więc nie mam skrupułów w robieniu takich killi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem robię przeloty koło bazy wroga. Właśnie jak widzę jakiś startujący samolot to likwiduję. Mnie też się zdarzyło zginąć od takich ludzi więc nie mam skrupułów w robieniu takich killi.

Skrupuły?? Grając w Battlefield'a nie znam takiego pojęcia :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killa mi policzyło do klasy zwiadowcy. Nie do helikoptera

Chodziło mi o to czym zabiłeś danego gracza. Zawsze jak kogoś zabijesz wyświetla się napis np.: "Nick Broń Nick" czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×