Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@2up Rzadko kto biega na Metro z apteczkami, większość szturmowców bierze granatnik. Ale jak naciskam na wsparcie żeby rzucił skrzynkę, a on ucieka to mnie krew zalewa angry.gif

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o paczkach ammo i med już trochę się napisałem (odnośnie ich braku) , ale zauważyłem że jest coraz lepiej . na mapach bazar czy metro rzucenie pakunku w strategicznym miejscu ( przy pkt. B ) nie tylko za darmoszkę nabija krocie punktów , ale także może przesądzić że któryś z naszych kompanów pożyje 10 sekund dłużej i wystrzeli magazynek więcej co może przełożyć się na wynik końcowy .

co do medyków którzy zamiast osprzętu medycznego biorą jakieś granatniki i inne ustrojstwa to się trochę tym ludkom dziwię . jak ktoś chce być uzbrojonym po zęby rambo to przecież są od tego inne klasy żołnierzy.

a czasem jest tak że widzę typa odemnie ze składu który przyjął sporą dawkę ołowiu na klatę i przeżył i wciskam select oferując apteczkę ,a koleś totalnie to zlewa i biegnie dalej . oczywiście za sto metrów muszę wyciągać defiblyrator bo z 20% życia daleko się nie pobiega .:biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@2up Rzadko kto biega na Metro z apteczkami, większość szturmowców bierze granatnik. Ale jak naciskam na wsparcie żeby rzucił skrzynkę, a on ucieka to mnie krew zalewa

Napoczątku sam brałem granatnik na metro, ale teraz tylko i wyłącznie na tej mapie biore apteczki. Bo tak jak pisałeś prawie wszyscy biorą granatnik, a na B czasami jest taki dym, że jak rzucze apteczke to tyle pkt leci. Ogólnie zawsze na początku rundy w większość podnosze i rzuczam apteczki żeby przejąć B i drużyna ma wtedy przewage. Co do uciekających support-ów, to już chyba taki urok gry na publicu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozwalenia jedna rakietą to parę razy tak miałem i jest to dla mnie sprawa bardzo zagadkowa. Parę razy wystrzeliłem flary i tak oberwałem. Doszedłem do wniosku, że typki laserami mnie namierzają, tylko nie zdawałem sobie sprawy, że jedna rakieta od razu Cię rozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Javelin rozwala jednym strzałem i nie działają na niego flary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabiłem się mając 100% życia przeskakując przez zniszczony mur(około 1m) :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabiłem się mając 100% życia przeskakując przez zniszczony mur(około 1m) :verymad:

Na pewno potknąłeś się o wystającą cegłę, wylądowałeś niepewnie bez telemarku co spowodowało skręcenie kostki, a to następnie poskutkowało tym, że straciłeś równowagę i upadłeś uderzając głową o krawężnik co w rzeczywistości było głównym powodem Twojej śmierci. I to jest właśnie realizm! Pamiętaj o tym przy następnym przeskakiwaniu przez mur. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Javelin rozwala jednym strzałem i nie działają na niego flary.

Jednym strzałem rozwala zwiadowcze i chyba transportowe, ale tu pewny nie jestem, bo kilkakrotnie po trafieniu UH-1Y - Granica Kaspijska/Rush - pilot próbował go jeszcze wyciągnąć zanim zaliczył glebę, na pewno dostaje "krytyka" w silnik i traci sterowność.

Co do Szturmowych śmigieł to te wymagają dwóch Javów, potwierdzone na Wyspie Chark/Rush przeciwko Viperowi, a więc skoro Viper potrzebuje dwóch to Havok pewnie też. Pisze tak ponieważ kilkakrotnie na wspomnianej mapie z wspomnianym śmigłem po trafieniu z mojego Java pilot zdążył jeszcze sobie wylądować i "pospawać maszynę". Pisze wylądować ale nie wrócić na "lotniskowiec".

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem,że coraz częściej pojawia się sytuacja,kiedy po respie nie mam żadnej broni...wychodzę z rozgrywki to jest "wczytywanie" i muszę wyjść z gry i odpalić jeszcze raz. Też Wam się to zdarza? Bo nie zauważyłem,żeby ktoś o tym pisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem,że coraz częściej pojawia się sytuacja,kiedy po respie nie mam żadnej broni...wychodzę z rozgrywki to jest "wczytywanie" i muszę wyjść z gry i odpalić jeszcze raz. Też Wam się to zdarza? Bo nie zauważyłem,żeby ktoś o tym pisał...

Dawnoooo temu, raz, ale pamiętam, że ponaciskałem trójkąt kilkanaście razy i wreszcie mi się pojawiła broń.. Teraz to łapię "freezy" całej konsoli za każdym razem jak sprawdzam tabelę wyników w czasie gdy jestem dead i czekam na odrodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim trybie najszybciej nabija się lvl?

CQ lub Rush jeśli potrafisz szybko pakę podłożyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej mapce najlepiej wbić 6 killów z helikoptera?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej mapce najlepiej wbić 6 killów z helikoptera?

Na kazdej z helikopterem?:whistling:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zdobądź 7 asyst przy przygwożdżeniu"

Kiedy konkretnie zalicza nam taki rodzaj asysty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zdobądź 7 asyst przy przygwożdżeniu"

Kiedy konkretnie zalicza nam taki rodzaj asysty?

Kiedy przy zgonie chłopka wyskakuje ci tekst w stylu:

Asysta przy zabójstwie z przygwożdżeniem - 50.

Uwaga. Nie musisz wcale go trafić czy ranić wystarczy że walisz w jego kierunku - perk "Przygwożdżenie" i KM ze sporym magiem polecany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przy zgonie chłopka wyskakuje ci tekst w stylu ...

Żartowniś ;)

Problem jeszcze jak odróżnić zwykła asystę od tej z przygwożdżeniem, czyli jak to zaaranżować w praktyce :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie na każdej.

Wyspa Kharg i Caspian Border, rush bądź conquest.

No sorry,ale jesli potrafisz latac badz masz ogarnietego pilota to co za problem? Ja ostatnio na Firestorm w CQ zrobilem chyba 15 killi z heli. Wystarczy miec dobrego pilota badz samemu umiec latac

Żartowniś ;)

Problem jeszcze jak odróżnić zwykła asystę od tej z przygwożdżeniem, czyli jak to zaaranżować w praktyce :whistling:

Jak to mowi Kpt.Bomba, napier.... obok goscia ile wlezie i niech Twoi dobijaja. Ja czasem mam pelno asyst za zwykle nietrafianie w goscia :biggrin:

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem o Firestorm. Ale ta mapa tylko na conquest, na rushu nie ma heli bojowego.

Chyba, że coś się zmieniło.

Tomo, Pojawia się cholernie długi napis suppression kill assist, pod tym kill assist i jeszcze jakaś asysta. Te odznaczenie jest jednakże zbugowane. Teoretycznie, powinno zliczać te przygwożdżenia przez całą rundę, jednak nalicza tylko, jak zrobisz wszystkie 7 bez śmierci.. Ja tak miałem jak to niechcący zrobiłem, a wsparciem grałem najdłużej i tych asyst dostałem milion pińćset...a odznaczenia 2. :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jednak nalicza tylko, jak zrobisz wszystkie 7 bez śmierci ...

No to przejebane :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przejebane :shok:

To nie jest takie trudne,też mi się wydawało,że raczej nie wpadnie,ale z perkiem przygwożdżenie na metrze samo wleciało nawet nie wiem kiedy.Można też wbić snajperem,na większej mapie z perkiem przygwożdżeniem strzelać obok wroga i czekać,aż kompani dokończą dzieła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przejebane :shok:

Po prostu nie nastawiaj się na to tylko graj,graj i graj ,a samo wpadnie. Kiedy próbowałam na siłę to zrobić nie dało rady,ą gdy to olałem to wpadlo w jednej rundzie :wink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×