Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Eee to malo widziales. Zajrzyj do dzialu screanow i zobacz co tanguska mozna zdzialac. :biggrin:

A poza tym jw. kazda bronia mozna zrobic. Gra sie tak jak przeciwnik pozwala

Tunguska to inna sprawa - sam zaliczyłem ponad 30 kili w jednym meczu, ale takiego wyniku zrobionego czymś innym niż pojazd nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Powiedziałbym Ci, czemu tak często wychodzę, ale nia mam potrzeby tłumaczyć się jakiemuś pryszczatemu cieciowi ;)

Jak będziesz błyszczał dalej takim humorem to coś czuję że podzielisz los cubelina.

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 killi to co metro wpada ( średnio ) czasrm nawet do 100 dochodze jak jest zacięty mecz, z tymi serwerami to różnie bywa czasami wbija normalnie a czasami krew zalewa żeby wbic. Nie wiecie czy ten patch ma wyjść na początku czy na końcu lutego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wurwa! Pomóżcie bo mnie krew zalewa, postanowilem dziś zapolować na beretkę; walka bronią stacjonarną, odpaliłem autostradę do teheranu, strona rosyjska, podbiegam, spot, odalam i jeden kill pierwszą rakietą, potem 5 rund próbowałem kogoś ubić i zbieralem srednio po 300/400 expa za dostrzeżenia :fool:

Jakieś inne rady cenne? Sposób celowania czy cośkolwiek? Wystrzeliłem milion tych rakietek i coś nie pykło :( Nie mogę nikogo trafic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70-100! Respekt, ja jak mam 30 to skaczę z radości:) Dzisiaj miałem mecz z samymi orzełkami i na metro to wszędzie latała amunicja odłamkowa:) po prostu masakra, nie dało się wychylić. Z tym ammo to żenada,wciskasz ten selekt, blokujesz go, strzelasz i nic:( Dzisiaj grałem z kolesiem, który cały mecz latał Mavem i zabijał, miał ponad 1300 killi nim zrobione.

Ja zrobiłem tą beretkę strzelając chyba z działka przeciwlotniczego, bo szczerze nawet nie wiem kiedy mi to wpadło.

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.bat.../251554248/ps3/

I wszystko jasne.

Btw. widzę, że często zaliczasz rage quity (38% wychodzenia z meczu).

Wiesz, to akurat o niczym nie swiadczy - ja sam wyszedlem z rozgrywki moze z 10 razy a cala reszta to rozlaczanie z serwerem lub wywalanie mnie z gry :angry: Mam z 46% wyjsc z gry. Popieprzone, ze takie sytuacje sa zaliczane jako wyjscie, kolejny bug tej gry :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to akurat o niczym nie swiadczy - ja sam wyszedlem z rozgrywki moze z 10 razy a cala reszta to rozlaczanie z serwerem lub wywalanie mnie z gry :angry: Mam z 46% wyjsc z gry. Popieprzone, ze takie sytuacje sa zaliczane jako wyjscie, kolejny bug tej gry :confused:

a te wyjścia z gry, oprócz psucia statystyk coś zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te wyjścia z gry, oprócz psucia statystyk coś zmienia?

Chyba tylko statystyki. Wplywu na skill to nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wurwa! Pomóżcie bo mnie krew zalewa ...

Spokojnie, nie wszyscy naraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam tej baretki, więc Ci nie pomogę, ale jak zależy mi na jakimś trofeum, czy gdy zablokuje się w jakimś miejscu, to korzystam z Youtube. Wejdź tam, wpisz frazę walka bronią stacjonarną, najlepiej po angielsku i na pewno znajdziesz kilka, kilkanaście filmików na ten temat. :thumbsup:

Choćby -

- jest to wprawdzie walka z jetami, ale może właśnie tą drogą będzie łatwiej? Na Conquest nigdy nie brakuje osób latających tym ustrojstwem. Kilka rund i na pewno się uda. Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wurwa! Pomóżcie bo mnie krew zalewa, postanowilem dziś zapolować na beretkę; walka bronią stacjonarną, odpaliłem autostradę do teheranu, strona rosyjska, podbiegam, spot, odalam i jeden kill pierwszą rakietą, potem 5 rund próbowałem kogoś ubić i zbieralem srednio po 300/400 expa za dostrzeżenia :fool:

Jakieś inne rady cenne? Sposób celowania czy cośkolwiek? Wystrzeliłem milion tych rakietek i coś nie pykło :( Nie mogę nikogo trafic ...

ja tą beretkę zdobyłem na Wyspie Chark. Wsiadasz do Centuriona i czekasz na myśliwce, śmigłowce, czasem zdarzą się nawet spadochroniarze. Powinno wpaść.thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak, chwilowo jednak zmuliłem sobie całe pasmo internetowe na ściągane DLC ze Store. O youtubie mogę przez najbliższe 120 minut zapomnieć ... :thumbsup:

To można ubić zmechanizowanych? Skupiałem się tylko na piechocie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można ubić zmechanizowanych?

Jasne, rozwalanie pojazdów w których są przeciwnicy też ci zalicza.

Wiesz, to akurat o niczym nie swiadczy - ja sam wyszedlem z rozgrywki moze z 10 razy a cala reszta to rozlaczanie z serwerem lub wywalanie mnie z gry :angry: Mam z 46% wyjsc z gry. Popieprzone, ze takie sytuacje sa zaliczane jako wyjscie, kolejny bug tej gry :confused:

To był tylko przykład. Z resztą zdobył 14 lvl i już wypowiada się o tej grze. Dla mnie też była beznadziejna na początkowych kilkunastu levelach. Z czasem jak zdobywałem doświadczenie, przyzwyczajałem się do laga gra stawała się fajniejsza i dawała mi radochę. A poza tym nie chce mi się wierzyć, że wywala was co drugi mecz :whistling:

Oczywiście. Powiedziałbym Ci, czemu tak często wychodzę, ale nia mam potrzeby tłumaczyć się jakiemuś pryszczatemu cieciowi ;)

Proponuję nie karmić tego trolla. Dziwię się, że jeszcze nie masz bana ;) Idź leczyć swoje kompleksy gdzieś indziej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tą beretkę zdobyłem na Wyspie Chark. Wsiadasz do Centuriona i czekasz na myśliwce, śmigłowce, czasem zdarzą się nawet spadochroniarze. Powinno wpaść.thumbsup.gif

jak z centuriona to ta mapka, tylko w trybie rush, przy kiepskich atakujących można wbić z 5-7 baretek w jednej rundzie :),

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem tą baretkę na autostradzie. Waliłem z tego działka koło flagi i udało się ubić dwóch przeciwników. Co prawda przeciwnik zajął wszystkie flagi i dlatego.

Bazar też jest dobrą opcją. Czekać aż przeciwnik przyjedzie Lav'em albo BWP i próbować rozwalić. Najlepiej wskoczyć w to działko jak pojazd oberwie kilka razy z RPG i wtedy 1szybko wskoczyć w działko i dokończyć sprawę. . Bo oddanie dwóch może ci się nie udać :/ przy szczęściu może tam siedzieć kilka osób i baretka wpadnie od razu.

Tomo możesz spróbować na dużych mapach tymi działkami przeciwlotniczymi, ale wiem, że rozwalenie myśliwca to nie prosta sprawa. Heli dużo łatwiej, ale rzadko podlatują tak blisko aby je zestrzelić i jeszcze ubić pilotów.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up to All

Dzięki za porady, potestuje w najbliższych rozgrywkach ... Wszystkim odpaliłem po plusiku :thumbsup:

@Toorex

Przez następny tydzień poprowokuj użytkowników na innym forum, tutaj masz 7dni przerwy :angry:

... raz poświeciłem chyba 15 min, żeby wejść przez szybką grę lub wyszukiwarkę i 15 min w plecy. Czy ktoś ma podobnie? Czy znacie jakieś lekarstwo na to? Sytuacja już mnie dobija niemiłosiernie przyznam szczerze ...

O szybkiej już dawno zapomniałem, nawet 15 minut by mnie nie uratowało, tylko wyszukiwarka lub join a friend. Za to przez wyszukiwarkę mogę wleźć na każdy serv, jeszcze nigdy nie miałem problemów. Dziwne nie?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak czasami mam. Próbuję podbój z szybkiej gry i nic, a zmieniam na szturm i od razu wchodzi,albo idę do wyszukiwarki i to samo. Najgorzej jest jak chcesz ze znajomymi pograć i próbujesz, próbujesz, a oni czekają i czekają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do was pytanie . Grajac podobj na sharqi (czy jak to sie zwie). Udalo mi sie ukrasc Vipera z druzyny przeciwnej, tzn ze 2 helikoptery bojowe byly po naszej stronie. Niestety zostalem zestrzelony jedna rakieta (Bog jeden wie jaka, bo nawet kill cam nie pokazal kto mnie zabil). Moje pytanie brzmi czy w grze jest jakis balans jesli chodzi o pojazdy ? Troche to dziwne ze jedna rakieta mozna zrobic tak szybko killa. Nikt mnie nie namierzal, to mogl byc RPG lub inne badziewie i nie moge przebolec tego ze nawet nie polatalem minuty :(. BTW bedac w heli nie pokazywal mi sie czas, ze jestem poza terenem ;)i nie zginelem w bazie przeciwnika, tylko juz nad flagami.

Druga sprawa jest taka, ze mam prosbe do piechoty. Nie rozwalajcie min druzyny przeciwnej. Juz tlumacze dlaczego, otoz grajac podoboj udalo mi sie nabic 3 KILLE :D USAS-em oddajac jeden strzal. Nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to ze chlopcy siedzieli w LAV-ie ;D Musieli byc bardzo zaskoczeni widzac kill cama. Stalo sie tak, poniewaz ow pojazd stal na minach swojej druzy, a jak wiecie Shotgunami mozna rozwalac miny na ziemi :) Warto probowac takie manewry fan niesamowity ;d

Pozdrawiam :)

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Druga sprawa jest taka, ze mam prosbe do piechoty. Nie rozwalajcie min druzyny przeciwnej. Juz tlumacze dlaczego, otoz grajac podoboj udalo mi sie nabic 3 KILLE :D USAS-em oddajac jeden strzal. Nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to ze chlopcy siedzieli w LAV-ie ;D Musieli byc bardzo zaskoczeni widzac kill cama. Stalo sie tak, poniewaz ow pojazd stal na minach swojej druzy, a jak wiecie Shotgunami mozna rozwalac miny na ziemi :) Warto probowac takie manewry fan niesamowity ;d

A czemu maja nie rozwalac, przeciez dostaja za to punkty

Ja rozwalam nawet miny z mojego teamu jak jakis debil je kolo flagi wywali, ze jej nawet przejac spokojnie nie mozna, bo cie byle typek granatem zalatwi :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa jest taka, ze mam prosbe do piechoty. Nie rozwalajcie min druzyny przeciwnej. Juz tlumacze dlaczego, otoz grajac podoboj udalo mi sie nabic 3 KILLE :D USAS-em oddajac jeden strzal. Nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to ze chlopcy siedzieli w LAV-ie ;D Musieli byc bardzo zaskoczeni widzac kill cama. Stalo sie tak, poniewaz ow pojazd stal na minach swojej druzy, a jak wiecie Shotgunami mozna rozwalac miny na ziemi :) Warto probowac takie manewry fan niesamowity ;d

Pozdrawiam :)

usas to nic, ja taki manewr zrobiłem na wyspie czark snajperem, bron m98b strzał ok 300 metrów (wcześniej chyba 2 niecelne), ale wrogi czołg stal przy swoich minach i strzelał w jakiś budynek, trafiłem wybuchło chyba z 5 min, i czołg zniszczony + 2 fragi.. tamci musieli mieć zdziwko jak zobaczyli killcama ze snajperem na wieży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj poznałem nowe oblicze BF3.

Zdobyłem 43 poziom, odblokowałem osławionego USAS'a i wyłączyłem (idąc za radą forumowiczów) 100 Hz w telewizorze. O dziwo nawet menu zaczęło reagować dużo szybciej (jeżeli to moje wyobrażenie to bardzo realistyczne, potwierdzone przez osoby trzecie).

Pobiegałem z tym USASem trochę (jeszcze bez odłamkowej - ta dopiero wpada po 60 killach) i OMG, jaka ta broń jest celna. Zwykłymi buckshotami osiągnąłem celność 48% po oddaniu ok. 1000 strzałów (co przy moich standardowych 10% stanowi różnicę kosmiczną). Dziś jeszcze sprawdzę, czy to kwestia broni (mimo wszystko krótkodystansowej) czy tych 100 Hz. Jeżeli jest tak jak piszecie, że ta broń jest jeszcze bardziej OP przy amunicji odłamkowej to nie dziwię się, że planują ją znerfić.

Teraz z broni, których nie testowałem nie mogę się doczekać AS VAL'a - prawda to, że go nie widać na minimapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bylo dawno forum nie sledzilem musze zapytac. Zawsze jest tlumaczenie ze jezeli sie biega wsparciem trzeba rzucac amunicje na prawo i lewo ok rozumiem. Ja gram szturmowcem i chcialem tak samo robic z apteczkami, ale zobaczylem ze jak wypuscilem jedną a zaraz obok drugą niewem tam 10metrow dalej to ta pierwsza znika a druga zostaje jak to jest ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - polecam Oman Penisula CQ po stronie lądowej - chyba RU. Nad lotniskiem lata tam dużo wolnych jetow , heli i centurionem mozna spokojnie zestrzelic. Wpadla mi beretka po 3 minutach od rozpoczecia gry.

Z M-Com defender to juz nie jest tak latwo chyba ze 3 razy mialem juz 3 kille i mecz sie skonczyl :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych paczek ammo powiem Wam że jak ludzie grają ze mną to raczej tego problemu nie mają ale ja mam często problem z ... paczkami od medyków. Naprawdę albo mam jakiegoś pecha albo nieogarnięte teamy i rzadko mi się trafia ktoś kto wyrzuci mi paczunię żebym się wyleczył, nawet na metro przy B gdzie wiadomo sieka niesamowita zawsze jest często ginę bo nikt mi nie rzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bylo dawno forum nie sledzilem musze zapytac. Zawsze jest tlumaczenie ze jezeli sie biega wsparciem trzeba rzucac amunicje na prawo i lewo ok rozumiem. Ja gram szturmowcem i chcialem tak samo robic z apteczkami, ale zobaczylem ze jak wypuscilem jedną a zaraz obok drugą niewem tam 10metrow dalej to ta pierwsza znika a druga zostaje jak to jest ? :unsure:

Tak, masz na wyposażeniu tylko jeden ammo box czy first aid, jak rzucasz "drugi" to pierwszy znika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×