Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Było trzeba wyłączyć frame limiter i gra śmigała idealnie :) Ta opcja ograniczała klatki do 25 bodaj.

On pisze o wersji na PS2, tam żadnego limitera klatek nie było, ale też nie było żadnej kpiny. Nie piracić na PCtach tylko oryginały kupować, hehe :biggrin: !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pisze o wersji na PS2, tam żadnego limitera klatek nie było, ale też nie było żadnej kpiny. Nie piracić na PCtach tylko oryginały kupować, hehe :biggrin:!!!

Mozliwe że pamięc mnie zwodzi i było to w wersji PC kłócić się nie będę bo zwyczajnie aż tak dobrze nie pamiętam. Chociaż wersję na PS2 przeszedłem całą a w tą na PC grałem może z tydzień dla testów jednego moda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie malują okładkę gry w Nowym Yorku, jeśli jest prawdziwa (a na to wygląda), to pewnie zaraz się pojawi na newswire rockstara.

Co do nowych screenów, to ja jestem zachwycony. To na ci najbardziej liczę to jakość otwartego świata. Screen z molo daje mi nadzieję, że wielkość fal może będzie uzależniony od pogody. Drugi screen pokazuje niesamowite odbicia zachodzącego słońca na wieżowcach. Zaczynam wierzyć, że zmiana pory dnia / pogody może przebić ten z Red Dead Redemption.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle by było gdyby przełożyli premierę gry na przyszły rok... Już i tak się zdenerwowałem za pierwszym razem, gdy R* przeniósł premierę z wiosny 13' na jesień 13'. Już miałem grać w GTA całe wakacje, już się szykowałem, a tu dupa :)

Nie płakałbym gdyby przenieśli grę na lato 14', jednak.... To trochę długo, patrząc na to jak R* robi smaczka na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle by było gdyby przełożyli premierę gry na przyszły rok... Już i tak się zdenerwowałem za pierwszym razem, gdy R* przeniósł premierę z wiosny 13' na jesień 13'. Już miałem grać w GTA całe wakacje, już się szykowałem, a tu dupa :)

Nie płakałbym gdyby przenieśli grę na lato 14', jednak.... To trochę długo, patrząc na to jak R* robi smaczka na grę.

Zanim ta jesien przyjdzie, to pewnie bedzie 2014 skoro w kwietniu dalej wiosny nie mamy.

Na co jak na co ale na GTA mozna czekac i czekac, bo ta gra jak wyjdzie bedzie dopracowana i pozamiata na rynku wszystko inne. Niech sobie siedza zakuci w lancuchy i dlubia tyle ile musza, nie ma pospiechu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka nabiera kształtów. Tradycyjnie helikopter. Pies pokazuje, że w grze pojawię się zwierzęta. Mam nadzieję, że pani z telefonem (robiąca najpewniej zdjęcie), oznacza możliwość robienia fotek i zapisu ich na dysku konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak stary styl okładki tzn. podzielenie na kilka części i wstawienie tam wycinków artworków. Bardzo dobrze że się na takie coś zdecydowali bo wcześniej gdzieś słyszałem że miał być jeden artwork na całą okładkę jak w przypadku RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakaś postać na okładce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i żółte logo producenta...

Wygląda jak każda inna okładka z GTA...

Zresztą - liczy się wnętrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to że zawsze w plastikowym pudełku.

Niefart.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tu widzę bf3. jest snajpa , heli, mp7, maska ingiego i g17. a laleczka ze srajfonem wygląda jakby chciała podłożyć c4.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing od R* to zawsze najwyższa półka.

Nigdy w życiu żaden polski dubbing nie dorówna oryginałowi :)

Kinowa jak najbardziej (z możliwością wyboru między full ang), ale dubbing niech sobie darują, polskie sztywniaki na bank zepsują klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to masz racje :) dubbing jest zbędny, ale kinowa by się przydała bo dużo ludzi nie zna na tyle dobrze ang żeby zrozumieć wszystko w 100% np. ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, sporo postow w temacie GTA V, zabieramy sie za czytanie ...

Zawsze helikopter w lewym górnym.

Prawie zawsze motocykl w prawym górnym :)

Ale nie ma Pani z lizakiem :P

Nie kupuję GTA V

Zawsze jakiś napis na środku...

Zawsze jakaś postać na okładce...

Ta i żółte logo producenta...

Wygląda jak każda inna okładka z GTA...

Zresztą - liczy się wnętrze ;)

A najgorsze jest to że zawsze w plastikowym pudełku.

Niefart.

a ja tu widzę bf3. jest snajpa , heli, mp7, maska ingiego i g17. a laleczka ze srajfonem wygląda jakby chciała podłożyć c4.

fajnie jak by jeszcze zawidniał napis "w pełnej polskiej wersji językowej" hehe :biggrin:

P9cz5Iu.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×