Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Strefa DMZ to strefa zdemilitaryzowana, NATowana 1:1, ustawienie konsoli w tej strefie powinno tylko pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze sprawdzić połączenie bezpośrednie od dostawcy neta,czyli pominąć router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem,ponieważ miałem wczesniej 19lvl w bc2 i na było napisane rankingu ze mam 19,tylko że jak już wejde do gry i w statystyki to mam 1 lvl.Wie ktoś może od czego to?

Z góry dzęki za odp.

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem,ponieważ miałem wczesniej 19lvl w bc2 i na było napisane rankingu ze mam 19,tylko że jak już wejde do gry i w statystyki to mam 1 lvl.Wie ktoś może od czego to?

Z góry dzęki za odp.

no niestety, tak maja praktycznie wszyscy;/ niewiadomo z czym to jest zwiazane;/ gralem wczoraj wieczorem i po paru rundach odzyskalem swoja klase:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam, pożyczyłem od kolegi BC2 i mi sie spodobało, narazie gram na jego kopi bez vip cod ale moja kopia jest już w drodze z VIP codem, czy muszę odinstalować grę i zainstalować tą która dostane zeby wszystko działało czy śmiało mogę wpisać VIP CODE, mi się wydaje że ten vip code jest przypisywany do konta PSN albo EA a nie do kopi gry ale i tak wole się upewnić 

Wielkie Dzięki 1908borsuk

Edytowane przez xanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic z tych rzeczy nie pomoglo, macie jeszcze jakies pomysly. ??

gryź pada :D mi to pomaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz BC2, odpal jakiś film/posłuchaj muzy i wróć po 30 minutach. Ja tak robię i jakoś się sprawdza zawsze. A i nerwów żadnych nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.Odrazu na wstępie przeproszę że to znowu ja.Bo mam taki kolejny problem.Otóż gram sobie w multi gram,gram,gram i po dosłownie 3 minutach gra crashuje i po chwili mnie wywala i tak w kółko od 2 dni.Wcześniej nie miałem takiego problemu.Jeśli możecie pomóżcie proszę bo nie kupiłem tej gry żeby się denerwować.Naprawde prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj dostawcę od neta jaki masz rodzaj adresu ip publiczny czy prywatny. Bo jeżeli masz prywatny to wpisując te porty w routerze to i tak nie zostaną odblokowane, wiem bo sam miałem taki problem. Pomogła zamiana adresu na publiczny i teraz wszystko ładnie hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, gram online przez ruter. Wczoraj gdy grałem ruter został odłączony od prądu i przez to konsola straciła połączenie online. Miałem akurat włączona rozgrywke po sieci BBC2. Gdy wszystko uruchomiłem raz jeszcze ps łączy sie online ale gdy wchodze i wybieram typ rozgrywki i łączę się pojawia się komunikat ze żadna gra nie jest dostępna .. ani na vietnamie ani na normalnym trybie.. Poprosiłem kolege aby zaprosił mnie do rozgywki i dopiero wtedy się włączyłem ale sam z poziomu gry nie moge nigdzie wejść ... czy ktoś może wie co się stało i jak moge rozwiąząć ten problem ?? będe wdzięczny.. pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, gram online przez ruter. Wczoraj gdy grałem ruter został odłączony od prądu i przez to konsola straciła połączenie online. Miałem akurat włączona rozgrywke po sieci BBC2. Gdy wszystko uruchomiłem raz jeszcze ps łączy sie online ale gdy wchodze i wybieram typ rozgrywki i łączę się pojawia się komunikat ze żadna gra nie jest dostępna .. ani na vietnamie ani na normalnym trybie.. Poprosiłem kolege aby zaprosił mnie do rozgywki i dopiero wtedy się włączyłem ale sam z poziomu gry nie moge nigdzie wejść ... czy ktoś może wie co się stało i jak moge rozwiąząć ten problem ?? będe wdzięczny.. pozdroo

Tutaj akurat to nie zależy od routera. Wyłącz Battlefield'a, włącz z powrotem i powinno działać, jak nie to spróbuj jeszcze raz. U mnie pomaga, innym pomaga wylogowanie się i zalogowanie do PSN z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowałem, włączyłem nawet inna gre i tam moge grać online , teraz jeszcze raz przelogowałem PSN i nadal pojawia się ten sam komunikat brak dostępnych gier ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj aż się uda. Ja dzisiaj 3 razy się musiałem logować aby załapało jakiś serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W związku z pewnymi problemami z moją ps3-ką serwis musiał dokonać formatu dysku.

Wiem iż po tym fakcie wszystkie savy i dane poszły do kosza, wiem również iż trofea zapisywane są na serwerachwięc ich nie stracę - ale co z rangą w grze?

Szkoda mi 50-ki na której grałem już od dłuższego czasu :(

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest na Twoim dysku tylko na serwerach EA/DICE. Dlatego jak byly problemy z serwerami znikaly rangi i perki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę mnie uspokoiłeś - czyli wystarczy zassać wszystko od początku (dodatki i aktualizację) i będę znowu mógł latać po polu walki z moim zespołem :)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje,ale od wczoraj mam takie lagi,ze bania mala. Teleporty i sudden death nie wiadomo skad i dlaczego to juz norma. Chyba czas odstawic BC2 na polke bo w takich warunkach gra nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak ostatnio mam, Rozumiem jeszcze lagi, jak ktoś inny w domu siedzi na necie, ale jak nikogo nie ma to już nie rozumiem tego. Dzisiaj z kumplem tak mieliśmy, nie wiem od z czego to się bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×