Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

są już hacki do gry zwiększające level nawet do 500 ostatnio wbiłem się na coopa to koleś powyrzucał jakieś bronie które miały po 5 tysięcy dmg x 4 lub 5:) pozbierałem kilka i sprzedałem i teraz już mi się kasa nie dodaje bo mam 999999999$ gdzieś wyczytałem że wystarczy sobie edytować save hex editorem żeby takie myki porobić dobrze że już sprzedałem gierkę bo coop teraz zejdzie na psy przez haxorow :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są już hacki do gry zwiększające level nawet do 500 ostatnio wbiłem się na coopa to koleś powyrzucał jakieś bronie które miały po 5 tysięcy dmg x 4 lub 5:) pozbierałem kilka i sprzedałem i teraz już mi się kasa nie dodaje bo mam 999999999$ gdzieś wyczytałem że wystarczy sobie edytować save hex editorem żeby takie myki porobić dobrze że już sprzedałem gierkę bo coop teraz zejdzie na psy przez haxorow :>

Porażka <_< no, ale w sumie nie spotyka sie tego tak często, aby było szczególnie upierdliwe. Ktoś tu jeszcze w to gra ?? bo coś mało sie pisze w tym temacie. Dodawajcie moje konto psn do znajomych, ostatnio gram dość często przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas gry spotkałem gościa, który miał 70lvl :mellow: a chyba DLC rozszerzający levele postaci jeszcze nie wyszedł. Który DLC z tych, które są dostępne obecnie jest lepszy?? (pytanie do tych, co mają obydwa).

Dla mnie lepszy Zombie Island, fajnie się gra, dobre teksty lecą. Mad Moxxi musisz mieć kogoś do gry, bo samemu to nie ma w ogóle sensu grać, a mało osób gra w ten drugi dodatek, poza tym może być wkurzający, bo ileż można grać te same rundy a jest ich 20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś dokładnie w na liście swoich wykonanych questów ile naprawiłeś claptrapów? Ja też miałem taką sytuację ale znalazłem na ps3trophies.org listę robocików wraz z lokalizacją i sprawdziłem to z moimi questami i się okazało, że ominąłem 1 w "crazy earl's scrapyard" (w ogóle to tam było takie przejście po lewej stronie na początku, którego wcześniej nie zauważyłem pomimo, że kilkanaście rzy tam przechodziłem : ))

W playtrought 1 zebrałem wszystkie i teraz ciekawostka, w playtrought 2 naprawiłem wszystkie robociki i żaden nie dodał mi zwiększenia plecaka (nadal mam 39 miejsc zamaist 42 ;/). No nic już się nie da zrobić, syreną za niedługo 30 lvl to myśle że wkońcu uda mi się na tej postaci wykonać to trofeum ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam, ale dopiero koło 18lvl jestem :) Poszedłem w snajperki ale ciężko nimi się gra, a znalezienie takiej z dobrym dmg to już w ogóle 'mission impossible'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - czy ta gra ogolnie jest trudna czy ja mam takie wrazenie? :P

jest sobie misja "The Legend Of Moe and Marley"

pokazuje ze na 15 level. mam 16.

wbijam na lokacje, wybiegaja dwa wielkie skagg'i czy jak to sie tam nazywa;

walka trwa chwile, mi sie konczy ammo, zaraz po tym shield i zdrowie. i dupa. nawet jeden nie pada.

gram syrena, nie wiem czy uzywam zlego typu broni czy co, ale na chwile obecna jest to nie do przejscia dla mnie...

poszedlem wiec sobie do tych jaskin co shock crystal'e trzeba pozbierac i tam chwile pofarmie bo niezle exp leci... wbije 17, moze 18 i sprobuje ponownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syerną biegaj z smg najlepiej do tego jeszcze jakis class mod co dodaje dużo % do obrażeń z smg i śmigaj:) a jak Ci za trudno to dołącz do czyjegoś coopa to pewnie ktoś za ciebie to zrobi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pogrywam, ale dopiero koło 18lvl jestem Poszedłem w snajperki ale ciężko nimi się gra, a znalezienie takiej z dobrym dmg to już w ogóle 'mission impossible'.

Którą postacią grasz ? ;)

mam pytanko (..)

A najprościej ? Kup spooro amunicji, kilka healing kitów i idź w świat wykonać inne zadania. Potem wróć i nie będziesz miał z tym zadaniem większych problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 ma ktos ochote na 15 misjonow w coopie moge zagrac od poczatku albo swoim soldierem na 36 lvl  no i hs jest :)

pozdrawiam

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą postacią grasz ? ;)

Mordecaiem. Jest w ogóle jakaś różnica między tymi postaciami, skoro mogę każdą spluwą walić? Narazie mam jakąś snajperkę z 256dmg i dość dobrym fire rate ale dopiero od 19lvl z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordecaiem. Jest w ogóle jakaś różnica między tymi postaciami, skoro mogę każdą spluwą walić? Narazie mam jakąś snajperkę z 256dmg i dość dobrym fire rate ale dopiero od 19lvl z tego co pamiętam.

jak masz headseta i chcesz dalej grac to moge z Toba pozabijac paru cwaniakow ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcziiiiii - ja chetnie tez popykam hs jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możemy się jakoś ustawić wieczorem :) U mnie już 22lvl i jestem w tej drugiej lokacji i New Heaven.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możemy się jakoś ustawić wieczorem :) U mnie już 22lvl i jestem w tej drugiej lokacji i New Heaven.

ja mam 48 lvl hunter. ale moge zrobic nowa postac. zaraz dodam Cie do znajomych i sie jakos zgadamy ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem pierwsze dlc - Zombie .... i powiem wam ze jest zajebiste ten klimat i wogole ... absolutnie polecam za te 29 zeta to naprawde fajne granie a misja braaaaains to juz wogole power :D jak przejde napewno kupie kolejny...

pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ile zajmuje przejście tego DLC Zombie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem pierwsze dlc - Zombie .... i powiem wam ze jest zajebiste ten klimat i wogole ... absolutnie polecam za te 29 zeta to naprawde fajne granie a misja braaaaains to juz wogole power :D jak przejde napewno kupie kolejny...

pozdro 

Mocno bym się zastanowił, tak jak mówisz Zombie jest mega dobre ale Moxxis to na prawdę nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moxisie nastawili sie na jakies turnieje areny itd wiec pewnie kilku wyjadaczy sie cieszy nie wiem pewnie kupie ale sadze ze tutaj trzeba bedzie juz sie wpierac coop'em ... mam nadzieje ze 3 dlc bedzie naprawde fajne ale wracjac do zombie to im sie udalo nie mozna nic zarzucic serio wiem jeszcze raz polecam ...

Hej ile zajmuje przejście tego DLC Zombie???

bez pospiechu licze na jakies 6 7 h grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moxxie się zajebiscie zaczyna... ale strasznie trudne..

ZOmbie wypas - dodajcie mnie do przyjaciol, ja chetnie popykam w borderlanda.

mam hs :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem ciekawe zjawisko... nie wiem czego to wina, czy konsoli czy wady gry, czy po prostu zbieg okolicznosci...

Otoz w Rust Commons East, stacja Middle of Nowhere, wykonalem misje z odpaleniem 2 talerzy satelitarnych... Po tej sytuacji one chyba wysylaly sygnal i zeby nie sklamac to na niebie "cos tam sie dzialo"...

W tym momencie konsola zaczela mi wariowac. Moze nie tyle konsola, co obraz. Wygladalo to jak przegrzanie ukladu graficznego, mega miganie roznych kolorow na ekranie, kreski, artefakty... Pomyslalem sobie, no super, 3-miesieczna slimka... No ale nic, zrestartowalem gierke, laduje sejva, a to dalej to samo.... No i troche stresik... Wylaczylem wiec konsole, czekam 5 minut, moze sie przegrzala czy cos... W koncu odpalam, laduje gierke, laduje sejva i szok... Znowu to samo. Kilka sekund po odpaleniu save'a na ekranie pojawia sie cyrk... I grac nie idzie.

Zdenerwowany juz troche, odpalam demko BF2 a tam wyglada na to ze wszystko niby okej... Zamykam wiec, odpalam znowu Borderlands'a, tworze nowa postac, intro sie konczy, laduje kolo robota.... I niby wszystko wyglada normalnie.

Zupelnie zakrecony laduje po raz kolejny sejva z postacia glowna, znowu sie cuda na ekranie pojawiaja, po omacku docieram do stacji transportowej, menu sie wyswietla poprawnie, wrzucam inna lokacje... Zaladowala sie.... I dziala.... Wracam wiec spowrotem do Middle of Nowhere.... i tez dziala....

I co wy na to? Bac sie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem ciekawe zjawisko... nie wiem czego to wina, czy konsoli czy wady gry, czy po prostu zbieg okolicznosci...

Otoz w Rust Commons East, stacja Middle of Nowhere, wykonalem misje z odpaleniem 2 talerzy satelitarnych... Po tej sytuacji one chyba wysylaly sygnal i zeby nie sklamac to na niebie "cos tam sie dzialo"...

W tym momencie konsola zaczela mi wariowac. Moze nie tyle konsola, co obraz. Wygladalo to jak przegrzanie ukladu graficznego, mega miganie roznych kolorow na ekranie, kreski, artefakty... Pomyslalem sobie, no super, 3-miesieczna slimka... No ale nic, zrestartowalem gierke, laduje sejva, a to dalej to samo.... No i troche stresik... Wylaczylem wiec konsole, czekam 5 minut, moze sie przegrzala czy cos... W koncu odpalam, laduje gierke, laduje sejva i szok... Znowu to samo. Kilka sekund po odpaleniu save'a na ekranie pojawia sie cyrk... I grac nie idzie.

Zdenerwowany juz troche, odpalam demko BF2 a tam wyglada na to ze wszystko niby okej... Zamykam wiec, odpalam znowu Borderlands'a, tworze nowa postac, intro sie konczy, laduje kolo robota.... I niby wszystko wyglada normalnie.

Zupelnie zakrecony laduje po raz kolejny sejva z postacia glowna, znowu sie cuda na ekranie pojawiaja, po omacku docieram do stacji transportowej, menu sie wyswietla poprawnie, wrzucam inna lokacje... Zaladowala sie.... I dziala.... Wracam wiec spowrotem do Middle of Nowhere.... i tez dziala....

I co wy na to? Bac sie? :P

też mialem takie coś. niesamowicie frustrujące, ale ustało po pewnym czasie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem po tej misji ;) pochodze troche i ustaje obraz ;) pozniej tez pare razy sie zdazylo. No ale na początku też się wystraszyłem że to coś z konsolą ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu... Dzieki za odpowiedzi, kamien z serca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem po tej misji ;) pochodze troche i ustaje obraz ;) pozniej tez pare razy sie zdazylo. No ale na początku też się wystraszyłem że to coś z konsolą ;)

u mnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×