Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

To prześlij save z pociągu :-)

Enno bez przesady. Ten pociag wcale nie jest taki koszmarny. Nie uwazam sie za zadnego kozaka w tekkena ale po dodaniu sobie ubranek klasy A,B,S dla siebie i Alisy. to przeszedlem to juz wiele razy. JA pykalem Devil Jinem ;>

Co do grafiki to tez uwazam ze dali D troche bo te "schodkowanie" dupiato wyglada :/ No ale gierka w pytke ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racjaa pociąg wcale nie jest taki trudny :) to sie tylko wydawało tak na poczatku nawet nieposiadałem takich super dobrych itemów a przeszedłem:) tylko trzeba Alisy Pilnowac zeby te Gargulce sie do niej nie dorwałyy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny aby pograć w co-opa w tekkenie? I czy grając w co-opa zaczynamy scenariusz od początku czy od misji, do której dany gracz doszedł? Ja jestem aktualnie w misji, gdzie pokonujemy Azazela, potem Alise i Jina. I właśnie nie mogę pokonać Jina. Nie umiem sobie z nim poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge pograc w co opaa scenario.I to jest innaczej zrobione jest 10 poziomów chyba do wyboru jak zakladasz serwa :) trzeba by jeszcze sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma problem z przejsciem nightmare traina i gra larsem to jest b. prosty sposob. Po prostu spamujesz strzalka w gore + x i lars rozwala wszystko dookola , no i wypadalo by zmienic targety r1. Potem dj z mini guna wypada poza pociag i tyle : ) . Szkoda tylko ze wpadniecie na to zajelo mi 30 rund prob. ;d 84 % trophies jutro platynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacie pad czy arcade stick?

Pad jak pewnie 99.9 % luda ale zastanawiam się skąd wyrwać arcade stick ,najlepiej bezprzewodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad jak pewnie 99.9 % luda ale zastanawiam się skąd wyrwać arcade stick ,najlepiej bezprzewodowy.

Allegro.Najtanszy stick 150 zł , drozszy 280 najdrozszy 560. Jest tez za 460 Tekken 6 + Hori Arcade Stick org. z tekkena- czyli po prostu limitka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak tylko te tańsze 140 zl z kablami ok.2m,średnie 280 zl z 4m kablem ,zresztą ten najdroższy za 570 zl też a kabli nie lubię (na kierownicy po kablu do ps2 kiedyś miałem większy lag niż na padzie do x360) więc zostaje tylko zestaw z Hori ,grę najwyżej sprzedam bo po co mi 2 sztuki.Tylko pytanie czy warto,czy jest aż taka różnica w sterowaniu w grze typu T6 czy SC4.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję tą grę ponieważ mój kolega ma platynke w tekkenie i ja może też będę miał a po za tym grałem w każdą z części :D nie grałem tylko na Psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Hori jedzie do mnie,ale czy będzie przed weekendem wątpię trochę. Za 270 zł udało się znaleźć.Lepsze to niż Heavy Rain kolekcjonerska.Ale mnie śmieszy jak tam w temacie o HR trzęsą się przed spoilerami i tym że ktoś dowie się kto zabija zanim zagra. Trzeba tam wejść podokuczać trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi pomoze i odpowie mi na pytanie jak odblokowac stroje dokladnie chodzi mi o kazuya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stroje kupujesz w character customization a kasę najlepiej zdobyć w scenario campaign

a jakieś dodatkowe DLC by się przydały. Ostatnio dobrze wrzucili co-op do campaign ale czemu dodatkowych trofeów nie wrzucili :/ Ma być ponoć opcja tournament jak np. w Dead or alive 4 tak samo drużynówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram od niedawna w tekkena 6. Mam pytanie gry gram np. w ghost battle strasznie mam mała czcionke wyswietlania rang i czcionka wogole jest mala czy jest przyczyną to ze gram na 24 calowym monitorze bo gre mam podłączoną pod kompa. Mozna jakoś rozdzielczość zmienić w grze?gralem w teeken 5 i nie mialem takiego problemu czy do tej gry potrzebny jest jakiś wielki telewizor? i jeszcze jedno pytanie mam zdobyty 1 dan a nie gram przez internet i nie moge przejść dalej wygrywam walki i nic mam np 88w 48l co zrobic zeby zdobywac dalej rangi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większy tv tym lepszy.Na 50" gram z 3-3.5

Offline dojdziesz max. do 2 dana.

Sam mam pytanko bo katuję teraz scenario mode i doszłem do momentu w której daną postać musze ubrać w te ciuszki rangi D E F itp .

Czy te ubranka dają cos w trybie on line ? Bo spotkałem sie z zawodnikami poubieranymi w kaski i uniformy że aż nie było poznać co za postać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te ubranka dają cos w trybie on line ?

Wydaje mi sie ze nie. Bo masa osob mialaby np ubranka dajace prawie podwojna energie. A ja takich chyba nie widzialem a ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie. Bo masa osob mialaby np ubranka dajace prawie podwojna energie. A ja takich chyba nie widzialem a ty ?

Też nie ale to i dobrze jak tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos mi moze powiedziec czemu moj zawodnik grajac onlin lub arcade nie ma ciuchow ktore mu kupilem i zalozylem - bede wdzieczny za okazala pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kasy w tekkenie. Po co ona w ogóle jest ??

Da się za nią kupić jakieś przedmioty dla postaci czy tylko wygląd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest broń,młot na plecka dla panów ,lanca dla pań szable przy boku,jakieś karabiny.Nie próbowałem {mam neta ale jestem poza miejscem zamieszkania i konsolą)ale poczytałem że można ich użyć.

"Weapon moves:

-------------

Perform one of the following moves to use the corresponding weapon:

First weapon: Press

+

+

.

Naginata (female characters): Press

+

+

.

Second weapon: Press

+

+

.

Sledgehammer (male characters): Press

+

+ [Right

Kick]. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba " ITEM MOVES" :)

Jak ktoś jest ciekawy na YT są tutoriale co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani bracia gracze powiedzcie mi czy lepszy jest Modern Warfare 2 czy Tekken 6 bo nie weim czy wymienić na Tekkena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken6 jest lepszy! Tekken6 jest lepszy! Tekken6 jest lepszy! Tekken6 jest lepszy ! Tekken6 jest lepszy! Wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×