Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamawiałem TLoU przez empik.com i dziś po 12:00 dostałem maila, że gra została wysłana do salonu :) Także spodziewam się, że już jutro będę mógł ją iść odebrać. I udało mi się załapać na tą niższą cenę, czyli 268,99 (Edycja Joela). Zamówienie składałem 8.06. Teraz widzę, że na empik.com stoi za 284,99zł. Się doczekać nieee mogę! :biggrin:

Edytowane przez BEBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale czeskie wydania nie zawieraja polskiej wersji. Scep zablokowalo tania konkurencje. Info z sąsiedniego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale czeskie wydania nie zawieraja polskiej wersji. Scep zablokowalo tania konkurencje. Info z sąsiedniego forum

 

Pablos ale na muve jest ersja CZ/PL czy mówisz o typowej CZ (wydawanej specjalnie dla Pepiczków :P)....

 

I jak tak z tą datą pobierania z PSS??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanie dziwnie cena poszła do góry, zauważyliście? :)

To po info ze czeskie wydania nie zawieraja pl. Brak konkurencji czyli podnosimy ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po info ze czeskie wydania nie zawieraja pl. Brak konkurencji czyli podnosimy ceny

Wszędzie odpisywali ludziom, że raczej będzie PL, ale nie maja 100% potwierdzenia. Miła niespodzianka dla tych co zamówili...

Mam nadzieję, że promocja w Empiku ( 199 zł ) dalej aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie codzi o cz/pl. Czyli to co zamawialo muve allegro małe sklepy. Chcieli wydymac scep to scep wydymalo ich

Raczej robi różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu chciałem zamówić tą wersję, ostatecznie poszła ta z PSS, ufffffffffffff...... :D

 

Mam nadzieję, że jutro już po zasysamy TLoU z PSS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o jaką wersję chodzi pablos. Całe szczęście, że nie zamówiłem. Jedynie PL/CZ mam GoW:A i jest git. Dobra to nadzieja w empiku, że coś im się nie odwidzi...

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to raczej sklepy mają teraz problem- gracze którzy odebrali mogą się powoływać na niezgodnośc towaru z umową k/sprzedaży...
z drugiej strony: Czesi dostają gry z innych tłoczni czy jak? zwykle gry od SCE były na jednej płycie/eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj kilka dni temu, że na moje pytanie o to czy w czeskiej wersji można grać po ang. z napisami pl. muve odpowiedziało, że nie mogą tego zagwarantować.Widzę, że sprawa się wyjaśniła.Dobrze, że nie zamówiłem tej wersji.SCEP nieźle zagrało:-)

Na innym forum przeczytałem, że wersja pl ma tylko języki polski,angielki i rosyjski więc czeska wersja też jest okrojona.Nie ma tak jak w GOW:W, gdzie języków jest jak mrówków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam dalej czekam zniecierpliwony aż downloader z PSS zacznie działać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też czekam :P
SCEP dobrze wie, że nie chcemy dać się skubać na 250 zł więc kombinują :P
dobrze, że nie mogą zbyt wiele i to centrala ustanawia warunki np PS4... gdyby SCE rządzili nasi to byśmy mieli jak w nowym xbox'ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha chłopaki wychillujcie ;D 

Jak myślicie - skoro ceny na wszystkie edycje poszły w górę to Empik wycofa się ze 199 zł na premiere?

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któż to wie, 199zł to informacja nieoficjalna więc mogą pozostawić ceny na poziome który jest na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Empiku w Zielonej Gorze, zastepca kierownika potwierdzil ze u nich The Last Of Us bedzie za 199zl ale tylko w dniu premiery, potem juz 249zl. 

 

aa i jeszcze jedno, gre bedzie mozna kupic juz od 9 rano, przynajmiej tutaj :)

Edytowane przez swierszcz666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Któż to wie, 199zł to informacja nieoficjalna więc mogą pozostawić ceny na poziome który jest na stronie.

Ceny ze strony empik.com, a ceny w salonach Empik, to są dwie różne sprawy. Dlaczego? Bo to są dwie zupełnie różne spółki.

Edytowane przez BEBZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie codzi o cz/pl. Czyli to co zamawialo muve allegro małe sklepy. Chcieli wydymac scep to scep wydymalo ich

Raczej robi różnice

To jest bardzo ciekawa informacja. Ciekawe co zrobi teraz sklep muve.pl skoro to była nie tylko wersja ale i gra najchętniej kupowana w sklepie. Ciekawe czy poinformują o tym graczy i oddadzą pieniądze. Swoją drogą na stronie sklepu dalej jak byk jest CZ/PL :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj będzie się działo z tym muve, taki "MAŁY" FAIL :P

 

A swoją drogą instalator dalej ma wszystko w d... i ani nie drgnie :P

 

Penie będzie można ściągać dopiero o godz. 00:01 i będzie dupa bo PSS będzie tak "zaj......" że samą grę odpalę w niedzielę może ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Muve zaliczy wtopę - inne sklepy także, zwłaszcza te mniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że poziom mojego wkur..... irytacji sięgnął by zenitu gdybym taką wersję CZ/PL odpalił a tu same pepiczki do mnie szprechają :P

 

Jeszcze raz się uraduję :biggrin: że zrezygnowałem z tej wersji na rzecz PSS :) :)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zaniepokojony tym , ze popbieranie jeszcze nie ruszylo , mam tylko nadzieje ze nastapi to dzisiaj i jutro po pracy bede mogl zaglebic sie w fotelu i zniknac na caly weekend:) . Szkoda tylko ze na stronie pisza bzdury typu spodziewany dostep 11.06.13

 

Jesli ta wersja CZ/PL nie bedzie miala polskich napisow to mozna zwrocic towar powolujac sie na niezgodnosc z opisem i zazadac wymiany na taki , ktory spelnia warunki sprzedazy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saintgb1972 - napisy to dupa!! Muve na allegro pchało to z opisem FULL DUBBING PL!!

 

Poza tym wieszczę wyalenie się PSN-u jak wszyscy rzucą się na TLoU :P

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten czeski chyba ma ang więc jak już ktoś dostanie może przejść po angielsku a potem zwrócić grę i domagać się zwrotu kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos - wszyscy hejtują wersje Polskie a Ja i tak będę grał PL, bo miło usłyszeć nasz ojczysty język w grze o ile z kilometra sztucznością nie wali po uszach, np. Tomb Raider podobał mi się w PL (poza drobnymi potknięciami ;))....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lipa z ta blokadą pobierania

na moim łaczu bez obciążenia ściągać się to będzie z 12 godzin a przy obciążeniu wszystkich ściągających to pewnie zagram dopiero we wtorek :/

też mi preorder :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×