Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem z Empiku swoją kopię gry, w Edycji Joela :) Zaraz wpuszczam płytę do konsoli i graaamyyy! :D Dodatkowo, umieszczam dla Was zdjęcia, żebyście mogli zobaczyć, jak ta edycja wygląda :) Widziałem, że już ktoś wcześniej takie foty wrzucał, ale one były z Edycji Ellie (choć zbyt wielkich różnic, to one nie mają ;)) i nie były bodajże z polskiej dystrybucji. Oto link do albumu -> http://imageshack.us/g/1/10194092/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jutro i to do wyczerpania zapasów.

Wielkie dzięki Palpatine za info...

no to znaczy że zrywać się muszę z pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Palpatine za info...

no to znaczy że zrywać się muszę z pracy

 

Proponuję jeszcze zajrzeć na forum przed wyprawą, bo może się skończyć jak w moim przypadku (szerzej opisałem w temacie "gdzie/za ile")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy ktoś z was zamawiał TLOU, z sklepu gram.pl ? jeśli tak to czy zostało wysłane ? bo mam dziwne info :D w statusie zamówienia info że zostało wysłane, a w szczegółach że paczka jest pakowana, no i oczywiście brack numeru przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę, że "składkowcy" a raczej Ci którzy mają to 2 konto, a nie główne mają gorzej... :P

 

Bo każdy chce grać a downloadera odpalić może TYLKO jedna osoba :(

 

A zanim pobierze te 24 giga, kiedy wszyscy inni też będą zasysać minie milion lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart? Każdy recenzent może wystawić ocenę jak mu sie podoba. Komuś gra nie podeszła i daje ocenę dobrą czyli 6/10. Czy 6/10 to zła gra?

Zresztą recenzja bardzo sensowna i uargumentowana.

 

Racja, ale teraz wszystkim się wydaje że gracze musza funkcjonować jak stado pingwinów. Kto pamięta recenzje Uncharted 3 z Polygamii, ludziska się pluli ponieważ miało być 5/5. dostało mu się za świetną recenzję z pełną argumentacją. Co prawda po ukończeniu gry i tak uważałem że za wysoka ocena ale nie miałem zamiaru nikogo za to krytykować.Śmiałem się wtedy że w dawnych czasach to autora tesktu powieszono by albo nabito na pal

 

Podobnie było z recenzją ME3 w Cd Action chyba, gościu do dziś jest krytykowany przez "prawdziwych fanów" ponieważ podobało mu się zakończenie. To pewnie nie jedyne przypadki.....

 

Wracając do własciwej gry

 

Zastanawiam się czy jestem jedyny który ten cały hype spuszcza w kiblu, szczególnie po ustaleniu ceny przez Sony. Gra może i będzie hitem ale na pewno nie będzie warta 250zł i nie kupię gry aż nie zejdzie do 100zł

 

 

Jestem ciekaw jak długo potrwa zanim fani obrzucą gównem jakiegoś odważnego co  wparuje do tematu i opowie dlaczego gra mu się nie podoba...... a jak komuś przyjdzie do głowy napisac że tak nie będzie a ja jestem trollem poniewaz tu taka kultura to jest w błedzie, to samo było z FF13-2, serią PES, Uncharted, CoD i pewnie kilka innych których pewnie nie śledziłem albo miałem to gdzieś. Mój znajomy z PSN napisał mi że gra jest mocno przehajpowana choć jak sam stwierdizł nastawiał się na coś w klimatach "Drogi" Cormaca McCarthyego. Uważa też że już jest pod koniec i  pękło 8-9 godzin, jak się upewni da mi znać

 

 

Jakby komus przyszło do głowy wytykanie mi offtopa chciałbym zauważyć że od mniej więcej 5-10 stron posty są w większości o tym kiedy się pobierze, kto już ma, kto nie ma, kto będzie miał a od tego jest inny temat

Edytowane przez hitokiri pl
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitokiri świetny post. Powiem więcej, co już też wielu powtarzało. Dzisiaj jak gra dostaje ocenę 6/10 to uważana jest za nic nie wartą. W czasach gimbusów system w gazetach musiał zostać zmieniony na skalę od 7 do 10 gdzie 7 to gra słaba a 10 do gra dobra - mowa o grach AAA+. W latach 90'' gdy gra dostawała ocenę 7 i wyżej to było pewne to że to hicor roku i wszyscy czekali na premierę.

Ja powiem szczerzę: nie oczekuję od tej gry niczego. Cały hype i mistrzowski PR tej gry zwisa mi i powiewa. Recenzję jak napisałem wyżej traktuję z przymrużeniem oka, bo niewielu jest recenzentów, którym można zaufać. I jak czytam że gra na metarcitic będzie miała niższą ocenę to się pytam: what the fuck? A kogo to obchodzi. Liczy się tylko i wyłącznie subiektywna percepcja gry. Powiem więcej: gdyby ta gra nie była w klimatach post-apo pewnie nigdy bym do niej nie zajrzał, bo nie podoba mi się jej styl. Ktoś wyżej wkleił linka z 20 min recenzją i gamepleyem i nie napiszę tego po raz kolejny (zarzucą mnie postami, że krytykuję grę doskonałą, w którą 99% graczy nie grało), ale wiele z tego o czym pisałem wyżej się sprawdza...niestety. Śmieszy mnie te porównywanie gry do filmu Ludzkie Dzieci. Dzizus, film, który jest ciężki brudny, ocieka wręcz klimatem syfu i przetrwania jest porównywany do kolorów żywcem z kreskówki.

Kolejna rzecz, może wielu nawet nie zwróci na to uwagi: czy tak trudno zrobić w grze realny crafting bo zabitych. Koleś ma 4 naboje, dwa wystrzelał to zostają mu dwa....ale nie skrypt gry zawsze da nam 4. Takie proste, a takie trudne. Mi by sprawiło dużą frajdę zabijanie noobów szybciej, abym miał więcej ammo na czarną godzinę. A to czego najbardziej mi brakuję to innowacji i świeżości w danym gatunku. Nowy tytuł, nowa seria, tytuł AAA+ i nic.....sahara jak na pustyni. Dla mnie najgorzej wydane pieniądze tej generacji to: GOW3, MP3 i GTAIV. Kto inny powie, że to jego najlepsze gry życia i basta. Są różne gusta, różne opinię. Jak w jakimś temacie napisałem, że U3 załgiwał co najwyżej na 7/10 to mało mnie żywcem nie zjedli :P

Wiem, jestem trudnym i wymagającym klientem. Ale jak mi się coś nie podoba to o tym mówię. Wielu tutaj graczy ma lat 30 i więcej więc w niejedno grali i oczekują czegoś więcej. To tak jak ze starymi filmami - one miały świetną fabułę i grę aktorską a dzisiaj mają zwykle tylko rewelacyjne efekty specjalne i nic poza tym.

Co do ceny - też chciałem ograć tytuł jak zejdzie do 100 zł...ale - ograłem ociekające klimatem Metro o zapragnąłem więcej post-apo. Nawet jak gra okaże się dobra 6-7/10 to cena z PSS 120 zł jest do przyjęcia. A jak będzie lepiej to tylko z zyskiem dla nas, graczy.

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ocenami to masz absolutną rację, bedąć recenzentem serii Unchated wystawiłbym ocenę 6/10 co według mnie oznacza grę dobrą a w szeroko pojętym rozumowaniu że gry ocenia się od 7-10 byłbym wrogiem publicznym nr 1 i fanatycy obrzucali by mnie gównem w słoikach.

Z tym wiekiem również trafnie  zauważyłeś, wydaje mi się że większość  starszych graczy ma trochę inne wymagania. Tych wychowanych na amidze czy Pegasusie, gdzie królowały takie gry jak Flashback czy Soccer Kid. Gdzie sprawą drugorzedną była super grafika. Będąc przy Flashbacku to na jego Remake czekam bardziej jak na GTAV, Last of Us czy inne kilery.

 

Mówiąc o ocenach napisze że postawiłem tylko jedną "dychę" dla FF7 i 4 "dziewiątki" dla Silent Hill 2, MGS3, Ico i Shadow of the Collossus i jak ktoś ma zamiar napisać że FF7 miał za czasów PSX super grafikę to mu odpowiem że zagrałem w nią dopiero na PS2 i wszystkie te gry są z przed wielu lat

 

Wróciłem po przerwie doTomb Raider i jak bardzo się staram nie mogę zbyt wiele zarzucić tej grze, świetna grafika, gameplay, animacja ale za cholerę nie dam jeje więcej jak 6-7/10 i cieżko będzie mi wyjaśnić dlaczego żeby każdy zrozumiał.

 

Nie wiem jak to po ludzku wytłumaczyć żeby zrozumiano o co mi chodzi. To nie jest atak na nikogo, tylko drobna uwaga odnośnie tego jak moim zdaniem ukształtowało się obecne pokolenie graczy.......nastawione na PR, lokalizacje PL, Awesome Button, ultra grafikę i zastanawiając się gdzie wkleić moje pare zdań żeby ktoś przytaknął i napisał "zgadzam się z tobą Hitokiri"

 

zagalopowałem się i wyszedł poteżny offtop ale nie większy jaki jest od co najmniej 5 stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie posty szybko giną w tłumie :P

Wyrażałem swoją opinie na temat Bioshock: Infinite, gra genialna ale do przełomu brakuje jej na prawdę sporo.

Pewnie wiele osób się nie zgadzało, ale każdy ma swoje własne odczucia i tutaj będzie tak samo.

Dla niektórych GOW3, GT5 i BF3 to średniaki dla mnie to jedne z najlepszych gier tej generacji, bo dały mi masę frajdy i setki godzin zabawy. (GOW3 dziesiątki :))

Nie ma nic złego, że komuś gra 10/10 się nie podoba jedyny problem gdy ktoś komuś próbuje na siłę udowodnić że gra jest dobra i odwrotnie.

Jeszcze gorzej jak ktoś nie grał i wyraża już swoje zdanie nad tym jaka gra jest dobra lub nie, a grę widział tylko na filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2h gry za mną, początek mocny, naprawdę. Graficznie gra poraża, a filmiki, które śmigają na silniku gry, to już w ogóle kosmos, człowiek spogląda na PS3 i zastanawia się czy przypadkiem nie gra na jakiś innym, mocniejszym sprzęcie. Wracam do gry.

 

PS. Klimat rodem z Walking Dead, gęsto, przytłaczająco i mrocznie, pycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach downloadera jest napisane, że data rozpoczęcia to 14 czerwca o 1 w nocy. Czyli wtedy będzie można pobierać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Rzeszowie najtaniej bedzie mozna kupic te gre??

 

Czekaj sprawdzę w szklanej kuli.... Podzwonić trzeba było, popytać osobiście to byś wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pytalem co zrobic by sie dowiedziec, czy gdzie mozna kupic najtaniej, bo to chyba nie tak trudno zgadnac. Zawsze mnie zastanawia po co ktos odpisuej na pytanie skoro nie udziela odpowiedzi.

Pozdrawiam i bez napinania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o to, że pytanie powinno być kierowane do osób sprzedających w twoim mieście, a nie do Bogu winnych twojej niezaradności ludzi. Niestety, ale tak to wygląda.

Aby nie offtopować: 43% i dalej się jaram, nie wiem jeśli komuś nie podchodzi to znaczy, że jest to nie trafiony gatunek/typ gry. Bo na grafikę, animację, gameplay ja przynajmniej nie mogę narzekać (hard bez listen mode 0 kolejne przejście bez podpowiedzi na ekranie).

Edytowane przez SmaleC
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to tak, ze zadalem pytanie i licze, ze jak ktos moze mi pomoc i udzielic odpowiedzi to, to uczyni, a nie ze ktos bedzie mnie pouczal.

Gra zapowiada sie bardzo interesujaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmaleC od razu "chwycił" o co chodzi, a ty widzę nie potrafisz nawet czytać między wierszami...

 

SmaleC a co ty masz jakąś promkę czy co? że już grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Muve na allegro wersję ANG (zwykłą), za 209 zł. Podane było, że gra dojdzie najpóźniej 16 czerwca, a przyszła wczoraj. Dziwię się, że ludzie co zamawiali czesko/polską wersję nie dostali jej jeszcze.

Szczerze nie wybierałem źródła poprzez wywiad, nie wiedziałem kiedy będzie dokładnie, cena mi pasowała, a okazało się, że jeszcze przedpremierowo dostałem przesyłkę. Pewnie uwzględnili powodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja liczyłem na preorder z PSS bo wszyscy znajomi mówili, że jak się bierze pre-order to 2-4 dni przed premierą można nawet pobrać!! A tu dupa :( Tylko cena dobra 120 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja liczyłem na preorder z PSS bo wszyscy znajomi mówili, że jak się bierze pre-order to 2-4 dni przed premierą można nawet pobrać!! A tu dupa :sad: Tylko cena dobra 120 zł ;)

To moja ostatnia gra tej generacji, niech się dumnie prezentuje na półce. Nawet za tą cenę, gdzie nie żałuję ani grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka do 1 w nocy na TLOU z PSN?

A od której będzie można to zasysać od 1 czy już po 24 da radę ?

Ja tam mogę poczekać do 3 i tak zawsze siedzę i przełączam kanały lub gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na empiku piękny plakat z ceną 199. Jeszcze mam 5 proc cashback. Jutro rano nie ide do roboty tylko ustawiam się w kolejce przed sklepem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×