Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

A od której będzie można to zasysać od 1 czy już po 24 da radę ?

Ja tam mogę poczekać do 3 i tak zawsze siedzę i przełączam kanały lub gram :)

Wg info z psn, to od 1 można będzie pobierać. Jesli czekasz :) to prosiłbym o info że faktycznie da sie juz pobierać, wtedy szybko urywam sie z tyry na chwilę, jadę na chate i zapodaje pobieranie, może do rana sie ściągnie, a wtedy po powrocie z pracy zamiast iść spać, pomolestuje konsolke :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam do 1 aby odpalić TLoU bo i tak oglądam teraz Zawód Amerykanin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też czekam w międzyczasie pobieram sobie pierwszego killzone..

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg info z psn, to od 1 można będzie pobierać. Jesli czekasz :) to prosiłbym o info że faktycznie da sie juz pobierać, wtedy szybko urywam sie z tyry na chwilę, jadę na chate i zapodaje pobieranie, może do rana sie ściągnie, a wtedy po powrocie z pracy zamiast iść spać, pomolestuje konsolke :)

Spoko poinformuje na forum :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest autodownloader to chyba nie trzeba byc przy konsoli zeby rozpoczelo sie pobieranie , aczkolwiek po tym co zrobili z preorderem to wszystkiego mozna sie spodziewac. W mailu od sony jest info ze bedzie mozna grac od 12 AM czyli od jutrzejszego poludnia . Jesli pobieranie wystartuje o 1 to licze na to ze po powrocie z roboty pozostanie tylko instalacja.

 

Kolegow wzielo na wspominki jak to kiedys bywalo , I opowiadaja ze dawno temu w czasch mlodosci piwo bylo zimniejsze a kobiety latwiejsze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg info z psn, to od 1 można będzie pobierać. Jesli czekasz :) to prosiłbym o info że faktycznie da sie juz pobierać, wtedy szybko urywam sie z tyry na chwilę, jadę na chate i zapodaje pobieranie, może do rana sie ściągnie, a wtedy po powrocie z pracy zamiast iść spać, pomolestuje konsolke :)

 

Oooo spokojnie jak tylko będzie można pobierać to w temacie zawrze od miliona postów :P

Piwo może i zimniejsze ale kiedyś kobiety był trudniejsze, rozsądniejsze i miały to coś... Teraz łątwe małolaty, co rozstawiają nogi na zawołanie i siano w głowie :P Takie mam zdanie :P

 

Oczywiście nie poparte empiryczną wiedzą bo ja już mam mój "kawałek nieba" moją żonę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam dwa pytania. Jak sprawuje się dubbing PL? i czy gra posiada online pass do gry multiplayer? na używce pogram w multi? czy jednak trzeba kupić nówke? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest autodownloader to chyba nie trzeba byc przy konsoli zeby rozpoczelo sie pobieranie , aczkolwiek po tym co zrobili z preorderem to wszystkiego mozna sie spodziewac. W mailu od sony jest info ze bedzie mozna grac od 12 AM czyli od jutrzejszego poludnia . Jesli pobieranie wystartuje o 1 to licze na to ze po powrocie z roboty pozostanie tylko instalacja.

 

Kolegow wzielo na wspominki jak to kiedys bywalo , I opowiadaja ze dawno temu w czasch mlodosci piwo bylo zimniejsze a kobiety latwiejsze.

Nadal są łatwe , a piwko zimne hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam dwa pytania. Jak sprawuje się dubbing PL? i czy gra posiada online pass do gry multiplayer? na używce pogram w multi? czy jednak trzeba kupić nówke? pozdrawiam

 

sam oceń- po demku eng i pl na yt. dla mnie pl jest tragiczna- zero klimatu...

wszystkie postacie mówią zawsze głośno- to ma być horror z wrogami nasłuchującymi twojej obecności? w eng bohaterowie często prawie szczepczą już a w pl nie...

 

składkowicze, prawda to, że trzeba aktywować konto z preorderem w zarządzaniu kontem żeby pobrało w ogóle grę? tak wyczytalem na stronach ps przez google jak szukałem info o preorderach w pss

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memeczyslaw jest onlinepass.

@One im dalej tym niej mroczniej a bardziej przygodowo...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memeczyslaw jest onlinepass.

no cóż w takim razie trzeba będize pozbierać kase na oryginał. Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aktywowanie g... daje bo teraz sprawdziłem, trzeba pobierać na koncie głównym niestety... Na szczęście moje kolega który zakupił TLoU jest w pracy na nockę więc ja ściągam teraz on po powrocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi tylko jedno: czy z angielskim, czeskim czy węgierskim wydaniem gry będą działały DLC z polskiego PSS.

Przypomnę że w przypadku Uncharted 2 nie było taż różowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że moje oczekiwania są ogromne. Ostatnio z tak wielką niecierpliwością czekałem na Red Dead Redemption :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez licytowania sie teraz kto na co bardziej kiedys czekal a kto nie ;). Wiem ze emocje wielkie bo wkrotce odblokuja gre, ale starajcie sie powsciagliwie podejsc do pisania postow i napisac dopiero wtedy jak gra bedzie odblokowana, bo ciagle z nadzieja wyczekuje tego posta i ciagle sie przez was zawodze :biggrin: !

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tej gry ^^ Na szczeście już jutro ją dostanę w swoje łapki.
Chociaż strasznie zawiodło mi muve.pl... zamówiłem kolekcjonerkę wersje Ellie, a oni piszą mi 2 dni przed premierą, że jednak nie dostaną tej wersji i że mogą zamienić na wersję Joela. Zgodziłem się, bo strasznie zależy mi na tej grze, a jeszcze na wersji Ellie... no ale cóż. Zamawiał też ktoś na muve.pl tak jak ja i też jest zdenerwowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wystarczy aktywacja systemu konta głównego na składkowym żeby równocześnie rozpocząć pobieranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszło na 2 koncie... Jest ok :) oczywiście konto główne aktywowałem u siebie :)

 

Ale do 1 mogłem tylko na głównym odpalić cokolwiek, ale już wszystko do normy wróciło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi pobiera :) :) 2 godziny 50 minut :P


Leć KOMARZYSKO do domu odpalać grę!! JAK MASZ PLUSA to sam zacznie!! Przy automatycznej aktualizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×