Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko w to uwierzyć kurcze, bo na jakiej podstawie muve zakładałoby, że w wersji CZ jest język PL. Musieli mieć takie info z jakiegoś źródła. Dziwna sytuacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha!! Szukałem dziś na allegro TLoU od Muve.pl jest tylko wersja ANG o wersji CZ/PL słuch zaginął :P

 

EDIT:Czy mi się zdaje czy było jakieś info: "data pobierania 11.06.2013"??

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

EDIT:Czy mi się zdaje czy było jakieś info: "data pobierania 11.06.2013"??

 

Jak sie zalogujesz na SCE to tam gdzie masz specyfikacje tego co pobierales na konsole , jest napisane , ze spodziewane rozpoczecie pobierania wyznaczono na 11.06.13 . Prawde mowiac cos jest nie tak , bo U3 z PSStore dla plusowiczow takze nie dziala bo brakuje jednego pakietu.

 

Jest to moj pierwszy preorder , ktory nie rozpoczal pobierania z chwila pobrania naleznosci dla przykaldu AC III dwa dni przed data premiery , Fifa cztery dni przed premiera.

 

Jesli rzeczywiscie bedzie tak , ze gra zacznie pobieranie w piatek to bedzie to niezly fail ze strony Sony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha!! Szukałem dziś na allegro TLoU od Muve.pl jest tylko wersja ANG o wersji CZ/PL słuch zaginął :P

 

Ale na stronie dalej dostępny jest preorder wersji CZ/PL ...

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na stronie dalej dostępny jest preorder wersji CZ/PL ...

 

ja tam widze że dostepność "wyczerpna"

 

a co do ściągania z pss dopiero w piątek to jest światełko w tunelu

czyz nie zapowidzieli że będzie to pierwsza gra którą można uruchomić i grać już w trakcie ściągania (standard na ps4) ?

 

może to jest przyczyna braku wcześniejszej opcji ściągania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo ,ja juz mam swoja kopie, ale i tak nie chce sie grac(i pewnie sie to nie zmieni w najblizszych dniach) ,zbyt ladna pogoda by tracic czas na gre :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon dzisiaj wysyła pre ordery. W odpowiednim temacie dam znać czy gra jest Pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum

"Sony Computer Entertainment Polska sprzedawało gry na PS3 w polskiej wersji językowej w skandalicznych cenach. Wszyscy zamawiali zza granicy wydania czeskie/węgierskie, które zawierały język polski a były o ok. 20% tańsze. Tym razem języka polskiego w takim wydaniu zabrakło. Dużo ludzi popłynęło na dużą kasę. Co zabawne - mam potwierdzone info że SCEP obcięło dużo zamówień polskiego wydania. To takie "nawet jak teraz chcecie kupić od nas to i tak nie damy" Muve zablokowało na swojej stronie zamówienia na CZ/PL  PEŁNY ANGLIK skoczył z 209 zł na 279 zł!!! normalnie pierdoli ich już w głowę doszczętnie z tymi cenami.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zaniepokojony tym , ze popbieranie jeszcze nie ruszylo , mam tylko nadzieje ze nastapi to dzisiaj i jutro po pracy bede mogl zaglebic sie w fotelu i zniknac na caly weekend:) . Szkoda tylko ze na stronie pisza bzdury typu spodziewany dostep 11.06.13

 

Jesli ta wersja CZ/PL nie bedzie miala polskich napisow to mozna zwrocic towar powolujac sie na niezgodnosc z opisem i zazadac wymiany na taki , ktory spelnia warunki sprzedazy .

 

Niech chociaż po północy umożliwią pobieranie, bo jak potem wszyscy się rzucą na download to może być "ciekawie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech chociaż po północy umożliwią pobieranie, bo jak potem wszyscy się rzucą na download to może być "ciekawie"

 

napisałem strone wczesniej że TLoU zapowiedziano jako pierwszą gre rodem z PS4 czyli mozna ściągać i juz grać jednocześnie

w tym upatrujmy nadzieji na zblokowany dotychczas download  :)

Edytowane przez gnz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ohmy: W Zyciu bym tej gry nie kupil za 239 ,a co dopiero za 279;O Mialem bol z 199zl ,ale jakos przezylem :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by był ktoś zainteresowany kupnem z pss zapraszam na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ohmy: W Zyciu bym tej gry nie kupil za 239 ,a co dopiero za 279;O Mialem bol z 199zl ,ale jakos przezylem :biggrin:

 

Masz wersję PL ? Gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z ps store UK, na spółę z bratem, który tam mieszka. Tam mają za 39,99 funtów więc wyjdzie po 100 zł.

Oczywiście jak już szczęśliwie zacznie i skończy ssać.

Ciekawy jestem jakie i ile wersji językowych będzie miała ta wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję PL ? Gdzie kupiłeś?

PL/ANG z ultimy ,ale zamawialem przed podwyżka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że tu pierwszy raz napiszę, to witam wszystkich :)

Taka ciekawostka, byłem dzisiaj w Empiku zapytać czy przypadkiem nie sprzedadzą wcześniej. Jakież było moje zdziwienie gdy pani wzięła mnie za pracownika Saturna, oznajmiając mi, że hurtowo nie sprzedają i pojedyncze sztuki będą dostępne dopiero jutro w dniu premiery (po 199 zł.). Za drugim razem udało mi się miłą panią wyprowadzić z błędu, że ja tylko jedną - dla siebie :) Zapytałem jeszcze czy jak przyjdę rano, to bez problemu kupię, usłyszałem że ilości mają wystarczające (po pewnym wahaniu - więc różnie może być). No i tyle, pozostaje czekać.

Edytowane przez Gumorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja The Last of US + Pakiet Przetrwania z PSS Store posiada według opisu ścieżke audio w języku polskim ale napisów już niestety brak. Wole chyba jednak poczekać na wersje pudełkową z napisami o ile będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priv ;)

 

The Last of Us :biggrin:. Co to sie stalo ? ;) Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o info odnośnie ceny 199zł w Empiku to potwierdzam - w Gdańsku np. w każdym z 6 (tych większych) salonów gra będzie dostępna od rana w cenie 199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chętnie kupię z kimś na pss. Lepiej wydać mniej niż wiecej a oszczędze biegania do sklepu. Poza tym pozycja raczej obowiązkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Muve.pl i dowiedziałem się , że kto zamówił wersje CZ/PL dostanie normalną PL . Wiedzą o tym że CZ/PL nie ma PL i przez to wysyłają normalną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Muve.pl i dowiedziałem się , że kto zamówił wersje CZ/PL dostanie normalną PL . Wiedzą o tym że CZ/PL nie ma PL i przez to wysyłają normalną :)

 

Ojjj to się im upiekło, to MUVE nieźle popłynie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×