Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Jak patrzę w jakim czasie przechodzicie TLoU to się zastanawiam jak ja to przeszedłem w 10:58. W tym był czas na zbieranie, czytanie, oglądanie, kilka powtórek spowodowanych zgonem. No i nie pomojalem rolników ;)

Ale spoko. Na przetrwaniu zejdzie mi dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę w jakim czasie przechodzicie TLoU to się zastanawiam jak ja to przeszedłem w 10:58. W tym był czas na zbieranie, czytanie, oglądanie, kilka powtórek spowodowanych zgonem. No i nie pomojalem rolników ;)

Ale spoko. Na przetrwaniu zejdzie mi dłużej

 

Na jakim poziomie grales? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę w jakim czasie przechodzicie TLoU to się zastanawiam jak ja to przeszedłem w 10:58

 

Jaja jakieś chyba :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalnym to grzech grać w tą grę :/ Tylko Hard+brak tryby nasłuchiwania,inaczej gra jest strasznie prosta i nie czuć tego survivalu

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko "Survival", jest zdecydowanie mniej zasobów w porównaniu z "Hard" no i oczywiście wyłączony tryb nasłuchiwania.

Edytowane przez Saladyn81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby te zadania do wyboru w multi są jednorazowe, a ja mam ciągle pełną listę do wyboru... tak ma być ? Czy coś patch zmienił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są jednorazowe, po prostu po wykonaniu zadania wzrastają wymagania na każdy level.

Jak np. w zadaniu zabicia wrogów masz na 3 lvl. do zabicia 6 wrogów, to jak następnym razem wybierzesz to zadanie to będzie to 10 czy 12.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem NG+ Hard. Tym razem z oryginalnym dubbingiem. Cóż mogę powiedzieć: tabletek oraz części do ulepszenia broni jest tak dużo, że nie ma obaw aby maksymalnie nie rozwinąć zarówno postaci jak i broni włącznie z kaburami. Co do samego gamepleya to bawiłem się średnio. Raz, że było ewidentnie za łatwo. Zginąłem może z 10 razy z czego połowa to zabawa ze snajperem; dwa - znając już fabułę brakuje emocji.

Aby znaleźć wszystkie znajdźki, komiksy itd trzeba być chyba Robocopem. Dwa razy bardzo uważnie przeszedłem grę i znalazłem może 80%. Nawet nie wiem gdzie pominąłem jakąś dzieżkę dialogową.

Za jakiś czas podejdę do Survivalu i mam nadzieję, że okaże się wyzwaniem. Ale póki co gry ewidentnie mam dość na kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się z Wami dzieje - jeden nazywa Dark Souls gównem, a drugi ma dość TLoU po drugim podejściu :P Za dużo dobrych gier mamy chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana temu co DS tak nazwał ;)

A poważnie mówiąc dla mnie przechodzenie jednego tytułu dwa razy to masochizm. Tutaj to zrobiłem ze względu na świetny oryginalny dubbing. Trochę żałuję tej decyzji bo wolałbym mieć po niej takie wspomnienia jak po pierwszym przejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przechodzilem 2 raz to mialem podobne reakcje, chociaz juz za 3 razem bylo tego znacznie mniej :)

 

Palpatine- co do znalezienia wszystkiego to jest to trudne, bo rzeczy sa schowane w miejscach gdzie nikt by nie pomyslal szukac :) Co do rozmow to polecam lizanie scian:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do znajdziek to osobiście w kilku miejscach musiałem ratować się Youtube. Do głowy by mi nie przyszło szukać nieśmiertelników

wiszących na drzewach, choć dopiero później skojarzyłem tak samo wiszące totemy w Tomb Raiderze, a jeden (ile ja się go naszukałem) wypadał z zabitego purchlaka w piwnicy uniwersytetu :). Z rozmów ominąłem w pierwszym podejściu tylko tą z rzutkami i nacisnąłem nie to ciało podczas zimy, gdy walczyłem z Davidem przeciwko zarażonym  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie po co twórcy przemycili wątek homoseksualizmu w grze, czy tylko ja go tak odczytuje.

 

Koleś który pomaga głównym bohaterom płaczący nad stratą swojego "partnera" - powiedzmy że można to odczytać jako utrata "partnera akcji" (policyjnego, wojskowego itp). Jednak jego reakcja wg mnie bardziej przypomina ubolewanie nad utratą ukochanej osoby. Przekonało mnie o tym późniejsza jazda samochodem i pytanie dziewczynki przeglądającej świerszczyk "jak ten koleś może biegać z takim drągiem między nogami" potem " dlaczego te strony są takie poklejone" ?

Gazetę dziewczynka zabrała z domu faceta który pomagał głównym bohaterom.

!!!Koniec spojlera!!!

 

Gdyby to był świerszczyk ze zdjęciami lasek - poklejone strony nikogo by nie dziwiły, jednak świerszczyk z facetami i poklejone strony...

Nie wydaje wam się że to dziwne? czy tylko ja odniosłem takie wrażenie.

 

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może o to chodziło-na zewnątrz twardziel a w środku ciepluch

poza tym gazetki mogły być jego kumpla albo nawet co najbardziej prawdopodobne kogoś innego(w takich czasach zbiera się wszystko:)

jakie mieli relacje można się dowiedzieć z notatek -wątpię że homoseksualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie po co twórcy przemycili wątek homoseksualizmu w grze....

Ja tam żadnego wątku homoseksualnego nie dostrzegłem. Oni po prostu przez jakiś czas razem współdziałali żeby przeżyć, zresztą z tego jak Bill się wypowiada o swoim partnerze jak również z odnalezionego później listu nic nie wskazuje na jakąś bliższą relację między nimi można za to wywnioskować, że raczej nie przepadali za sobą.

Co do tych sklejonych kartek to Ellie wkręca Joela zresztą sama to potem przyznaje.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnego wątku homoseksualnego nie dostrzegłem. Oni po prostu przez jakiś czas razem współdziałali żeby przeżyć, zresztą z tego jak Bill się wypowiada o swoim partnerze jak również z odnalezionego później listu nic nie wskazuje na jakąś bliższą relację między nimi można za to wywnioskować, że raczej nie przepadali za sobą.

Co do tych sklejonych kartek to Ellie wkręca Joela zresztą sama to potem przyznaje.

No tak, ale przecież nie wszystkie love story kończą się jak w bajce... Myślę, że Naughty Dog zostawia nam to do własnej interpretacji.

Z innej beczki - licznik wskazuje mi 8 godzin gry, a jestem w momencie

zasadzki zastawionej przez łowców.

Ile mniej więcej zabawy mi zostało?

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile mniej więcej zabawy mu zostało?

Przynajmniej drugie tyle. Jesteś jakoś w połowie.

 

 

Co do Billa i Franka (nauczcie się w końcu poprawnie korzystać z komendy [ spoiler ] :P :

Nie robiłbym z nich zadeklarowanych homo, ale raczej oczywiste jest, że coś było na rzeczy, na co wskazuje chociażby specyficzne zachowanie samego Billa. Siedzieli razem w tej dziurze nie wiadomo ile lat, więc cóż :P ND raczej nie wrzucaliby do tego wątku tylu dwuznaczności dla zgrywy, ale jednocześnie nie doszukiwałbym się też tu głębszej filozofii.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - licznik wskazuje mi 8 godzin gry, a jestem w momencie

 

No to pod licznikiem masz także procent ukończenia gry...wystarczy spojrzeć na save...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - licznik wskazuje mi 8 godzin gry, a jestem w momencie

zasadzki zastawionej przez łowców.

Ile mniej więcej zabawy mi zostało?

Wszystko zależy od tego jak grasz, ale jeszcze daaaleko do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO tam nie ma żadnego homoseksualizmu

Możliwe że w polskiej wersji to przekręcili.

Ja grając po angielsku nie zauważyłam żadnego gejostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×