Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra decyzja podjęta...biorę FS do czasu aż wyjdzie Arkham City w wersji GOTY :) wtedy fabuła batmana bedzie jeszcze bardziej dopieszczona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 200zł z przeznaczeniem na gry. Jakie poleciacie? Z każdej grupy po jednej grze. Wyscigi coś na move strzelanki itp. nie muszą być platformowe. Dobrze jak by były linki z allegro od jednego użytkownika z grami. Myślałem nad motorstorm pacyfic rift, gt5 i cod mw3, ale widzę że w gt5 nie ma tuningu ..;/ Daję wam wolną rękę . Dodam że mam FIFA 2012, MMA, MORTAL COMBAT 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex Human Revolution na PSS za 69zł + Splinter Cell Complete Pack z PSS za 99zł i można powiedzieć że masz pleja zawalonego grami :)

ewt. L.A Noire Complete za 85zł z pss + Midnight Club Los Angeles Complete Edition za 65zł z pss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej shift 'a 2 lub gt5 albo tdu2 + gta iv lub poczekać na gta5 .. coś na move i jakaś na dwa pady .. pokroju cod albo bf ..? Te gry co podałeś nie podchodzą mi ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 200zł z przeznaczeniem na gry. Jakie poleciacie? Z każdej grupy po jednej grze. Wyscigi coś na move strzelanki itp. nie muszą być platformowe. Dobrze jak by były linki z allegro od jednego użytkownika z grami. Myślałem nad motorstorm pacyfic rift, gt5 i cod mw3, ale widzę że w gt5 nie ma tuningu ..;/ Daję wam wolną rękę . Dodam że mam FIFA 2012, MMA, MORTAL COMBAT 9

Deus + dodatek z PSS i Black Ops...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 200zł z przeznaczeniem na gry. Jakie poleciacie? Z każdej grupy po jednej grze. Wyscigi coś na move strzelanki itp. nie muszą być platformowe. Dobrze jak by były linki z allegro od jednego użytkownika z grami. Myślałem nad motorstorm pacyfic rift, gt5 i cod mw3, ale widzę że w gt5 nie ma tuningu ..;/ Daję wam wolną rękę . Dodam że mam FIFA 2012, MMA, MORTAL COMBAT 9

Kupujesz Plusa na rok i masz co miesiąc grę z każdego rodzaju ;) A jeśli preferujesz gry w pudełku to Uncharted 2 jest teraz bardzo tanie, NFS HP i jeszcze na Sports Champions Ci wystarczy jak dobrze poszukasz ;)

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej shift 'a 2 lub gt5 albo tdu2 + gta iv lub poczekać na gta5 .. coś na move i jakaś na dwa pady .. pokroju cod albo bf ..? Te gry co podałeś nie podchodzą mi ..

jak kupisz GT5 to starczy Ci na długo a sama gra jest świetna :)

GT5 kupisz za 50zł (używane oczywiście ale nie ma po co bulić za folię (GT5 nie ma klucza do gry multi więc nowa od używanej tylko brakiem folii się różni))

Coś na move: może killzone3 ? (tryb multi bez passa, też ok50zł używane)

Zostaje Ci 100zł na inny/e tytuł/y... np GTAIV complete edition jak nie grałeś w 4 i dodatki do niej...

---

ewentualnie... kup abonament PS+ na rok, masa gier w cenie... (195zł/rok, 69-3miesiące). Możesz też się z kimś złożyć to wyjdzie 50% tych kwot obok podanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co wybrać?? Jakaś gra do Multika zassałem z PSN Triale M.A.G oraz Killzone 3 Multiplayer... Ale pytam was jak tam co lepiej wypada :)

A może GR: Future Soldier bo jest po 80 coś zł... ??

Dodam ,że na PS3 to w FPS-y nie grywałem wogole od niedawna mam PS3 i nadrabiam zaległości narazie wszystko co daje PSN Plus czyli Deus EX HR czy Dead Space itp.

Na PC to grywało się w Bad Company 2, BF3, America's Army itp.

A co do konsoli to pytam was :)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie mam neta .. Tzn. mam modem ale strasznie wolno śmiga także gry przez multi odpadają . Chciałbym se pograć właśnie w coś co się długo przechodzi. ew. w weekendy z paczką w coś na move się powygłupiać ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skyline: nie masz neta i coś na dłużej??

wyścigi: gt5

strzelaniny: max payne 3, future soldier

rpg: skyrim, dragons age, dragons dogma, demons souls/dark souls

szeroko pojęte gry fabularne: seria yakuza, mgs4, deus ex

platformer: rayman origins

slasher: darksiders

to z tych dłuższych i fajnych tytułów

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Określenie Darksiders slasherem jest krzywdzące. Grze bliżej do Zeldy niż tuzów gatunku (God of War).

Darksiders to dobry wybór jak ktoś szuka długiej o dobrej singlowej rozrywki (singiel na 30 h co też nijak się ma do slasherów, a bliżej do rpg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi się darksiders dosyć podobał ale akurat przy rpgu to nie stało :P

Legend of zelda to jedna z moich ulubionych serii i darksiders również tu podupada gdyż w opowieści o Linku mamy co rusz jakąś logiczną zagwostkę natomiast jeździec apokalipsy głównie walczy tylko czasami rozwiązując jakąś naprawdę banalną zagadkę...

Darksiders dla mnie to "rozbudowany slasher z elementami action advanture oraz action rpg".

Ale jeżeli stroni się od rpgów i chce się pograć w coś długiego i rozbudowanego darsiders jest dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :)

Co wybrać?? Jakaś gra do Multika zassałem z PSN Triale M.A.G oraz Killzone 3 Multiplayer... Ale pytam was jak tam co lepiej wypada

A może GR: Future Soldier bo jest po 80 coś zł... ??

Dodam ,że na PS3 to w FPS-y nie grywałem wogole od niedawna mam PS3 i nadrabiam zaległości narazie wszystko co daje PSN Plus czyli Deus EX HR czy Dead Space itp.

Na PC to grywało się w Bad Company 2, BF3, America's Army itp.

A co do konsoli to pytam was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killzone3 jako fps do multi jest idealny (na ps3).

future soldier to tpp i musisz mieć dobrą ekipę gdyż tu taktyka się liczy! Ale jest zacny.

Gier masz do ogrania przynajmniej 100+ które są warte uwagi więc się sprecyzuj :) bardziej gatunkowo co lubisz...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może na początek napiszę ,że z shooterami mam problem na PS3 :P Jak można grać w takie gry na padzie :P

Ale cóż czas przywyknąć skoro chcę grać na PS3 :)

Teraz grywam w BF3 na PC, a na PS3 nie mam pojęcia ;) Jakaś strzelanka z ciekawym rozwojem postaci i sporą możliwością customizacji broni... To chyba Future Soldier co?? (taktyka mnie nie odstrasza bo grywałem w Rainbow Six-y od 2 części).

A cemu Killzone do Multipasuje idealnie?? A co myślicie o M.A.G??

PS: Opłaca się dokładać do wersji PL GR: Future Soldier?? Czy w PSN Store za 89 zassać??

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kilka pytań co do Uncharted 3.

Jest to gra godna uwagi? Jak prezentuje się Multiplayer?

Nie potrzebuje kupowania żadnych podstawek do grania w to? Cena na allegro za nowy egzemplarz jest dość niska( coś koło 100zł)

Edytowane przez kether

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kilka pytań co do Uncharted 3.

Jest to gra godna uwagi? Jak prezentuje się Multiplayer?

Nie potrzebuje kupowania żadnych podstawek do grania w to? Cena na allegro za nowy egzemplarz jest dość niska( coś koło 100zł)

Uncharted 3 to swietna gra z ''filmowym'' singlem na pare godzin i swietna jak na konsole grafika :)

Multi dla mnie jest fajne ale to zalezy od gustu kto co lubi , albo ci sie spodoba albo nie .

Jak bedziesz kupowal to bierz nowke bo ma online passa do grania w sieci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 to swietna gra z ''filmowym'' singlem na pare godzin i swietna jak na konsole grafika :)

Multi dla mnie jest fajne ale to zalezy od gustu kto co lubi , albo ci sie spodoba albo nie .

Jak bedziesz kupowal to bierz nowke bo ma online passa do grania w sieci .

Dużo ludzi gra na multi? I jakie konkretnie tryby gry zawiera?

Edytowane przez kether

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra na multi? I jakie konkretnie tryby gry zawiera?

Na multi gra duzo ludzi , szybko szuka serwerow i szybko laczy , co do trybow to teraz Ci nie odpowiem bo pozyczylem koledze na pare dni , a na pamiec nie znam .

Na pewno trybow jest duzo i sa zroznicowane .

Edytowane przez tajwan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria killzone była od zawsze tytułem ekskluzywnym na konsolę sony, charakteryzuje się dobrze przystosowanym sterowaniem pod pada,zajebistą oprawą i masą ludzi cały czas grającą w multi (czego jeszcze chcieć w tym gatunku).

Future soldier to bardzo dobry taktyczny shooter multi do naprawdę epickich akcji jeżeli masz dobrą drużynę. Niestety nie odpowiem ci co bardziej warto brać (pudło czy psn) gdyz sam posiadam wersję pudełkową od czasu premiery.

Mag osobiście odradzam, oprawa, mało grających ludzi i bugi skutecznie odstraszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie mam neta .. Tzn. mam modem ale strasznie wolno śmiga także gry przez multi odpadają . Chciałbym se pograć właśnie w coś co się długo przechodzi. ew. w weekendy z paczką w coś na move się powygłupiać ..

Wyścigi: tylko GT5; nawet bez multi starczy na dłuuuugo...

strzelaniny: GTA4 complete edition (zestaw IV+ 2 dodatki) , Killzone3 (po kampanii masz tryb gry z botami jeszcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahah, kupiłem anczarted 2 za 30 zł od kumpla. ide grac. dzieki za rady do kupna jedynki ale takiej okazji nie moglem zmarnowac xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 i GTA4 zobaczę killzone 3 .. a "wojenki" jakieś ? bf3 ma fajny tryb single ? czy seria COD ma lepszy ? I dzięki za pomoc ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf3 ma jeden ze słabszych singlow w jakie kiedykolwiek gralem.. bugi, skrypty, nuda wieje! cod ma lepszy tryb single jednak skrypty jeszcze wieksze, ale mimo wszystko ciekawszy jest jak przejazdzka rolercoasterem - caly czas cos sie dzieje. dosc krotki jednak fajny. nie ma tylu bugow co bf3.

Edytowane przez mac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o single player to CoDy są lepsze w tej dziedzinie,bo właściwie na to kładzie się w nich nacisk,a za to w battlefieldzie stawiąją na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×