Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Lego Harry Potter lata 1-4, czy Lego Batman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli na PS3 to obojetnie co:) Kazde lego fajne. Na vite wyszlo 5-7 oraz Batman 2: DC Heroes.

 

Kup na ps3 Piratow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem, ale gierka zebrala bardzo przyzwoite oceny i w sumie zagralbym jakbym mial chwile czasu. Mysle, ze mozesz przetestowac:) Ja chwilowo od ps3 odpoczywam:)

Recenzenci (zwłaszcza amerykańscy), którzy wszystkie wysokobudżetówki oceniają na minimum 80%.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Harry Potter lata 1-4, czy Lego Batman?

 

Bierz Pottera bez zastanowienia :) Moim zdaniem najlepsza gra z lego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh:) chyba, że tak:) Ja na PC nie gram więc nawet nie brałem tego pod uwagę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że każdą z tych 26 gier które wymieniłem można przejść w jeden dzień intensywnego grania no może oprócz RDR i TLOU więc w miesiąc można je przejść :)

 

Napisałby mi ktoś czy Gran Turismo 5 i Motorstorm Apokalipsa mają jakąś kampanię?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałby mi ktoś czy Gran Turismo 5 i Motorstorm Apokalipsa mają jakąś kampanię?

Tak, mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że każdą z tych 26 gier które wymieniłem można przejść w jeden dzień intensywnego grania no może oprócz RDR i TLOU więc w miesiąc można je przejść :)

 

Napisałby mi ktoś czy Gran Turismo 5 i Motorstorm Apokalipsa mają jakąś kampanię?

Taki cwaniak to we wszystkich tych grach platynki wbij xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę właśnie o platynach :) To zajęłoby więcej czasu. Tylko że część w grach z multi jest właśnie za multi a ja nie lubię grać przez sieć.

No ale prawda jest taka że w około 30 dni da się je przejść.

 

Przy okazji ten dysk byłby dobry do ps3 http://www.ceneo.pl/1584182#tab=spec Taki już posiadam, tylko ma 7200rpm?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że każdą z tych 26 gier które wymieniłem można przejść w jeden dzień intensywnego grania no może oprócz RDR i TLOU więc w miesiąc można je przejść :)

 

Napisałby mi ktoś czy Gran Turismo 5 i Motorstorm Apokalipsa mają jakąś kampanię?

No to powodzenia w no lajfieniu, tylko wiadra nie zapomnij ze soba trzymac.. tyle gier w miesiac. Oby ci konsola padla.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedziałem że chce je przejść w miesiąc? Tylko mówię że każda z tych gier jest praktycznie na jeden dzień i nie wiem czy to się opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Call of Duty. Będziesz grać, póki kolejna część was nie rozłączy.  :crazy:

 

P.S. Posłuchaj Skiby, wiaderko to podstawa (dosłownie i w przenośni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedziałem że chce je przejść w miesiąc? Tylko mówię że każda z tych gier jest praktycznie na jeden dzień i nie wiem czy to się opłaca :)

 

Raczej Ci się to nie uda, ale powodzenia :) A propos wiadra:

Polecam całą serię BFFs, znajomość podstaw angielskiego wymagana :)

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałby ktoś jeszcze jakieś gry must have oprócz exów, rdr i gier dostępnych również na PC?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałbyś forum i skorzystał z wyszukiwarki zamiast ciągle pytać? Istniejące tu tematy to niezła skarbnica wiedzy, wszysto co można o exach powiedzieć zostało już pewnie w nich napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałby ktoś jeszcze jakieś gry must have oprócz exów i rdr?

 

 

O matko:) Tyle tego, ze naprawde ciezko cos doradzic. Zajrzyj w sygnaturke moja:) Tam masz prawie same MUST HAVE:) *na inne mnie nie stac:) 

 

A co do ogrania tych 26 gier w miesiac to nie dasz rady ich zrobic chocbys sie zesral. Bo nie jest to fizycznie mozliwe, kiedy niektore gry zajmuja po 25 godzin. A akurat wsrod nich malo jest takich, ktore zaliczysz w 1 dzien. Nie ma na to szans.

 

Obstawiam tak + - 4-6 miechow na ich skonczenie. No chyba, ze jestes milionerem i masz wlasnie kaprys, ze przez 2 miesiace bedziesz gral i spal z czego 5 godzin spania.

 

No i do tego trzeba rowniez wziac pod uwage czy czasem Ci gry bokiem nie wyjda po ograniu 3 pod rzad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe wszystkich nie kupie na raz bo mnie nie stać z 3-4 na miesiąc, ale Killzone 3 jest na normalu na max 6 godzin (oglądałem na yt) czyli jeden dzień grania mniej więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ci się to nie uda, ale powodzenia :) A propos wiadra:

Polecam całą serię BFFs, znajomość podstaw angielskiego wymagana :)

 

Tutaj w 1:43 tez jest shit pocket : )

 

Napisales ze te wszystkie gry sa "na miesiac grania", to wyobrazilem sobie ze siedzisz i non stop grasz, czyli bys musial MEGA przynolajfic zeby to wszystko przejsc... dla samych tych gier warto kupic ps3 a ty mowisz ze miesiac grania i ps3 leci do szafy.. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałby ktoś jeszcze jakieś gry must have oprócz exów, rdr i gier dostępnych również na PC?

http://en.wikipedia.org/wiki/Playstation_3_games

Posortuj kolumną "exclusive".

 

Tutaj masz gry z cyfrowej dystrybucji:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_downloadable_PlayStation_3_network_games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus ex warto?

Warto, fajna historia, przyjemne skradanie.

 

P.S. Po co mu tak pomagacie? Niech sam ruszy dupsko i coś zrobi. Wykonujecie za niego większość pracy, a potem będą pretensje, że nic zrobić sam nie umie.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh pisałem na stronie 480 że przejrzałem różne listy gier.

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×