Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej wziąć Plusa bo masz jeszcze inne równie dobre gry co SR3 a na allegro widzę, że najtańszy SR3 kosztuje tyle co PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chyba jednak wykupie Plusa, mam nadzieje że poza SR będzie też coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolegi wyżej to też brałbym PS + i właśnie sam tak zrobiłem kupiłem jak na razie na 3 miesiące plusa :) i już mi się zwróciło :)

Najnowsza odsłona to świeże podejście do serii, na pewno warta ogrania. Jeżeli chcesz jednak pograć w "starsze" wersje, to zobacz wydany trójpak z Legend, Anniversary i Underground, który dostaniesz za około 50 złotników. Jeszcze wcześniejsze wersje są do wyrwania za kilka zł w pss.

Jeżeli miałeś dłuższy rozbrat z serią, to moim zdaniem warto ograć je wszystkie ;)

 

 Ok dzięki wielkie :) Swoją drogą całkiem inna laska teraz, taka okrągła i w ogóle nie to co na PSone kwadratowa :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kończe TLoU, które już w sumie sprzedałem za 170zł i w cos bym pocisnął, bo TLoU było moją pierwszą grą od roku na ps3 (przesiadka na pc) co możecie polecić w podobny klimacie, i też z mocno wciągającą historią i gameplayem ?

 

sorry drugą, ostatnio też ogarnąłem god of war a.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INKOGNITO> Walking Dead, Metro Last Light, Bioshock Infinite, Silent Hill Downpour

WD przeszedłem na pc, metro również (swoją drogą niezły oskrypotowany gniot), o bioshocku myślałem ale troszkę jakoś mi klimat nie siedzi.

Chyba sprawdzę Silent Hill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chyba jednak wykupie Plusa, mam nadzieje że poza SR będzie też coś ciekawego.

 

Wow, nie chcę się wcinać ale takimi tekstami to mnie mordujesz.... Wystarczy spojrzeć na listę CO BYŁO oraz na listę CO BĘDZIE a także CO JEST w PS+ i takiej nadziei byś nie musiał mieć bo by to było pewne.

 

Poza tym kupujesz PS+ w cenie SR3 zamiast samego SR3 bez szansy na żadną inną grę. Więc takie trochę nie na miejscu stwierdzenie "mam nadzieję, że będzie coś ciekawego" (jakby same crapy dawali to bym zrozumiał).

 

Ot takie moje zdanie, oczywiście każdy może inaczej:)

INKOGNITO> Walking Dead, Metro Last Light, Bioshock Infinite, Silent Hill Downpour

 

Ustawiłbym chyba w tej samej kolejnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam zamiar się skusić, ale po tych kilku Waszych postach obejrzę pierwej demo. Lubię wszelką apokalipsę, nie może być aż tak źle... Nie oczekuję TLoU.

Demo ograne. Graficznie, no cóż... Gameplayowo też średnio, i na dodatek liniowo do bólu. Mimo to, nawet jeśli okaże się krapiszonem, to za te trzydzieści złociszy w promocji warto, ze względu na kilkugodzinny klimat małej apokalipsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Detektyw Diggs na Wonderbooka nadaje się dla:

1. Dziecka lat 7,

2. Dziecka lat 12,

3. Dziecka lat 23, czyli mnie ;)

 

Grę chciałem kupić na prezent i ewentualnie sam skorzystać. Czy nie będzie za trudna dla dzieci w wieku 7 lub 12, jakieś elementy nieodpowiednie raczej chyba się nie pojawiają, nie?

No i druga sprawa, czy dorosły gracz się może przy niej pobawić, czy raczej nuda i kicha?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o grze L.A Noire ? Mam propozycję wymiany za MGS 4 i się zastanawiam. Cenowo podobnie. Wciąga? Ile zajmuje przejście singla? Czy angielski rzeczywiście jest taki straszny w tej grze jak go malują ? Nie wieje nudą po kilku godzinach grania ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o grze L.A Noire ? Mam propozycję wymiany za MGS 4 i się zastanawiam. Cenowo podobnie. Wciąga? Ile zajmuje przejście singla? Czy angielski rzeczywiście jest taki straszny w tej grze jak go malują ? Nie wieje nudą po kilku godzinach grania ? 

 

Nie wiem ile zajmuje przejście singla bo niestety odpadłem w połowie z nudów :) (może wypowie się ktoś kto skończył). Angielski jest na dość wysokim poziomie, jest to język typowo policyjny i sądowy więc bez słownika raczej nie da się zrozumieć wszystkiego w 100% (jeśli jesteś zaawansowany w języku to zrozumiesz większość, podobno pomaga oglądanie seriali o detektywach :) ). Niestety dla mnie gra faktycznie nudzi po jakimś czasie. Jednak jeśli ktoś lubi takie klimaty, zagadki, łączenie faktów to może się podobać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o grze L.A Noire ? Mam propozycję wymiany za MGS 4 i się zastanawiam. Cenowo podobnie. Wciąga? Ile zajmuje przejście singla? Czy angielski rzeczywiście jest taki straszny w tej grze jak go malują ? Nie wieje nudą po kilku godzinach grania ? 

Ja się przez 80% czasu bawiłem wyśmienicie. Kilka końcowych misji troszkę wiało nudą, ale dramatu nie było. Pewnie to kwestia tego, że nie dawkowałem sobie gry odpowiednio.

 

Teraz, gdy gra kosztuje grosze, myślę, że warto spróbować, tym bardziej, że jest to coś innego - przesłuchania, zbieranie dowodów na miejscu zbrodni mogą dawać sporo frajdy.

Na plus działa też super klimat, muzyka i wrzeszczące noire.

 

Nawet jeśli miałoby Cię znudzić szybciej niż mnie, to i tak kilka godzin zabawy masz gwarantowane. Zdecydowanie lepiej jest sobie dawkować grę, grając po 2-3 misje dziennie.

Jedno przejście wszystkich misji fabularnych to ok. kilkunastu, może do dwudziestu godzin. Jako że to sandbox, to można spędzić kolejnych kilka(naście) godzin robiąc poboczne questy, odblokowując samochody, czy szukając znajdziek.

 

Co do języka, dość zaawansowany, ale znowu bez przesady. O ile dobrze pamiętam, to w każdej chwili możesz wcisnąć pauzę i w logu na spokojnie przeczytać wszystkie dialogi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ostatnio kombinować i nasunęło mi się pytanie. Otóż mam Red Dead Redemption i Undead Nightmare na osobnych płytkach. Czy w edycji GOTY jest coś czego nie ma w tych dwóch wydaniach? Czy opłaca się na przykład sprzedać ten zestaw i kupić GOTY czy nie ma co kombinować. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ostatnio kombinować i nasunęło mi się pytanie. Otóż mam Red Dead Redemption i Undead Nightmare na osobnych płytkach. Czy w edycji GOTY jest coś czego nie ma w tych dwóch wydaniach? Czy opłaca się na przykład sprzedać ten zestaw i kupić GOTY czy nie ma co kombinować. Dzięki za odpowiedź.

Jak nie cierpisz na brak miejsca w domu to olej. Ne jednej płycie masz singla RDR, a Undead Nightmare ma wszystkie DLC, więć masz GOTY tyle, że na dwóch płytch. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie cierpisz na brak miejsca w domu to olej. Ne jednej płycie masz singla RDR, a Undead Nightmare ma wszystkie DLC, więć masz GOTY tyle, że na dwóch płytch. :)

 

Dzięki. Nie no aż takiego deficytu przestrzeni nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o grze L.A Noire ? Mam propozycję wymiany za MGS 4 i się zastanawiam. Cenowo podobnie. Wciąga? Ile zajmuje przejście singla? Czy angielski rzeczywiście jest taki straszny w tej grze jak go malują ? Nie wieje nudą po kilku godzinach grania ?

Jedna z najlepszych gier tej generacji. Przejście trwa ok. 15-20h zależy czy robi się misje poboczne. Ani na chwilę mi się nie znudziła. Jeśli masz możliwość to kup edycję Complete, bo dodatkowe sprawy są naprawdę ciekawe, szczególnie Nicholson Electroplating i Naked City. Dla mnie nie było problemu z angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz dobrze język angielski to warto. Ja również mam bardzo dużą chęć na tą grę ale mój angielski jest za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz dobrze język angielski to warto. Ja również mam bardzo dużą chęć na tą grę ale mój angielski jest za słaby.

 

Jeśli kręci Cię taki temat i masz chęć to bierz. Obecnie w Empiku jest za 50 zł więc żal nie kupić. Angielskim nie masz się co przejmować bo wszystkie dialogi możesz przeglądać w menu. Najwyżej słownik w rękę co doda trochę klimatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop - jeśli ktoś nie kupuje La Noire bo boi się że nie zrozumie,to tworzą polonizację na PC - jak piszą na forum w tym roku nie skończą raczej,ale jest chyba na co czekać.Sam czekam,bo jednak wolę rozumieć w grze wszystko a nie 3/4. Bartle doo in Polish, jakoś tak się zwali.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

 

Jest jakiś sens kupowania Call of Duty 4: Modern Warfare? Grałem w MW2 i średniak da się grać,tyłka mi nie urwało,gram w MW3 pożyczone od kumpla i jak na razie chłam. Jest coś takiego w kampanii dla pojedynczego w MW1 co wyrwie mnie z fotela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego w kampanii dla pojedynczego w MW1 co wyrwie mnie z fotela?

 

Jest - Pripyat :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra legenda, więc pytanie raczej retoryczne. W dodatku online dalej dużo ludzi gra.

 

Pod jakim względem gra legenda? Zróżnicowane misje? Ciekawa kampania. Serio pytam

 

Jak tak piszesz że gra legenda to może sie skuszę na MW1. Widzę że mozna wyrwać za 30zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×