Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz Burnouta wg mnie najlepsze arcadowe wyścigi na ps3, lepsze od HP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pytanko w sprawie nfs.

 

Przeszedlem Shifta, Hot Pursuit i Most Wanted 2012 z czego najbardziej podobaly mi sie te 2 ostatnie. Czy The Run jest az takim crapem jak wszyscy mowia?

 

Albo inaczej, co wybrac w kolejnosci: Shift 2, The Run czy moze Burnout Paradise?

 

@up

Te gry praktycznie niczym sie nie roznia tak sadze, wiec ograj najpierw tansza 1 a pozniej 2.

Jeśli podobał Ci się HP i MW, to koniecznie zabierz się za Burnouta. Bardzo podobny do MW, ze względu na wiek graficznie trochę ustępuje, ale mi to w zabawie nie przeszkadzało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pytanko w sprawie nfs.

 

Przeszedlem Shifta, Hot Pursuit i Most Wanted 2012 z czego najbardziej podobaly mi sie te 2 ostatnie. Czy The Run jest az takim crapem jak wszyscy mowia?

 

Albo inaczej, co wybrac w kolejnosci: Shift 2, The Run czy moze Burnout Paradise?

 

@up

Te gry praktycznie niczym sie nie roznia tak sadze, wiec ograj najpierw tansza 1 a pozniej 2.

The run bym nie polecał, bardzo mała ilośc samochodów, na siłe wciśnięta fabuła, gra na jeden raz na normalu przeszedłem w niecałe 8h. W bornout paradise nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś skończyłem FC3 i zastanawiam się nad odnowa subskrypcji PS+ (60zł) lub Tomb Raider'em (125zł), co doradzacie ?? nie oglądałem gameplay'a z TR by sobie nie spojlować, powiedzcie mi czy TR jest choć ciut podobny do FC3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś skończyłem FC3 i zastanawiam się nad odnowa subskrypcji PS+ (60zł) lub Tomb Raider'em (125zł), co doradzacie ?? nie oglądałem gameplay'a z TR by sobie nie spojlować, powiedzcie mi czy TR jest choć ciut podobny do FC3 ??

Nie powiedziałbym, że jest podobny. I nie chodzi tylko, że jeden jest FPS, a drugi TPS, tylko gry mimo, że niby tematyka jest podobną są zgoła inne.

TRa porównałbym od Uncharted - tutaj podobieństw jest zdecydowanie więcej.

Odpal sobie jakąś wideorecenzję TRa na youtubie, mi pomogła podjąć decyzję.

 

Co do wyboru między TR, a plusem to pewnie warto bardziej plusa. W 3 msc z pewnością znajdziesz chociaż 2-3 gry, które Cię zainteresują, może nawet więcej.

Poza tym TRa można kupić dużo taniej, jeśli nie musi być to nówka w folii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRa porównałbym od Uncharted - tutaj podobieństw jest zdecydowanie więcej.

To jest Uncharted, tylko że z protagonistką.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Uncharted, tylko że z protagonistką.  ;)

 

Zaraz się zacznie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous 2 czy Journey i Flower?

Hamburger, czy fish & chips? Zależy na co masz ochotę. Dwa zupełnie różne doznania smakowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej. To raczej wybór między hamburgerem, a ślimakami w czosnku. Pierwszy tytuł to amerykańska komiksowa zabawa, dwa ostatnie to propozycje piękne,krótkie, wytrawne, ale mogą niektórym graczom stanąć w gardle. Moim zdaniem bezapelacyjnie Journey i Flower, z naciskiem na Journey.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że jest podobny. I nie chodzi tylko, że jeden jest FPS, a drugi TPS, tylko gry mimo, że niby tematyka jest podobną są zgoła inne.

TRa porównałbym od Uncharted - tutaj podobieństw jest zdecydowanie więcej.

Odpal sobie jakąś wideorecenzję TRa na youtubie, mi pomogła podjąć decyzję.

 

Co do wyboru między TR, a plusem to pewnie warto bardziej plusa. W 3 msc z pewnością znajdziesz chociaż 2-3 gry, które Cię zainteresują, może nawet więcej.

Poza tym TRa można kupić dużo taniej, jeśli nie musi być to nówka w folii.

 

 

 

 

Dzięki, po przemyśleniach zdecydowałem się na rocznego PS+ :)

Edytowane przez GrzeluKNZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ jest super, ale jak się skończy subskrypcja to masz jedno wielkie G***O! Ja wolę ograć 1 grę na kwartał porządnie niż w dziesięciu powbijać trofea, liznąć po łebkach fabułę itp. Po za tym lubię po czasie wracać do gier, które ograłem, a przy grach z PS+ to jest niemożliwe, chyba że ktoś cały czas opłaca subskrypcję. Ja wolę mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu, pozdro ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ jest super, ale jak się skończy subskrypcja to masz jedno wielkie G***O! Ja wolę ograć 1 grę na kwartał porządnie niż w dziesięciu powbijać trofea, liznąć po łebkach fabułę itp. Po za tym lubię po czasie wracać do gier, które ograłem, a przy grach z PS+ to jest niemożliwe, chyba że ktoś cały czas opłaca subskrypcję. Ja wolę mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu, pozdro ;).

 

Mam tak samo :) Dodatkowo uznaję jedynie pudełkowe wersje gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei juz prawie calkowicie sie przerzucam na wersje cyfrowe z prostego powodu. Konsola mi ciszej pracuje i nie slysze "krazka". A PS+ zamierzam miec caly czas oplacone takze nic mi nie ucieknie, a koszt niewielki, nawet jesli mam miec wielkie GOWNO. Za te gry, ktore ja dostaje przez rok w cenie 159zl to bym moze 2 pozycje pudelkowe kupil. A do tego mam jeszcze Vite, wiec wole miec TAKIE GOWNO!:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4 czy Shadows of The Damned ?

MSG 4 jest świetny. Tylko że posiada tyle filmików, że przebiegniesz 100 metrów, a tu cię 20 minutowy filmik zastaje.

Dlatego polecałbym obejrzeć MGS 4 na YT-ie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

 

 

Metal Gear Solid 4 czy Shadows of The Damned ?

 

MGS4 bez dwóch zdań. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

 

 

Metal Gear Solid 4 czy Shadows of The Damned ?

Jeżeli zadajesz takie pytanie to odpuść sobie MGS4. Nie grałeś w poprzednie części tej serii, więc zaczynanie od czwórki mija się z celem. Dwa wymienione przez Ciebie tytuły w zakresie jakości dzielą lata świetlne. MGS4 to gra legenda...tylko bez sensu - moim zdaniem - grać w nią bez znajomosci serii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zadajesz takie pytanie to odpuść sobie MGS4. Nie grałeś w poprzednie części tej serii, więc zaczynanie od czwórki mija się z celem. Dwa wymienione przez Ciebie tytuły w zakresie jakości dzielą lata świetlne. MGS4 to gra legenda...tylko bez sensu - moim zdaniem - grać w nią bez znajomosci serii.

Ale kto powiedział że nie grałem w poprzednie MGSy ? :D Jedyna część w jaką nie grałem to Peace Walker więc znam fabułę choć po takim czasie nieco po łebkach. Mam aktualnie 40 zł dlatego myślę co kupić i jako że nie ma Splatterhouse w tej cenie i wasze odpowiedzi są jednoznaczne to wybiorę MGS4. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy warto zamienić Heavy Rain na FInal Fantasy XIII. Chodzi mi bardziej o wartość cenową niż samą rozgrywkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy warto zamienić Heavy Rain na FInal Fantasy XIII. Chodzi mi bardziej o wartość cenową niż samą rozgrywkę :)

 

Raczej nie. Ceny podobne, Heavy Rain trochę droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

 

 

Metal Gear Solid 4 czy Shadows of The Damned ?

 

MGS4 bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać i czy w ogóle brać Ninja Gaiden Sigma 2 i Ninja Gaiden 3 bez znajomości Ninja Gaiden Sigma?

 

Pixeljunk któreś warte uwagi?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×