Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Czy jessteście w stanie polecić mi na PSa jakąś strategie? Najlepiej jeszcze turową :) Chodzi mi o coś w stylu jagged alliance czy commandos (1 i 2). Taką, gdzie sterujemy jakąś wąską grupą a nie całymi armiami (nie chodzi mi o jakies typu red alert czy civiziation czy inne starcrafty). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czy jessteście w stanie polecić mi na PSa jakąś strategie? Najlepiej jeszcze turową :) Chodzi mi o coś w stylu jagged alliance czy commandos (1 i 2). Taką, gdzie sterujemy jakąś wąską grupą a nie całymi armiami (nie chodzi mi o jakies typu red alert czy civiziation czy inne starcrafty). 

Chyba jedyna taka gra to X-Com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby mi poleci jakieś "artystyczne" gry w stylu Unfinished Swan, Flower, Journey ? Chcę dla dziewczyny coś w tych tematach (w Unfinished Swan się zakochała i opowiada znajomym non stop o tej grze:D). Jakoś jak graliśmy w Resident Evil 6 w copie i wpie..... ją zombiak to jej nie podeszło i woli gry w tamtych klimatach. Ja sam je lubię więc podwójna korzyśc. Przeglądam playstation store ale oprócz trzech wyżej wymienionych gier reszta mi nic nie mówi (opisy również).

 

Wszystko co wymienili zdun i sushi, a do tego dorzuciłbym jeszcze Team ICO Collection (ICO i Shadow of the Colossus), Limbo i flower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czy jessteście w stanie polecić mi na PSa jakąś strategie? Najlepiej jeszcze turową :) Chodzi mi o coś w stylu jagged alliance czy commandos (1 i 2). Taką, gdzie sterujemy jakąś wąską grupą a nie całymi armiami (nie chodzi mi o jakies typu red alert czy civiziation czy inne starcrafty). 

XCOM jak w mordę strzelił, chyba że Ci temat UFO-ków przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XCOM jak w mordę strzelił, chyba że Ci temat UFO-ków przeszkadza.

 

 

Zapomniałęm dodać, że xcom mam ograny :) Czy nie powstają już żadne strategie ? :( To co zrobili z Jagged Alliance to profanacja, a to samo robią z xcomem który bedzie shooterem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Front Mission Evolved możesz spróbowc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

front mission evolved ro shooter tpp typu zoe :D

ruse jest spoko i endwar w obie swego czasu niezłą wtybke miałem...

jest skosnoka szkoła jeszcze ze świetnymi taktycznymi disgaea'mi... osobiscie wolę disgaea3...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czy jessteście w stanie polecić mi na PSa jakąś strategie? Najlepiej jeszcze turową :) Chodzi mi o coś w stylu jagged alliance czy commandos (1 i 2). Taką, gdzie sterujemy jakąś wąską grupą a nie całymi armiami (nie chodzi mi o jakies typu red alert czy civiziation czy inne starcrafty). 

 

Poszukaj Valkyria Chronicles. Stara ale rewelacyjna gierka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shuji - co do strategii to może zerknij na R.U.S.E. tym bardziej że była a może dalej jest za 29 zł w promocji!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Swój "chlebak" mam od niedawna. Jedyne gry jakie mam na stanie to Battlefield Bad Company 2 i FIFA 13. Chciałbym stopniowo powiększać swoją kolekcję i liczę na waszą pomoc w wyborze konkretnych pozycji. A oto czego szukam:

1. Poważny tytuł. Coś co wryje się w pamięć na długo. Gra w której podejmujemy moralne wybory itp.

Z tego co czytałem, najlepszą tego typu grą jest Heavy Rain, ale może Wy macie inne zdanie.

2. Gra wojenna, bądź gra akcji osadzona w realiach autentycznych wydarzeń historycznych. Ciekawa wydaje się być seria Assasin's Creed, a szczególnie trzecia część. A może, któryś starszy MoH, albo CoD jest warty mojej uwagi?

3. Strzelanka w realiach współczesnej wojny. BC2 podoba mi się, lecz raczej na dłuższą metę nie wystarczy. I tu zastanawiam się nad nadchodzącym Battlefieldem 4 i MoH Warfighter. A może któryś CoD?

4. Gra oferująca otwarty świat, swobodę działań i co ważne klimat, który wyczuwa się od pierwszych minut grania. Far Cry 3, InFamous, Red Dead Redemption, czy jeszcze coś innego?

5. Gra, która rozbawi do łez.

6. Inne pozycje, które gracz mieć powinien. Na przykład zastanawiam się co jest takiego super w Little Big Planet. Intryguje mnie też seria Uncharted, Portal, Metal Gear Solid 4.

Lubię grać we wszystko oprócz walk w kosmosie, potworów, zombi. Mam nadzieję, że mnie zasypiecie propozycjami gier jakie kupilibyście na moim miejscu. Starsze tytuły także mile widziane :)

Pozdrawiam

Edytowane przez hekmito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak 

 

1) Heavy Rain, jak lubisz moralne wybory to nic lepszego nie znajdziesz (właściwie to po zagraniu w HR nic innego do głowy mi nie przychodzi) :)

2) i 3) nie znam się to się nie wypowiem :)

4) polecałbym ograć Red Dead Redemption, Infamous, Sleeping Dogs, Saints Row 3

5) Saints Row 3 za bieganie po mieście z różowym dildo i mordowanie wszystkiego co popadnie :biggrin:

6) Zdecydowanie seria Uncharted i God of War, jak lubisz erpegi to Dark Souls/ Demon Souls plus coś serii Assasin's Creed

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Heavy Rain

2. Tutaj nie wiem. Assassin niby jest w realiach historycznych, ale z elementami fikcji. Jak Ci to nie przeszkadza to jest to dobry wybór

3. BF4  albo któryś CoD. Medal-a odradzam

4. RDR lub Far Cry 3. Ewentualnie GTA4 ale lepiej poczekać na GTA5 która zmiecie wszystko :D

5. Jedyny i słuszny wybór - Saints Row 3

6. Uncharted to obowiązek, Infamous też, MGS4 też świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Oprócz Heavy Rain w co po prostu musisz zagrać jest jeszcze The Walking Dead, tylko że tam są zombie, choć gra bardziej jest właśnie nastawiona na historie i wybory moralne, walka jest tam w bardzo niewielkim stopniu a fabuła jest świetna.

Ad 2. Chyba najlepszym wyborem będzie Assasins Creed 2 i wycieczka do XVI wiecznej Italli ( Florencja, Wenecja) lub Broterhood ( Rzym ). Miasta są naprawdę pięknie odwzorowane i gra oferuje bardzo bogaty wachlarz ciekawostek i infromacji historycznych. Oczywiście wszystkie wyśtepujący tam NPC są autentyczni.

Ad3. Co prawda nie grałem ale wiele osób uważa, że jedynym CODem w którego warto zagrać to Modern Warfare 1. potem to już odcinanie kuponów. Grałem w Black Ops i muszę powiedzieć, że podobał mi się. Dobra fabuła.

Ad 4 Bezapelacyjnie Just Cause 2.

A 5 Saints Row 3, własnie jestem w trakcie ogrywania i już pierwsze intro jest humorzaste. Oprócz tego chyba najwięcej śmiechu jest w grach Co-op, takich jaki Little Big Planet, gry z serii lego i inne.

Ad 6.MGS HD Coll, MGS4, RDR, Uncharted 1,2,3, Infamous, The Last of Us, God of War, Killzone 3 ( sci-fiction), Bioshock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - Heavy Rain, The Walking Dead

2 - Tu seria AC jest chyba dobrym wyborem

3 - BF3

4 - inFamous 2, Saints Row 3, Sleeping Dogs, Far Cry 3, RDR, GTA 4

5 - Mnie bawi jedna z gier z pytania 4, a mianowicie SR3

6 - Seria LBP, seria Uncharted, ja osobiście mam move, i tam też są fajne gry - obie części Sports Champions oraz Move Fitness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. hr, nier, mgs cala seria, bioshock 1-3, catherine, okami hd.

2. nie ma takowej moze saboteur... (historyk z tej strony a ac to sciema historyczna)

3.nie moj cyrk nie moje małpy ale future soldier to klasa..

4. rdr, batmany, brutal legend, yakuza 3 i 4

5. rayman origins, borderlands2, brutal legend

6.polecam temat ogólne -> krótkie podsumowanie konca generacji w pierwszym poście masz moje top 10..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Swój "chlebak" mam od niedawna. Jedyne gry jakie mam na stanie to Battlefield Bad Company 2 i FIFA 13. Chciałbym stopniowo powiększać swoją kolekcję i liczę na waszą pomoc w wyborze konkretnych pozycji. A oto czego szukam:

 

Na wszystkie Twoje pytania odpowiedzi udzieli Ci roczny abonament w PS+ na starcie:)

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zainteresować się Machinarium? Akurat jest w promocji za 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj warto, bardzio fajna przygodówka point and click w starym stylu typu: "wsadź do lodówki rower a otworzy się komnata królewska" jeżeli lubisz bardzo dobre zagadki i świetny recznie malowany klimat graficzny to jest gra dla ciebie ;) Jeżeli nie w smak ci wyrafinowane i często irytujaco trudne zagadki - odradzam...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. mass effect 2 i 3 . w takiej kolejności

Nie, na pewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś sprawdzić, czy w Crysis 3 jest opcja gry dla wielu osób w trybie offline? Może znacie jakieś ciekawe gry multiplayer o podobnej tematyce dla 3-4 graczy na jednej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa Street,  CoD:Mw2/3, inFamous


Czy mógłby ktoś sprawdzić, czy w Crysis 3 jest opcja gry dla wielu osób w trybie offline? Może znacie jakieś ciekawe gry multiplayer o podobnej tematyce dla 3-4 graczy na jednej konsoli?

wiem, że w GranTurismo można grać 1-2 na jednej konsoli przez podział ekranu na połowę i w uncharted3 (nw czy dobrze napisałem xD) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądałem ostatnio allegro w poszukiwaniu gier i mam mały dylemat. Znalazłem używanego COD'a BO za 50 zł ( Opłaca się ? ), nie chce kupować jednej gry bo allegrowicz ma jeszcze pare interesujących, a wyjdzie taniej z przesyłką, niż kupowanie znowu za 2 tygodnie.

Tak więc jest tam Just Cause 2 ( 70zł) grałem kiedyś chwile u kuzyna, wydaje sie być fajna. Ogromna mapa. Jedynie martwie się mozolnym  przemieszczaniem po nieodbitych fortach.

Max Payne 3 ( 50 zł) Jedyny minus to język angielski. 

Opłaca się brać którąś z tych dwóch gier ? Pozdrawiam.

 

A i chciałem jeszcze spytać czy Black Opsie liczy się bardzo język ? Bo są aukcje gdzie jest taniej o jakieś 10 zł, warto dopłacać dla języka ?

Edytowane przez Vatorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Swój "chlebak" mam od niedawna. Jedyne gry jakie mam na stanie to Battlefield Bad Company 2 i FIFA 13. Chciałbym stopniowo powiększać swoją kolekcję i liczę na waszą pomoc w wyborze konkretnych pozycji. 

 

Ja tez mam ciut ponad pol roku wiec moze nie jestem zadnym autorytetem. 

 

1. Heavy Rain ukonczylem w 3 posiedzenia, i jak tylko skonczyly sie napisy koncowe odlozylem pad chwycilem move i zaczalem gre raz jeszcze. 

To dobry kawalek fabuly gdzie faktycznie twoje wybory decyduja o tym co sie wydarzy. Mnie ten tytyl podszedl mimo iz to nie jest gra w klasycznym ujeciu to cos innego bardziej pasuje tu okreslenie interaktywny film (ale zostawmy akademicka dyskusje co gra jest a co nia nie jest).

 

4. Unkonczylem inFamous2 - choc tutaj raczej swiat jest skromny jesli mowimy o otwartym swiecie - w jedynke nie gralem ale 2ka wciagnela mnie mocno 5 posiedzen i po przejsciu raz (dobra karma) zaraz po napisach koncowych rozpoczalem gre od poczatku grajac tak aby byc tym zlym. Moim zdaniem watro sie ta seria zainteresowac. Wczesniej w czasach przed konsolowych Just Cause 2 - ogromny swiat masa rozwalki, kampania raczej krotka ale potem zostaje kupa rzeczy do zrobienia na wyspie, mozna tez po prostu odlozyc nieco kampanie i cisnac wszystkie misje poboczne, mimo iz gralem w kiepskiej jakosci grafiki ujety bylem wykreowanym swiatem, plywajac ogladalem rybki i rafy i samo to zajelo mi 2h nawet nie zauwazylem kiedy czas zlecial. RDR jesli nie lubisz zombiakow to celuj w podstawke GOTY zawiera dodatkowo undead nightmare. Gre kupilem wczoraj wiec nie moge za wiele o niej powiedziec pozatym ze przekonala mnie do siebie - niemniej musialem dosc duzo korzystac z dziennika bo jak sie okazalo moj ang nie zawsze dawal rade - co jest wielkim roczarowaniem bo myslalem ze problemu byc nie powinno. 

 

6. Nie wiem czy gracz miec powinnien ale moim zdaniem gra moze spelnic oczekiwania z punktow 1 i 2 - LA Noir - tutaj co prawda nie masz wyborow ale musisz odczytywac emocje podczas przesluchan, gra jesli odpowiednio sie ja dawkuje nie nuzy, ja spedzilem z nia chyba kolo 40h i bylem bardzo zadowolony, zawsze sa tez drobne misje poboczne wiec mozna pojezdzic po pieknym miescie posluchac spokojnej klimatycznej muzyki. Czyli troche biegania i strzelania (jak w Mafii z tym ze jestes policjantem) oraz prowadzenie sledztwa a takze przesluchania. Moim zdaniem to bardzo ciekawa propozycja. Co do jezyka w tej grze nie mialem z nim wiekszych problemow (tym wieksze moje zaskoczenie problemami z ang w RDR)

 

Jak widzisz ile graczy tyle opinii - dobrze by bylo jesli mialbys realnych znajomych ktorzy mogli by Tobie jeden czy drugi tytul porzyczyc bo to co pasuje Kowalskiemu nie musi przypasc do gustu Nowakowi. 

 

 

pozdrawiam

Witam. 

 

Tak więc jest tam Just Cause 2 ( 70zł) grałem kiedyś chwile u kuzyna, wydaje sie być fajna. Ogromna mapa. Jedynie martwie się mozolnym  przemieszczaniem po nieodbitych fortach.

 

Pozdrawiam.

 

JC2 niezbyt dluga kampania ale masa tony rzeczy do zrobienia, mapa ogromna, lokacje fajne, przemieszczanie to zalezy od Ciebie masz rozne srodki transportu a i chyba nie powiem za duzo jesli dodam ze masz mozliwosc wezwania transportu ktory ciebie przeniesie w okreslone miejsce na mapie. 

 

ja pewnie poszukam JC2 bo gralem dawno w czasach przed konsolowych.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Swój "chlebak" mam od niedawna. Jedyne gry jakie mam na stanie to Battlefield Bad Company 2 i FIFA 13. Chciałbym stopniowo powiększać swoją kolekcję i liczę na waszą pomoc w wyborze konkretnych pozycji. A oto czego szukam:

 

 

Także też się wypowiem, w pare tytułów grałem

Co do wyborów to oczywiście Heavy Rain, bardzo fajna gra, fabuła zaskakująca, sam byłem zdziwiony, wbija się w pamięć

 

2.Mi się wszystkie Cody podobały, nie gralęm jedynie w BO 2. Jednak serie call of duty polecam do multi. Pamiętam czasy pierwszej części modern warfare i godziny spędzone na ulubionych mapkach.

Assassin 3 wygląda inaczej niż poprzednie części  według mnie. Mniej domów, wiecej drzew do skakania ;) Grałem pare dni u kuzyna, zakupie w przyszłości.

 

3.Jak współczesna strzelanka to dla mnie tylko CoD, Pierwsza i trzecia część modern warfare. Dwójka niespecjalnie mnie wciągneła.

 

4 Wszystkie które wymieniłeś są świetne. Jednak mi Infamous nie podszedł za bardzo. Był dla mnie monotonny. Pożyczyłem i po paru dniach i wyczyszczonym jednym mieście oddałem.

Far Cry 3 jest grą wspaniałą, wciągniesz się w nią po samym intrze, będziesz chciał rozwijać fabułę-Polecam.

Rdr ma swój klimat. Grałem kilkadziesiąt minut ale spodobała mi się. Kupiłem ją po okazyjnej cenie a teraz  czeka, aż ukończę FarCry3

Co do otwartego świata to sam się zastanawiam nad Just Cause 2. Znajdę dobrą cene to na pewno kupię.

I oczywiście jeszcze GTA IV. Otwarty świat, dużo zadań, przejdź czekając na V częśc ;) 

 

 

5 .Tutaj wspomniany Sainst Row III. Nie grałem na konsoli ale na komputerze sprawiła wiele zabawy, więcej tytułów niestety nie pamiętam

 

6.Lubisz mitologie ? Seria God of War . To są gry must have. Sporo zabawy, a na trudniejszym poziomie przyda się też skupienie i refleks.

Dużo krwi, kilka zagadek oraz etapy zręcznościowe. Fabuła mi sie spodobała, trzy części ukończyłem w niecałe wa tygodnie. Czekam aż stanieje Wstąpienie.

Polecam Ci jeszcze jakąś "ścigałke" na konsole. Zawsze warto mieć chociaż jedną, najdzie Cie ochota to będzie. Z symulatorów to Gran Turismo 5, które męczę od czasu do czasu oraz F1, z arcadowych to motostorm, Dirt2 ( tutaj grałem tylko trochę u kuzyna ale gra mi sie spodobała, pewnie w przyszłości sobie sprawię własną)

Nie wiem czy masz kamerke i move ale jeżeli znajomi przychodzą pograć to polecam Ci gry Sports Champions. Fajne gry, rywalizacja, małe turnieje ;) Osobiście najbardziej lubię Ping Pong, łucznictwo oraz boks

 

 

JC2 niezbyt dluga kampania ale masa tony rzeczy do zrobienia, mapa ogromna, lokacje fajne, przemieszczanie to zalezy od Ciebie masz rozne srodki transportu a i chyba nie powiem za duzo jesli dodam ze masz mozliwosc wezwania transportu ktory ciebie przeniesie w okreslone miejsce na mapie. 

 

ja pewnie poszukam JC2 bo gralem dawno w czasach przed konsolowych.

 

pozdrawiam

Z tym helihopterem to chyba weźmie Cię tam, gdzie wcześniej odkryjesz jakąś lokacje, więc na początku trzeba jeździć/latać i zajmować forty/ stacje, nie wiem jak to nazwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×