Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż nie bardzo mnie do niej ciągnie, ale jeszcze jedno pytanko opłaca się jeszcze premium kupić do BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie bardzo mnie do niej ciągnie, ale jeszcze jedno pytanko opłaca się jeszcze premium kupić do BF3?

Tez sie zastanawiam czy brac BF3 premium czy preorder BF4 na ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  watch dogs na ps3 czy czekac na ps4? :biggrin:

 

 

 

Jeśli na pewno kupujesz PS4 w okolicy premiery to pewnie, że czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam inFamous 2 PL, dostanę Castlevania: Lord Of Shadow, opłaca się?

 

Moim zdaniem tak. Pod względem jakości tytułów zwłaszcza, chociaż cenowo też nie stracisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w mojej ps3 uszkodził sie laser i jak na złość dysk 320gb także.. więc mam teraz dysk 20gb i zamierzam ratować sie grami z ps store. Jutro zamierzam kupić karte doładowywującą o nominale 100zł, i chciałbym aby ktoś obeznany pomógł mi wybrać grę do 100zł, interesują mnie FPS'y online. Zastanawiam się cały czas nad Battlefield Bad Company 2 ale boje się że wydam pieniądze na marne ponieważ gra zajmuje 9.5GB i nie wiem czy zmieści sie na mój dysk. Homefront swojego czasu był moim faworytem w shooterach online, ale dowiedziałem się, że serwery padły, to prawda ? I czy ktos do jasnej anielki wytłumaczy mi czemu Call Of Duty 4 Modern Warfare kosztuje 119zł ?! I jeszcze jedno, czy mogę kod z karty 100 zł wpisać na koncie amerykańskim ? Przejdzie to jakoś żeby ta ''stówka'' zmieniła się na dolary ? 

 

To mój pierwszy post na tym forum, witam jeszcze raz ! ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod4 chodzi po 30-40zł...omijaj empiki itp itd ponieważ tam się nawet w 6lat po premierze gry płaci dużo kasy za gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam inFamous 2 PL, dostanę Castlevania: Lord Of Shadow, opłaca się?

 

Opłaca się, śmiało możesz się wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w mojej ps3 uszkodził sie laser i jak na złość dysk 320gb także..

 

Cod4 chodzi po 30-40zł...omijaj empiki itp itd ponieważ tam się nawet w 6lat po premierze gry płaci dużo kasy za gry...

Chyba mu chodzi o wersje z PSN. Zamiast zdrapki kup ps+ na 3 miechy (ok. 60-70 zl) i masz tam bfa 3 jesli lubisz fpsy + masa   innych gier.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do serwisu i to napraw.

(Poważnie piszę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy chciałbym zakupić grę w celu pozyskania kodu-50% w kompanii graczy:

http://konsole.cenega.pl/ (każda gra na PS3, każdego wydawcy)...

 

I teraz problem szukam NIEDROGIEJ GRY do 20,30 zł :) Aby później dostać upragniony kod :)

 

A wiem, że zdarzają się dobre okazje bo sam kupiłem Yakuza: Dead Souls za 26 zł :) (ktoś zacznie stękać, że gra taka czy owaka ALE za te pieniądze to udana inwestycja) - niestety paragon poszedł gdzieś się j...

 

Czy macie coś na oku w takich cenach?? Myślałem, żeby zrobić kurs: Real, Tesco a później inne takie ME,MM, czy Euro :P

Może coś się trafi :)

 

Bo chciałbym upiec 2 pieczenie na 1 ogniu ;) Czyli kupić grę, w którą można będzie zagrać (może nie rewelka jakaś, ale coś zawsze dla relaksu jest) i uzyskać upragniony KOD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy chciałbym zakupić grę w celu pozyskania kodu-50% w kompanii graczy:

http://konsole.cenega.pl/ (każda gra na PS3, każdego wydawcy)...

 

I teraz problem szukam NIEDROGIEJ GRY do 20,30 zł :) Aby później dostać upragniony kod :)

 

A wiem, że zdarzają się dobre okazje bo sam kupiłem Yakuza: Dead Souls za 26 zł :) (ktoś zacznie stękać, że gra taka czy owaka ALE za te pieniądze to udana inwestycja) - niestety paragon poszedł gdzieś się j...

 

Czy macie coś na oku w takich cenach?? Myślałem, żeby zrobić kurs: Real, Tesco a później inne takie ME,MM, czy Euro :P

Może coś się trafi :)

 

Bo chciałbym upiec 2 pieczenie na 1 ogniu ;) Czyli kupić grę, w którą można będzie zagrać (może nie rewelka jakaś, ale coś zawsze dla relaksu jest) i uzyskać upragniony KOD...

 

Na Saturn.pl masz CoJ Więzy Krwi za 29.99. Na mediaexpert.pl jest trylogia Splinter Cella w tej cenie. Na euro.com.pl jest Alpha Protocol za 29 zł - dla mnie genialna gra. Ostatnio w Realu lub Tesco też były gierki po ok 30 zł, m.in. F1 2011 i SW: The Force Unleashed 2. Na empik.com powinieneś mieć jeszcze kilka gier w promocji -50% w tym Risen 2 za 39.99. Gierka bardzo fajna. Pewnie znajdziesz jeszcze wiele takich gier wszędzie.

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy chciałbym zakupić grę w celu pozyskania kodu-50% w kompanii graczy:

http://konsole.cenega.pl/ (każda gra na PS3, każdego wydawcy)...

 

I teraz problem szukam NIEDROGIEJ GRY do 20,30 zł :) Aby później dostać upragniony kod :)

 

A wiem, że zdarzają się dobre okazje bo sam kupiłem Yakuza: Dead Souls za 26 zł :) (ktoś zacznie stękać, że gra taka czy owaka ALE za te pieniądze to udana inwestycja) - niestety paragon poszedł gdzieś się j...

 

Czy macie coś na oku w takich cenach?? Myślałem, żeby zrobić kurs: Real, Tesco a później inne takie ME,MM, czy Euro :P

Może coś się trafi :)

 

Bo chciałbym upiec 2 pieczenie na 1 ogniu ;) Czyli kupić grę, w którą można będzie zagrać (może nie rewelka jakaś, ale coś zawsze dla relaksu jest) i uzyskać upragniony KOD...

Możesz poszukać czegoś na allegro, w sklepach które wystawiają gry. Wówczas także dostaniesz paragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś PS3 dla samych exów i nie żałuje? Ja mam zamiar kupić dla tych gier:

-seria Uncharted
-seria God of War
-seria Killzone                      
-seria Resistance
-seria Little Big Planet
-seria Infamous
-Heavy Rain
-Gran Turismo 5 Academy
-Motorstorm Apocalypse
-Heavenly Sword
-The Last of Us
-Beyond Two Souls

-Red Dead Redemption

 

Jest ich 26 i ciągle się waham, przejdę je i co potem ps3 będzie leżeć, zawsze można do nich wrócić no ale sam nie wiem. Chętnie bym sobie w nie zagrał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś PS3 dla samych exów i nie żałuje? Ja mam zamiar kupić dla tych gier:

-seria Uncharted

-seria God of War

-seria Killzone                      

-seria Resistance

-seria Little Big Planet

-seria Infamous

-Heavy Rain

-Gran Turismo 5 Academy

-Motorstorm Apocalypse

-Heavenly Sword

-The Last of Us

-Beyond Two Souls

-Red Dead Redemption

 

Jest ich 26 i ciągle się waham, przejdę je i co potem ps3 będzie leżeć, zawsze można do nich wrócić no ale sam nie wiem. Chętnie bym sobie w nie zagrał :)

 

Dla samych tych gier się opłaca. Tylko dlaczego kupować tylko dla ex-ów? Jest jeszcze pełno innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jai juz to ograsz to albo sprzedasz konsole albo kupisz kolejne gry multiplatformy ;-)

Rdr nie jest ekskluziwem ps3 :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR wiem że nie jest exem ale też chcę zagrać, tylko ja w gry które wychodzą również na PC gram właśnie na nim. To co jeszcze można by kupić(każdy gatunek oprócz bijatyk)? Ja po przejrzeniu różnych list gier wynalazłem sobie jeszcze takie nad którymi się zastanawiam:

-Metal Gear Solid 1

-Metal Gear Solid HD Colletion
-Metal Gear Solid 4 25th Anniversary                                                                                                                                                             
-Dante Inferno
-Devil May Cry Hd Collection
-Battlefield Bad Company
-Transformers Fall of Cybertron
-Starhawk
-Dragons Dogma Dark Arisen
-Final Fantasy XIII          
-Final Fantasy XIII-II
-Final Fantasy XIII Lighting Returns

-Journey
-Vanquish
-Demons Souls
-Bayonetta

-Crash Bandicoot
-Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes Back
-Crash Bandicoot 3 Warped
-CTR Crash Team Racing
-Spyro The Dragon Trilogy                       
-WipEout HD

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać ja dłuższą mete ?

Red dead czy dark souls ?

ps. : na granie mam czas z 2 , 3 razy w tygodniu po godzinę :)

Edytowane przez max9611

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls to genialna gra, ale lepiej jakbyś miał więcej czasu na granie, bo inaczej będziesz ciągle niewgryziony, i ta godzina upłynie ci na frustracji i śmierciach, tak więc w twoim przypadku polecałbym raczej RDR'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś PS3 dla samych exów i nie żałuje? Ja mam zamiar kupić dla tych gier:

-seria Uncharted

-seria God of War

-seria Killzone                      

-seria Resistance

-seria Little Big Planet

-seria Infamous

-Heavy Rain

-Gran Turismo 5 Academy

-Motorstorm Apocalypse

-Heavenly Sword

-The Last of Us

-Beyond Two Souls

-Red Dead Redemption

 

Jest ich 26 i ciągle się waham, przejdę je i co potem ps3 będzie leżeć, zawsze można do nich wrócić no ale sam nie wiem. Chętnie bym sobie w nie zagrał :)

 

Zanim przejdziesz wszystkie exy z plejki i bedzie sie ps3 marnowac w szafie to ja zdaze juz splodzic 5 dzieci i zapuscic 2 brody:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktoś w Syndicate? Warto?

 

Nie gralem, ale gierka zebrala bardzo przyzwoite oceny i w sumie zagralbym jakbym mial chwile czasu. Mysle, ze mozesz przetestowac:) Ja chwilowo od ps3 odpoczywam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz taki Dragon Age 2 też miał "przyzwoite" oceny a okazał się crapem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz taki Dragon Age 2 też miał "przyzwoite" oceny a okazał się crapem :P

 

Zalezy jak dla kogo bo mi akurat sie podobal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz taki Dragon Age 2 też miał "przyzwoite" oceny a okazał się crapem :P

 

Bez przesady ale ja Dragon Age 2 crapem bym nie nazwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×