Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktoś jakąś tanią grę na ps3 (używana do 40 zł) ? Nie interesują mnie wyścigi,przygodówki "kolorowe". Jakiś  fps/rpg/akcja :)

Bioshock, Dead Space, Darksiders, Dante's Inferno, Fallout 3 i New Vegas, Borderlands. Każda z nich jest nietuzinkowa i ma ciekawą, spójną i wciągającą fabułę, każda opowiada inną historię i w każdą należałoby zagrać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej się opłaca Worms 2 Armageddon (17 zł) czy ta sama gra tylko GOTY Edition (49 zł)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo promocji w PSNie.

 

Kieruję się na Prince of Persia: Forgotten Sands i CSI: Fatal Conspiracy.

 

Obie gry za dużo nie mają poświęcone w necie - PoP w recce, którą oglądałem zostało dość dobrze ocenione, CSI natomiast jako gra przyzwoity, a dla fanów serialu/point&clicków dobra.

 

Kto grał w którąś z gier i się może wypowiedzieć?

 

 

 

 

 

 

I jeszcze druga kwestia.

W B2S jest Duo Mode - czy będzie to dobra opcja dla pogrania z dziewczyną, czy nie jest to typowy co-op i osoba na drugim padzie będzie się nudzić? Ktoś, kto się tym bawił mógłby opisać w skrócie jak to wygląda?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Forgotten sands. Nie zagrałbym w to ponownie. Grałem tylko z sentymentu. Jeśli grałeś w trylogię piasków czasu to ta część wyda ci się niedorobiona. Mało kombosów, fabuła zdecydowanie słabsza. Sporo jest za to zagadek przestrzennych całkiem fajnych nawet. Bossów w ogóle nie pamiętam z tej części, a tych z trylogii piasków czasu mógłbym po kolei ustawiać w kolejności walk. Pamiętam też, że ta część szła w ogromne ilości przeciwników a z braku kombosów dusiło się bezmyślnie jeden guzik non stop. Był też jakiś tam system rozwoju, ale chyba przeszedłem z pół gry zanim mi się o nim przypomniało i zacząłem go używać, był w sumie bezużyteczny. Ogólnie nie polecam. Chyba nawet twórcy doszli do tego samego wniosku skoro zrezygnowali z dalszych części.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Które dwie gierki z tych pięciu polecacie najbardziej? Max Payne 3, Far Cry 3, GTA V, Assassin's Creed IV, The Last of us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU i Far Cry 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Które dwie gierki z tych pięciu polecacie najbardziej? Max Payne 3, Far Cry 3, GTA V, Assassin's Creed IV, The Last of us

TLoU i GTA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Gram w Battlefield BC2, ale już dość długo i mi się trochę nudzi a i wkurza mnie, że tylko niektóre mapy są oblegane. Zrezygnowałem z BF3 i też BF4 chyba mnie nie skusi. Mapy są zbyt wielkie.

Pograłbym w jakiegoś FPSa, ale najlepiej bez pojazdów, małe przestrzenie, szybka akcja i co najważniejsze, żeby grało dużo ludzi. No i najlepiej coś nie "z przyszłości". Czyli jak stare Enemy Territory :-) albo Urban Terror.

Czy jest coś takiego? Jakiś COD? No chyba, że ta mapa z dema BF4 była wyjątkowa i pozostałe są mniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować BF4 na PS3?

Czy to prawda że grafika jest gorsza niż w 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Gram w Battlefield BC2, ale już dość długo i mi się trochę nudzi a i wkurza mnie, że tylko niektóre mapy są oblegane. Zrezygnowałem z BF3 i też BF4 chyba mnie nie skusi. Mapy są zbyt wielkie.

Pograłbym w jakiegoś FPSa, ale najlepiej bez pojazdów, małe przestrzenie, szybka akcja i co najważniejsze, żeby grało dużo ludzi. No i najlepiej coś nie "z przyszłości". Czyli jak stare Enemy Territory :-) albo Urban Terror.

Czy jest coś takiego? Jakiś COD? No chyba, że ta mapa z dema BF4 była wyjątkowa i pozostałe są mniejsze?

 

W Bioshock 2 grało mi się super w multi, ale nie wiem jak jest z ludźmi teraz ostatnio grałem w to w styczniu. Trzeba było czasami poczekać dłuższą chwilę, ale ludzie grali. Nie wiem jak jest w tej chwili. Ogólnie polecam.

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Gram w Battlefield BC2, ale już dość długo i mi się trochę nudzi a i wkurza mnie, że tylko niektóre mapy są oblegane. Zrezygnowałem z BF3 i też BF4 chyba mnie nie skusi. Mapy są zbyt wielkie.

Pograłbym w jakiegoś FPSa, ale najlepiej bez pojazdów, małe przestrzenie, szybka akcja i co najważniejsze, żeby grało dużo ludzi. No i najlepiej coś nie "z przyszłości". Czyli jak stare Enemy Territory :-) albo Urban Terror.

Czy jest coś takiego? Jakiś COD? No chyba, że ta mapa z dema BF4 była wyjątkowa i pozostałe są mniejsze?

Jakiś COD może Ci podpasować. W BF4 spokojnie możesz wybrać któryś z trybów walki w bliskim kontakcie i mapy są wtedy dostosowane do tego trybu. Ja polecam.

 

Warto kupować BF4 na PS3?

Czy to prawda że grafika jest gorsza niż w 3?

Na razie jest trochę bugów. Grafika w niektórych elementach jest trochę gorsza w innych lepsza. Ogólnie moim zdaniem na zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Które dwie gierki z tych pięciu polecacie najbardziej? Max Payne 3, Far Cry 3, GTA V, Assassin's Creed IV, The Last of us

 

The Last of Us, potem Max Payne3 jeśli nie grałeś jeszcze, po skończeniu maxa bierz GTAV- w tej kolejności bo MaxPayne3 jest dość krótki (na 1 przejście) i można przejść do GTA

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic skyrima na ps3 a jak tak to jaka czesc kupic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic skyrima na ps3 a jak tak to jaka czesc kupic ?

 

Warto kupić Skyrima, bo jest naprawdę znakomitym rpgiem. Skyrim jest piątą częścią serii TES. A jeśli chodziło Ci również o DLCki to warto zainwestować we wszystkie tj. Dawnguard, Heartfire i Dragonborn. Najlepiej teraz zrobisz jak kupisz sobie Legendary Edition, któa zawiera w sobie wszystkie te dodatki  :thumbsup:.

a ile części skyrima wyszło?

Bardzo śmieszne naprawdę. Myślisz, że jak jesteś moderatorem to wolno Ci się naśmiewać i wyszydzać ludzi za ich pomyłki? Już nie pierwszy raz to widzę. Również w moim imieniu zachowujesz się arogancko. Posty typu: "nie" albo wyżej wspomniany są żałosne, zastanów się nad sobą człowieku.

Edytowane przez FancyMichael
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 vs AC IV

Czy diablo na ps3 jest warte pieniędzy?

 

Według mnie jest warta. Teraz przechodzę grę drugi raz i mogę śmiało powiedzieć, ze nie żałuję wydania ani grosza na tą grę, świetnie się bawię. Pad idealnie dostosowany jest do sterowania w grze, no i losowy loot który skłania do ciągłego farmienia w tej grze. Polecam grać w co-opie lokalnym na jednej kanapie, wtedy faun wzrasta do stratosfery. 

Tylko względem poprzednich części gra jest za bardzo słodka, ale mnie to jakoś specjalnie nie przeszkadzało, może dlatego, ze wielkim fanem Diablo nie jestem. Nie mniej jednak polecam, spędzisz z tą grą długie godziny.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 vs AC IV

Czy diablo na ps3 jest warte pieniędzy?

Diablo jest zawsze warte swoich pieniędzy. Diablo 3 i AC IV prezentują różne gatunki gier dlatego musisz powiedzieć jaki preferujesz. Osobiście wybrałbym Diablo 3 ponieważ ona zapewnia wiele wiele godzin gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie w ogóle nie mam ochoty grać na PS3. Może to przez urodzaj gier, które mam (sporo pudełkowych, plus, gry z PSS) - ale żadnej nie chce mi się włączyć, no oprócz WipEouta. Polecicie coś, jakąś niezbyt skomplikowaną grę, najlepiej strzelankę z fajną fabułą, która mnie wciągnie?

 

Dziś zaczynam ICO, kupiłem Risen 2, myślę też nad Max Payne 3.

 

@FancyMichael - widzę że zacząłeś Dead Space'a, zazdroszczę Ci że praktycznie cała gra jeszcze przed Tobą. Coś wspaniałego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie w ogóle nie mam ochoty grać na PS3. Może to przez urodzaj gier, które mam (sporo pudełkowych, plus, gry z PSS) - ale żadnej nie chce mi się włączyć, no oprócz WipEouta. Polecicie coś, jakąś niezbyt skomplikowaną grę, najlepiej strzelankę z fajną fabułą, która mnie wciągnie?

 

Dziś zaczynam ICO, kupiłem Risen 2, myślę też nad Max Payne 3.

 

 

Max Payne 3 powinien ci wystarczyć. Jeżeli chodzi o inne strzelanki, które łączą prosty gameplay z ciekawą fabułą będzie ciężko. Polecam ci również Far Cry 3 i Call of Duty Black Ops (najlepsza fabuła ze wszystkich części coda). Inne klimaty? Killzone 3, Ghost Recon Future Soldier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sniper Elite V2 jest wciągający jeśli ktoś lubi klimat II wojny światowej? Bardzo podoba mi się środowisko CoD'a 2 oraz serii Commandos na PC, wiem że to zupełnie różne gry, ale czy tą otoczkę wojny i spustoszenia oraz to, że od naszych działań zależą losy wojny da się wyczuć ;) ?

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×