Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szybciutko, opłaca mi się dać DMC HD Collection + CoD MW3 + Army of Two The 40th Day + NFS HP za SSX, Fifa Street (najnowsza) i Fight Night 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny obu tytułów podobne - jak lubisz zimowe szaleństwo to możesz się zamienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym SSX nie jest jakieś rewelacyjne. Niedawno ukończyłem w zasadzie większość gry. Przeszedłem wszystkie 9 lokacji. Niby można bić rekordy na wszystkich trasach itd, ale mnie to jakoś nie jara.

Szału nie ma...

Edytowane przez TomekSzymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wybrać:P

Mam Future Soldier na PS3 i tak się złożyło że dostałem tą samą grę na PC...

Całe życie na PC się grało i jak teraz grywam w coś na PS3 (FPP,TPP shootery) to baty dostaję bo jeszcze średnio mi idzie celowanie padem :P

Ale myślę że może jednak PS3 - a tak coby poszerzać horyzonty a nie ciągle na blaszaku...

Więc Future Soldier na PC czy PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :P

No wiesz tonie jest strona TYLKO dla posiadaczy PS3, lecz ogólnie Dobry serwis o grach :)

Ale fakty chyba zostawię wersję PS3... A co mi tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie czy warto kupować ps move? Bo właśnie się zastanawiam - mam na 2 dni od kumpla pozyczonego i w sumie fajna rzecz, ale boje się, że będzie leżało, znudzi się, a sport champions już tak jakby się znudziło. Czy zamiast tego kupić np. trylogie GOW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź nie jest taka prosta. Sprawdza się od czasu do czasu, do pogrania ze znajomymi i na imprezach.

Warto mieć, bo to fajny dodatek, ale nigdy nie zastąpi tradycyjnego posiedzenia z padem w dłoniach.

Jeżeli nie organizujesz cotygodniowych imprez ze znajomymi przed konsolą, twoja druga połowa nie jara się movem to duże prawdopodobieństwo że się będzie kurzyć.

Dobrych gier na move w które można pograć samemu jest mniej niż palcy na jednej ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wziąłbym trylogię GOW, weźmiesz ps muve, będziesz się jarał przez miesiąc a przez kolejne będzie się kurzył aż w końcu sprzedaż.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie czy warto kupować ps move? Bo właśnie się zastanawiam - mam na 2 dni od kumpla pozyczonego i w sumie fajna rzecz, ale boje się, że będzie leżało, znudzi się, a sport champions już tak jakby się znudziło. Czy zamiast tego kupić np. trylogie GOW?

Ja raz na jakiś czas pożyczam od Bracika, na parę chwil fajna zabawa - ale na stałe czy bym kupił .... hmmm -> ciężko bym się zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move się nudzi tak samo jak kinect, może nawet szybciej. Na movie pograłem z tydzień i się już kurzył, na kinekcie pograłem jakies 2-3 tyg. i tez teraz stoi i sie kurzy... Lepiej za te pieniadze kupic dobra gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 6 czy Dishonored ? I jedna i druga zapowiada się znakomicie - ale postanowiłem kupić tylko jeden tytuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

resident evil 6 :) patrząc co się dzieje dostaniemy naprawdę tytuł z najwyższej półki, dishonored równie dobrze się zapowiada ale jednak re to marka sprawdzona którą w ciemno brać można ;) , na dishonored poczekałbym na jakieś pierwsze oceny itp... (wiadomo HAZE to też miał być hit :P )

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombiaki to tylko na psx. A sam temat już stary i przejedzony. Ja bym brał dishonored, powiew świeżości wskazny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że akurat w dishonored (w przeciwieństwie do np. takiego sleeping dogs ;) ) mamy tak naporawdę mało gameplayu i tylko obietnice... zapowiada się zacnie ale oby się na tych zapowiedziach nie skończyło ;) .

ps. mi zombie nie robią, nie gram w gry o nich ale sama seria RE to taki kopniak miodności że grzechem jest brak zainteresowania serią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, te nowe częsci z tego co widziałem to już niezłe zręcznościówki, także niewiele już pozostało po korzeniach serii to pewnie spodoba się młodym. Jeszcze tylko grafike dobrą wsadzą i hit murowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja powiem tak ;D jedyna gra o zombie która trzyma poziom to plants vs zombies xD

Nie no a serio pomiędzy R6 a DiSh...wziąłbym R6.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Od dwóch dni gram w Darksiders 2, które jest świetne. Dziś wychodzi CS:GO, pierwszy CS na konsole i niegdyś moja ulubiona gra. I w co ja mam grać dziś po pracy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to na co masz ochotę. Ja osobiście pograłbym w CS:GO bo jakoś mi się nie podoba Darksiders.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×