Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co proponujecie na początek przygody z ps3? W posiadaniu, już gt5 ae, The last of us, 2 części resistance, beyond two souls, wolfenstein i alien colonial marines. Jestem fanem rpg, i wyścigów. W sumie to do zestawu z konsolą miałem 3 gry i na początek mam w co grać ale interesuje mnie wasza opinia.

 

do exclusive - mimo iz to FPS to polecilbym KZ2 i KZ3 - nie zaluje to solidne pozycje :)

 

Co RPGow sie nie wypowiem bo to nie do konca moja bajka.

 

Wyscigi: GT5 bardzo dobra gra :) Jak juz ktos polecal to NFS HP mnie podszedl bardziej niz Most Wanted.

Oprocz tego oba Shifty (choc zaznaczam ja na padzie nie potrfilem prowadzic samochodow - kierownica rozwiazala moj problem)

 

Rozwazylbym tez zakup PS+ i poczytanie o usludze. Co do gier monitorowac promocje w PSS bo czasami sa dobre okazje.

 

to chyba na tyle

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do exclusive - mimo iz to FPS to polecilbym KZ2 i KZ3 - nie zaluje to solidne pozycje :)

 

Co RPGow sie nie wypowiem bo to nie do konca moja bajka.

 

Wyscigi: GT5 bardzo dobra gra :) Jak juz ktos polecal to NFS HP mnie podszedl bardziej niz Most Wanted.

Oprocz tego oba Shifty (choc zaznaczam ja na padzie nie potrfilem prowadzic samochodow - kierownica rozwiazala moj problem)

 

Rozwazylbym tez zakup PS+ i poczytanie o usludze. Co do gier monitorowac promocje w PSS bo czasami sa dobre okazje.

 

to chyba na tyle

 

pozdro

Na konkurencyjnej konsoli ograłem w sumie większość Rpgów, więc szukam tu tych co nie ma na klocku. Co do Kilzonów mam już zaklepane u znajomego więc jak bozia da ogram jak czas będzie. Zaległości na ps3 mam spore bo przy schyłku konsoli dopiero ją zakupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w Anglii i znalazłem takie promocje: 5 gier za 15funtów ( w to wchodzą: Assassin Creed 1,2,3, Brotherhood, Revelations i w piz.. więcej gier (całe 2 póki) oraz Saints Row 4 za 20 funtów. Którą opcje wybrać (dodam, że wszystkie gry są po Angielsku ^_^). Jakie polecacie tytuły (może znajde je w promocji 5 za 15).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w Anglii i znalazłem takie promocje: 5 gier za 15funtów ( w to wchodzą: Assassin Creed 1,2,3, Brotherhood, Revelations i w piz.. więcej gier (całe 2 póki) oraz Saints Row 4 za 20 funtów. Którą opcje wybrać (dodam, że wszystkie gry są po Angielsku ^_^). Jakie polecacie tytuły (może znajde je w promocji 5 za 15).

SR4 kupisz za mniej na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co proponujecie na początek przygody z ps3? W posiadaniu, już gt5 ae, The last of us, 2 części resistance, beyond two souls, wolfenstein i alien colonial marines. Jestem fanem rpg, i wyścigów. W sumie to do zestawu z konsolą miałem 3 gry i na początek mam w co grać ale interesuje mnie wasza opinia.

 

Demon's Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może Uncharted? Wiem, że to nie RPG ale nie można przejść obojętnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w Anglii i znalazłem takie promocje: 5 gier za 15funtów ( w to wchodzą: Assassin Creed 1,2,3, Brotherhood, Revelations i w piz.. więcej gier (całe 2 póki) oraz Saints Row 4 za 20 funtów. Którą opcje wybrać (dodam, że wszystkie gry są po Angielsku ^_^). Jakie polecacie tytuły (może znajde je w promocji 5 za 15).

Możesz dać znać czy promocja z assassynami jest w sklepie naziemnym czy online, go gdyby dało się zapłacić kartą i otrzymać towar wysyłkowo, to chętnie bym skorzystał.

 

I od razu pytanie do reszty użytkowników, co lepiej wybrać: Fifę 13 czy PES 2014? Obie są w zbliżonej cenie, PES nowszy, acz chyba ma znacznie więcej wad. Potrzebuję jakąś w miarę nową piłkę, a widzę, że każda ma sporo błędów  :biggrin:

Edytowane przez najs_sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać znać czy promocja z assassynami jest w sklepie naziemnym czy online, go gdyby dało się zapłacić kartą i otrzymać towar wysyłkowo, to chętnie bym skorzystał.

 

I od razu pytanie do reszty użytkowników, co lepiej wybrać: Fifę 13 czy PES 2014? Obie są w zbliżonej cenie, PES nowszy, acz chyba ma znacznie więcej wad. Potrzebuję jakąś w miarę nową piłkę, a widzę, że każda ma sporo błędów  :biggrin:

Powiem tak, na ziemna promocja to 5 za 15 funtów lecz czy online się da.. wiem że są tam promocje np:- 75% zresztą wejdź i się przekonaj game.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co proponujecie na początek przygody z ps3? W posiadaniu, już gt5 ae, The last of us, 2 części resistance, beyond two souls, wolfenstein i alien colonial marines. Jestem fanem rpg, i wyścigów. W sumie to do zestawu z konsolą miałem 3 gry i na początek mam w co grać ale interesuje mnie wasza opinia.

Uncharted 1, 2, 3

InFamous 1, 2

God of War III i Wstąpienie (jak ci się spodoba to i porty z PS2 i PSP)

Heavy Rain

GTA 5

Red Dead Redemption

Deamon's Souls i Dark Souls I i II

Killzone 3

oraz wykupić PS+ (zdrapka na 1 rok za 170 zł możesz dostać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1, 2, 3

InFamous 1, 2

God of War III i Wstąpienie (jak ci się spodoba to i porty z PS2 i PSP)

Heavy Rain

GTA 5

Red Dead Redemption

Deamon's Souls i Dark Souls I i II

Killzone 3

oraz wykupić PS+ (zdrapka na 1 rok za 170 zł możesz dostać)

Red mam na klocku. Gow pierwsze mam na ps 2 a znajomy ma na ps3 więc pewnie pożyczę. Dark souls też na klocku jest. Teraz pytanie o resistance. 1 i 2 już mam. Czaję się na 3 ale czy to warto kupić? 1 jest trudna jak dla mnie. Ale dam tej grze jeszcze szanse. Wiem że 1 i 2 trąca już myszką ale podoba mi się klimat. Co możecie o 3 powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies dobre platformowki na ps3 cos ala crash bandicoot 

poleci ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet & Clank ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez większego problemu. Zresztą gadania za wiele to tam nie ma.

 

Dzięki za odpowiedź, właśnie ogrywam pierwszą część, całkiem fajna gra :)

 

 

I od razu pytanie do reszty użytkowników, co lepiej wybrać: Fifę 13 czy PES 2014? Obie są w zbliżonej cenie, PES nowszy, acz chyba ma znacznie więcej wad. Potrzebuję jakąś w miarę nową piłkę, a widzę, że każda ma sporo błędów  :biggrin:

 

 

PES14 jest strasznie słaby o wiele gorszy od 13. W FIFĘ 13 nie grałem, teraz ogrywam 14 i jest taka sobie. Jak nie masz kasy na najnowszą FIFĘ, to chyba lepiej brać PES13, spędziłem nad nim z milion godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies dobre platformowki na ps3 cos ala crash bandicoot 

poleci ktos cos?

Jak kolega wyżej napisał - Ratchet. Na ps3 wyszło kilka niezłych części. Tools Of Destruction, Quest for Booty (przejściówka na 3-4h taki łącznik fabularny między ToD, a kolejną) Crack In Time - te 3 części możesz śmiało ogrywać bo są bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu jednej z gier, a mianowicie Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Dark Souls (pierwszą wersje). Niestety nie jestem w stanie wyłożyć teraz całości za wszystkie 3 gry i chce kupować je po kolei dlatego pytanie do Was, którą z gier najlepiej kupić jako pierwszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na pierwszy ogień rzuć sobie Heavy Rain, dobry interaktywny film. Największą zaletą tej gry jest fabuła,która naprawdę  bardzo wciąga.Quantic Dream jest mistrzem. Gra cały czas trzyma w napięciu i co chwila serwuje nam kolejne pytania,na które nie znamy odpowiedzi.

 

Co do Beyond jest podobnie z tego co czytałem (bo nie grałem jeszcze) . Dark Souls mi nie podeszło, więc się nie wypowiem. 

Edytowane przez Tycior
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu jednej z gier, a mianowicie Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Dark Souls (pierwszą wersje). Niestety nie jestem w stanie wyłożyć teraz całości za wszystkie 3 gry i chce kupować je po kolei dlatego pytanie do Was, którą z gier najlepiej kupić jako pierwszą?

 

Ciekawy zestaw - Dark Souls nie moje klimaty. Niemniej jesli o pozostale 2 gry chodzi to bym zaczal od Heavy Rain (moze dosc tanio essentials wyrwac) wiec co nieco zaoszczedzisz i szybciej uzbierasz na druga gre.

W temacie Dark Souls niech sie eksperci wypowiedza - ale o ile mi wiadomo to dosc dluga gra obie gry Quantic Dream - to rodzaj interaktywnego filmu. BTS mocno poszybowal z cena w dol ale moze jeszcze troche spadnie jak bedziesz HR ogrywal.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kolegi Heavy Rain i grałem na swoim koncie a moja kobieta na swoim. Miała zdecydowanie więcej czasu na granie, dlatego była dużo, dużo dalej ode mnie, (można powiedzieć, że ja dopiero zaczynałem).  Po powrocie wczoraj do domu, wchodzę do pokoju "cześć kochanie", widzę moja kobieta sobie gra, kątem oka spoglądam na TV, a przed oczami ukazuję mi się końcowa scena Heavy Rain...... myślałem, że mnie szlag jasny trafi !
...mimo wszystko i tak zapewne przejdę, bo historii nie znam a jest to wyśmienita gra, niemniej jednak byłem "lekko"  wkur#^@*  ;))

Pozdrawiam i zachęcam do tej gry, bo warto:)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kolegi Heavy Rain i grałem na swoim koncie a moja kobieta na swoim. Miała zdecydowanie więcej czasu na granie, dlatego była dużo, dużo dalej ode mnie, (można powiedzieć, że ja dopiero zaczynałem).  Po powrocie wczoraj do domu, wchodzę do pokoju "cześć kochanie", widzę moja kobieta sobie gra, kątem oka spoglądam na TV, a przed oczami ukazuję mi się końcowa scena Heavy Rain...... myślałem, że mnie szlag jasny trafi !

...mimo wszystko i tak zapewne przejdę, bo historii nie znam a jest to wyśmienita gra, niemniej jednak byłem "lekko"  wkur#^@*  ;))

Pozdrawiam i zachęcam do tej gry, bo warto:)

 

 

Sam sobie naważyłeś :) A zakończeń masz kilka, więc całkiem możliwe, że twym oczom ukaże się zupełnie inne zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś już czasu planowałem zakupić którąś z części Wormsów na PS3, jako że mamy promocję to lepszej okazji już chyba nie będzie. Pytanie tylko którą część warto kupić? Worms, Worms Armageddon 2, czy Worms Revolution? Nie wiem czy Revolution nie są zbyt przekombinowane w stosunku do oryginalnych Wormsów. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką z którą potem nie będzie problemu przy odsprzedaży, albo taką w którą chcesz bardzo zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 czy Max Payne 3 ??? Jak możecie to podajcie argumenty dlaczego akurat ta którą wybraliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 bo to fajny FPS z otwartym światem, klimatycznie i fabularnie bardziej mi podpasował a Max Payne 3 mnie strasznie wynudził i nie udało mi się go nawet skończyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są już śmiesznie tanie i warte ogrania.FC3 też dla multi i to sandbox, MP3 to korytarz ale świetnie przedstawiona fawela i zmiany zachodzące w głównym bohaterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×