Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Przed tymi grami wymienionymi wyżej zrób miejsce dla dwóch produkcji.

1. Heavy Rain

2. Max Payne 3

Najlepiej właśnie w takiej kolejności. Po Uncharted 3 akcji będziesz miał dość, więc HR sprawdzi się wyśmienicie.

Ok dzięki również wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem na PS3 ma trafić BF3 stąd też moje pytanko pośredniczące między piecami a konsolami. Lepiej zainwestować w kartę graficzną w przedziale cenowym 100-300zł czy wykupić plusa dla BF'a? ;x

 

BF raczej na kompie nie pójdzie ze względu na obecną kartę graficzną i system operacyjny. Cała reszta wymagań spełniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup plusa :D Zapłacisz 200 zł na rok, albo 59 zł na 3 miechy, a masz nie tylko BF, ale też więcej gier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem na PS3 ma trafić BF3 stąd też moje pytanko pośredniczące między piecami a konsolami. Lepiej zainwestować w kartę graficzną w przedziale cenowym 100-300zł czy wykupić plusa dla BF'a? ;x

 

BF raczej na kompie nie pójdzie ze względu na obecną kartę graficzną i system operacyjny. Cała reszta wymagań spełniona.

Za 300zł to nie kupisz karty graficznej, tylko jej substytut ;)

Wykup Plusa - prócz BF'a dostaniesz sporo innych ciekawych gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Terminator Ocalenie za grosze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz łatwo zrobić platynę to tak...

Jak chcesz zagrać dla przyjemności to nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Mam do was wielką prośbę, miałem przez 3 lata Playstation 3 fata i w sumie mało co ograłem przez ten czas... Ale jakoś ostatnio mnie tak natchenło na granie (aktualnie platynę chcę wbić w Uncharted 3) i siedzę po kilka godzin wieczorem tak mnie znów wciągneła ta gra chociaż gram w nią drugi raz. Wymieniłem Fata na Slima i teraz po prostu chcę non stop grać a czemu to nie wiem :biggrin: a więc prośba jest taka co możecie mi polecić do grania ? mam zamiar zakupić teraz sobie kilka gier. Moja kolekcja gier to : GT5, GT5 prologue, NFS HP, GTA IV, WWE, Uncharted 3 GOTY, inFamous, inFamous 2, RDR, COD MW3, Batman AC, Dark Sector, Fifa 09,10,11,13. Wordl Cup 10, Pes 2010, LBP, Star Wars The force Unleashed I, II.

Uncharted 1 i 2 już kupuję i mam nadzieje, że mnie wciągnie jak 3 :psbutton: , coś jeszcze do tego możecie polecić co jest warte ogrania ? Dodam, że kupiłem sobie usługe PS+ którą jutro powinienem mieć, więc Battlefield 3 wpadnie i Saint Rows. Kupiłbym TLoU, ale wstrzymam się jak na razie, bo za tą cenę mogę mieć pewnie kilka jeszcze dobrych tytułów do ogrania :) i wiem, że jest jeszcze mnóstwo dobrych tytułów

 

Tak jak koledzy wyżej Heavy rain, god of war, unchartedy. Ale od siebie polecę ci jeszcze fife street, po twojej kolekcji widzę że lubisz piłkę, a w street bardzo fajnie mi się grało :) Warta uwagi jest jeszcze mafia 2, jak dla mnie lepsza od GTA 4. 

Jakiego assasyna kumpel ci pożyczył, ja zacząłem od drugiej części i naprawdę mnie wciągnęła.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie to pytanie co wybrać, ale czy warto wybrać. Zastanawiam się nad Metro Last Light Limited Edition za niecałe 125zł. Cena kusząca z racji tego, że gra jest dość nowa. Warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusza nowa promocja w PSS i proszę o pomoc w wybraniu:

- FC3 Blood Dragon

- I Am Alive

- Tokyo Jungle

Nie musi być jeden z tych tytułów, mogą być 2, lub nawet wszystkie, jeśli są warte zagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie to pytanie co wybrać, ale czy warto wybrać. Zastanawiam się nad Metro Last Light Limited Edition za niecałe 125zł. Cena kusząca z racji tego, że gra jest dość nowa. Warto ?

Jak nówka to pewnie że warto, używane chodzą w tych granicach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusza nowa promocja w PSS i proszę o pomoc w wybraniu:

- FC3 Blood Dragon

- I Am Alive

- Tokyo Jungle

Nie musi być jeden z tych tytułów, mogą być 2, lub nawet wszystkie, jeśli są warte zagrania.

Z tych, to tylko Blood Dragon jest wart zagrania...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój pierwszy post, pierwsza konsola właśnie w drodze i pytania czysto ogólne. Jakie gry sobie na początek zakupić? Nie ważne stare/nowe, strzelanki/sportowe czy jakieś inne, single czy multi - szukam przyjemnych, wciągających gierek po przystępnej cenie (mogą być nawet jakieś używańce) aby zaznajomić się trochę z konsolą ale i zrelaksować po ciężkiej pracy. Jakie gry polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przyjrzeć się usłudze PS+. Poczytaj o niej w pierwszym poście w odpowiednim dziale. A gry to hmm... napewno warto zaopatrzyć się w exy na konsole Sony co jakby nie było są bardzo dobre. Na pierwszy początek poleciłbym serie Uncharted ( trójka akurat jest w Plusie), Red Dead Redemption, Heavy Rain, God of War, Infamous, Killzone 2/3. Są to trochę starsze gry co nie znaczy, że gorsze i wszystkie można wyrwać w cenie do 50 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przyjrzeć się usłudze PS+. Poczytaj o niej w pierwszym poście w odpowiednim dziale. A gry to hmm... napewno warto zaopatrzyć się w exy na konsole Sony co jakby nie było są bardzo dobre. Na pierwszy początek poleciłbym serie Uncharted ( trójka akurat jest w Plusie), Red Dead Redemption, Heavy Rain, God of War, Infamous, Killzone 2/3. Są to trochę starsze gry co nie znaczy, że gorsze i wszystkie można wyrwać w cenie do 50 zł.

 

Dzięki, o taką odpowiedź mi chodziło. Zabieram się do czytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że warto. Jeden z najlepszych sandboxów tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusza nowa promocja w PSS i proszę o pomoc w wybraniu:

- FC3 Blood Dragon

- I Am Alive

- Tokyo Jungle

Nie musi być jeden z tych tytułów, mogą być 2, lub nawet wszystkie, jeśli są warte zagrania.

 

- I Am Alive

Jeśli masz ochotę na przygnębiający nastrój, nostalgię, czy przetrwanie. Wspominam miło ten tytuł, za niską cenę (wyrwałem tytuł w którejś promocji).

- Tokyo Jungle

Również gra trąci o przetrwanie, jednak motyw zwierzęcy. Historię da się przełknąć, finał serwuję trochę nostalgi. Bez większego happyendu.

- FC3 Blood Dragon

Nie grałem, jednak sam Far Cry 3 jest godną do polecenia grą. Uogólniając są to stare wspomnienia z jajem.

Klimat moim zdaniem najbardziej da się odczuć w I Am Alive więc polecam, Tokyo Jungle jako drugi wybór. Zaś Far Cry 3: Blood Dragon pozostawiam bez opinii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować Red Dead Redemption? Bo gra dosyć tania, a i opinie są dobre.

Warto - to jedna z najlepszych produkcji na konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przyjrzeć się usłudze PS+. Poczytaj o niej w pierwszym poście w odpowiednim dziale. A gry to hmm... napewno warto zaopatrzyć się w exy na konsole Sony co jakby nie było są bardzo dobre. Na pierwszy początek poleciłbym serie Uncharted ( trójka akurat jest w Plusie), Red Dead Redemption, Heavy Rain, God of War, Infamous, Killzone 2/3. Są to trochę starsze gry co nie znaczy, że gorsze i wszystkie można wyrwać w cenie do 50 zł.

 

Zamierzam kupić Heavy Rain, Infamous i Uncharted i moje pytanie. Zaczynać od kupna Uncharted jedynki (chyba nie ma wersji po polsku?) czy kupić od razu dwójkę/trójkę? Części są jakoś powiązane, że np. bez znajomości pierwszej gra dalej "się nie klei"? Są jakieś spoosby na "polskie napisy" w grach wydanych tylko w anglojęzycznej wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sposobu na pl, jeśli wydawca tego nie przewidział...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są powiązane ale w pierwszą część również warto zagrać. A sposobów na polskie napisy w grach wydanych tylko w anglojęzycznej wersji nie ma - to nie PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą, która wiąże ze sobą części Uncharted to bohaterowie. Moją pierwszą grą na PS3 było właśnie Uncharted 2, dopiero potem zagrałem w jedynkę i świetnie się bawiłem. Jeśli miałbym Ci polecić to graj raczej w kolejności chronologicznej, przeskok graficzny między 1 a 2 jest dosyć spory, jednak pod względem fabuły Uncharted 1 nie ustępuje wcale Uncharted 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie PC ani XBOX:) Bo na x'ie taka opcja jest:) Brakuje mi tego:( Bo skyrima bym w PL chetnie ogral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na jeszcze jakieś opinie nt. Tokyo Jungle?

Blood Dragona wezmę, I Am Alive odpuszczam, waham się odnośnie TJ. Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz. Gra fajna przez pierwsze dwie godziny, później się nudzi, bo jak zginiesz zaczynasz od początku i mozolnie zdobywasz terytorium. Po którymś tam razie wy.... rzucisz grę z dysku i zapomnisz. Szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×