Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

TCGRFS jest TPS'em akurat ;D a tak to po multi mozesz śmiało próbować SFxT jeszcze z bijatyk albo jakieś NBa ze sportówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem z ciekawości BC2 i potwierdzam VIP Code jest bezpłatny. Właśnie pobralem plik ważący 100 kb i odblokowane mam wszystkie mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie ? L.A. Noire, Alpha Protocol, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Homefront, Killzone 3, Assassins Creed 2 GOTY ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire, Deus, KZ3, Assassin to świetne gry. Może jestem dziwny, ale mnie najbardziej wciągnął Alpha Protocol. Świetna historia, możliwość przejścia na wiele sposobów, gdzie decyzje naprawdę ingerują w fabułę i gameplay. Można ją kupić już za 30 zł nówkę więc żal nie brać. Dla mnie to jedna z najlepszych gier chociaż bardzo niedoceniona (nie mówię, że wolna od wad).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś trylogię Uncharted? Jeśli tak to U3 jest w edycji Goty? Choć w sumie mi goty jest niepotrzebne bo dlc są skoncentrowane na co-opie i multi, nie ma do singla żadnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie ? L.A. Noire, Alpha Protocol, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Homefront, Killzone 3, Assassins Creed 2 GOTY ? 

LA Noire bije na głowę wszystkie te gry. Jednak jeżeli masz ochotę na fps to KZ3 jest bardzo dobrą grą. Deus ex za to dla mnie gra, której zupełnie nie warto ruszyć - nie mogłem znaleźć chociażby jednego pozytywa w tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA jest tak słabe, że nawet nie warto brać tej gry pod uwagę. Alpha jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA jest tak słabe, że nawet nie warto brać tej gry pod uwagę. Alpha jest bardzo dobra.

 

Widzę nie jestem jedynym zwolennikiem tej produkcji :) L.A Noire jest dla mnie grą bardzo dobrą dla ludzi lubiących ten typ rozgrywki. Mi wydała się trochę za nudna, ale są różne gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie ? L.A. Noire, Alpha Protocol, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Homefront, Killzone 3, Assassins Creed 2 GOTY ? 

K3 i Deusx Ex...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TCGRFS...jak dla mnie jedna z najlepszych gier po multi razem z BF3.

 

A duzo gra ludzi? Nie ma problemu ze znalezieniem meczu?Bo tez sie zastnawiam czy kupić tą gre do multi

 

Co polecacie ? L.A. Noire, Alpha Protocol, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Homefront, Killzone 3, Assassins Creed 2 GOTY ? 

 

LA Noir- dobra giera ale jak grasz jedna sprawe dziennie bo jak wiecej to moze sie znudzic bo schemat tych spraw jest oklepany

Alpha Protocool- nie polecam,gralem na kompie

Deus- to wiadomo must have,GOTY

Homefront to syf

Killzone 3 to tez syf

AC2-polecam bardzo,najlepesza czesc AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ponieważ dwa miechy nie grałem z powodu braku neta do multi...ale jak ostatnio grałem to bez problemów było, 20s czekania i cały pokój był gotowy do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Mam do was wielką prośbę, miałem przez 3 lata Playstation 3 fata i w sumie mało co ograłem przez ten czas... Ale jakoś ostatnio mnie tak natchenło na granie (aktualnie platynę chcę wbić w Uncharted 3) i siedzę po kilka godzin wieczorem tak mnie znów wciągneła ta gra chociaż gram w nią drugi raz. Wymieniłem Fata na Slima i teraz po prostu chcę non stop grać a czemu to nie wiem :biggrin: a więc prośba jest taka co możecie mi polecić do grania ? mam zamiar zakupić teraz sobie kilka gier. Moja kolekcja gier to : GT5, GT5 prologue, NFS HP, GTA IV, WWE, Uncharted 3 GOTY, inFamous, inFamous 2, RDR, COD MW3, Batman AC, Dark Sector, Fifa 09,10,11,13. Wordl Cup 10, Pes 2010, LBP, Star Wars The force Unleashed I, II.

Uncharted 1 i 2 już kupuję i mam nadzieje, że mnie wciągnie jak 3 :psbutton: , coś jeszcze do tego możecie polecić co jest warte ogrania ? Dodam, że kupiłem sobie usługe PS+ którą jutro powinienem mieć, więc Battlefield 3 wpadnie i Saint Rows. Kupiłbym TLoU, ale wstrzymam się jak na razie, bo za tą cenę mogę mieć pewnie kilka jeszcze dobrych tytułów do ogrania :) i wiem, że jest jeszcze mnóstwo dobrych tytułów do ogrania :yes:

 

P.S w Assasina grałem, kiedyś od kumpa pożyczałem i mnie ta gra jednak nie przekonuję.

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam darować sobie starsze fify...stracisz tylko kase...tak samo z GT5 i GT5 Prolog...kup wersje ze wszystkimi DLC lepiej a nie najpierw jakąś wczesną a później pełną bez dodatków...

 

I dzięki temu że Ci tak napisałem, oszczędziłeś sporo kasy :)

 

A z gier polecam Nier,Heavy Rain, TCGRFS, Bayonette i Asuras Wrath.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam darować sobie starsze fify...stracisz tylko kase...tak samo z GT5 i GT5 Prolog...kup wersje ze wszystkimi DLC lepiej a nie najpierw jakąś wczesną a później pełną bez dodatków...

 

I dzięki temu że Ci tak napisałem, oszczędziłeś sporo kasy :)

 

A z gier polecam Nier,Heavy Rain, TCGRFS, Bayonette i Asuras Wrath.

 

Te fify i GT5 i te pozostale gry co wypisalem to te co posiadam odkad PS3 kupilem :) Ok dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy kolekcja Infamous w PS Store jest po polsku? Pytam bo tam jest 1,2 i festiwal krwi taniej niż w pudełkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aerox

 

6 części God Of War, albo przynajmniej III, Heavy Rain, Far Cry 3, Max Payne 3, Sleeping Dogs, Deus Ex, Hitman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aerox

 

6 części God Of War, albo przynajmniej III, Heavy Rain, Far Cry 3, Max Payne 3, Sleeping Dogs, Deus Ex, Hitman.

Ok dzięki wielkie :) pozapisuje sobie te gry, żeby mieć na przyszłość co kupić :) kiedyś miałem kupić właśnie sleeping dogs, ale wtedy wzialem RDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy kolekcja Infamous w PS Store jest po polsku? Pytam bo tam jest 1,2 i festiwal krwi taniej niż w pudełkach.

Jest po polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z PS Store obsługują trofea i niczym się nie różnią od pudełkowych np. ta kolekcja Infamous?

 

 

Znalazłem takie gry Warhawk oraz Starhawk zależy mi głównie na singlu,warto? Ratchen & Clank All 4 One z pss jest w pl?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, to są normalne wersje gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie z Residentów dostępnych na ps3? Grałem w Revelations, piątkę i czwórkę HD. 6tka tylko demo, pełniaka nawet kijem nie tknę, myślałem nad code veronica X, warte zagrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja kolekcja gier to : GT5, GT5 prologue, NFS HP, GTA IV, WWE, Uncharted 3 GOTY, inFamous, inFamous 2, RDR, COD MW3, Batman AC, Dark Sector, Fifa 09,10,11,13. Wordl Cup 10, Pes 2010, LBP, Star Wars The force Unleashed I, II.

Przed tymi grami wymienionymi wyżej zrób miejsce dla dwóch produkcji.

1. Heavy Rain

2. Max Payne 3

Najlepiej właśnie w takiej kolejności. Po Uncharted 3 akcji będziesz miał dość, więc HR sprawdzi się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×