Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jest chyba zacząć od Vesperii ale z tego co widzę to teraz trudno ją znaleźć na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest chyba zacząć od Vesperii ale z tego co widzę to teraz trudno ją znaleźć na PS3...

 

Nie znam japonskiego a z tego co pamietam nie byla wydana poza japonia na ps3 tylko na Xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jakis mikro naklad byl czy co? :) W usa wyszlo na ps3 tez po ang czy gdzie? Bo czytalem cos o wersji na x-a.                                                            

 

Ps. teraz jak tak czytam to nie ma nigdzie info ze oficjalna wersja na ps3 po ang wyszla wiec skad to wziales?

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój błąd pomyliły mi się Tales'y...a vesperia na ps3 jest ale niestety fanowsko tłumaczona na angielski...więc tutaj nie pokładałbym wiary w zgodność z oryginałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój błąd pomyliły mi się Tales'y...a vesperia na ps3 jest ale niestety fanowsko tłumaczona na angielski...więc tutaj nie pokładałbym wiary w zgodność z oryginałem.

 

No wlasnie a szkoda bo gra widac warta uwagi, ale niestety nie kupie X boxa tylko dla jednej gry poza tym nie jestem fanem tej konsoli i nigdy nie bylem.

 

Najbardziej interfejsem i generalnie z opisowki pasuje mi xillia. Teraz w niezlej cenie jest edycja limitowana z soundtrackiem. 119zl nowka warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze, pierwsza część Grida czy Shift Unleashed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze, pierwsza część Grida czy Shift Unleashed?

Shift ma tuning i jest trochę "głębszy" niż Grid, który jest bardziej nastawiony na czysty fun. Obie gry warto ograć natomiast Shift 2 jest słabszy niż 1 (kolizje z innymi pojazdami = ciągłe kręcenie bączków) a Grid 2 to moim zdaniem słaby średniak, który należy omijać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale jeżeli zadowala Cię oldschool gdzie idziesz tylko w jedną stronę to jest Double Dragon Neon albo Scott Pilgrim.

 

A ja szukam gry podobnej do starych Fighting Force, wiem ze w pss są jedynka i dwójka, ale szukam czegos nowszego. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

 

 

 

 

Polecam Call of Duty :pardon:

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra infamous jest warta ogrania? Na innych forach spotykam sie ze skrajnymi opinami od hurra optymizmu po placz i zal. Jak jest w koncu z tym infamousem? :)

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra infamous jest warta ogrania? Na innych forach spotykam sie ze skrajnymi opinami od hurra optymizmu po placz i zal. Jak jest w koncu z tym infamousem? :)

Kupiłem dawno temu tanio jedynkę i, ku mojemu zdziwieniu, pobiła na głowę GTA IV. Pierwszą część (dwójkę pewnie też) kupisz za grosze. Ja zdecydowanie polecam, dla mnie to było mega-zaskoczenie na plus. Dwójka w wielu aspektach jest lepsza od Jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra infamous jest warta ogrania? Na innych forach spotykam sie ze skrajnymi opinami od hurra optymizmu po placz i zal. Jak jest w koncu z tym infamousem? :)

Obecnie można wyrwać obie części za grosze. Grzech byłoby nie zagrać. W moim odczuciu obie części to solidne produkcje, bez jakichś fajerwerków, nie zapadły mi szczególnie w pamięć, ale bawiłem się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne. Zamowie w takim razie 1 czesc. Troche mnie uspokoiliscie. Jeszcze Was troche pomecze o gry jak tylko skoncze tlou i infamousa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem jednak tales of xillia po obejrzeniu gameplayu jakos bardziej mi pasowala na 1 czesc z tej serii do rozpoczecia. Jak mi sie spoodoba to lykne graces f. Chronicles chyba sobie odpuszcze mimo calej sympatii do retro gier za archaicznie wyglada dla mnie i chyba jednak wole sie skupic na grach z obecnej generacji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od niedawna (moze 2 tyg.) posiadam PS3 i mam do Was pytanie.  Mam zamiar kupić jakąś strzelankę, ale nie dla singla tylko oczywiście multiplayer i tu moje pytanie. CO POLECACIE ?  w której grze są pełne serwery graczy ?  Ja zastanawiam się nad Call of Duty BO2  lub Killzone 3.  Tylko nie wiem jak wygląda multi w killzone i czy ludzie w to grają, a może polecicie coś zupełnie innego ?  Dzięki wielkie i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie nad Battlefield 3/4! Ludzie narzekaja ze jest zabugowane, pelne bledow ale jednak graja! Jak dla mnie najbardziej rozwinieta strzelanka jaka jest dostepna na rynku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od niedawna (moze 2 tyg.) posiadam PS3 i mam do Was pytanie.  Mam zamiar kupić jakąś strzelankę, ale nie dla singla tylko oczywiście multiplayer i tu moje pytanie. CO POLECACIE ?  w której grze są pełne serwery graczy ?  Ja zastanawiam się nad Call of Duty BO2  lub Killzone 3.  Tylko nie wiem jak wygląda multi w killzone i czy ludzie w to grają, a może polecicie coś zupełnie innego ?  Dzięki wielkie i pozdrawiam

Battlefield 4 lub jakiś cod(jakiego nie weźmiesz to ludzie graja tylko im starszy to mogą być z hackowane lobby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od niedawna (moze 2 tyg.) posiadam PS3 i mam do Was pytanie.  Mam zamiar kupić jakąś strzelankę, ale nie dla singla tylko oczywiście multiplayer i tu moje pytanie. CO POLECACIE ?  w której grze są pełne serwery graczy ?  Ja zastanawiam się nad Call of Duty BO2  lub Killzone 3.  Tylko nie wiem jak wygląda multi w killzone i czy ludzie w to grają, a może polecicie coś zupełnie innego ?  Dzięki wielkie i pozdrawiam

Jak na multi to bierz BF4, gra trochę zbugowana ale może ją jeszcze trochę połatają. Jak chcesz coda to BO1 ewentualnie BO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie:)  Sytuacja jednak wygląda tak, że na tą chwilę nie mam funduszy na BF4.  Druga kwestia taka, że posiadam BF4 na PC i to wygląda tak, że nawet jej jeszcze nie przeszedłem, gdzie w COD MW3 rozegrałem setki godzin i do tej pory dobrze mi się w to gra, ale to kwestia gustu.  Black Ops nigdy mi się nie podobał na PC i z ledwością przeszedłem kampanie, dlatego pytam jak to wyglada na PS3 ?  i jeśli ktoś ma Killzone 3 lub BO 2  to niech się również wypowie. Pozdrawiam



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops to najlepsza część coda jaka kiedykolwiek wyszła(jeśli Ci się nie podobała na PC to i tu raczej zdania nie zmienisz kwestia gustu). Co do BO2... ja bym nie brał to jest najgorsza cześć coda w jaką grałem ale za taka cenę może tobie przypadnie do gustu. Jeszcze może jakaś gra typu TPP? Uncharted świetny singiel i do tego bardzo dobre multi.

Edytowane przez michupol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO2 już nie jest najgorszą częścią ;) Killzone 3 było bardzo fajne, ale nie wiem czy jeszcze ktokolwiek gra - już kilka miechów po premierze nie szło trafić na lobby, gdzie byłoby więcej niż dwóch graczy, nie wiem jak teraz. Podziękowania dla GG za spieprzenie gry kolejnymi patchami. No i jak michu pisze - z Uncharted 3 też spokojnie spędzisz kilkadziesiąt godzin, zwłaszcza jeśli znajdziesz znajomych do multi i coopa.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak dla mnie najlepsza część serii ale jak na pc ci się nie podobała to raczej wersja z ps3 również nie przypadnie ci do gustu. Bo2 jak dla mnie nie było najgorsze, kampania oczywiście porażka nawet całej nie ukończyłem, ale w multi bawiłem się nawet dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×