Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema co mi możecie polecić na ps3 do 170 zł ? Ostatnio czekałem za jakimiś promocjami, ale od dawna nie ma nic większego. Myślałem nad czymś z typu TLOU lub AC 4...

Zdecydowanie GTA V jeżeli nie grałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry (najlepiej beatem upy lub coś ala Lara Croft and Guardian Of Light) do co opa ze Store mi polecicie? Cena do 100 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry (najlepiej beatem upy lub coś ala Lara Croft and Guardian Of Light) do co opa ze Store mi polecicie? Cena do 100 zł ;)

 

Na dwie osoby:

- Guacamelee - tutaj w dalszych etapach gry warto ogarniać, więc dla znajomych z doskoku może być ciężko

- Puppeteer - obecnie w promocji na PSN, genialna platformówka, w którą już z doskoku będzie można grać.

- jeśli miałbyś sporo grać ze znajomymi to zdecydowanie poleciłbym kupno PS Move (gra samemu może się szybko znudzić, bo mało jest sensownych gier) i Sports Champions 1 i 2 - genialna zabawa, ale potrzeba będzie co najmniej 2 pałeczek, co prawda w niektóre sporty można grać spokojnie na jednej, wymieniając się nią (Bocce, Disc Golf, Golf,  Łucznictwo, Kręgle).

- coś z serii Lego - ja grałem w Piratów z Karaibów - świetne. Czytałem, że z wcześniejszych odsłon serii raczej nic lepszego nie będzie, z nowszych to na bank LOTR, nie wiem jak Batmany/Super Heroes czy co to tam wyszło ostatnio.

- Dead Nation - tutaj już koniecznie bez doskoków, tylko z jedną osobą cisnąć całą kampanię.

- Mortal Kombat albo inna bijatyka

- Trine 1/Trine 2 - gra pod co-opa, demo do obczajenia w PSS.

- Jak lubicie śpiewać to Singstar.

 

Na 2+ osób:

- Castle Crashers - gra ma coś w sobie niesamowitego, daję masę funu.

- jakaś sportowa - FIFA, NBA czy co tam lubicie.

 

Jakbym miał wybierać z powyższych to wziąłbym Puppeteera (do zagrania z każdym), LEGO (tutaj już lepiej z jedną, tą samą osobą cisnąć) i Sports Champions 1 i 2 z Movem (najbardziej "imprezowe" z tych wszystkich gier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NNK, Borderlands 2, AC 3, czy może coś jeszcze innego?

Wszystkie powyższe gry mam kupione/z plusa, więc cena nie gra roli ;)

 

Ewentualnie może coś innego, co było w plusie od wakacji, a to ominąłem?

 

Edit: zapomniałem o jednej istotnej kwestii. Będę grać pewnie po 1, max 2 dziennie, a wiem, że zarówno Bordery 2 i NNK to gry dość długie. Czy nie będzie tak, że jak za każdym razem odpalę grę, to będę kminić przez kwadrans to się dzieje, gdzie mam teraz iść, etc.?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dark Souls jest bardziej rozbudowaną grą, natomiast jeśli zamierzasz ograć w przyszłości oba tytuły, to polecam najpierw Demon's Souls. Ma genialny klimat, a walki z bossami na długo zapadają w pamięć. Same lokacje też są moim zdaniem świetnie zaprojektowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam gry podobnej do starych Fighting Force, wiem ze w pss są jedynka i dwójka, ale szukam czegos nowszego. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dokładnie musi być jak Fighting Force to może być ciężko...ale jeżeli zadowala Cię oldschool gdzie idziesz tylko w jedną stronę to jest Double Dragon Neon albo Scott Pilgrim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie coś bardziej 3d bym szukał i znaleźć nie mogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad dwoma grami tj. Naruto SUNS 3 i nowym Tomb raiderem. Na początku byłem pewny że chce Naruto ale kupiłem The last of Us i mam chęci na kolejne gry z fabułą. Pomożecie wybrać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, do której po ukończeniu wątku głównego nadal będzie ochota powrócić. Coś na wzór NG+ w Soulsach. Borderlands 2 będzie ok? Jeszcze jakaś propozycja?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad dwoma grami tj. Naruto SUNS 3 i nowym Tomb raiderem. Na początku byłem pewny że chce Naruto ale kupiłem The last of Us i mam chęci na kolejne gry z fabułą. Pomożecie wybrać ? :)

Jeśli chodzi o Naruciaka to uważaj bo jest zbugowany. Mojej siostrze nie wpadł ostatni pucharek za bosa i platyna się nie wbiła. :wallbash: Mi zaś nie zaliczyła sie jedna misja poboczna, na szczęście w tej części nie ma za to pucharków, aczkolwiek za ową misje powinnam dostać ciekawy "item". ;)  Jak by tego było mało, to gdy na ekranie pokazuje sie więcej przeciwników obraz się przycina i szlag trafia płynność :biggrin: A jeśli chodzi o fabułę to ta gra ją ma :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ma fabułe ale to nie to samo :) Kierowałem sie również tym że ją znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to kupuję Dark Souls. Pytanie za 100 punktów: Prepare To Die Edition czy Edycja Limitowana? DLC wnosi dużo nowej zabawy?

Edytowane przez Michifu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

DLC jest świetne :) Jest nowa kraina, bossowie. Ja bawiłem się przy tym DLC znakomicie i polecam je każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba w prepare to die edition nie? Bo kolekcjonerka ma chyba tylko poradnik i plytke z muzyka z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba w prepare to die edition nie? Bo kolekcjonerka ma chyba tylko poradnik i plytke z muzyka z gry.

Wiem i dlatego się zastanawiam czy PTDE czy Limitowaną Edycję. Długie to DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc jest proporcjonalnie długie do twoich umiejętności i eq...kumpel gram spokojnie 8 godzin zanim skończył za pierwszym razem dodatek więc lepiej brać ptd niż limitke ponieważ poradników masz masę w mecie i tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem i dlatego się zastanawiam czy PTDE czy Limitowaną Edycję. Długie to DLC?

Zdecydowanie PTDE.

DLC można "pyknąć" bardzo szybko, albo męczyć cały dzień, zależnie od twojego levelu, wprawy w grze i na którym NG+ jesteś.Z resztą zanim w ogóle dotrzesz do momentu w którym będziesz mógł tam wejść minie ładne kilkadziesiąt godzin, trust me ;)  Jako całość dodatek jest super, świetni bossowie i ogólnie to co najlepsze w Dark Souls. W Limited Edition (którą sam posiadam) dostajesz śmiesznej wielkości artbook w twardej oprawie i dwie płytki z muzyką i "making of". Mimo wszystko DLC nie jest warte ceny z PSS (49zł) a Prepare to Die kupisz za niewiele więcej.

 

Offtop - na Steamie PTDE kosztuje 30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NNK, Borderlands 2, AC 3, czy może coś jeszcze innego?

Wszystkie powyższe gry mam kupione/z plusa, więc cena nie gra roli ;)

 

Ewentualnie może coś innego, co było w plusie od wakacji, a to ominąłem?

 

Edit: zapomniałem o jednej istotnej kwestii. Będę grać pewnie po 1, max 2 dziennie, a wiem, że zarówno Bordery 2 i NNK to gry dość długie. Czy nie będzie tak, że jak za każdym razem odpalę grę, to będę kminić przez kwadrans to się dzieje, gdzie mam teraz iść, etc.?

Ekhm. Podbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×