Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza gra z polskimi trofeami :)

83079394.jpg

a gdzie znalazles taka foteczke? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem linki. Gra będzie wymagała 4,5 GB instalki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wiedzieć jakie są ukryte trophy...

Ale ekipa z Quantin już powiedziała że trofea będą ukryte by grając w HR nie kierować się trofeami tylko samemu decydować co i jak zamierzamy zrobić.Ma to być unikalne tylko Twoje przejście HR a nie że zrobisz wszystko żeby np przeżyli wszyscy bohaterowie bo takie jest trofeum albo żeby zabić tylko jednego bo takie jest trofeum Masz się skupić na graniu i przeżywaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wiedzieć jakie są ukryte trophy...

A Ja nie bo zapewne zawarte są tam spoilery. Nasuwa mi się tu przykład Godfathera 2 gdzie jedno z ukrytych trophy było zabicie dość kluczowej postaci w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety już usłyszałem, że 1 z trofeów to:

przejście gry z wszystkimi żywymi bohaterami

i część zabawqy popsuta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się roztkliwiać nad trofeami i ich zawartością merytoryczną, a co za tym idzie "sztuczne narzucanie wam sposobu gry". Z tego co słyszałem Cage w ogóle by nie zamieszczał trofeów właśnie z powodu graczy, którzy zaczynając New Game spoglądają wpierw na listę 'zadań do zrobienia' zamiast się skupić/rozkoszować grą właściwą. Trofea są podyktowane zmieniającymi się trendami rynkowymi, ale na Miłość Boską skupmy się na tym co najważniejsze w graniu - PRZYJEMNOŚCI. Chillout :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę przejdę kilka razy. Jeśli po dwukrotnym ukończeniu gry będzie sporo luk, to wtedy pomyslę o grzebaniu w listach trofeów, ale tylko wtedy. Imho trofea psują radość z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne oceny

Gamalive 5/5

"Some will not try it and just say : blah, this is a QTE, I'm not interested. (it's actually so much than that). If it gives them pleasure so they will miss an incredible strong experience who will you take the guts. So strong, so powerful, so...

Heavy Rain is one of those games that once finished, leave an indelible mark in the hearts of gamers. The kind of game that, once the controller asked, thinking. A real game mature shows that the video game, not a bunch of big guys full of testosterone that kills aliens or a mustached plumber. Thank you, David Cage. Thank you to the team of Quantic Dream. And pity those who completely miss this unique title.

http://www.n4g.com/ps3/News-467411.aspx

Pojechali gruuubbo.

JVN 9.5/10

http://www.n4g.com/ps3/News-467206.aspx

Intro, zero spoilerów, mega klimatyczne

http://www.ps3site.pl/melancholijne-intro-heavy-rain/34414/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz możemy być spokojni o jakość tego dzieła po tych recenzjach wystarczy tylko czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w tym intrze jest znakomita. Dobrze zrobiłem zamawiając limitke, jak widać soudtrack będzie mega nastrojowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW intro miazga :)

Muzyczka też genialna tylko nie wiem czemu za każdym razem jak słyszę tą nutkę przypomina mi się stara poczciwa Mafia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nie oglądam tych wypływających nowych filmików. Wychodzi ich tyle, że tylko popsują zabawę z gry :P jestem tak zajarany tą grą, jak w chwili kiedy GTA 3 wchodziło w trójwymiarze na kompy:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz ledwo wytzymuje :P codziennie pojawiaja sie nowe filmiki z HR takie jak intro czy jakas scenka.... i tak bardzo nie chce tego wszystkiego zobaczyc przed premiera, ale z kazdym dniem moja moc slabnie :D mam tylko nadzieje, ze wytrzymam do premiery :)

ale panowie z QD chyba lekko przesadzaja.... sa inne sposoby na zrobieniu szumu dookola swojej gry niz wypuszczanie jej zawartosci powoli :) np moim zdaniem swietne reklamy w PSX :) jak tak dalej pojdzie to do premiery wszyscy juz bedziemy znali cala fabule i nikomu sie nawet zagrac nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja zauważyłem błąd w tym intrze. Gdzieś mniej więcej w 1 minucie i 32 sekundzie widać jak po niebie lecą ptaki, które po chwili się zatrzymują w powietrzu :P Wszyscy ludzie chodzą dalej, wszystko dalej się porusza tylko ptaki freez'ują w powietrzu.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tak po prostu ma być :P tak na serio to pare razy widziałem ptaka który zawisł w powietrzu niczym helikopter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak okaże się to prawdą to w czwartek będzie demo HR i AvP. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, świetny update, HR, B:BC2 i AvP... :) najpierw ściągne HR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Aczkolwiek nie potrzebuje dema, by zakupić tą grę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko Heavy Rain ukaże się 11 lutego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko Heavy Rain ukaże się 11 lutego...

mysle, ze ten tydzien moge bez problemu poczekac :) zwlaszcza, ze to HR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×