Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Tez bym sobie zamowile,ale jak w polskiej wersji ma nie byc niektorych elementow kolekcjonerki to chyba wole sprowadzic z UK,szkoda ze nikt nie odpowie jak to wkoncu jest z zawartoscia EK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)opierajac sie na filmikach pokazujacych wszystkie rozwiazania sceny w sklepie stwierdzam ze gra moze miec jedna kluczowa wade. bo nie wazne jak detektyw zareagowal. pomogl sklepikarzowi, nie pomogl, nagadal bandycie czy dal sie postrzelic, nie wazne, i tak efekt byl taki sam, a mianowicie otrzymal origami. wiec troche kiszka...

Podzielam obawy kolegi.

Również oglądałem wszystkie sceny z tego konkretnego rozdziału (na gametrailers do znalezienia) i jeżeli, tak to będzie wyglądało przez większość naszej przygody to z pozycji, którą ma cechować wybór i idące za tym konsekwencje, w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa może się okazać niczym więcej, jak oglądaniem różnych sytuacji mających na celu i tak: Doprowadzenie nas do celu... A 'Wielki Show' z mnogością trudnych decyzji do podjęcia okaże się zwykła maskaradą.

Nie wydaje mi się, żeby to miało miejsce przez całą grę i tak jak przypadku tamtej konkretnej sceny, zrozumiałe jest dlaczego dostał w efekcie pudełko od sklepikarza (każdy by zareagował praktycznie identycznie, w ramach a) sympatii; b)współczucia lub c) podziękowania za to co zrobił Scott Shelby).

Jeśli jednak ta sekwencja okaże się wyznacznikiem do pozostałych, a sam wybór nie będzie miał większego wpływu na nasze losy, bo zmienią się tylko proporcje w jakim dotrzemy do celu to będę Wieeelce niepocieszony. Trzeba poczekać na jakąś solidną recenzję, w której ktoś położy nacisk na ten aspekt recenzując HR.

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w sieci to chyba żadna wersja EK nie ma tego bajerku w postaci origami czy kartek ze śledztwa jak mówisz.

Nawet na Kotaku nie piszą o tym, a raczej jest to rzetelny serwis jeśli chodzi o takie sprawy.

Tutaj masz odnośnik:

http://www.videogamer.com/news/heavy_rain_collectors_edition_revealed.html

Może nie piszą po prostu o tym nigdzie, w co wątpie, albo zrezygnowali z tego bajeru i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 limitka w utimie kupiona , teraz trza czekać jeszcze miesiąc :( 

Również zamówiłem limitke, a co do oczekiwania na premierę, początek lutego to premiera BioShock 2, więc czas do 24.02 minie bardzo szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec japońskiego trailera widzimy motyw, o którym wspomina ta babka na trailerze. Przyznam, że żałuję teraz, że oglądałem te wszystkie trailery bo niestety zdradziły one chyba dosyć ważny motyw. Oby sama gra jeszcze mnie zaskoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema ma być, obecnie tylko tyle wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu jakis mod ktory stworzy tym wszystkim panom specjalny temat w stylu limitowana czy nie? bo juz sie slabo robi jak 2 strony czytasz ze ten kupil limitke a tamten zastanwia sie bo nei wie jaie pudelko daja... no ludzie

Tu macie temat od takich pierdół!

lub TU.

EDIT: dziekuje ;)

Edytowane przez c00kiemonstah
Jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbuje nie ściągać demka żeby sobie nie psuć zabawy, choć może to być diabelnie trudne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! jezeli macie problem z pudelkiem wersji EK to najlepszym wyjsciem bedzie albo dowiedziec sie na zagranicznych portalach albo po prostu napisac do polskiego wydawcy :) oni was nie zbija jak sie do nich napisze :P i nie pisac juz wiecej czy bedzie to origami czy nie.... skoro nikt nie odpowiada to nikt tutaj nie ma pojecia jak dokladnie EK wyglada :) WIEMY TO CO WY :P zreszta na upartego takiego oragimka mozna sobie samemu zrobic :]

koniec offa i tematu EK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o "slynnej" juz recenzji w ostatnim Neo+? cale szczescie, ze ktos mi powiedzial zebym tego syfu nie czytal :/ moj znajomy niestety przeczytal jakies 2 zdania z tej recki i zdradzil sobie prawie cala fabule :/ to nie recenzja tylko JEDEN, WIELKI SPOJLER....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o "slynnej" juz recenzji w ostatnim Neo+? cale szczescie, ze ktos mi powiedzial zebym tego syfu nie czytal :/ moj znajomy niestety przeczytal jakies 2 zdania z tej recki i zdradzil sobie prawie cala fabule :/ to nie recenzja tylko JEDEN, WIELKI SPOJLER....

Chciałem kupić właśnie NEo+ ze względu na reckę Heavy Rain. Wziąłem gazetkę, ustawiłem się w kolejce. W porę jednak powiedziałem sobie, że nie biorę. Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

A mam pytanie w związku z tym N+, czy jest tam chociaż wzmianka, że recenzja zawiera SPOILERY? Jeśli nie, to możecie wchodzić na drogę sądową, za pogwałcenie dóbr osobistych i celowe wprowadzenie klienta w błąd. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wzmianki o tym że są spojlery.

Ale polecam wszystkim artykuł z PSXextreme . Naprawde ładnie opisuje to czego możemy się spodziewać , bez spojlerowania. Jest nawet zaznaczone ( nie spojlerujemy) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o "slynnej" juz recenzji w ostatnim Neo+? cale szczescie, ze ktos mi powiedzial zebym tego syfu nie czytal :/ moj znajomy niestety przeczytal jakies 2 zdania z tej recki i zdradzil sobie prawie cala fabule :/ to nie recenzja tylko JEDEN, WIELKI SPOJLER....

Jestem ciekaw o co chodzi z tym spoilerem. Swoją drogą. Czytał ktoś na oficjalnej srtonie Heavy Raina co jest napisane w zakładce fabuła? Swoją drogą już tam jest wg. mały spoiler dotyczący Shaun'a, syna Ethan'a Mars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim spragnionym dobrej recenzji bez przesadnych spoilerów, zapraszam do zaznajomienia się z tymi 'skanami':

PS - Sorry, za źle uchwycone światło w niektórych kadrach, ale bateria w aparacie była prawie na wymarciu i śpieszyłem się. :pardon:

OPM - okładka

HR - str 1.

HR - str 2

HR - str 3

HR - str 4 - na tym zdjęciu "widać" pięknie wymodelowane pośladki Madison Paige, ale lampa ustawiła się na tyle niekorzystnie, że objęła akurat ten kadr 'mimowolną cenzurą'. Słowo harcerza, że nie zrobiłem tego celowo :P

HR - str 5

HR - str 6 + ocena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim spragnionym dobrej recenzji bez przesadnych spoilerów, zapraszam do zaznajomienia się z tymi 'skanami':

PS - Sorry, za źle uchwycone światło w niektórych kadrach, ale bateria w aparacie była prawie na wymarciu i śpieszyłem się. :pardon:

OPM - okładka

HR - str 1.

HR - str 2

HR - str 3

HR - str 4 - na tym zdjęciu "widać" pięknie wymodelowane pośladki Madison Paige, ale lampa ustawiła się na tyle niekorzystnie, że objęła akurat ten kadr 'mimowolną cenzurą'. Słowo harcerza, że nie zrobiłem tego celowo :P

HR - str 5

HR - str 6 + ocena

SouL wielkie dzieki za te zdjęcia (szkoda ze faktycznie lampa trochę psuje niektóre widoki) biorę się za czytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś podać przy okazji jaką ocenę przyznało Neo+ tej grze ?

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś podać przy okazji jaką ocenę przyznało Neo+ tej grze ?

powiem Ci szczerze, ze nawet sie boje zobaczyc ocene zeby sobie jakiegos spojlera nie sprawic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś podać przy okazji jaką ocenę przyznało Neo+ tej grze ?

Nie ma żadnej oceny, bo to nie była recenzja tylko zapowiedz.

Po tekście z najnowszym PSXE tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dzień 24.02 będzie szczególny dla posiadaczy PS3, którzy zdecydują się na HR :)

PS. Reklam HR w PSXE jest znakomita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×