Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się interesująco, ja tez mam anagram z tych samych liter, tylko w innej kolejności. Trzeba wysilić szare komórki i zaprząc dodatkowo komputer do roboty.

Przepraszam, że double post, ale nie moge edytować...

Mam! Miłej zabawy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązane. Ktoś chce wiedzieć, poproszę PW. Konto na tweeterze znalezione, dalej nie wiem co.

Następna uwaga o spoilerowaniu faktycznie postawiła mnie do pionu. Nie pomyślałem po prostu ^^"

Edytowane przez Mitzrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej trzeba czekać na następne wskazówki.

Drobna uwaga, racz nie spoilerować. Może ktoś chciałby sam rozwiązywać te zagadki a nie czytać o nich na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś podpowiedzi bo jakoś nie mogę nic sensownego wymyślić.. ?

litery obu słów są ze sobą wymieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka została już wyprzedana w ultimie! Na szczęście ja się załapałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka została już wyprzedana w ultimie! Na szczęście ja się załapałem. :)

A my tu gdybaliśmy czy to będzie niszowy produkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam odpowiedź ale teraz coś nie mogę znaleźć konta na twitterze:( Wpisuję www.twitter.com/odpowiedz ale mam błąd że takie konto nie istnieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam odpowiedź ale teraz coś nie mogę znaleźć konta na twitterze:( Wpisuję www.twitter.com/odpowiedz ale mam błąd że takie konto nie istnieje...

to znaczy że masz błędną odpowiedź. Jak chcesz potwierdzić to pisz na priv, powiem Ci czy masz źle czy dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Skoro mowa już o ultima.pl - w ogólnym TOP10 sklepu edycja kolekcjonerska znajduje się na drugim miejscu, edycja zwykła - na ósmym. Są więc nadzieje, że gra się sprzeda przyzwoicie. Poniżej owa lista:

1. Battlefield: Bad Company 2 PL Edycja limitowana! (PC) 

2. Heavy Rain Edycja Specjalna PL/ANG w jednym! (PS3)

3. Mass Effect 2 Edycja Kolekcjonerska wersja ANG (X360)

4. God of War III PL/ANG w jednym! (PS3)

5. God of War III Ultimate Trilogy PL/ANG w jednym! (PS3)

6. Mass Effect 2 PL + bonus! (PC)

7. Mass Effect 2 wersja ANG (X360)

8. Heavy Rain PL/ANG w jednym! (PS3)

9. Final Fantasy XIII (PS3)

10. Dante’s Inferno Death Edition + bonus (X360)

Drobne off-ciekawostka - Mass Effect 2 w wersji angielskiej sprzedaje się lepiej od polskiej wersji.

Edytowane przez kubulek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy można tu z wami podyskutować na temat tego zadania

Nie chce nikomu psuć zabawy ale też jestem ciekawy co inni myślą o tym co już wiemy albo czego się domyślamy wiec swoje yyy ... rozkminki ukryje :)

Tak sobie czytałem ten profil na twiterze i jedyne co widzę to to że ta osoba nie może spać bo pisze nocami. Zalukajcie że na zdjęciu widać klucz do motelu a na stronie o Heavy Rain ta cała babka Madison Paige nie może spać i często noce spędza w motelach więc może to być jej profil ale z drugiej strony to wszystko co jest poprzyklejane wygląda jak dowody z miejsca zbrodni więc może ona ma coś więcej wspólnego z morderstwami jak mówi opis jej postaci?

Czytałem też e-maila którego dostałem i zwrócił moją uwagę kawałek

Keep your eyes open. With careful X-amination, new secrets could be

revealed.

ale zaraz cofnąłem się i całość jakoś miała sens

Look for clues. Peel back the layers. Just because you don’t see it straight away, doesn’t mean it isn’t there.

Keep your eyes open. With careful X-amination, new secrets could be revealed.

Poszukałem tu i tam i okazuje się że ludzie już przepuścili zdjęcia jako negatyw i co wyszło?

1903111264528991.jpg

11u9v0n.jpg

to chyba ostatnia ofiara tego origami killera

A co wy o tym wszystkim sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się bawiłem w to odwracanie kolorów i zastanawiał mnie głównie ten negatyw. Wydaje mi się, że ta Madison, mimo iż podają, że nie ma związku z morderstwami samymi w sobie, to ona może być "wybrana" przez mordercę, na następną ofiarę. W końcu na tym negatywie widać jej zdjęcia, a nie wyglądają one tak, jakby ona sama je sobie zrobiła, a raczej jakby zrobił je ktoś inny. No i zdjecia z miejsca zbrodni mogą być swego rodzaju trofeum dla zabójcy, którego to ów profil na twitterze być musi, na co naprowadza poniekąd origami w rogu i orchidea, którą można znaleźć na każdej ze stron. Albo jest np. z nim w jakiś sposób związana emocjonalnie? Rodzinnie? Trzeba czekać do następnej wskazówki, kiedy to mamy nieco poznać mentalność zabójcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

origamim.jpg

152 numer klucza

wiesz zastanawia mnie ten negatyw bo tamta dziewczyna naprawdę jest podobna do medison ale czy ta z negatywów nie jest już martwa?

chociaż teraz tak się przyglądam ze to bardziej wygląda jak jakiś wypad ... z kimś?czy tam nie widać kogoś na drugiej klatce zdjęcia?

wiesz zastanawiam się co ona może mieć wspólnego z ta sprawą

Mówisz kolejną ofiarą?ale póki co historia toczy się wokół znalezienia chłopca który został porwany i jakoś nie chce mi się wierzyć ze koleś jużkolejną ofiarę upatrzył nim nie pozbył się ostatniej?

Edytowane przez globus20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To jest temat o grze, a nie o konkursach z nią związanych, więc zróbcie sobie temat do dyskusji w innym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm skoro konkurs związany jest z tą grą to chyba nikomu nie przeszkadzają takie rozmowy, szczególnie że wszystko jest poukrywane. Ja np chętnie sobie poczytam takie rozkminki:) Kurde już się nie mogę tej gry doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To jest temat o grze, a nie o konkursach z nią związanych, więc zróbcie sobie temat do dyskusji w innym miejscu

To nie jest żaden konkurs związany z grą to wprowadzenie w klimat gry więc coś bezpośrednio związanego z grą

To tak jakbyśmy rozmawiali o DLC do gry tylko że takim niekonwencjonalnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też zastanawiałem się nad osobą jakoś blisko powiązaną z zabójcą. Poza tym, nie było by to takie dziwne, jakby to miała być przyszła ofiara. W końcu, nawiązując do strony, pierwsze zadanie ma wprowadzać nas w umysł budzącego się do życia zabójcy. Co za tym idzie, podążamy za nim od samych malutkich początków, co też można poprzeć wpisami na koncie Twitterowym. Z początku wpisy mówią o zmęczeniu, a potem o naprawie miasta, która jest niemożliwa, ponieważ miasto już jest martwe. Swoją drogą, jutro będę kopał jeszcze na kontach Twitterowych tych osób, które były podpisane w kałuży ze słowem "dead". Może to nas naprowadzi na jakiś konkretniejszy trop niż takie ogólne domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest pełen spoilerów, więc co poniektórym radzę nie oglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam - jak moga byc spoilery w grze, gdzie to gracz decyduje, jak potoczy sie fabula? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety obejrzałem :( Straszne Spoilery ostrzegam

Ale wygląda super, :) Gierka będzie wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×