Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnej oceny, bo to nie była recenzja tylko zapowiedz.

Po tekście z najnowszym PSXE tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dzień 24.02 będzie szczególny dla posiadaczy PS3, którzy zdecydują się na HR :)

PS. Reklam HR w PSXE jest znakomita.

One, masz racje... czytając 150# te reklamy na serio mnie zaintrygowały :o Wiadomo jak będzie z wersją jęz? Czy wersja PL będzie miała tylko polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One, masz racje... czytając 150# te reklamy na serio mnie zaintrygowały :o Wiadomo jak będzie z wersją jęz? Czy wersja PL będzie miała tylko polski?

Nawet mnie nie strasz, jeśli miałby być tylko polski to od razu wycofuje pre-ordera z empiku i czekam na angielską wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru w grze będzie angielski i polski. Jak wybierzesz angielski dubbing to mozesz sobie polskie napisy zapodac itp.

Od dawna już to przecież wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wyglada jak interaktywny film i uwazam, ze oryginalny dubbing + polskie napisy idealnie bedzie pasowac (filmy wole tak ogladac niz z jakims lektorem) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było to już tutaj podane, w każdym razie ta muza jest epicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej oceny, bo to nie była recenzja tylko zapowiedz.

Po tekście z najnowszym PSXE tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dzień 24.02 będzie szczególny dla posiadaczy PS3, którzy zdecydują się na HR :)

PS. Reklam HR w PSXE jest znakomita.

To dobrze, bo zdziwiłem się jak przeczytałem, że N+ zrecenzowało ta grę, chyba jeszcze trochę za wcześnie na takie recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 9 minut z gry, ja nie oglądałem ale jak ktoś ma ochotę. ;)

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/338509.html

jaki spoiler??Powiedzcie co może się wydarzyć w pierwszych 9 minutach gry by zepsuć wam zabawę? Jak w każdej grze pierwsze minuty to zapoznanie się z otaczającym Cię światem i ogólnie podstawowym sterowaniem

Zastanawiałem się czy gra jest warta wydania 40 funtów ale po tym filmiku jestem coraz bliżej złożenia zamówienie pre-order :]

Każdy kto się wahał niech zaluka na ten filmik który pokazuje podstawy które w niczym nie zepsują wam zabawy Ja jestem pod wielkim wrażeniem że to aż tak bardzo film przypomina :]

Genialna gra:]

Edit.Nie wiem czy było to tu już pisane ale demo ma wyjść 11 lutego:]

Edit2.Widzieliście to?Jaki klimacik przed grą twórcy nam fundują? :] (A do tego po rejestracji możecie dostać kod na koszulkę dla swojego avatara)

http://heavyrainps3.com/

Przygoda Czterech Dni

"Przed Tobą cztery dni:Sieciowa przygoda z Heavy Rain...

...Pamiętaj że wstępujesz w świat mroku...

...Pierwsze zadanie wciągnie Cię do skrzywionego umysłu budzącego się do życia mordercy..."

Sami musicie to sprawdzić:]

Edytowane przez globus20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo nie oglądałem :) wolałem ostrzec i schować, bo ja wole zobaczyć wszystkie sceny poraz pierwszy u siebie w domu :)

Ale cieszy mnie że mówisz że gra wygląda dobrze ;) Demka też z przyjemnością nie zobaczę, ale ciekaw jestem waszych o nim opinii jak już wyjdzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będziemy kierowali poczynaniami wszystkich 4 postaci na przemian, czy wybieramy sobie tylko jedną? Mam nadzieję, że zrezygnowali z tego beznadziejnego przełączania między postaciami z Fahrenheit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będziemy kierowali poczynaniami wszystkich 4 postaci na przemian, czy wybieramy sobie tylko jedną? Mam nadzieję, że zrezygnowali z tego beznadziejnego przełączania między postaciami z Fahrenheit.

Z tego co mi wiadomo to wszystkimi na przemian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będziemy kierowali poczynaniami wszystkich 4 postaci na przemian, czy wybieramy sobie tylko jedną? Mam nadzieję, że zrezygnowali z tego beznadziejnego przełączania między postaciami z Fahrenheit.

Będziemy się przełączać pomiędzy postaciami,

Mam nadzieję że nie zrezygnują z tego genialnego przełącznania między postaciami z Fahrenheit'a, które pozwalało zobaczyć scenę z perspektywy różnych postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki spoiler??Powiedzcie co może się wydarzyć w pierwszych 9 minutach gry by zepsuć wam zabawę? Jak w każdej grze pierwsze minuty to zapoznanie się z otaczającym Cię światem i ogólnie podstawowym sterowaniem

Oj może i to dużo. Wystarczy zerknąć pierwsze 8 minut z Mass Effect 2, w których dzieje naprawdę wiele. Ale tutaj akurat rzeczywiście jest pokazane niewiele więc można oglądać bez większego ryzyka, że się zobaczy coś czego się nie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę jednak uważać z GameTrailers. Ostatnio uruchomili nowy program pod tytułem HourOne, gdzie prezentują pierwszą godzinę z świeżo zakupionej gry. W pierwszym odcinku ma być Mass Effect 2 (dlatego GT zostaje zablokowane dopoki nie kupie sobie tej pozycji). Mogę się założyć, że ta banda fanboyów xbox'a wrzuci pewnie pierwszą godzinę z Heavy Rain. A ichnia recenzja będzie tak zawalona spoilerami, że aż strach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te pierwsze 9 minut i szczerze przyznam, że tak nudnej gry to już dawno nie widziałem. Oczy same się zamykały do słodkiej drzemki podczas tego symulatora porannego mycia zębów... :P

No, ale akcja nie zdążyła się zawiązać więc nie marudzę dalej. Trzeba czekać na strasznego mordercę w deszczu, w czarnym prochowcu i kapeluszu. Ciary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te pierwsze 9 minut i szczerze przyznam, że tak nudnej gry to już dawno nie widziałem. Oczy same się zamykały do słodkiej drzemki podczas tego symulatora porannego mycia zębów... :P

No, ale akcja nie zdążyła się zawiązać więc nie marudzę dalej. Trzeba czekać na strasznego mordercę w deszczu, w czarnym prochowcu i kapeluszu. Ciary!

Czyli rozumiem że twórcy dobrze oddali klimat leniwego poranka ;) Oby klimat wszystkich scen w grze był tak przekonywujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przeczytałem ten wątek i wciąż nie wiem czy w dostępnej w naszym kraju (w Ultimie, Empiku i na Allegro) edycji kolekcjonerskiej będą te notatki ze śledztwa etc.? Bo na zdjęciach są, ale w spisie rzeczy dołączonych już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wykminił, że te notatki ze śledztwa to tak naprawdę instrukcja do gry ;) Więc jeśli miał rację, to będzie to w każdej wersji :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te pierwsze 9 minut i szczerze przyznam, że tak nudnej gry to już dawno nie widziałem. Oczy same się zamykały do słodkiej drzemki podczas tego symulatora porannego mycia zębów... :P

No, ale akcja nie zdążyła się zawiązać więc nie marudzę dalej. Trzeba czekać na strasznego mordercę w deszczu, w czarnym prochowcu i kapeluszu. Ciary!

Też oglądałem i co mi się rzuciło w oczy, to fakt że po wysikaniu się nie umył rąk i od razu wziął się za golenie. Przecież to 'wszystko' ma teraz na twarzy :sick:

Ogółem, z recenzji które już przeczytałem wynika jednoznacznie, że taki klimat panuje przez spora dozę gry - ma to za zadanie wprowadzenie gracza w świat HR, zaznajomienie z bohaterami i ich życiem codziennym - co za tym ma iść - to wszechobecna immersja. Dlatego m.in. trofea, które będziemy zdobywać będą się odblokowywały po przejściu każdego rozdziału, a nie w trakcie gry właściwej. Ot, kolejny przykład, że twórcy nie chcieli by żaden charakterystyczny "ping" odwracał naszą uwagę, podczas wykonywania tych wszystkich "emocjonujących czynności życiowych" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem i co mi się rzuciło w oczy, to fakt że po wysikaniu się nie umył rąk i od razu wziął się za golenie. Przecież to 'wszystko' ma teraz na twarzy sick.gif

Przecież sobie po dłoniach nie sikał więc nie wiem dlaczego rozpaczacie :)

A wacka pewnie i tak ma czystego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem zapowiedz hw w psx extreme i cisnienie jeszcze bardziej mi skoczylo na ten tytul. Jesli ta gra sie nie sprzeda to bede sie wstydzil za spolecznosc ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×