Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

To ja chyba jako jeden z niewielu jestem negatywnie zaskoczony prezentacją gry. Ot taki Fahrenheit z lepszą grafiką, a Fahrenheit mnie niezmiernie znudził. Sterowanie zrobione w sposób "byle by gracz coś nacisnął, chociaż i tak wystarczył by jeden klawisz". Do tego mogę się założyć że decyzje jakie podejmiemy w grze i tak będą miały tylko pozorny, chwilowy wpływ na rozgrywkę. No ale skoro większości się podoba do dobrze że i taka gra wyjdzie, szkoda że mnie nie urzeka.

Hm... Wydaje mi się, że ta gra będzie bardziej interaktywnym filmem, niż grą akcji. Zapowiada się ciekawie.

Tutaj raczej scenariusz gra pierwsze skrzypce, a nie dynamiczna rozgrywka, to jest gra robiona pod węższy target.

Też tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba jako jeden z niewielu jestem negatywnie zaskoczony prezentacją gry. Ot taki Fahrenheit z lepszą grafiką, a Fahrenheit mnie niezmiernie znudził. Sterowanie zrobione w sposób "byle by gracz coś nacisnął, chociaż i tak wystarczył by jeden klawisz". Do tego mogę się założyć że decyzje jakie podejmiemy w grze i tak będą miały tylko pozorny, chwilowy wpływ na rozgrywkę. No ale skoro większości się podoba do dobrze że i taka gra wyjdzie, szkoda że mnie nie urzeka.

zabardzo odnosisz tytuł do Fahrenheita i zbyt wielu aspektom zarzucasz z góry błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie kupię ciężki deszcz oby wiecej takich ekskluziwów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie ,wszystko sie zwali na raz :/ Tak jak w 2008 ,to samo w tym roku COD 6 ,HeavyRain ,MAfia II ,pod koniec roku a kto wie czy nie tego samego miecha tak jak to było w październiku 2008 kiedy to wypuszczone zostały na raz Fable 2 , Dead Space, Saints Row 2 , Far Cry 2 , Fifa 2009

Czemu ci frajerzy nie wypuszczą czegoś na wakacje kiedy człowiek ma wiecej czasu ? :verymad:

a nie wszystko na raz i nie wiadomo czy kupic wszystko na raz czy z przerwami..

Sczerze mówiąc to ja osobiśckie licze na to ze gierki z końcówki tego roku będą lepsze niz te z 2008 bo tam zawiodłem sie na wszystkim no może nie tylko na fable II i Dead Space ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się coraz więcej materiałów dotyczących gry. Wygląda to obiecujaco. Szczególnie interesująco wygląda podejście twórcó do zagadnienia śmierci bohatera, któa ma nie następować. Przechodzimy grę na ileś pierdyliardów sposobów i nawet jak coś nam nie wyjdzie nie oznacza to, że będziemy musilei przechodzić cały fragment gry od początku, bo i tak dojdziemy do jakiegoś zakończenia. Grafika też wygląda fajnie, szczególnie fotka bohatera siedzącego w samochodzie zalewanym strugami deszczu. Miodzio. No i QTE, któe uwiebiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interview - Najważniejszą informacją jaka padła w tym wywiadzie jest fakt że gra obecnie jest w fazie alpha, czyli raczej gry przed Bożym Narodzeniem nie ujrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak sie nie pali. Grunt, żeby gra była pozbawiona głupich błędów. Mogę spokojnie poczekać na dobry produkt. A ten zapowiada sie nader ciekawie. Chyba zapoznam się z wcześniejszym dzieckiem tego studia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze przy tym wszystkim mimika twarzy tak kuleje :(. Ale mimo wsztstko gierka zapowiada sie niesamowicie, ta ogromna nieliniowosc, ciekawe jakby sie akcja potoczyla, gdyby nie zagadal tego Jacka np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny gameplay z Heavy Rain . Po prostu ta gra to będzie cudo :biggrin: Jak dla mnie zdecydowanie gra roku nawet przed MW2 i MAFIA II.

Swoją droga to napewno wszystkie gierki wyjdą w tym samym tygodniu :laugh: Ale tak to już bywa.

Heavy Rain to jedna z tych gierek pod którą sie kupuje konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fahrenheit był dla mnie wielkim "orzeźwieniem" w grach. Cholera, nawet na gitarze można było grać, ze nie wspomne o walkach przy ktorych matrixy bladły :)

Tytuł ten na pewno zakupię, bez względu na grafikę!

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Heavy Rain będzie miłą odmianą od tych wszystkich COD'ów itp shooterów. Takie gry wychodzą rzadko, ale jak tak myślę to przecież hamburger z mcdonalda smakuje lepiej jak sie go je raz na 2 miesiące niż jak raz na tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fahrenheit był dla mnie wielkim "orzeźwieniem" w grach. Cholera, nawet na gitarze można było grać, ze nie wspomne o walkach przy ktorych matrixy bladły :)

Tytuł ten na pewno zakupię, bez względu na grafikę!

Fahrenheit - wspomniałeś świetny tytuł. Gierka była genialna.

Grałem w nią na X'a .Jest dospępna na PS2 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna na ps2. Kumpel sie w nią teraz zagrywa. 

Nie wiecie, czy w HR też będą "podobne" walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że będzie świetna gra, ale nie zdziwię się, jak kiepsko się sprzeda. Skoro Killzone tak fatalnie wyszedł (w sprzedaży), to boję się pomyśleć w ilu kopiach sprzeda się Heavy Rain.

P.S. Mam stare konto, hurrra!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje sie, ze bedzie swietna gra, ale nie zdziwie sie, jak kiepsko sie sprzeda. Skoro Killzone tak fatalnie wyszedl (w sprzedazy), to boje sie pomyslec w ilu kopiach sprzeda sie Heavy Rain.

P.S. Mam stare konto, hurrra!!!

oj ,nie porównuj tych gierek do siebie.Dla mnie osobiscie KZ2 to najwieksze rozczarowanie ostatniego roku, niestety bo mialem spore oczekiwania co do tej gry. Strasznie sie zawiodlem.

Jak dla mnie Heavy Rain ,musi sie sprzedawac dobrze gdyz dobrej gierki w tym stylu juz dawno nie bylo.

Dla graczy bedzie to jakas odskocznia. No przynajmniej dla mnie bedzie :biggrin:

Kocham tego rodzaju gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można to też tak ująć, ale zauważ jak się sprzedał Fahrenheit. Sądzę, że ta gra nie jest dla masowego odbiorcy (Killzone jest), co znacząco wpłynie na sprzedaż...

Ale za to kocham Sony. Że nie inwestują tylko w kasowe projekty (God Of War), ale także w innowacyjne projekty (LBP, czy właśnie Heavy Rain)

Edytowane przez bolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj ,nie porównuj tych gierek do siebie.Dla mnie osobiscie KZ2 to najwieksze rozczarowanie ostatniego roku, niestety bo mialem spore oczekiwania co do tej gry. Strasznie sie zawiodlem.

Jak dla mnie Heavy Rain ,musi sie sprzedawac dobrze gdyz dobrej gierki w tym stylu juz dawno nie bylo.

Dla graczy bedzie to jakas odskocznia. No przynajmniej dla mnie bedzie :biggrin:

Kocham tego rodzaju gry .

A na X'a to oczywiście oryginał kupiłeś. Zobacz sobie wyniki sprzedarzy Farenheita i weź pod uwagę, że wyszedł na 3 platformy. Heawy tylko na PS3 sprzeda się słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Można to też tak ująć, ale zauważ jak się sprzedał Fahrenheit. Wydaje mi się, że ta gra nie jest dla masowego odbiorcy (Killzone jest).

Może i masz racje ,ale to wszystko zależy od promocji gierki a ta napewno nie będzie mała. Mam nadzieje że HR odniesie duży sukces,jednak nie będe zdziwiony gdy skończy się tak jak w przypadku Fahrenheit'a .

Sony daje rade ,jednak do Microsoftu pod względem wypuszczania dobrych tytułów to im jeszcze daleko

Edytowane przez outlaw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem/widziałem kiedyś wywiad z gościem odpowiedzialnym za Fahrenheit'a i HR. Na pytanie o sprzedaż, promocje itp. powiedział mniej więcej tak 

"Generalnie nasze gry nie potrzebują promocji,bp ludzie zainteresowani i tak będą wiedzieć, a i sprzedaż nie jest taka ważna; ważne, żeby ludzie w to grający czuli radość z obcowania, doświadczania naszej gry" Ja o Fahrenheicie dowiedziałem się od kolegi jakiś czas po premierze. I wsiąkłem :)

Nie słowo w słowo, dawno to było, ale mniej więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Generalnie nasze gry nie potrzebują promocji,bp ludzie zainteresowani i tak będą wiedzieć, a i sprzedaż nie jest taka ważna; ważne, żeby ludzie w to grający czuli radość z obcowania, doświadczania naszej gry" J

No i za to respekt dla tego gościa .Nie dla wszystkich najważniejsze jest wypuszczenie tandety i zgarnięcie za nią kasy ,ale radośc z grania i klimat.

To bardzo ważne bo teraz w 70% gierki zatraciły klimat jaki był obecny na PS lub Xbox.

Dlatego takie gry jak HR to żadkośc i trzeba je miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac... to nei wiem czy mi sie tylko tak wydaje, za bardzo sie nie znam na tym... ale grafika nie rpezentuje sie rewelacyjnie... gdzies czytalem ze gra jest jeszcze w fazie alfa... ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac... to nei wiem czy mi sie tylko tak wydaje, za bardzo sie nie znam na tym... ale grafika nie rpezentuje sie rewelacyjnie... gdzies czytalem ze gra jest jeszcze w fazie alfa... ale...

grafika nie zachwyca gdyż to nie jest jeszcze ostateczna wersja gry .Chce jednak podkreślic że szata graficzna w tego typu gierce nie jest najważniejsza. Dobra grafa to tylko miły dodatek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×