Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Kalasznikow gdzie ty miales ten kod do dodatkow? Na e-mail Ci przyszedl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wpisałem i mam adidasa, a jak wpisywaliście, wchodziliście do PSS czy przez grę? W menu kwadrat, more stuff i redeem code, ja wpisałem tutaj i jest, zdjęcie:

http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=dsc0119jh.jpg&res=medium

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie kolego nie zrobiłem z menu gry tylko dałem reedem code i wpisałem ale w historii pokazuje mi że zrealizowałem online pass i ten dodatkowy kod pozniej się zorientowałem ze kwadrat to chyba extra staff i dałem tam i chciałem wpisać ten kod ale pisało że zrealizowane.

i nie wiem co z tym będzie jak nie to napisze do ea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wbić takie trofeum Watching Film (

Watch a Gameplay tutorial video) gdzie ten tutorial znaleźć szukałem wszedzie i nic nie znalazłem...w word tour jak otwierałem menu domu tam było coś ale trofeum nie wpadło, także ktoś może określi dokładnie jak je zrobić

:)

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpalam swojego Streeta :)

Zapraszajcie do znajomych: Maras710

Edytowane przez Maras710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wbić takie trofeum Watching Film (

Watch a Gameplay tutorial video) gdzie ten tutorial znaleźć szukałem wszedzie i nic nie znalazłem...w word tour jak otwierałem menu domu tam było coś ale trofeum nie wpadło, także ktoś może określi dokładnie jak je zrobić

:)

Dajesz Hit the Streets potem na przykład 5 na 5 wybierasz składy i potem w prawym dolnym rogu Ci pisze co masz kliknąć. Chyba :square: ale nie pamiętam teraz

P.S

Co daje ten Athletism (czy jak sie to pisze. Ta 1 opcja w ulepszaniu zawodników) Warto w to inwestować punkty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera z moim kodem jest problem, wpisalem niechcacy w PSStore zamiast w grze i teraz kodu mi zatwierdzic nie chce, wiecie co zrobic w tym przypadku? Poprosic gram.pl o wyslanie drugiego, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz wlasnie rozegralem online w turnieju jakimś z World Touru. 3:3 w meczu, dogrywka trwala ponad 10 minut. Minalem mu bramkarza rainbow flickiem i oczywiscie koleś RAGEE QUIT. ; )

Ja wpisalem kod z menu gry i druzyne Adidasa mam.

A Athletism to jest pewnie : sila, balans ciala, zrecznosc. Ja tam pakuje w to sporo, ale więcej w speed i shooting. Goalkeepera i obronce wymaksowalem ich statystykami i teraz pakuje wlasnie w athletism.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ile gra będzie kosztować w MM 16 Marca? Maks 200zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem odnośnie tego nie działającego DLC do gram.pl. Oni kazali mi skontaktować się z EA, tak też zrobiłem. Możliwe, że jutro dostanę odpowiedź od nich to napisze co i jak trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wysłałem zapytanie do EA w sprawie problemu z DLC, póki co odpowiedzi brak. Czekamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła mi gra, wszystko prezentuje się spOko, problem jest tylko z trickami ciężko robić. Takie mam pytanko czy przez sieć można grać drużynami typu Barcelona, BVB itp.? Jakby ktoś chciał pograć mój PSN: FreakyRusher

Na razie nie gram zbyt dobrze, ale to się zapewne zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przydzwoniłem do Centrum Obsługi Klienta, facet trochę od niechcenia mówił, ale problem załatwiony, dostałem nowy klucz (po jakimś kwadransie gadanie i sprawdzania facet nie wiedział co zrobić). Zaraz idę go na szybko wklepać i się okaże co z tego wyjdzie.

@edit To nieźle, facet podał mi kod na online pass do Fight Night Champion, zamiast ten preorderowy do Fifaka, a teraz już mają linie zamknięte.

Dzisiaj doszła mi gra, wszystko prezentuje się spOko, problem jest tylko z trickami ciężko robić. Takie mam pytanko czy przez sieć można grać drużynami typu Barcelona, BVB itp.? Jakby ktoś chciał pograć mój PSN: FreakyRusher

Na razie nie gram zbyt dobrze, ale to się zapewne zmieni :)

Już 1923123134 raz się ktoś o to pyta, poza tym jak masz grę możesz sprawdzić ;)

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kozacka jak dla mnie :) miła odskocznia od kopanej na dużym boisku :) dodawajcie do znajomych Maras710 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja pier..le!!! co za poje**ny system, gram pierwszy turniej w World Tour online, dochodzę do finału, wygrywam mecz 8-2, przeciwnik opuścił grę i gó%no, nie ma pucharu, gram następny mecz, to samo, jeszcze jeden, znowu, no ja pier**ole, sorry ale nie mogę, gierka zaje%ista ale płakać się chce gdy się widzi coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od piatku w sprzedaży na PSN jaka cena ? 239zl zapewne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ulik10

Mam dokładnie tak samo, już mnie rozpierdal* to jak ktoś wychodzi w połowie meczu, a co do poziomu trudności World Tour na Hard nie wspomnę. Do jasnej cholery, żeby wygrać na tym poziomie trudności mecz futsalu trzeba być jakimś terminatorem hal... bez jaj...

I dla tych co pytają czy jest FIFA Street w MM. TAK JEST!! Pisało już parę osób, lenistwo to straszna choroba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×