Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Pełna gra już zamówiona - jak chcecie to dodajcie mnie do znajomych (gram głownie w weekendy) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teoretycznie ile bedzie polakow?

Lewandowski, Blaszczykowski i Piszczek ( Borusia), Polanski ( Mainz), Szczesny ( Arsenal), Boruc (Fiorentina),

A jak myslicie jest szansa ze w swoich klubach bedzie Borysiuk,Sobiech, Obraniak?

Jest ktos o kim zapomnialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teoretycznie ile bedzie polakow?

Lewandowski, Blaszczykowski i Piszczek ( Borusia), Polanski ( Mainz), Szczesny ( Arsenal), Boruc (Fiorentina),

A jak myslicie jest szansa ze w swoich klubach bedzie Borysiuk,Sobiech, Obraniak?

Jest ktos o kim zapomnialem?

Może Peszko i Fabianski ? Bo chyba po 2 bramkarzów z drużyny, nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teoretycznie ile bedzie polakow?

Lewandowski, Blaszczykowski i Piszczek ( Borusia), Polanski ( Mainz), Szczesny ( Arsenal), Boruc (Fiorentina),

A jak myslicie jest szansa ze w swoich klubach bedzie Borysiuk,Sobiech, Obraniak?

Jest ktos o kim zapomnialem?

Obraniak napewno będzie, może Jeleń?

Co do stationów to oprócz Dubai ładne jest Tokyo i Berlin (według mojego gustu :biggrin: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wykonać trik od 5 do 11 sekundy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne Fify zazwyczaj trafiają do sklepów przed premierą. Ma ktoś jakieś informacje czy z tą będzie podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wykonać trik od 5 do 11 sekundy ?

Przecież to nie trick tylko bug...

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie trick tylko bug...

Przecież w filmiku jest napisane FAIL...

Tak ciężko się domyślić o co chodziło autorowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusty parking, football complex, park, hangar - wg mnie świetne plansze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie składacie preorder żeby mieć bonus ? wie ktoś coś po ile będzie w media markt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie składacie preorder żeby mieć bonus ? wie ktoś coś po ile będzie w media markt?

Ja zlozylem w gram.pl. I nie wiemy po ile będzie w MM, skąd mamy to wiedziec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam gram.pl też tam zamówiłem pre order

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam napisałem meila do MM Zabrze czy Fifa Street będzie wcześniej w sprzedaży. Odp. na 99,9 % że będzie dostępna od poniedziałku ale ceny jeszcze nie są znane.! :pinch: Pozdrawiam.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to podoba wam się Fifa Street? Oczywiście sądząc po demie, bo ja grałem i tylko fajna. Myślałem, że będzie lepsze, co nie oznacza, że jest słaba. Szkoda mi aż tyle kasy na tą grę, kupie w późniejszym terminie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to podoba wam się Fifa Street? Oczywiście sądząc po demie, bo ja grałem i tylko fajna. Myślałem, że będzie lepsze, co nie oznacza, że jest słaba. Szkoda mi aż tyle kasy na tą grę, kupie w późniejszym terminie. :biggrin:

DEMO się szybko nudzi, to samo mialem z Fifą 12. Pograłem 10 meczy i czekalem na premierę, a wedlug mnie to najlepsza gra w jaką gralem. To samo tutaj. mecz dostepne tylko 2 mecze w World Tourze i Quick mecz kilkoma druzynami. Nie ma gry online, super trybów gry ( last man standing ) , wszystkich aren. Nie wolno gry po samym demie oceniac, bo jest w nim moze 5% calej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam napisałem meila do MM Zabrze czy Fifa Street będzie wcześniej w sprzedaży. Odp. na 99,9 % że będzie dostępna od poniedziałku ale ceny jeszcze nie są znane.! :pinch: Pozdrawiam.!

Od tego poniedziałku? Jak tak, to aż nie chce mi się wierzyć, że tak wcześnie.

P.S demo jest całkiem niezłe, ze względu na sentyment i zaufanie do wszystkich serii Fify (no może oprócz trzeciego Streeta) preorder zamówiony na gram.pl, mam nadzieję, że spotkamy się na boisku po premierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już zamówiona, też tak macie że po Streecie lepiej się gra w dunastkę? pograłem kilka meczy w demku, włączyłem 12 i z tzeciej ligi do pierwszej w ciągu dwóch sezonów awansowałem ;D

Jak ktoś chce sprawdzić ilu Polaków to proszę filmik ze wszystkimi składami drużyn:

http://www.youtube.com/watch?v=eJAiMxkLaso&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego poniedziałku? Jak tak, to aż nie chce mi się wierzyć, że tak wcześnie.

P.S demo jest całkiem niezłe, ze względu na sentyment i zaufanie do wszystkich serii Fify (no może oprócz trzeciego Streeta) preorder zamówiony na gram.pl, mam nadzieję, że spotkamy się na boisku po premierze ;)

Pojadę w ten poniedziałek do MM i sprawdzę jak będzie to kupię. ps. napisz meila kolego do MM i poczekaj na odp. ciekawe co tobie odpiszą. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była w poniedziałek w MM to nic dziwnego. Każdą Fifę u nich kupowałem 2-3 dni wczesniej. Gram.pl pewnie wysle gry w poniedzialek ( 12 ) albo wtorek ( 13 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad gram.pl lub ultima.pl, bo bym czekał na MM ale zależy mi na bonusie. Też pisałem do MM ale mi nie odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczesniej składałem pre order na gry-online i dostałem maila, że została premiera zmieniona na dzień 13 marca wiec jak byłaby w poniedziałek w mm to się nie dziwię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na gram pl Fifa Street 180 z przesyłką czy bez?

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×